Esileht Hobinurk Voodikatted hotellides

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 234 )

Teema: Voodikatted hotellides

Postitas:
Kägu

Need on hotellitoas kõige jõledamad asjad üldse!

Ei ole, tv-pult on.

No puldid on viimasel ajal kiles. Või on silt küljes, et desotatud. Mina vaatan hotellis alati voodi alla ja kohe on selge, mis tasemel koristamist pakutakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on. Hotellis käimine pole keelatud, seksimine seal ka mitte. Sa ära kunagi enam hotellis ööbi. Mine tea mitu paari seal enne igasuguseid rõvedusi teinud on. Lisaks veel geipaarid..????

Usun ma jee, et 3 lapse vanemad nii seksinälgas on, et ööpäeva jooksul isegi spaasse ei jõua. Pärast 3 last ei ole teine pool juba ammu enam erutav.

Minu kaastunne sulle

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vaatan hotellis alati voodi alla ja kohe on selge, mis tasemel koristamist pakutakse.

Mida sa sealt voodi alt leida loodad siis?

Ma ise tõmban alati näpuga üle tasapindade- samuti kohe näha, millal viimati koristatud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vaatan hotellis alati voodi alla ja kohe on selge, mis tasemel koristamist pakutakse.

Mida sa sealt voodi alt leida loodad siis?

Ma ise tõmban alati näpuga üle tasapindade- samuti kohe näha, millal viimati koristatud.

Ja kui tõmbadki üle pindade ja näpp saab tolmuseks, mis siis teed, palud uut tuba või tellid kohe koristaja? Olen viimase 20 aasta jooksul olnud ilmselt sadades hotellides ja mul kama kaks pindadest ja voodialustest. No on kapipealne veidi tolmune, tuba pole kasutatud mõned päevad, mis sellest? Järgmisel päeval koristatakse ju ära, kui tahan.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui tõmbadki üle pindade ja näpp saab tolmuseks, mis siis teed, palud uut tuba või tellid kohe koristaja?

Olen ühel korral läinud retseptsiooni ja palunud toa uuesti üle koristada. Seda tehti koheselt, meie käest paluti siiralt vabandust ja saime veel väikese kingituse selle majutusasutuse poolt.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid vingatseid on jah palju, hotell peab aga viisakas olema ja nende vingatsitega ka kenasti käituma. Ei käi normaalsed inimesed hotellides koristamise kvaliteeti jälgimas, vaid ikka ööbimas. Olen väga puhas inimene ja kodus võib meil lumivalgete sokkidega käia, aga hotellides seda küll ei eelda ega vea sõrmega mööda kappe või voidialuseid, see on lapsik. Kui lausa koristamata on, kunagi oli selline juhus, et linad olid ka vahetamata, siis muidugi palusin ikka ära koristada, oli unustatud. Aga tekitada tüli ja kaevata kui mõni koristaja pole jõudnud väga põhjalik olla, on mu meelest väiklane.

+22
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on elementaarne, et hotellituba on KORRALIKULT koristatud. Sõrmega pindade kontrollimine ongi ok. Ei ole nii, et klient peab kõigega nõus olema ja viletsa hügieeni puhul silma kinni pigistama. Halvasti koristatud toad ei ole normaalne.

 

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on elementaarne, et hotellituba on KORRALIKULT koristatud. Sõrmega pindade kontrollimine ongi ok. Ei ole nii, et klient peab kõigega nõus olema ja viletsa hügieeni puhul silma kinni pigistama. Halvasti koristatud toad ei ole normaalne.

Minu jaoks on ka täiesti ajuvaba, et mõni siin õigustab koristamata hotellituba ja peab neid vingatsiteks, kes eeldavad, et teenus, mille eest on makstud, vastaks elementaarsetele nõuetele.  Sama hästi võiks öelda, et mis sa vingud, et poest ostetud tomatid on natuke mädad, üleni ju ei ole. Või kas see on ka vingumine, kui sa pole rahul, kui hambaarst kuidagi enam-vähem su hammast parandab? No et mis seal ikka, järgmine kord teeb ehk paremini?

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul suht kama mingist tolmust. Peaasi, et voodi ja vetsupott näivad puhtad, elan ühe öö üle küll, kui laual tolm on.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõrmega pindade kontrollimine ongi ok.

Sul pole muud teha? Päriselt? Ma ei tuleks selle pealegi. Ma muidugi ööbin vaid 4-5* hotellides, silmaga nähtavat mustust pole tuvastanud, näpuga vedamise peale ei tuleks iial.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav kas nüüd hakkavad hotellid kokkuhoiuks pesu pesemise asemel triikima nagu nõukaajal tehti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav kas nüüd hakkavad hotellid kokkuhoiuks pesu pesemise asemel triikima nagu nõukaajal tehti?

Arvad, et triikimine tuleb odavam?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ai, te ei kujuta ette…

…mida ma Soomes äsja ühe voodi alt leidsin.

Mina puhtusefriik ei ole ja mitte kunagi näpuga kusagilt midagi ei kontrolli. Mulle käravad hotellitoad täiesti. Isegi päevatekkide peal suudan istuda ja tugitoolide peal ka, mitte mingit mõtetki pole tulnud, et ei tohiks või midagi. Olen palju reisinud erinevates riikides ja erinevatel kontinentidel ja kunagi pole olnud mingit hullu teadmist, et ei, vot siin on nüüd küll keegi teine istunud jne. Mul on olnud täiesti probleemivaba kulgemine läbi elu ja läbi võõrriikide ja ka pärast selle teema läbilugemist kavatsen jätkata sama joont, sest mulle nii sobib.  Olen olnud kogu elu täiesti terve, mingeid imelikke infektsioonhaigusi pole põdenud, mitte midagi kahtlast oma tagumiku külge haakinud ei ole kunagi.

Nii, ja nüüd uuesti asja juurde – mida ma leidsin Soomes oma hotellitoa voodi alt? Läksin voodi alla selleks, et võtta sealt ära sinna veerenud ese (üks minu kosmaatikatoode). Voodialune oli ilmselgelt koristamata, sest ma leidsin sealt umbes 40 euro väärtuses 2-euroseid münte.

Oli täitsa tore leid. Mulle meeldis.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oli täitsa tore leid. Mulle meeldis.

Ja sinu arust kuuluvad kõik hotellitoast leitud esemed sulle?

+3
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oli täitsa tore leid. Mulle meeldis.

Ja sinu arust kuuluvad kõik hotellitoast leitud esemed sulle?

Nii, ja kellele siis peaks neid münte pakkuma, et kõik ikka viisakas oleks? Lolliks ikka ei tasu minna.

Ka mina oleks need endale jätnud, valurahaks või nii, et vanni alt koristamata oli.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav kas nüüd hakkavad hotellid kokkuhoiuks pesu pesemise asemel triikima nagu nõukaajal tehti?

See tundub küll müüdina.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka mina oleks need endale jätnud, valurahaks või nii, et vanni alt koristamata oli.

Ega see hotelli raha ei olnud ju, ikka mõne külalise oma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

umbes 40 euro väärtuses 2-euroseid münte.

veider, miks keegi peaks sellise raskusega reisima?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vaatan hotellis alati voodi alla ja kohe on selge, mis tasemel koristamist pakutakse.

Mida sa sealt voodi alt leida loodad siis?

Ma ise tõmban alati näpuga üle tasapindade- samuti kohe näha, millal viimati koristatud.

Tasub uksepiida pealt tõmmata või kapi otsast. Enamasti tolmune.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

umbes 40 euro väärtuses 2-euroseid münte.

veider, miks keegi peaks sellise raskusega reisima?

Aga vaat mina ka ei tea. Mina leidsin selle raha. 40 eurot on umbes siis  200 2-eurost münti ja sellise koguse münte ma ka sealt voodi alt leidsin. Terve voodialune oli raha täis.  Ma küll ei arva, et see kuuluks hotellile,  see kuulub leidjale, me ei räägi ju mingist maavarast, mis kusagilt maapõuest leitakse.  Tegemist on lihtsalt sellega, et voodialuseid hotellis ei koristata.

Miks peaks keegi sellega reisima? Mina küll ei tea. Ju keegi oli kogunud ja kaasa võtnud, siis aga kas joobes või narkouimas olnud ja maha pillanud? Mina ju ei tea.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see kuulub leidjale

See kuulub ikka kaotajale, aga sinusugune varas paneb lihtsalt taskusse ja on õnnelik veel pealekauba.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

umbes 40 euro väärtuses 2-euroseid münte.

veider, miks keegi peaks sellise raskusega reisima?

Aga vaat mina ka ei tea. Mina leidsin selle raha. 40 eurot on umbes siis 200 2-eurost münti ja sellise koguse münte ma ka sealt voodi alt leidsin. Terve voodialune oli raha täis. Ma küll ei arva, et see kuuluks hotellile, see kuulub leidjale, me ei räägi ju mingist maavarast, mis kusagilt maapõuest leitakse. Tegemist on lihtsalt sellega, et voodialuseid hotellis ei koristata.

Miks peaks keegi sellega reisima? Mina küll ei tea. Ju keegi oli kogunud ja kaasa võtnud, siis aga kas joobes või narkouimas olnud ja maha pillanud? Mina ju ei tea.

Sry , 20 2-eurost münti tahtsin kirjutada., mitte 200.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kuulub ikka kaotajale, aga sinusugune varas paneb lihtsalt taskusse ja on õnnelik veel pealekauba.

Miks siin anonüümselt hullult ausaid mängite? Ei annaks seda nimetud raha keegi ära.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka hotelli šeifist leidnud rullikeeratult raha. Ca 2500 eurot oli. Jätsin endale ja lubasin natuke rohkem puhkuse ajal. Täiesti ükskõik, et see oli sinna unustatud eelmise kliendi poolt, kes ilmselt lennukis kodu poole sõitis. Tõenäoliselt oleks see raha töötajate vahel ära jagatud ja eelmine klient ei oleks seda tagasi saanud.

Õige, et raha alles jätsid.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ikka vargad siin koos kõik.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind panevad imestama hoopis need friigid, kes mingit kvaliteedikontrolli teevad.
Ma pole kunagi üheski hotellis näinud mustust. Samas ma ei ööbi ka mingites urgastes.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole kunagi üheski hotellis näinud mustust

Võib-olla sa ei käi kohe esimese asjana mööda uksepiitu ja laeliiste sõrmega üle. Naeruväärne. Ma lähen hotelli puhkama, mitte ei kuku seal ringi tuuseldama ja tolmu otsima, et ehk saan ikka vingu üles tõmmata.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

veider, miks keegi peaks sellise raskusega reisima?

Selles küll midagi imelikku pole ja ega pidanudki ju reisima. Inimesed, kes nt on pärit maadest, kus jootraha jätmine on tavaline, varuvad alati mingi koguse väikest raha. Või vahetavad kohapeal. Pärast pole nende kohalike  müntidega midagi teha, jäetakse tihtipeale hotelli koristajatele. Kui ise reisime, vaatame samuti, et oleks jootraha alati olemas, meil on küll tavaliselt dollarid, aga vahel ka kohalik raha. Ja hotelli jätame ära sõites ca 2 euro väärtuses raha inimese ja päeva kohta. Paljudes maades on see tavaline taks. V-o eelmine elanik märkas ka, et voodialust pole koristatud ja viskas lihtsalt vimka.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti arvate, et hotelli töötaja hakkab kõiki varasemaid toakasutajaid läbi helistama, et kas kaotasite raha?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

V-o eelmine elanik märkas ka, et voodialust pole koristatud ja viskas lihtsalt vimka.

Ma arvan ka, et ju see eelmise külastaja väike nali oli. Just selle eest, et voodialune oli koristamata.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 234 )


Esileht Hobinurk Voodikatted hotellides