Esileht Hobinurk Voodikatted hotellides

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 234 )

Teema: Voodikatted hotellides

Postitas:
Kägu

Kas tõesti arvate, et hotelli töötaja hakkab kõiki varasemaid toakasutajaid läbi helistama, et kas kaotasite raha?

ma küll nii keeruliselt ei mõelnud, aga selline aus aus inimene teavitaks hotelli vast.töötajat ja see vastav töötaja võtab ühendust ikka viimase toa külastajaga tegutseb nagu kõikide unustatud asjadega

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti arvate, et hotelli töötaja hakkab kõiki varasemaid toakasutajaid läbi helistama, et kas kaotasite raha?

ma küll nii keeruliselt ei mõelnud, aga selline aus aus inimene teavitaks hotelli vast.töötajat ja see vastav töötaja võtab ühendust ikka viimase toa külastajaga tegutseb nagu kõikide unustatud asjadega

Ma olen elus jumal teab kui paljudesse hotellidesse pärast lahkumist raha jätnud, kui olen seal pikemalt peatunud. Koristajatele, kui teenus on meeldinud. Mitte ükski hotell pole helistanud ja kohe tahaks näha sellist. Alati on teada, et see on jootrahaks mõeldud. Ma oleks selle sinna voodi alla jätnudki, las vedeleb.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alati on teada, et see on jootrahaks mõeldud.

Ma arvan, et inimesed ikka oskavad vahet teha, kas on lauale jäetud jootrahaks mõeldud raha või 2500 eurot seifi jäetud raha. Jootraha koristajatele keegi vast voodi alla ka ei pane.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

umbes 40 euro väärtuses 2-euroseid münte.

Täitsa mõistetav-paljud koguvad 2 eur münte.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma küll nii keeruliselt ei mõelnud, aga selline aus aus inimene teavitaks hotelli vast.töötajat ja see vastav töötaja võtab ühendust ikka viimase toa külastajaga tegutseb nagu kõikide unustatud asjadega

oh, sa lihtsameelne!

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen sattunud kord kortsus või triikimata linadega voodisse. Küsimuse peale vastati et nad ei triigi linu. Võtavad kuivatist.  kokkuhoid. Ei tea. Pole varem ega hiljem küll kohanud sellist kokkuhoidu. Ehk oligi vahetamata linad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kate on esimene asi, mille eemaldan. Ma ka ei mõista milleks seda hotellides “harrastatakse”.  Üleüldse ei mõista miks hotellitubade interjööris nii palju tekstiili ja halvasti puhastatavaid materjale kasutatakse.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma küll nii keeruliselt ei mõelnud, aga selline aus aus inimene teavitaks hotelli vast.töötajat ja see vastav töötaja võtab ühendust ikka viimase toa külastajaga tegutseb nagu kõikide unustatud asjadega

oh, sa lihtsameelne!

Eks riigiti on seadused erinevad, aga Eestis oleks selline raha kaasa võtmine karistatav, sest leitud vara ei kuulu automaatselt leidjale. Sul on kohustus politseid teavitada.

Seega ei julgeks mina küll võõras riigis midagi kaasa krabada. Pärast istud kuskil x riigi vanglas.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks riigiti on seadused erinevad, aga Eestis oleks selline raha kaasa võtmine karistatav, sest leitud vara ei kuulu automaatselt leidjale. Sul on kohustus politseid teavitada.

Pole mingit kohustust politseid teavitada, kui hotellis voodi all vedeleb raha ???? See ongi hotellile antud ja las ta seal ka olla. Aga jah, kui leiaksin seifist 2500 eurot, siis ma tõesti vist teataksin. Kuigi ega kindel poleks, mis selle rahaga edasi saaks.

Palju kordi on juhtunud, et keegi saadetakse kohe tuba üle vaatama, kui ma end välja registreerin. Kord anti teada, et mu seif on lukus – ega ma sinna pole midagi unustanud? Kord tõi toateenindaja alla kuldketi, mille ta öökapi sahtlist leidis, aga see polnud minu oma. Kes teab, millal kellelgi tuli pähe seda sahtlit avada ja kui mitu klienti seal vahepeal olnud oli. Kord arvati, et üks käterätik on puudu, aga mu juhatamise peale leiti üles. Aga samas hotellis ei tulnud keegi küsima, kas ma olen külmkappi unustanud avamata pakendis toidu ja lauale on kogemata jäänud pudel rummi.

ma küll nii keeruliselt ei mõelnud, aga selline aus aus inimene teavitaks hotelli vast.töötajat ja see vastav töötaja võtab ühendust ikka viimase toa külastajaga tegutseb nagu kõikide unustatud asjadega

Mõtle siis veel keerulisemalt läbi – hotelli külaline leiab kuskilt toast voodi alt 40 eurot. Kliendid on ammu vahetunud, voodialust pole ammu koristatud. Ja hotell hakkab seda leidu oma raamatupidamises kajastama? Helistab eelmisele ja üle-eelmisele ja veel varasemale toa kasutajale, äkki üks kuskilt Marokost ütlebki, et jah, võib olla minu raha. Tehke ülekanne!  No ei algata hotellid nii väikeste summade puhul ise raha “kaotaja” otsingut.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okei, see 40 euro eest sente on tõesti tühiasi, aga 2500 eurot seifist pihta panna on küll juba vargus mis vargus.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mina poleks seda raha šeifist võtnud, siis oleks seda keegi teine teinud ja vaevalt see kunagi õigele omanikule oleks tagasi jõudnud. Mina nii aus inimene pole. Kui leiaksin rahakoti suurema summaga, siis tõesti kaaluksin kas jätta raha endale või mitte. Eriti veel välismaal olles ja kui rahakott ei kuulu nn kohalikule.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina nii aus inimene pole.

Sa oled tõesti varas. Huvitav, et sellised on küll väga rõõmsad, kui ise mingi asja tagasi saavad, mille on kaotanud, aga selle peale ei mõtle, et kui kõik oleks sinusuguse vargamentaliteediga, siis ei saaks kunagi midagi tagasi. Ja see jutt, et kindlasti oleks keegi teine võtnud, see on su enda vabandus lihtsalt, mina näiteks ei oleks võtnud, seega kõik ei ole sellised vargad nagu sina.

+8
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina nii aus inimene pole.

Sa oled tõesti varas. Huvitav, et sellised on küll väga rõõmsad, kui ise mingi asja tagasi saavad, mille on kaotanud, aga selle peale ei mõtle, et kui kõik oleks sinusuguse vargamentaliteediga, siis ei saaks kunagi midagi tagasi. Ja see jutt, et kindlasti oleks keegi teine võtnud, see on su enda vabandus lihtsalt, mina näiteks ei oleks võtnud, seega kõik ei ole sellised vargad nagu sina.

Ma olen kindel, et üheksa inimest kümnest oleks selle raha sealt seifist kaasa võtnud. Ilmselt ka sina. Siin on ju lihtne teisi vargaks sõimata, reaalses elus käituksid ise samamoodi. ????

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen kindel, et üheksa inimest kümnest oleks selle raha sealt seifist kaasa võtnud. Ilmselt ka sina. Siin on ju lihtne teisi vargaks sõimata, reaalses elus käituksid ise samamoodi. ????

Tüüpiline vargamentaliteediga inimese mõtlemine, talle ei mahu isegi pähe, et mõni võiks aus olla.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina nii aus inimene pole.

Sa oled tõesti varas. Huvitav, et sellised on küll väga rõõmsad, kui ise mingi asja tagasi saavad, mille on kaotanud, aga selle peale ei mõtle, et kui kõik oleks sinusuguse vargamentaliteediga, siis ei saaks kunagi midagi tagasi. Ja see jutt, et kindlasti oleks keegi teine võtnud, see on su enda vabandus lihtsalt, mina näiteks ei oleks võtnud, seega kõik ei ole sellised vargad nagu sina.

Sulle jäägu sinu arvamus. Sina oleksid jätnud selle sinna, mina ei jätnud ja raiskasin ära. Täiesti suva sellest rahast.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sulle jäägu sinu arvamus. Sina oleksid jätnud selle sinna, mina ei jätnud ja raiskasin ära. Täiesti suva sellest rahast.

Jah, see on juba klaar, et võtsid raha ja raiskasid ära. Varas oled. Milleks seda sada korda siin korrutada.

+9
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sulle jäägu sinu arvamus. Sina oleksid jätnud selle sinna, mina ei jätnud ja raiskasin ära. Täiesti suva sellest rahast.

Jah, see on juba klaar, et võtsid raha ja raiskasid ära. Varas oled. Milleks seda sada korda siin korrutada.

Ei ole varas ja sul pole mitte mingit õigust isegi seda võõrale öelda. Mina arvan, sa oled lihtsalt harilik jobu ja naiivitar.

+1
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei ole varas ja sul pole mitte mingit õigust isegi seda võõrale öelda. Mina arvan, sa oled lihtsalt harilik jobu ja naiivitar.

Muidugi oled sa varas ja ebaaus inimene. See, et sa endale välja mõtled, et kõik on sellised, on su enda vabandus, mis ei vasta vähimalgi määral tõele. Sinusugune ei saaks paljudel töökohtadel üldse töötada, kus on ausus oluline. Sa isegi ei saa aru, kuidas eetiline inimene peaks kuskil käituma. Ja kui midagi öelda enam pole, siis kukud sõimama jobuks. No sõima, kui see sind kuidagi paremini paneb ennast tundma, eks seegi näita, mis inimesega on tegu. Aga varas sa oled ja selleks sa jääd. Ei saa ainult aru, miks sa selle vastu nii hirmsasti vaidled ja närvi lähed. Kui käitud nagu varas ja labane inimene, siis võiks seda tunnistada ka.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole varas ja sul pole mitte mingit õigust isegi seda võõrale öelda. Mina arvan, sa oled lihtsalt harilik jobu ja naiivitar.

Muidugi oled sa varas ja ebaaus inimene. See, et sa endale välja mõtled, et kõik on sellised, on su enda vabandus, mis ei vasta vähimalgi määral tõele. Sinusugune ei saaks paljudel töökohtadel üldse töötada, kus on ausus oluline. Sa isegi ei saa aru, kuidas eetiline inimene peaks kuskil käituma. Ja kui midagi öelda enam pole, siis kukud sõimama jobuks. No sõima, kui see sind kuidagi paremini paneb ennast tundma, eks seegi näita, mis inimesega on tegu. Aga varas sa oled ja selleks sa jääd. Ei saa ainult aru, miks sa selle vastu nii hirmsasti vaidled ja närvi lähed. Kui käitud nagu varas ja labane inimene, siis võiks seda tunnistada ka.

Mul on sinusuguse arvamusest täiesti ükskõik. Ise ketrad end üles. Sa vist saaksid ataki kui teaksid, kus ja mis ametikohal ma töötan ning seda väga pikka aega. Töö- ja eraelu ei tasu sassi ajada.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa vist saaksid ataki kui teaksid, kus ja mis ametikohal ma töötan ning seda väga pikka aega.

Miks ma peaks ataki saama. Ebaeetilisi inimesi töötab igal pool. Miks see peaks mind üllatama. Küllap oled varganägu ka oma töökohas, ega inimene ei muutu.

+6
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa vist saaksid ataki kui teaksid, kus ja mis ametikohal ma töötan ning seda väga pikka aega.

Miks ma peaks ataki saama. Ebaeetilisi inimesi töötab igal pool. Miks see peaks mind üllatama. Küllap oled varganägu ka oma töökohas, ega inimene ei muutu.

Kõik, mis ripakil, see ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Voodi alla jäetud münte ei hakka tõesti politseisse viima (kuigi ka neid ei hakkaks ma üles korjama, sest on teenindajale), aga me räägime siin seifi jäetud 2500 eurost. Mis ilmselgelt on sinna unustatud ja piisavalt suur summa. Kui mina ei võta, siis võtab keegi teine? No so what, las võtab, aga minu südametunnistus on puhas. Et keegi teine ei võtaks, siis annaks raha üle hotelli turvainimesele, vastuvõtulauda või politseisse.

Teatud riikides ei tasu isegi rahakotti maast üles korjata, sest see võib olla lõks, mis tahtlikult jäetud, et saaks sind varguses süüdistada ja küsida sult tagasi priske protsendiga summa või miskit muud teenet vajatakse.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sinusuguse arvamusest täiesti ükskõik. Ise ketrad end üles. Sa vist saaksid ataki kui teaksid, kus ja mis ametikohal ma töötan ning seda väga pikka aega. Töö- ja eraelu ei tasu sassi ajada.

Naljanumber oled sellepärast, et salaja teiste raha võtta julged, aga kui sulle öeldakse, et see on vargus, siis kohutavalt solvud ja kukud sõimama ja teavitama. Järelikult sul ikka on endal kuskil sisimas siiski arusaam olemas, et nii teha ei ole eetiline ja et sa ise ei ole eetiline inimene. Et sa vargaks nimetamise peale kohutavalt solvud, näitab seda, et kõik ei ole kadunud, mingi südametunnistus sul siiski on, kuigi ütled, et sul savi. Tubli. Kui käitumine ka järgi tuleks, saab sinust veel asja küll.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui selle summa jättis seifi eelmine külastaja ja ta hakkab seda otsima suht kohe ja teavitab politseid, siis ei pea eiteamis geenius uurija olema, et see summa on sealt seifit kadunud just järgmise külastaja taskusse ja läbiotsimisel see sinu rahakotist ka välja tuleb. Palju õnne – teenisid tasuta majutuse politseis.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti arvate, et hotelli töötaja hakkab kõiki varasemaid toakasutajaid läbi helistama, et kas kaotasite raha?

ma küll nii keeruliselt ei mõelnud, aga selline aus aus inimene teavitaks hotelli vast.töötajat ja see vastav töötaja võtab ühendust ikka viimase toa külastajaga tegutseb nagu kõikide unustatud asjadega

Ma olen elus jumal teab kui paljudesse hotellidesse pärast lahkumist raha jätnud, kui olen seal pikemalt peatunud. Koristajatele, kui teenus on meeldinud. Mitte ükski hotell pole helistanud ja kohe tahaks näha sellist. Alati on teada, et see on jootrahaks mõeldud. Ma oleks selle sinna voodi alla jätnudki, las vedeleb.

ma pidasin silmas aus aus, mitte tavapärane

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma küll nii keeruliselt ei mõelnud, aga selline aus aus inimene teavitaks hotelli vast.töötajat ja see vastav töötaja võtab ühendust ikka viimase toa külastajaga tegutseb nagu kõikide unustatud asjadega

oh, sa lihtsameelne!

selle 1 kommentaari kohta käis see mõtlemine ühe variandina, aga ma ei pidanud silmas päriselu, oleks pidanud teat. lause ette ikka KUI panema, ei saada muidu üldse aru siin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks riigiti on seadused erinevad, aga Eestis oleks selline raha kaasa võtmine karistatav, sest leitud vara ei kuulu automaatselt leidjale. Sul on kohustus politseid teavitada.

Pole mingit kohustust politseid teavitada, kui hotellis voodi all vedeleb raha ???? See ongi hotellile antud ja las ta seal ka olla. Aga jah, kui leiaksin seifist 2500 eurot, siis ma tõesti vist teataksin. Kuigi ega kindel poleks, mis selle rahaga edasi saaks.

Palju kordi on juhtunud, et keegi saadetakse kohe tuba üle vaatama, kui ma end välja registreerin. Kord anti teada, et mu seif on lukus – ega ma sinna pole midagi unustanud? Kord tõi toateenindaja alla kuldketi, mille ta öökapi sahtlist leidis, aga see polnud minu oma. Kes teab, millal kellelgi tuli pähe seda sahtlit avada ja kui mitu klienti seal vahepeal olnud oli. Kord arvati, et üks käterätik on puudu, aga mu juhatamise peale leiti üles. Aga samas hotellis ei tulnud keegi küsima, kas ma olen külmkappi unustanud avamata pakendis toidu ja lauale on kogemata jäänud pudel rummi.

ma küll nii keeruliselt ei mõelnud, aga selline aus aus inimene teavitaks hotelli vast.töötajat ja see vastav töötaja võtab ühendust ikka viimase toa külastajaga tegutseb nagu kõikide unustatud asjadega

Mõtle siis veel keerulisemalt läbi – hotelli külaline leiab kuskilt toast voodi alt 40 eurot. Kliendid on ammu vahetunud, voodialust pole ammu koristatud. Ja hotell hakkab seda leidu oma raamatupidamises kajastama? Helistab eelmisele ja üle-eelmisele ja veel varasemale toa kasutajale, äkki üks kuskilt Marokost ütlebki, et jah, võib olla minu raha. Tehke ülekanne! No ei algata hotellid nii väikeste summade puhul ise raha “kaotaja” otsingut.

ei pea vajalikuks veeeel keerulisemalt mõelda, milleks,  küll ikka mõni viirtsib heietada ja oletada ja ette kujutada

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui selle summa jättis seifi eelmine külastaja ja ta hakkab seda otsima suht kohe ja teavitab politseid, siis ei pea eiteamis geenius uurija olema, et see summa on sealt seifit kadunud just järgmise külastaja taskusse ja läbiotsimisel see sinu rahakotist ka välja tuleb. Palju õnne – teenisid tasuta majutuse politseis.

Räägi seda ka, kuidas tõestatakse, et see on seesama raha ja et unustatud raha ei ole enne järgmist külastajat ära võtnud hoopis toateenija(d). Raha seerianumbrid ei ole ilmselt teada, ma eeldan. Kas määratakse raha algse omaniku sõrmejälgi rahatähtede peal? Aga kui neid pole, mida siis otsustatakse? Omanikul võisid raha seifi pannes näiteks kindad käes olla, kui oli külm ilm?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägi seda ka, kuidas tõestatakse, et see on seesama raha ja et unustatud raha ei ole enne järgmist külastajat ära võtnud hoopis toateenija(d). Raha seerianumbrid ei ole ilmselt teada, ma eeldan. Kas määratakse raha algse omaniku sõrmejälgi rahatähtede peal? Aga kui neid pole, mida siis otsustatakse? Omanikul võisid raha seifi pannes näiteks kindad käes olla, kui oli külm ilm?

Räägi veel natuke lolli juttu.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa vist saaksid ataki kui teaksid, kus ja mis ametikohal ma töötan ning seda väga pikka aega.

Miks ma peaks ataki saama. Ebaeetilisi inimesi töötab igal pool. Miks see peaks mind üllatama. Küllap oled varganägu ka oma töökohas, ega inimene ei muutu.

Tegelikult ei peaks sinusugusele vastamagi, sest selge on, et provotseerid.

Olles ise hotellituppa esemeid unustanud, tean, et hotellil ei ole mitte mingit kohustust see asi üles leida ja sulle tagastada. Mõnikord seda heast tahtest küll tehakse, jah. Täiskasvanud ja terve mõistusega inimene peab ise oma asjade eest vastutama. Ühel korral on hotell meile maha unustatud asja pakiga järele saatnud, teisel korral (mitte sama hotell) teatati, et “sorri, ei leidnud”, kuigi helistasime suhteliselt kohe peale hotellist lahkumist.

Numbritoas asuva rahaseifi sisu eest hotell ei vastuta. Igaüks võib helistada ja öelda, et unustas suurema summa seifi, aga see veel ei tähenda, et sind usutakse…

 

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 234 )


Esileht Hobinurk Voodikatted hotellides