Esileht Hobinurk Voodikatted hotellides

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 234 )

Teema: Voodikatted hotellides

Postitas:
Kägu

Appi, kas te teete nalja v? KUIDAS on võimalik, et neid voodikatteid ei pesta? Ma ei usu seda eluilmaski. Nagu paljud teisedki, viskan mina need katted esimese asjana kuskile hunnikusse (ei jäta vedelema, ikka silma alt ära). Mõnikord viskan kägardatuna kappi. Mis te tahate öelda, et pärast tuleb koristaja, paneb puhtad voodipesud ja siis võtab need kägaras katted kuskilt (mustalt põrandalt) ja paneb puhta voodi peale?

Jah. Kas just kõigis hotellides, aga jah, nii tehaksegi. Tee silmad lahti ja vaata hotelli koridorides toateenijate kärusid. Sa näed seal kotte musta pesu jaoks ja virnades puhast voodipesu. Väikesi šampoonipudeleid ja käterätte. Sa ei näe seal virna päevatekke. Tehakse voodi üles puhaste linadega ja siis päevatekk nurgast üles ja sinna peale. Vahetatakse juhul, kui silmnähtav plekk peal on. Juuksekarvad ja muu sodi tõmmatakse käega maha ning siis sealt juba tolmuimejasse.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh kui hea elu mul on tänu sellele, et mul pole selliseid foobiaid ???? Täie rahuga olen hotellitoas, mis on kiiruga koristatud pärast eelmisi külalisi. Mõtlen, ega nad väga rõvedad ei saanud ju olla, kui jaksasid maksta võrdlemisi kalli toa eest.

Ööbisin Hiltonis. Külmkapp oli koristamata ja eelmine elanik oli sinna sisse kas oksendanud või kartulisalatit visanud. Näiteks libises kaanetamata karp käest või midagi. Aknaklaasil olid väljaspool surnud linnu jäänused. Roheline lima ja suled. Tugitool oli tugevalt niiske, nuusutama ei hakanud, aga tundus, et koristaja oli proovinud sellelt mingeid eelmise külastaja tagumiku jäetud plekke maha pesta. Lauaplaadi all oli näts.

Jõukus ei tee kuidagi puhtamaks. Arvata, et kui inimesel on raha, siis on ta maru puhas, on naiivsevõitu 🙂

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõukus ei tee kuidagi puhtamaks. Arvata, et kui inimesel on raha, siis on ta maru puhas, on naiivsevõitu ????

Jõukus külastajat muidugi puhtamaks ei tee, aga võiks eeldada, et koristusteenus on kallimas hotellis paremal tasemel. Tegelikult muidugi mitte, olen kohanud väga puhtaid odavamaid hotelle ja musti kalleid hotelle.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõukus ei tee kuidagi puhtamaks. Arvata, et kui inimesel on raha, siis on ta maru puhas, on naiivsevõitu ????

Jõukus külastajat muidugi puhtamaks ei tee, aga võiks eeldada, et koristusteenus on kallimas hotellis paremal tasemel. Tegelikult muidugi mitte, olen kohanud väga puhtaid odavamaid hotelle ja musti kalleid hotelle.

Nojah. Ma tsiteerisin seda Kägu, kes arvas, et jõukus teeb inimesed puhtuselembelisemaks:

Mõtlen, ega nad väga rõvedad ei saanud ju olla, kui jaksasid maksta võrdlemisi kalli toa eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlen, ega nad väga rõvedad ei saanud ju olla, kui jaksasid maksta võrdlemisi kalli toa eest.

See muidugi jah tõele ei vasta, mõni jõukas ongi harjunud, et tema laga hommikust õhtuni keegi teine koristab, siis võib erilise põrsana käituda. Puhtusepidamisel ja jõukusel küll igasugune seos puudub.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülilihtne oleks ju hotelli administraatoril eelmise külastajaga ühendust võtta ja raha selle õigele omanikule tagastada?!

Miks selle raha jätja eelmine pidi olema? See võib seal juba ammusest ajast vedeleda, kui kellelgi seifi asja pole olnud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks selle raha jätja eelmine pidi olema? See võib seal juba ammusest ajast vedeleda, kui kellelgi seifi asja pole olnud.

See pidi ikka ülikallis sviit olema ja raha unustanud klient paras rikkur, kui 2500 euro kadumine mingit emotsiooni ei tekitanud ja isegi igaks juhuks hotelli ei helistanud. Kas lennujaamast või kodumaalt järgmisel päeval. Et no jäigi pikaks ajaks vedelema. Aga kõik on võimalik muidugi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pidi ikka ülikallis sviit olema ja raha unustanud klient paras rikkur, kui 2500 euro kadumine mingit emotsiooni ei tekitanud ja isegi igaks juhuks hotelli ei helistanud.

Miks ülikallis, enamuses tubades on ju seif. 2500 küll reisil mingi ulmesumma ei ole, imelik ainult, et seda sulas peab kaasas kandma. Viitab nagu kurjategijale, mitte rikkurile.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ülikallis, enamuses tubades on ju seif. 2500 küll reisil mingi ulmesumma ei ole

Ei, reisil see ulmesumma kasutamiseks ei ole, aga keskmisele inimisele kaotamiseks ikka vägagi suur. Rikkur ehk tõesti ei paneks tähele, tuhanded siin või seal. Vaevalt, et selline rikkur mingis standardtoas ööbiks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, reisil see ulmesumma kasutamiseks ei ole, aga keskmisele inimisele kaotamiseks ikka vägagi suur. Rikkur ehk tõesti ei paneks tähele, tuhanded siin või seal. Vaevalt, et selline rikkur mingis standardtoas ööbiks.

Endale taskusse ajamiseks sobis summa küll. Inimene veel uhkustab sellega, et näe, mis leidsin ja endale võtsin.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, reisil see ulmesumma kasutamiseks ei ole, aga keskmisele inimisele kaotamiseks ikka vägagi suur. Rikkur ehk tõesti ei paneks tähele, tuhanded siin või seal. Vaevalt, et selline rikkur mingis standardtoas ööbiks.

Purjus peaga viskas seifi, hiljem arvas, et tõmbas lihtsalt taskust välja. Pole eriline summa.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuksekarvad ja muu sodi tõmmatakse käega maha ning siis sealt juba tolmuimejasse.

Karm. Ja sellise mustuse eest küsivad hotellid raha…

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülilihtne oleks ju hotelli administraatoril eelmise külastajaga ühendust võtta ja raha selle õigele omanikule tagastada?!

Miks selle raha jätja eelmine pidi olema? See võib seal juba ammusest ajast vedeleda, kui kellelgi seifi asja pole olnud.

Seifi uks tehakse koristamise ajal lahti, järgmise külastaja jaoks..

 

Endal juhtus ühes mainekas Tallinna hotellis selline lugu, et sisseregistreerimise ajal tehti minu pangakaart tühjaks. Krediitkaardi tunnustega deebetkaart. Vast mõnikümmend senti jäi peale. Sain teada, kui läksin välja sööma ning pubis kaardimakse ei õnnestunud. Logisin panka ja nägin, et hotellitoa hinnale lisaks oli maha võetud mingi kummaline summa, a la 68.30. Õnneks ei olnud mul siis selle kaardi peal ( tavaliselt on kolm-neli kaarti kogu aeg kasutuses) tuhandeid eurosid, muidu ei oleks arugi saanud. Pärast toast helistasin retseptsiooni ja küsisin, kuhu mu raha sai. Alguses öeldi, et see oli tavapärane garantiiraha 50 eurot, aga kui osutasin, et maha võeti veidi suurem ja mitte selline ümmargune summa, siis väideti et “meil süsteem kogemata võttis selle”. Tore süsteem küll.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Purjus peaga viskas seifi, hiljem arvas, et tõmbas lihtsalt taskust välja. Pole eriline summa.

Mu jaoks oleks eriline summa küll. Ei usu, et tavatoas ööbiva kliendi jaoks oleks see lihtsalt mahavisatav raha, millest kama kaks. Ja no ei ole kõik pidevalt nii purjus. See on miski väljamõeldis. Kui tegu oleks parima sviidiga, no siis usuksin seda raha leidmise lugu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin reisilt tagasi kui oli broneeritud lennufirma andmetega mingi väike summa, Swed sulges kaardi ja andis tasuta uue kaardi. Mingit nõuet ei tulnud (aastaid juba sellest möödas), et oleksin kuhugi  võlgu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks selle raha jätja eelmine pidi olema? See võib seal juba ammusest ajast vedeleda, kui kellelgi seifi asja pole olnud.

Seifi uks tehakse koristamise ajal lahti, järgmise külastaja jaoks..
Ei käi see mitte igas hotellis nii. Lausa vastupidi on – kliendid jätavad ise seifi lahti, kui lahkuvad. Enamasti ei hakka ju keegi tühja seifi enam oma koodiga lukustama. Vabalt võib hajameelne inimene ka oma dokumendid jm väärtusliku seifist välja võtta, aga rulli keeratud raha seifi nurgas ei märkagi ning unustab. Ja see uks ongi kogu aeg irvakil, kuni keegi lõpuks seda kappi vajab. Ainult üheks ööks ööbima tulles enamasti ei vajatagi seifi. Vabalt võib mitu klienti ööbida, enne kui keegi märkab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks klient jätab seifi lahkudes lahti, kui on oma asjad sealt ära võtnud. Aga kui unustab ja koristaja näeb, et seif on lukus- ju teeb ikka lahti. Ma ise ei ole ühtegi lukustatud seifi näinud, kui tuppa kolinud olen.

 

See “2500 euro seifist leidmise” lugu siin minu meelest oli lihtsalt sarkasm eelmiste postitajate pihta. Pealegi on 2500 eurot, kui see just 500- eurostes ei ole, ikka normaalne pakk raha,mida on keeruline rulli keerata.

 

Aga kuidas satub raha hotellis voodi alla- noh, minusuguse külastaja käes on see käkitegu. Kord Tartus ühes hotellis oli mul terve tuba sajakrooniseid täis- põrandal, laua peal, igal pool. Viskasin raskes joobes olles paki sajaseid laiali. Need olid seal siis ka, kui koristaja sisse tuli. c

 

Teine kord mängisin Tallinnas rollimängu ning peitsin tuppa hunniku münte. Partner pidi need üles leidma, vastasel juhul ootas karistus.  Kõiki ta muidugi ei leidnud ja selles minu mängu mõte oligi:)

 

 

 

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See “2500 euro seifist leidmise” lugu siin minu meelest oli lihtsalt sarkasm eelmiste postitajate pihta. Pealegi on 2500 eurot, kui see just 500- eurostes ei ole, ikka normaalne pakk raha,mida on keeruline rulli keerata.

Kui 500 eurosed veel käibel olid, kogusin neid. Väga mugav oli viis-kümme rahatähte reisile igaks juhuks kohvrisse kaasa visata. Mingit viite rahatähte seifis ei näeks ega mäletaks.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 500 eurosed veel käibel olid, kogusin neid. Väga mugav oli viis-kümme rahatähte reisile igaks juhuks kohvrisse kaasa visata. Mingit viite rahatähte seifis ei näeks ega mäletaks.

Mõnele meeldib siin unistada, kuidas ta raha loobib. Üldiselt on jõukad inimesed ikka oma raha suhtes väga tähelepanelikud, ei loobi seda lihtsalt minema. Mõni ehitajast oss tõesti niikui raha saab, nii ta laiali loobib, pärast jälle sama vaene edasi, aga see pole just eriline eeskuju.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnele meeldib siin unistada, kuidas ta raha loobib. Üldiselt on jõukad inimesed ikka oma raha suhtes väga tähelepanelikud, ei loobi seda lihtsalt minema. Mõni ehitajast oss tõesti niikui raha saab, nii ta laiali loobib, pärast jälle sama vaene edasi, aga see pole just eriline eeskuju.

Erinevalt sinust ei ole mul tarvidust unistada ega valetada. Mõni saab reaalset elu ka elada. Väga veider, et 2500 eurot keegi tänapäeval niiiii suureks summaks peab.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinevalt sinust ei ole mul tarvidust unistada ega valetada. Mõni saab reaalset elu ka elada. Väga veider, et 2500 eurot keegi tänapäeval niiiii suureks summaks peab.

Asi pole ju selles, lihtsalt pole kalduvust raha niisama ära visata ja vedelema jätta, nii et üldse ei pane tähelegi, et raha on kadunud. Muidugi on see suur summa, ma teenin kuus nii palju ja pole ka just kõige vaesem inimene. Et siin kõik mingid Eesti Energia juhid koos istuvad, eriti ei usu, seega ilmselt pole ka sinu jaoks see mingisugune kommiraha või on seda ainult sinu unistutes.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnele meeldib siin unistada, kuidas ta raha loobib. Üldiselt on jõukad inimesed ikka oma raha suhtes väga tähelepanelikud, ei loobi seda lihtsalt minema. Mõni ehitajast oss tõesti niikui raha saab, nii ta laiali loobib, pärast jälle sama vaene edasi, aga see pole just eriline eeskuju.

Ja jah, ega hotellides keegi peale eesti nälg-võlg kodanike keegi ööbimas käi.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi pole ju selles, lihtsalt pole kalduvust raha niisama ära visata ja vedelema jätta, nii et üldse ei pane tähelegi, et raha on kadunud. Muidugi on see suur summa, ma teenin kuus nii palju ja pole ka just kõige vaesem inimene. Et siin kõik mingid Eesti Energia juhid koos istuvad, eriti ei usu, seega ilmselt pole ka sinu jaoks see mingisugune kommiraha või on seda ainult sinu unistutes.

Jutt on sellest, et 5 rahatähte on nii madal seal seifis, et sa ei märka seda lihtsalt. Alati ei ole kõik meeles-nt. arvasin, et vedeleb kotis, millega linna peal käisin, aga tegelikult panin automaatselt seifi. Ausalt öeldes mõni päev hiljem märgates ei hakka kindlasti enam hotelli tagasi helistama vaid loen selle koolirahaks. Võimalik, et kukkus hoopis kotist/taskust välja ning ma ei tule selle pealegi, et on seifis. Igal juhul mingit paanikat sellest summast ei tuleks,

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi pole ju selles, lihtsalt pole kalduvust raha niisama ära visata ja vedelema jätta, nii et üldse ei pane tähelegi, et raha on kadunud. Muidugi on see suur summa, ma teenin kuus nii palju ja pole ka just kõige vaesem inimene. Et siin kõik mingid Eesti Energia juhid koos istuvad, eriti ei usu, seega ilmselt pole ka sinu jaoks see mingisugune kommiraha või on seda ainult sinu unistutes.

Jutt on sellest, et 5 rahatähte on nii madal seal seifis, et sa ei märka seda lihtsalt. Alati ei ole kõik meeles-nt. arvasin, et vedeleb kotis, millega linna peal käisin, aga tegelikult panin automaatselt seifi. Ausalt öeldes mõni päev hiljem märgates ei hakka kindlasti enam hotelli tagasi helistama vaid loen selle koolirahaks. Võimalik, et kukkus hoopis kotist/taskust välja ning ma ei tule selle pealegi, et on seifis. Igal juhul mingit paanikat sellest summast ei tuleks,

Oh, milline snoob! 2500 krooni on nii tähtsuesetu summa, et ei mäletagi, kus see parasjagu vedeleb.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, milline snoob! 2500 krooni on nii tähtsuesetu summa, et ei mäletagi, kus see parasjagu vedeleb.

Krooni? Eurost rääkisime me siin. See ei ole snooblus. Elus on tähtsamaid asju, kui kadunud raha, mis eluolu kuidagi ei halvenda.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kägu ajas käojaani ja nüüd kõik usuvad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, milline snoob! 2500 krooni on nii tähtsuesetu summa, et ei mäletagi, kus see parasjagu vedeleb.

Krooni? Eurost rääkisime me siin. See ei ole snooblus. Elus on tähtsamaid asju, kui kadunud raha, mis eluolu kuidagi ei halvenda.

Sry, loomulikult eurodest jutt 🙂 Ma ei tea, kust see kroon mul tuli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulge, discovery peal on terve saatesari lennukitesse pagasiriiulitele või maandumisel pagasilindile unustatud kohvritest, kottidest ja muust kraamist. Need ei ole eksinud kohvrid, sest eksinud kohvrid toimetatakse lõpuks ikka sihtlennujaama või alglennujaama ning otsija saab need sealt kätte. Võib küll kuluda nädalaid. Need saates aga on unustatud kohvrid, mida on kui ma ei eksi, aasta (või oli see poolteist) hoitud, siis oksjonile pandud. Inimesed unustavad maha ja ei märka enam kunagi, et kadunud on ema tuhaga urn, paarisaja tuhande eest ehteid, antiiksed kaunistused, isegi kohvritäis riideid või kontrabass. Käekelladest (miks seda küll lennukis käe pealt ära võtta ja istmetaskusse panna, on muidugi iseküsimus) kuni salongist leitud kassitopisteni. Ja nüüd te imestate, et keegi unustab hotelli 2500 ja ei mäleta täpselt, kuhu ta selle võis kaotada? Kui tema jõlkus mööda linna, siis lennukis inimesed ju püsivad selle ühe metallkasti sees. Kui on võimalik unustada kassitopis või akordion lennuki pagasiriilulile, sest sa pead ju mäletama, kas sul oli lennukisse tules see kaenlas või ei ja mitte osata seda enam kuskilt pärast otsida, siis on võimlik unustada ka paberraha seifi.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis on võimlik unustada ka paberraha seifi.

Kes selle vastu vaidleb, et on võimalik unustada. Jutt oli ikka sellest, et kuidas on võimalik see endale lihtsalt taskusse pista, ilma et üldse tuleks pähe mõte seda kaotajale tagastada. Inimene koguni uhkustab sellega ja tema arvates on kõik sellised, et mis ripakil, see kohe taskusse.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis on võimlik unustada ka paberraha seifi.

Kes selle vastu vaidleb, et on võimalik unustada. Jutt oli ikka sellest, et kuidas on võimalik see endale lihtsalt taskusse pista, ilma et üldse tuleks pähe mõte seda kaotajale tagastada. Inimene koguni uhkustab sellega ja tema arvates on kõik sellised, et mis ripakil, see kohe taskusse.

Sellega olen muidugi nõus. See, kes selle taskusse pistis, on lihtsalt varas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 234 )


Esileht Hobinurk Voodikatted hotellides