Esileht Hobinurk Voodikatted hotellides

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 234 )

Teema: Voodikatted hotellides

Postitas:
Kägu

Saabusin just tuppa, kus voodikate on lumivalge. Ülipuhas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinevalt sinust ei ole mul tarvidust unistada ega valetada. Mõni saab reaalset elu ka elada. Väga veider, et 2500 eurot keegi tänapäeval niiiii suureks summaks peab.

jälle see fantasöör siin luuletab. Aga no olgu tal see võimalus end vahel tähtsa ja rikkana tunda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jälle see fantasöör siin luuletab. Aga no olgu tal see võimalus end vahel tähtsa ja rikkana tunda.

Ee, ma olengi rikas. Kas see on ulme sinu jaoks?

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jälle see fantasöör siin luuletab. Aga no olgu tal see võimalus end vahel tähtsa ja rikkana tunda.

Ee, ma olengi rikas. Kas see on ulme sinu jaoks?

Ulme on, et keegi peab oma rikkusest vajalikuks foorumis tuututada. Tegelikult jõukad seda enamasti ei kuuluta ega tõestama ei kipu, neil kama kaks kellegi arvamusest.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ulme on, et keegi peab oma rikkusest vajalikuks foorumis tuututada. Tegelikult jõukad seda enamasti ei kuuluta ega tõestama ei kipu, neil kama kaks kellegi arvamusest.

Arvan, et asjad tuleb selgeks rääkida. Solvav, et keegi mind fantasööriks peab. Eks see näita muidugi rohkem sinu enda kohta-et valetad ning pead sellist elu tavaliseks. Mina selliseid ei tunne ning aus olla on elementaarne.

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saabusin just tuppa, kus voodikate on lumivalge. Ülipuhas.

Kui sul oleks see sinise valgusega lamp, mis kogu bioloogilise materjali nähtavale toob, siis saaksid teada, kas on ülipuhas või on selline kallima otsa kangas, mida saab kergelt niiske mikrofiiber lapiga hõlpsasti suuremast mudrust puhtaks lükata. Paremates hottellised võib vabalt olla, et on sellisle kangale kulutatud. Tõesti mugav puhastada, juuksekarvadest ja kergematest plekkidest.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnele meeldib siin unistada, kuidas ta raha loobib. Üldiselt on jõukad inimesed ikka oma raha suhtes väga tähelepanelikud, ei loobi seda lihtsalt minema. Mõni ehitajast oss tõesti niikui raha saab, nii ta laiali loobib, pärast jälle sama vaene edasi, aga see pole just eriline eeskuju.

Erinevalt sinust ei ole mul tarvidust unistada ega valetada. Mõni saab reaalset elu ka elada. Väga veider, et 2500 eurot keegi tänapäeval niiiii suureks summaks peab.

Ma olen näinud inimesi, kes ei oska rahaga ümber käia ja noh, need ei ole jõukad inimesed.
Sellised inimesed, on need, kes on järsku saanud suure summa või kes raiskavad kellegi teise raha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen näinud inimesi, kes ei oska rahaga ümber käia ja noh, need ei ole jõukad inimesed. Sellised inimesed, on need, kes on järsku saanud suure summa või kes raiskavad kellegi teise raha.

“Ei oska rahaga ringi käia” on sinu subjektiivne arvamus. Ilmselt arvad nii ka 1000-euroste saabaste või 2000-eurose koti, 15 tuhat maksva kella ostjate kohta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen näinud inimesi, kes ei oska rahaga ümber käia ja noh, need ei ole jõukad inimesed. Sellised inimesed, on need, kes on järsku saanud suure summa või kes raiskavad kellegi teise raha.

“Ei oska rahaga ringi käia” on sinu subjektiivne arvamus. Ilmselt arvad nii ka 1000-euroste saabaste või 2000-eurose koti, 15 tuhat maksva kella ostjate kohta.

Aga tule vaata, mis sa leiad mu kapist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen hetkel välismaal hotellis ja juhtus selline lugu- käisin teises hotellis Spas ning võtsin oma toast rätikud kaasa. Sel ajal, kui saunas olin, võttis keegi ühe minu käteräti eesruumist nagist ning viis jumal teab kuhu. Üles ma seda ei leidnud ja nüüd on hotellitoas rätik puudu. Mis ma nüüd teen- kui lähen ütlen administraatorile, et selline asi juhtus.. kui tõsiselt seda võetakse, kas kantakse maha kui loomulik kadu ( eks neil rätikuid nagunii määrdub ja kulub massiliselt) või soovitakse mitmekordse hinnaga kinnimaksmist? Kas keegi on hotellide asjaajamise selle poolega kursis ja oskaks kommenteerida?

Kui ma lihtsalt minema jalutan ja midagi ei ütle, siis arvatakse pärast, et mina varastasin selle. Ja nii ma ei tahaks teha nagunii. Kord pakkisin hotellitoas voodikatte (teemasse, haha) nii hästi ära, et koristaja seda ei leidnud, siis mulle igatahes helistati ja küsiti, kuhu see sai.

 

Üks variant oleks veel jalutada poodi ning osta asemele võimalikult sarnane rätik. Hmmm. Mida teie teeksite?

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida teie teeksite?

Eks ikka lähed räägid ära, mis juhtus. Kuigi hotellist hotelli vara välavedamine pole lubatud. Oleneb hotellist, kas see rätik unustatakse ära või pead kinni maksma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen hetkel välismaal hotellis ja juhtus selline lugu- käisin teises hotellis Spas ning võtsin oma toast rätikud kaasa. Sel ajal, kui saunas olin, võttis keegi ühe minu käteräti eesruumist nagist ning viis jumal teab kuhu. Üles ma seda ei leidnud ja nüüd on hotellitoas rätik puudu. Mis ma nüüd teen- kui lähen ütlen administraatorile, et selline asi juhtus.. kui tõsiselt seda võetakse, kas kantakse maha kui loomulik kadu ( eks neil rätikuid nagunii määrdub ja kulub massiliselt) või soovitakse mitmekordse hinnaga kinnimaksmist? Kas keegi on hotellide asjaajamise selle poolega kursis ja oskaks kommenteerida?

Kui ma lihtsalt minema jalutan ja midagi ei ütle, siis arvatakse pärast, et mina varastasin selle. Ja nii ma ei tahaks teha nagunii. Kord pakkisin hotellitoas voodikatte (teemasse, haha) nii hästi ära, et koristaja seda ei leidnud, siis mulle igatahes helistati ja küsiti, kuhu see sai.

Üks variant oleks veel jalutada poodi ning osta asemele võimalikult sarnane rätik. Hmmm. Mida teie teeksite?

kui mul rätikut vaja, siis küsiksin, kui seda vaja ei lähe, siis ei tee midagi

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga tule vaata, mis sa leiad mu kapist.

No aga siis pole ju küsimustki, kas 2500 on mingi mega raha või mitte-ei ole ju.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga tule vaata, mis sa leiad mu kapist.

No aga siis pole ju küsimustki, kas 2500 on mingi mega raha või mitte-ei ole ju.

Mega raha? Sa kasutad huvitavaid väljendeid.
2500 eurot ei ole raha, mida annaks lihtsalt ära, millest oleks ükskõik või mis ei paneks kulmu kergitama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen hetkel välismaal hotellis ja juhtus selline lugu- käisin teises hotellis Spas ning võtsin oma toast rätikud kaasa. Sel ajal, kui saunas olin, võttis keegi ühe minu käteräti eesruumist nagist ning viis jumal teab kuhu. Üles ma seda ei leidnud ja nüüd on hotellitoas rätik puudu. Mis ma nüüd teen- kui lähen ütlen administraatorile, et selline asi juhtus.. kui tõsiselt seda võetakse, kas kantakse maha kui loomulik kadu ( eks neil rätikuid nagunii määrdub ja kulub massiliselt) või soovitakse mitmekordse hinnaga kinnimaksmist? Kas keegi on hotellide asjaajamise selle poolega kursis ja oskaks kommenteerida?

Kui ma lihtsalt minema jalutan ja midagi ei ütle, siis arvatakse pärast, et mina varastasin selle. Ja nii ma ei tahaks teha nagunii. Kord pakkisin hotellitoas voodikatte (teemasse, haha) nii hästi ära, et koristaja seda ei leidnud, siis mulle igatahes helistati ja küsiti, kuhu see sai.

Üks variant oleks veel jalutada poodi ning osta asemele võimalikult sarnane rätik. Hmmm. Mida teie teeksite?

Muidugi ütleksin kohe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui mul rätikut vaja, siis küsiksin, kui seda vaja ei lähe, siis ei tee midagi

Eriline mühkam. Selliste jaoks küsitaksegi krediitkaardi andmeid ja võetakse see rätiku maksumus kohe kindlasti maha ja teise hinnakirja järgi kui see rätik ise maksab.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga siis pole ju küsimustki, kas 2500 on mingi mega raha või mitte-ei ole ju.

Tundub, et sul polegi elus sellist raha olnud. Mega raha või mitte, see pole mingi 10 eurot, et viskaks lihtsalt suvaliselt minema. See on suhteliselt kõrgepalgalise inimese kuupalk, järelikult pole mingi kommiraha.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et sul polegi elus sellist raha olnud.

on ikka, kiirlaenuna ju vist nii palju ikka saab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ikka lähed räägid ära, mis juhtus. Kuigi hotellist hotelli vara välavedamine pole lubatud. Oleneb hotellist, kas see rätik unustatakse ära või pead kinni maksma.

Olen paljudes hotellides olnud ja enamasti on kirjas, et toast rätikuid välja viia pole lubatud. Spaadest saad väikese raha eest laenutada, mitte ei võta toast.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ikka lähed räägid ära, mis juhtus. Kuigi hotellist hotelli vara välavedamine pole lubatud. Oleneb hotellist, kas see rätik unustatakse ära või pead kinni maksma.

Olen paljudes hotellides olnud ja enamasti on kirjas, et toast rätikuid välja viia pole lubatud. Spaadest saad väikese raha eest laenutada, mitte ei võta toast.

Esimest korda kuulen. On küll rannahotelle, kus ei soovitata liivaranda minna hotelli rätikuga.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimest korda kuulen. On küll rannahotelle, kus ei soovitata liivaranda minna hotelli rätikuga.

Huvitav, et mina ei kuule küll esimest korda. Osades spaades või hotellides, kus on rand, on tavalistele valgetele rätikutele lisaks eraldi basseini- või rannarätikud või siis saad neid sealt basseini äärest eraldi võtta. Aga hotelli territooriumilt ei tohi neidki välja viia. Siin inimene küsib nõu olukorra kohta, et oli ühes hotellis, teise läks spaasse ja vedas sinna esimese hotelli rätikud kaasa. Selline asi ei ole tegelikult lubatud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ikka lähed räägid ära, mis juhtus. Kuigi hotellist hotelli vara välavedamine pole lubatud. Oleneb hotellist, kas see rätik unustatakse ära või pead kinni maksma.

Olen paljudes hotellides olnud ja enamasti on kirjas, et toast rätikuid välja viia pole lubatud. Spaadest saad väikese raha eest laenutada, mitte ei võta toast.

Ma olen ka paljudes hotellides olnud ja ainult ühes hotellis Maltal oli basseini juures teavitus, et tubadest ei tohi rätikuid kaasa võtta. Teistes hotellides ei ole seda märganud. Ma saan põhimõttest aru, aga mul ei mahu alati omal mitu suurt saunalina + käterätti pagasisse (lennates) ja nemdega majandada tüütu. Mul kulub rätikuid iga päev, sest käin pea alati kas rannas või kusagil spaas. Sellepärast võtangi toast või korterist kaasa ja siiamaani ei ole ühtegi minu käest kaduma läinud. Kui juhtub, siis muidugi korvan tekitatud kahju ja vabandan.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast võtangi toast või korterist kaasa ja siiamaani ei ole ühtegi minu käest kaduma läinud.

Halb kasvatus.

Tubadest ei võeta randa rätikuid kaasa kasvõi hügieeni kaalutlustel. Rätikust on näiteks liiva raske kätte saada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka paljudes hotellides olnud ja ainult ühes hotellis Maltal oli basseini juures teavitus, et tubadest ei tohi rätikuid kaasa võtta. Teistes hotellides ei ole seda märganud. Ma saan põhimõttest aru, aga mul ei mahu alati omal mitu suurt saunalina + käterätti pagasisse (lennates) ja nemdega majandada tüütu. Mul kulub rätikuid iga päev, sest käin pea alati kas rannas või kusagil spaas. Sellepärast võtangi toast või korterist kaasa ja siiamaani ei ole ühtegi minu käest kaduma läinud. Kui juhtub, siis muidugi korvan tekitatud kahju ja vabandan.

Sa vist ei loe tuppa jõudes hotellide eeskirju, kui märganud pole. Need on enamasti kuskil laua või kapi peal olemas. Spaahotellides on rätikud spaas laenutatavad, välibasseinide jaoks enamasti samuti. Kui pole laenutust, saab ülisuuri saunalinasid väga odava raha eest osta ja polegi vaja kodust kaasa vedada. Paljud hotellid annavad sisse registreerudes ka kaardi, millega saad igalt poolt rätiku, kui seda vajad. Enamasti on alati instruktsioonis kirjas, et toast rätikuid välja viia ei tohi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui mul rätikut vaja, siis küsiksin, kui seda vaja ei lähe, siis ei tee midagi

Eriline mühkam. Selliste jaoks küsitaksegi krediitkaardi andmeid ja võetakse see rätiku maksumus kohe kindlasti maha ja teise hinnakirja järgi kui see rätik ise maksab.

ahah, kus täpselt niimoodi sellistega käitutakse, tahaks kohe näha, kuskohas mühkamiks tembeldatakse ja selline huvitav hinnakiri on

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ahah, kus täpselt niimoodi sellistega käitutakse, tahaks kohe näha, kuskohas mühkamiks tembeldatakse ja selline huvitav hinnakiri on

Hotellides on kõigil asjadel toas hinnakiri, mis ei vasta tavaliselt nende asjade hinnale, millega hotell need ise ostis, vaid hinnad on olenevalt hotellist ikka krõbedamad. Kui midagi on kadunud, siis võetakse muidugi need sinu krediitkaardilt maha. Tuttav just rääkis, kuidas ta viietärni hotellis rikkus mingi rätiku, sest värvis toonijaga pead ja võeti 75 eurot maha selle eest. Mõtlesin ka, et on ikka inimesel aru peas, aga eks ole igasuguseid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et sul polegi elus sellist raha olnud. Mega raha või mitte, see pole mingi 10 eurot, et viskaks lihtsalt suvaliselt minema. See on suhteliselt kõrgepalgalise inimese kuupalk, järelikult pole mingi kommiraha.

Mul pole olnud? Mul on seda rohkem, kui enamikel eestlastel.

Jutt oli ju unustamisest, mitte sellest, et keegi meelega selle sinna jättis. Püsi ikka teemas.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et sul polegi elus sellist raha olnud. Mega raha või mitte, see pole mingi 10 eurot, et viskaks lihtsalt suvaliselt minema. See on suhteliselt kõrgepalgalise inimese kuupalk, järelikult pole mingi kommiraha.

Mul pole olnud? Mul on seda rohkem, kui enamikel eestlastel.

Jutt oli ju unustamisest, mitte sellest, et keegi meelega selle sinna jättis. Püsi ikka teemas.

Jah, räägi meile veel kui rikas sa oled, sest me tõesti kõik usume seda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, räägi meile veel kui rikas sa oled, sest me tõesti kõik usume seda.

Oled parajalt kohtlane, et ei usu. Sinu probleem.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled parajalt kohtlane, et ei usu. Sinu probleem.

Oled ju jälle see OT, kes igas teemas räuskab, sest mingid tuurid on peal jälle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 234 )


Esileht Hobinurk Voodikatted hotellides