Esileht Hobinurk Voodikatted hotellides

Näitan 24 postitust - vahemik 211 kuni 234 (kokku 234 )

Teema: Voodikatted hotellides

Postitas:
Kägu

Oled ju jälle see OT, kes igas teemas räuskab, sest mingid tuurid on peal jälle.

Ma olen naine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled ju jälle see OT, kes igas teemas räuskab, sest mingid tuurid on peal jälle.

Ma olen naine.

Kuidas sa tead nii päris kindlalt, et OT pole naine? Ära hakka juttu vestma kirjastiilist, kibestunud naistehuviline naine võiks sama juttu rääkida.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi jälitas üks ullike Ahvi aastaid pärast Ahvi kadumist, nüüd hakkab OT jälitama või?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sa tead nii päris kindlalt, et OT pole naine? Ära hakka juttu vestma kirjastiilist, kibestunud naistehuviline naine võiks sama juttu rääkida.

OT on Revolver, kes on mees.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga siis pole ju küsimustki, kas 2500 on mingi mega raha või mitte-ei ole ju.

Niimoodi ei räägi mitte ükski tegelikult rikas inimene ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

20 2-eurost münti tahtsin kirjutada., mitte 200.

Tõenäoliselt oli see koristajatele vooditele jäetud 2eurosed, mis linade vahetamisega voodi alla olid kukkunud. Tavaline asi, et raha jäetakse nt padja alla. Isegi niimoodi toanurgast 2euroseid leidnud. Kui koristaja voodi alt ei viitsi koristada, no siis oma viga, kui tip saamata jääb…

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõenäoliselt oli see koristajatele vooditele jäetud 2eurosed, mis linade vahetamisega voodi alla olid kukkunud.

Pidi see vahetaja rängalt kurt olema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4078212: Tõenäoliselt oli see koristajatele vooditele jäetud 2eurosed, mis linade vahetamisega voodi alla olid kukkunud.

Pidi see vahetaja rängalt kurt olema.

aga äkki oli põrandakatteks vaip ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niimoodi ei räägi mitte ükski tegelikult rikas inimene ????

Mismoodi niimoodi?

Kas sa oled rikas, et nii väidad?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niimoodi ei räägi mitte ükski tegelikult rikas inimene ????

Üks käekott vähem ei saa ju nii väga südamesse minna? Kadus, siis kadus. Mis seal ikka nämmutada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niimoodi ei räägi mitte ükski tegelikult rikas inimene ????

Mismoodi niimoodi?

Kas sa oled rikas, et nii väidad?

Pole see, kellelt küsid, aga vastan. Minu õde on rikas ja mu parim sõber juba 20 aastat on rikas. Ka minu onu ja onunaine on pururikas pere. Lisaks ise töötan rikastega, st minu kliendid on Eesti ja lääneriikide top 1-3% inimeste seas jõukuselt. Tõesti, nii ei kirjuta ega räägi ükski neist.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole see, kellelt küsid, aga vastan. Minu õde on rikas ja mu parim sõber juba 20 aastat on rikas. Ka minu onu ja onunaine on pururikas pere. Lisaks ise töötan rikastega, st minu kliendid on Eesti ja lääneriikide top 1-3% inimeste seas jõukuselt. Tõesti, nii ei kirjuta ega räägi ükski neist. Rate this item:Submit Rating00

Ehk nemad siis nutaksid silmad peast välja, kui ununeks hotelli 2500 eurot? Ära aja mulle jama suust välja. Ei ole mingi eriline kaotus, kui nii juhtuks.

Pigem ütleks veidrik sellise rikka kohta, kes raha lahti lasta ei oska.

PS: Olen rikas ja räägin täpselt nii.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole see, kellelt küsid, aga vastan. Minu õde on rikas ja mu parim sõber juba 20 aastat on rikas. Ka minu onu ja onunaine on pururikas pere. Lisaks ise töötan rikastega, st minu kliendid on Eesti ja lääneriikide top 1-3% inimeste seas jõukuselt. Tõesti, nii ei kirjuta ega räägi ükski neist.

2500 on summa, mis mängitakse kasiinos maha, kui 10 minutit ooteaega parajaks tehakse. Ei olnud kasiinosõltlane, oli rikaste topis. Või naisterahva puhul on see kolmandik käekoti hinnast.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi totu unistab siin rikas olemisest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi totu unistab siin rikas olemisest.

Totu oled sa ise, kes sellistest asjadest unistab.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole see, kellelt küsid, aga vastan. Minu õde on rikas ja mu parim sõber juba 20 aastat on rikas. Ka minu onu ja onunaine on pururikas pere. Lisaks ise töötan rikastega, st minu kliendid on Eesti ja lääneriikide top 1-3% inimeste seas jõukuselt. Tõesti, nii ei kirjuta ega räägi ükski neist.

Ja kuidas sa, lilleke, ise selline kehvik oled sellises kambas?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks ise töötan rikastega, st minu kliendid on Eesti ja lääneriikide top 1-3% inimeste seas jõukuselt. Tõesti, nii ei kirjuta ega räägi ükski neist.

Keegi tõi mingis teises teemas välja, et 2018 oli Eestis 6000 miljonäri(o,5%Eesti rahvastikust). Sinna kuulusin siis ja kuulun ilmselt ka täna selle 1% (vast on nende hulk minimaalselt kahekordistunud)hulka. Sina ei tea, kes ja kus kuidas räägib. Tavaelus, kus on teised probleemid, räägin hoopis teisiti, sest teised inimesed on intelligentsed. Perekool intrigeerib ning see on mu tuttavate arust suht haige hobi. Mida tahan öelda, et sinu klient pole sina, sinu rikkad tuttavad pole sina. Sa ei tea mitte midagi, sest sa pole nende kingades olnud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tundub, et rikastest  ei teata mitte midagi, mingi oma ettekujutus

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja teema on taas totaalselt lappama läinud …

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole see, kellelt küsid, aga vastan. Minu õde on rikas ja mu parim sõber juba 20 aastat on rikas. Ka minu onu ja onunaine on pururikas pere. Lisaks ise töötan rikastega, st minu kliendid on Eesti ja lääneriikide top 1-3% inimeste seas jõukuselt. Tõesti, nii ei kirjuta ega räägi ükski neist. Rate this item:Submit Rating00

Ehk nemad siis nutaksid silmad peast välja, kui ununeks hotelli 2500 eurot? Ära aja mulle jama suust välja. Ei ole mingi eriline kaotus, kui nii juhtuks.

Pigem ütleks veidrik sellise rikka kohta, kes raha lahti lasta ei oska.

PS: Olen rikas ja räägin täpselt nii.

Tore. Lase edasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks ise töötan rikastega, st minu kliendid on Eesti ja lääneriikide top 1-3% inimeste seas jõukuselt. Tõesti, nii ei kirjuta ega räägi ükski neist.

Keegi tõi mingis teises teemas välja, et 2018 oli Eestis 6000 miljonäri(o,5%Eesti rahvastikust). Sinna kuulusin siis ja kuulun ilmselt ka täna selle 1% (vast on nende hulk minimaalselt kahekordistunud)hulka. Sina ei tea, kes ja kus kuidas räägib. Tavaelus, kus on teised probleemid, räägin hoopis teisiti, sest teised inimesed on intelligentsed. Perekool intrigeerib ning see on mu tuttavate arust suht haige hobi. Mida tahan öelda, et sinu klient pole sina, sinu rikkad tuttavad pole sina. Sa ei tea mitte midagi, sest sa pole nende kingades olnud.

Vastupidi. Kõrvalseisja just kuulegi, kuidas nad räägivad ja kirjutavad. Inimene ise (nt sina ehk) teinekord ei saagi aru, kuidas ta kõlab. See, kes teda kuulab/loeb, aga saab. Mitte üks rikas, keda mina tean, ei laperda nii nagu sina. Aga las jääda mulle mu arvamus ja loodan, et sul saab olema alati sama palju raha, kui praegu on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga las jääda mulle mu arvamus ja loodan, et sul saab olema alati sama palju raha, kui praegu on.

😀 😀 😀 Kuhu see siis kaduma peaks, kui vara kasvatab end jooksvalt ise?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga las jääda mulle mu arvamus ja loodan, et sul saab olema alati sama palju raha, kui praegu on.

???? ???? ???? Kuhu see siis kaduma peaks, kui vara kasvatab end jooksvalt ise?

Ei, ma loodan, et sul saab olema alati sama palju raha. Kindlasti ei looda ma, et veel vähem. Pole pahatahtlik inimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ma loodan, et sul saab olema alati sama palju raha. Kindlasti ei looda ma, et veel vähem. Pole pahatahtlik inimene.

Elu kvaliteet ei seisne raha hulgas, nii et mind see väga ei huvita. Elu kvaliteet tuleneb headest suhetest lähedastega ning tervisest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 211 kuni 234 (kokku 234 )


Esileht Hobinurk Voodikatted hotellides