Esileht Rasestumine ja lapse ootamine voodipesu võrevoodis?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: voodipesu võrevoodis?

Postitas:

Müüakse voodipesukomplekte – tekikott, lina, padjapüür. Patja beebi vist algul üldse ei vaja? Kui kaua ta seda ei vaja? Kuidas tekiga on, millise teki peaks vastsündinule soetama? Või hoopis mingi magamiskoti moodi asja? Kas lina peaks olema kummiga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära teki-padja ostmisega kiirusta, sest alates sellest aastast saavad kõik sünnitajad need haiglast. Vastavalt sellele saad siis edasi vaadata, kas vaja oleks veel õhemat või paksemat tekki ning see vist pigem maitse asi, kas lina on kummiga või mitte.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mul on ainult lina ja selline väike tekike talle.

0
0
Please wait...
Postitas:

Patja tõepoolest enne esimest eluaastat vaja ei lähe. Varu paar baikatekki- need head kerged, soojad ja mõnusad- mina neid igasugu sünteetilisi tekke ei tahtnud lapsele peale panna!

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina esimesele lapsele ostsin ka komplekti, kus oli tekk, padi, padjapüür, lina, tekikott.

Vaja läks alguses ainult lina, tekk oli liiga suur ja kohmakas, sellega ei maga laps siiani. Alguses kasutasin lihtsalt õhukest tekki, kuna toad olid soojad.
Padja võtsime kasutusele kui laps oli üle aasta, tekiga ei taha siiani magada.

Teisele lapsele ostsin lihtsalt voodipesu komplekti, kuigi alguses läheb jällegi vaja ainult lina ja võibolla ka tekikotti.

0
0
Please wait...
Postitas:

Viimase kaoga nõus. Magamiskott hea nii pisemale kui suuremale. On olemas paksemaid ja õhemaid.
Meie laps hakkas 7-kuuselt teises toas kinnise uksega magama ja polnud kunagi muret, et kas saab külma või kas magama ei jää.

Muidu oleneb, millal laps sünnib. Meil sündis mais ja vaja läks vaid 2 flanellist lina (tegin kangast, ääred palistasin ära, mõõt 150×120. Lina läks ilusti võrekasse alla. Teist sai külmemal õhtul kokkumurdes topeltkihina tekiks kasutada. Nii magamiskotte kui tekke hakkas vaja minema alles sügisel.
Olemas oli ka vastsündinu batistsist lina. Seda sai kuumadel suvepäevadel hoopis vastupidi päikese kaitseks kasutatud.

Soovitaks ka puuvillast õhukest tekki. Need uued, mida hakatakse jagama on ju sünteetilised ja enne aastat ma oma lapsele sellist ei paneks. Tegelikult mu laps sai sellise (ainult täiskasvanu mõõdus) peale alles nüüd, 3 päeva tagasi.
Patja hakkasin lapsel kasutama vist peale 1,5 aastat.

0
0
Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine voodipesu võrevoodis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.