Esileht Lapse ootamine Voolus ja seks

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Voolus ja seks

Postitas:

Olen siit-sealt lugenud, et kui rasedusaegne voolus ei sügele ega haise, siis pole mureks põhjust. Aga millest see tuleb, hormoonidest? Just kollakas, mitte valge.
Arst alles 10. sept.
Kuidas teil seksiga lood on, kel voolus? Mind ennast jubedalt häirib, suuseksi ei julge enam üldse teha lasta. Kas see kuude lisandudes pigem suureneb või on lootust, et lõpeb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.08 20:11; 22.08 11:52; 22.08 22:12; 22.08 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Auuu, kas peale minu pole tõesti rasedaid, kellel on voolus ja kes seksivad? Või on see kõigi jaoks olematu teema? Või keegi ei seksigi?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.08 20:11; 22.08 11:52; 22.08 22:12; 22.08 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väheke imelik niimoodi reageerida, kui keegi pole su teemale vastanud.
Kui oskad googeldada, siis saaksid ka vastu kätte.

Voolus on okei, see võib tulla millal iganes ja samamoodi minna millal iganes, alata võib raseduse alguses juba. Vahepeal võib voolus nii suur ka olla,et peab pesukaitsmeid kasutama.
Suuseksi soovitan teha kohe peale pesu, nagu ikka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5ml on norm vooluse kogus igal naisel. Äkki on probleemid hügieeniga või hügieeni tarvega. Aga kui sind see väga häirib , siis muidugi mine arsti juurde.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kollase voolusega kursis, üldjuhul kollane voolus näitab põletikku. Olen rase küll ja voolust esineb ka, aga see on valge ja vähesel määral, elu ei sega. Teised nüüd küll süüdi ei ole, et sul mingi jama seal allpool.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kollase voolusega kursis, üldjuhul kollane voolus näitab põletikku. Olen rase küll ja voolust esineb ka, aga see on valge ja vähesel määral, elu ei sega. Teised nüüd küll süüdi ei ole, et sul mingi jama seal allpool.

Süüdi? Ma oma meelest sõbralikult auuuu-tasin, et keegi vastaks midagi oma kogemustest, sest nagu kirjutasin, siis guugeldades sain pigem ühte tüüpi vastused, et midagi pole hullu, kui ei sügele ega haise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.08 20:11; 22.08 11:52; 22.08 22:12; 22.08 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väheke imelik niimoodi reageerida, kui keegi pole su teemale vastanud.

Kui oskad googeldada, siis saaksid ka vastu kätte.

Voolus on okei, see võib tulla millal iganes ja samamoodi minna millal iganes, alata võib raseduse alguses juba. Vahepeal võib voolus nii suur ka olla,et peab pesukaitsmeid kasutama.

Suuseksi soovitan teha kohe peale pesu, nagu ikka.

Vabandust, ma ei tahtnud passiivselt oodata, siin teemadele eriti ei reageerita, vastajaid pigem hästi vähe. Ei soovinud kindlasti kedagi solvata. Enam ei tülita siin rahvast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.08 20:11; 22.08 11:52; 22.08 22:12; 22.08 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

rasedusega läheb mikrofloora mul pekki, juba ootan seenesügelust. sellega kaasneb selline paksem valge mass. seks keerab kõik veel rohkem pekki ja kui suuseksi tehakse, siis pärast seda kraabin end järgmisel päeval vaat et veriseks. teate, ega need suubakterid tupe lähistele eriti ikka ei sobi küll, suu on selleks liiga räpane.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Lapse ootamine Voolus ja seks