Esileht Ilu ja tervis Voolus peale emaka eemaldust

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Voolus peale emaka eemaldust

Postitas:

Tere!
Palun öelge, kui kaua teil on olnud roosat või lausa verist voolust peale radikaalset emakaeemaldust?
Mul nüüd 19-s päev opist, paar päeva tagasi hakkas heleroosalt määrima, siiani ei olnud mingit voolust. Emakas eemaldati koos kaela ja ühe munasarjaga avatud lõikusel.
Oma arsti väitel mingit voolust olema ei peakski. Teiste arstide väitel võib lausa verd tulla kuni 200 ml 4-8 nädala jooksul.
Keda uskuda? Mismoodi teil oli?
Suur aitäh vastuste eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 10:10; 25.06 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul eemaldati emakas keisrilõike käigus. Mingi õrn voolus oli 1-2 päeva, aga see ei olnud verine. Pärast kõik puhas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ootab operatsioon ees. Palun räägi natuke lähemalt, kuidas kõik oli, kaua haiglas jne. Mul on ausalt kõhe ja hirm ka, aga kahjuks muud üle ei jää. Arst ütles, et peale oppi määrib mingi nädal aega, aga läheb üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 21:31; 26.07 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ootab operatsioon ees. Palun räägi natuke lähemalt, kuidas kõik oli, kaua haiglas jne. Mul on ausalt kõhe ja hirm ka, aga kahjuks muud üle ei jää. Arst ütles, et peale oppi määrib mingi nädal aega, aga läheb üle.

Ma arvan, et minu lugu Sa küll lugeda ei taha…Mul ei läinud kõik tavapäraselt ja ma ei hakka Sind asjatult hirmutama????
Karta ei ole vaja.
Ma kartsin ka hullult. Aga isegi peale kõiki neid katsumusi võin öelda, et ükskord on sellest kõigest juba pikk aeg möödas ja Sa unustad oma läbielamised????

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 10:10; 25.06 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul just 4 päeva tagasi oli emaka eemaldamine. Pole midagi hullu. Mul on olnud kaks korda müoomide lõikus ja keisersünnitus. Keiser oli ikka kordades jubedam. Müoomide lõikustest pisut raskem. Esimese öö olin intensiivis ja järgmine päev ning öö tavapalatis ja kolmanda päeva hommikul läksin koju. Valude pärast väga põdema ei pea, need pole suured. Minu menstruatsioonivalud olid ikka hullemad. Kui juba tavapalatisse saad, siis proovi kohe kõndima tasapisi hakata, parane kiiremini ja kõht hakkab ka läbi käima. Kõige hullem mälestus jääb haiglatoidust 😀 Ja kõrvaklapid oleksin pidanud ka kaasa võtma. Edu!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 17:19; 26.06 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige hullem mälestus jääb haiglatoidust ???? Ja kõrvaklapid oleksin pidanud ka kaasa võtma. Edu!

Sôles olid vist? Enam haigemat toitu annab välja môelda! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõles jah 🙂 Ma muidugi saan samas aru, et ega seal mingeid praade ei tohigi kohe peale oppi sisse lahmima hakata. Alguses see seedimine on niigi nagu on, lurr tuleb lihtsamalt välja 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 17:19; 26.06 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Op.nüüd tehtud ja tõesti oli lihtsam, kui arvasin. Aga alakõht on jubedalt punnis ja nagu paistes. Kas teil ka samamoodi, loodan, et tõmbab ikka tagasi. Kas op.sukad olid kogu aeg jalas?Mul kästi vähemalt 2 nädalat kanda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 21:31; 26.07 22:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Voolus peale emaka eemaldust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.