Esileht Imetamine Võõra lapse imetamine?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Võõra lapse imetamine?

Postitas:

Lihtsalt aruteluks teema.Vanaema rääkis,et imetas õe last ka mõned korrad.Töökaaslane oli imetanud palatikaaslase last ka enda omale lisaks.Ise ma pole sellises olukorras olnud ja pole kellegi last imetanud.Samas olen kuulnud,et isegi lapsendatud lapsi imetatakse.See viimane info muidugi paari artikli ja ühe dok. filmis nähtu põhjal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 23:06; 13.02 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on samuti piimaõde olemas 🙂 Minu ema imetas palatikaaslase last nädala jagu, sest tol lihtsalt polnud piima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetasin enda 1,5 aastase lapse kõrvalt ka sugulase poolt lapsendatud vastsündinut. Umbes pool aastat, siis pidin ise välismaale elama minema ja sellega seoses imetamine katkes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli selline juhus, et mu tütar oli napilt kuune, kui pidin paar tundi eemal olema (teise lapse lõpuaktus) ja last hoidis mu õde. Kuna nuttu oli palju, lutist ja pudelist keelduti, siis viimases hädas pakkus õde rinda. Aga muidugi ka keelduti sellest 🙂 Ma ise mõtlesingi, et kuidas see võõra lapse imetamine käiks… Kas laps keeldus praegu, et rinnal piima lõhna polnud v sp, et harjunud ema rinnaga – imetada saaks teine vaid, kui emal endal piima pole? V võtaks laps ka kahe ema rinda paralleelselt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks lapsed on erinevad. Mõni võtab ju ka probleemideta pudelit ning rinda vaheldumisi. Miks mitte 2 erinevat rinda.

Mõnedel naistel on suur tõrge selle ees, et teine naine nende last imetaks. Mul isiklikult mitte. Kui oleks valida, kas sõbranna imetada anda või rpa-d, siis valiksin sõbranna.

Ise oleksin samuti soodsate asjaolude korral hea meelega nõus ka teist titat imetama. Tean rp olulisust ja mul oleks meeletult hea meel, et saaksin veel ühele titale õiget tita toitu pakkuda. Aga samas ma nt poleks valmis teisele lapsele välja lüpsma (mul võtaks see tunde, et saaks sobiva koguse kätte). Oleks nõus, kui mu piimalaps toodaks imetamiseks minu juurde. Samas igaks söögikorraks last minuni tuua pole ilmselt kerge, seega oleks võimalik ainult osaline imetamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina samuti oleksin nõus enda lapsele lisaks veel üht titat imetama aga välja lüpsta selleks ei taha(ebameeldiv minu jaoks).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 23:06; 13.02 14:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Imetamine Võõra lapse imetamine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.