Esileht Väikelaps Võõras koer kuses minu lapse kelgu täis

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Võõras koer kuses minu lapse kelgu täis

Postitas:

Nii oligi. Käisime kodu juures lahtisel mänguväljakul. Seal käib kõrvalmajast üks vene mutike oma koeraga ka ja koer pole tal kunagi rihma otsas, alati jookseb niisama ringi. Kuna mänguväljak on ühendatud ka pargiga, siis istubki ta seal pargipingil ja koer jookseb oma jooksmised ära. Terve mänguväljak on niigi koera väljaheiteid täis ja täna siis kuses otse meie kelgu peale. Kelk oli maas ja meie eemal.
Ise ei oska nii hästi vene keelt, et selle tädiga röökida. Kuhu võiks sellise murega pöörduda ja mida ette võtta, et ta lõpuks paneks oma koera keti otsa?

Tänud vastajatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui enda koer kuseks, kas siis oleks midagi teistmoodi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

muposse, juhul kui Tallinnas asi juhtus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui enda koer kuseks (pole kunagi juhtunud nii) siis karistaks koera. Koerale saab ju ikka selgeks teha, kuhu tohib ja kuhu mitte. Ise leian, et see pole normaalne, et koer käib mänguväljakul iga posti peale jalga tõstmas. Ja tal lubatakse seda teha.
Ma seda mõtlengi, et koer peaks ju rihma otsas olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ellolal on tõesti õigus Kui Tallinnas, siis MUPO. Üks asi on Teie õnnetus, aga teine asi, see, et lahtise koeraga ei tohiks ikka laste mänguväljakul käia. Minuhu metsa alla, või kuhigi parki oma kutsut kergendama ja jooksutama, igal juhul peaks junnid kokku korjama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]neljakuune kirjutas:[/small]
Ise ei oska nii hästi vene keelt, et selle tädiga röökida.

Aga äkki tädi saab ise eesti keelest aru ja sa ei peagi vene keeles rääkima.
Kuigi jah, vaevalt, sest need, kes ei austa elukoha riigi seadusi, pole vaevunud ka siin elatud aastate jooksul riigikeelt ära õppima:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tule taevas appi! Muidugi on ebameeldiv ning pole ka normaalne,et koerad mänguplatsil vabalt ringi jooksevad aga kas just tädikesega röökima peab?
See, et mutikesed ja üleüldse vanemad inimesed oma nähvitsaid ketiotsa ei vaevu panema on tavaline. Ilmselt ei luba tervis ka koeraga pikemalt jalutada, seega on tarvis pingil istuda. Kas teie omavalitsus on parki, mänguplatsile paigaldanud sildid, mis keelaks koertega jalutamise? Prügikotikesed koerte väljaheidete koristamiseks? Kui ei, siis alusta sellest. Koer, kes kuses kelgu peale ei ole maailma lõpp ega näita ka koeraomaniku suhtumist riiki. Sinu soov vanema inimese peale röökida, sest sinu tibulinnukesekese kelgule kuses koer on küll kole. Ma ei väida, et peaks nüüd silmad maha lööma, kuid mis õigust sa Perekoolist ootad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Frodo kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tule taevas appi! Muidugi on ebameeldiv ning pole ka normaalne,et koerad mänguplatsil vabalt ringi jooksevad aga kas just tädikesega röökima peab?
See, et mutikesed ja üleüldse vanemad inimesed oma nähvitsaid ketiotsa ei vaevu panema on tavaline. Ilmselt ei luba tervis ka koeraga pikemalt jalutada, seega on tarvis pingil istuda. Kas teie omavalitsus on parki, mänguplatsile paigaldanud sildid, mis keelaks koertega jalutamise? Prügikotikesed koerte väljaheidete koristamiseks? Kui ei, siis alusta sellest. Koer, kes kuses kelgu peale ei ole maailma lõpp ega näita ka koeraomaniku suhtumist riiki. Sinu soov vanema inimese peale röökida, sest sinu tibulinnukesekese kelgule kuses koer on küll kole. Ma ei väida, et peaks nüüd silmad maha lööma, kuid mis õigust sa Perekoolist ootad? [/tsitaat]
Väike trükiviga. Mõeldud oli ikka rääkima.
Mina nimelt pidin oma lapse selle … sisse istuma panema, see mind natuke nagu ärritas küll jah. Käin seal ka käruga ja vanem laps paneb oma seljakoti suvel sinna maha vahest. Äkki tuleb see koer teinekord ka nende peale jalga tõstma.
Sinult ei ootagi midagi. Ma sain oma vastuse juba kätte. Aga tänan, et oma arvamust avaldasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise ka väikese koera omanik, ja käime ka kodu lähedal mänguplatsil mängimas, kaasas koer ja laps. Kui on mänguväljakul inimesi siis kindlasti ei lase ma koeral vabalt seal joosta, kui aga inimesi ei ole siis luban ja jälgin kuhu koer jalga tõstab ja kuhu mitte, kindlasti ei luba ma seda teha laste mänguplatsil atraktsioonide või liivakasti osa peale, veelvähem kellegi kelgu peale. Kui koer on nii kuulekas, et saab ilma rihmata jalutada siis piisab tema pingsast jälgimisest ja nähes, et koer hakkab jalga tõstma siis lihtsalt hüüda et ”ei”, meie koer vähemalt mõistab ja tuleb ära. Koer ei pea sellest aru saama kuhu võib ja kuhu mitte kuid mina kui koeraomanik pean küll jälgima kuhu mu koer võib häda teha.. Saan Su pahameelest aru, ning soovitan lihtsalt tädile viisakalt öelda, et ta rohkem jälgiks oma koera või siis hoiaks siiski rihma otsas, tuleb ka teistega arvestada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mutike ikka mägi, kuhu ta koer pissis või? Kui nägi, siis kuidas käitus? Ja kui sa ei tea, kas nägi või mitte, siis talle ikka ütlesid, millega tema koerake hakkama sai? V-o mutike rõõmsalt oma koerakesega ei tea maast ega taevast ja sina puhistad vihast omaette ja perekoolis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mutike ikka nägi, kuhu ta koer pissis või? Kui nägi, siis kuidas käitus? Ja kui sa ei tea, kas nägi või mitte, siis talle ikka ütlesid, millega tema koerake hakkama sai? V-o mutike rõõmsalt oma koerakesega ei tea maast ega taevast ja sina puhistad vihast omaette ja perekoolis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju neid koerapissimise teemasid on vaja? Mis meie nüüd peame tegema, saa ikka ise hakkama oma tegemistega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 15:18; 09.02 16:09; 10.02 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mutike ikka nägi, kuhu ta koer pissis või? Kui nägi, siis kuidas käitus? Ja kui sa ei tea, kas nägi või mitte, siis talle ikka ütlesid, millega tema koerake hakkama sai? V-o mutike rõõmsalt oma koerakesega ei tea maast ega taevast ja sina puhistad vihast omaette ja perekoolis. [/tsitaat]

Ma olin lapsega eemal ja nägin vaid, et koer kraapis kelgu juures ja siis tõstis tädi meie kelgu pingi peale. Ma ei tulnudki kohe sellise asja peale, et ta end sinna kergendas. Tädi käitumisest aga võib arvata, et ta sai aru küll milles asi. Hiljem, kui panin lapse kelgu peale, nägin loiku, mis oli selleks hetkeks juba külmunud ja tädi ära läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui palju neid koerapissimise teemasid on vaja? Mis meie nüüd peame tegema, saa ikka ise hakkama oma tegemistega.[/tsitaat]

Kusjuures minu poolt esimene selleteemaline postitus. Vabandust, kui see sind häiris, aga sa ju ometi ei pea minu postitust lugema. Või on perekoolis see kohustuslik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]neljakuune kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kusjuures minu poolt esimene selleteemaline postitus. Vabandust, kui see sind häiris, aga sa ju ometi ei pea minu postitust lugema. Või on perekoolis see kohustuslik?[/tsitaat]

Pereelu all on sama teema. Riivas silma nii mis kole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 15:18; 09.02 16:09; 10.02 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult sellised koeraomanikud, kes lasevad koeral nii käituda, ongi täiesti süüdimatud.

Mul oli kord olukord, kus läksin vastsündinud kaksikud turvahällides oma auto juurde, panin korraks hällid auto kõrvale maha, et taskust auto võti võtta. Ja senikaua ilmus mingi vanamees pisikese koeranässiga ning nässakas hakkas mul turvahälli (loe: lapse) peale jalga tõstma. Oi ma tõstsin kisa! Aga kasu polnud sest midagi – vanamees ei saanud isegi aru, et tema kohus on oma koera järgi vaadata. Sõimas midagi vastu ja oli veel igati õigust täis. Et siis koertel on õigus vastsündinud inimeste peale kusta ja teie, titemamslid, olge üldse vait või kolige minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pereelu all on sama teema. Riivas silma nii mis kole.[/tsitaat]

Pereelu all on seesama teema jah minu poolt püstitatud, samal ajal.
Ma mõtlesin ikka, et eelnevalt pole minu poolt sellist teemat tehtud.
Kas nüüd said kõik oma vastused?
Mis värk sellega siis nüüd on? Kas pean põhjendama ja vabandama, et avalikus foorumis teema julgesin püstitada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]neljakuune kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pereelu all on sama teema. Riivas silma nii mis kole.[/tsitaat]

Pereelu all on seesama teema jah minu poolt püstitatud, samal ajal.
Ma mõtlesin ikka, et eelnevalt pole minu poolt sellist teemat tehtud.
Kas nüüd said kõik oma vastused?
Mis värk sellega siis nüüd on? Kas pean põhjendama ja vabandama, et avalikus foorumis teema julgesin püstitada?[/tsitaat]

2 teemat 😛

P.S Ise olen hullem risustaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 15:18; 09.02 16:09; 10.02 09:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Väikelaps Võõras koer kuses minu lapse kelgu täis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.