Esileht Pereelu ja suhted Võõrastav tunne…

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Võõrastav tunne…

Postitas:

Kas kedagi erutab mehe väiksed suguelundid, mõtlen visuaalselt või neid hellitades. Vahekorda siinkohal kõrvale jättes.
Ma ise ei saa üle tundest või aistingust, nagu ei oleks oleks tegemist täisealise mehega. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 10:18; 03.12 20:39; 07.12 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ei eruta visuaalselt isegi suur riist eriti. Teine asi on seda enda sees tunda, aga mitte niisama vahtida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei eruta väike, mitte üheski mõttes. Suurusest olenemata ei eruta mind ka üleni paljaks raseeritud ümbrus. Liiga suur ka ei eruta. Mulle palun üks normaalse varustusega ürgmees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle palun üks normaalse varustusega ürgmees.

Selliseid enam ei toodeta. Tänapäeva mees on lihasteta niidikujuliste jäsemetega, suure salli ja suure kootud mütsiga lillelises või täpilises roosas pluusis hoolikalt viimistletud soenguga poisikeselaadne toode. Ürgmehed on Euroopa Liidu direktiividega keelatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind erutab mehe isiksus, mitte tema suguelundite suurus. Selles ajaks, kui riidest lahti võtame, olen juba niikuinii ülierutunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind erutab mehe isiksus, mitte tema suguelundite suurus. Selles ajaks, kui riidest lahti võtame, olen juba niikuinii ülierutunud.

No vat siis… Sama siin, sinnamaani kus riided seljast kukkusid, erutus oli laes. Kui aga hämaruses jäi näpu vahele tibatillu seesamune, tuli lapsepilastaja tunne peale ja erutus kadus. Ilmselt ei naasegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 10:18; 03.12 20:39; 07.12 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aga hämaruses jäi näpu vahele tibatillu seesamune, tuli lapsepilastaja tunne peale ja erutus kadus.

Mees pole süüdi, kui sul selline väär arusaam on.
Kõik väikeste rindadega naiste mehed on sinu arvates ka lapsepilastajad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka erutus laes, kuni viinerimõõtu peenis mind sealt laest alla virutas. Kusjuures mees ise oli/on väga võluv.

Väikesed tissid pole minu asi. Võimalik, et mehed mõtlevad väikestest tissidest samamoodi, et “nagu lapsuke”. Ei tea öelda. Aga mõte “mõne naise väikestest tissidest” ei tee “viinerimõõtu peenist” kuidagi suuremaks.
Eks igaühele oma, nii on ja nii jääb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas jätad maha nüüd?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei erutaks mind tillukese varustusega mees, samuti ei erutaks mind ka mees, kel potentsiga probleemid on. Seks ei ole minu jaoks suhtes küll kõige tähtsam, kuid siiski tähtsal kohal ja kui voodis ei klapi, siis ei soovi ka kümneid aastaid halva mängu juures head nägu teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas jätad maha nüüd?

Ei suhtle enam, sest seksi vahekorra mõistes ma ei naudiks ja edasi suhtlus oleks vaid viisakusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 10:18; 03.12 20:39; 07.12 17:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Võõrastav tunne…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.