Esileht Pereelu ja suhted Võõraste laste hoidmine

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: Võõraste laste hoidmine

Postitas:
Kägu

aevalt, et selline tobe valik mehel kah on, see on ikka sinu soovmõtlemine.
Mehel pole mitte kaks last, vaid üks Teet ja üks laps…?
Sulle endale ei kõla idiootselt?

Miks sa minu juttu tsiteerid? Mina ju ütlesingi, et uus naine räägib siin pere otsusest, kui tegelikult on see tema idiootne otsus. Keeldun uskumast, et mõni mees oma lihase lapse maha salgab, et mingile uuele nõmedale tibile meele järgi olla.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks sa minu juttu tsiteerid?

Sry, läks valesti jah.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui on kärgpere, siis olgu ikka kõik lapsed kõigi lapsed! Kui nii ei sobi, tulnuks kärgpere tekkimine ära hoida! That’s it!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui on kärgpere, siis olgu ikka kõik lapsed kõigi lapsed! Kui nii ei sobi, tulnuks kärgpere tekkimine ära hoida! That’s it!

Jah, aga ei ole ju. Teemaalgatajal on nii, et mees oma lastega ei tegele, vaid leiab, et need on naise lapsed – ja jumala ükskõik, millise naise lapsed. Kui on kõigi lapsed, siis peaks need lapsed ikka isa lapsed ka olla, isa lihtsalt viilib.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on iga pere oma valik ja meie pere valik on selline. Jah, hakkavadki nimepidi üksteist kutsuma. Ütlemegi lapsele, et Teet tuleb, mitte et vend tuleb.

Mul on sellest ´Teedust´ juba praegu kahju ja sellest tulevasest lapsest ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on iga pere oma valik ja meie pere valik on selline. Jah, hakkavadki nimepidi üksteist kutsuma. Ütlemegi lapsele, et Teet tuleb, mitte et vend tuleb.

Mul on sellest ´Teedust´ juba praegu kahju ja sellest tulevasest lapsest ka.

Eks see ole õudne küll, kui vennad üksteist nimepidi kutsuvad…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks see ole õudne küll, kui vennad üksteist nimepidi kutsuvad…

Õudne pole see, kui vennad üksteist nimepidi kutsuvad, vaid see, et uus naine on juba ette otsustanud, et nende peres on mehe endine laps ja nende laps, kes teineteist vendadeks ei tohi nimetada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

meie kärgpere mudelisse kuulub samuti mehe laps, kellega tema ema tegeleda ei viitsi. no kohe üldse ei viitsi, ei võta nädalavahetustel enda juurde, ega pühadel ega sünnipäevadel. null huvi.

ja mees muidugi arvas, et ma hakkan tema teismelist poega nagu enda lapsi kasvatama. kuna olen oma laste suhtes tõeline kanaema, väga tähelepanelik nende õpingute ja elukäigu suhtes ja rohkem lapsi mu elukorraldusse ei mahu, siis ütlesingi välja et minu poolt mingit emmetamist ei tule. algul oli küll pisut nurkade silumist, näiteks eeldas mees, et toon ta lapsele raamatukogust raamatuid, ostan talle talvejope ja kooliasjad ära, õmblen nööbid ja triigin särgid, aga nüüd on asjad paigas: pooled korrad teeb mees süüa, käib poes ja peseb nõusid. kuidas ta lapsel koolis läheb, kas ta magama saab ja hügieeni eest hoolitseb, jälgib mees. kas lapsel puhtaid riideid on selga panna ja kas tuba korras on, jälgib mees. no ja miljon muud asja, emad teavad.

võin olla ta lapse suhtes sõbralikult meelestatud, aga ma pole ta ema! õnneks on mees sellest aru saanud.

teemaalgataja, käitusid täiesti õigesti-kohe tuleb asjad paika panna, on hiljem halbu üllatusi vähem.

Ja kindlasti paned sina ise oma lastele ostetud uue narivoodi ise kokku, eks ole. Või kui kraan tilkuma hakkab, siis pooled korrad remondid sina.

Siin keegi öökis, et tal ajab kärgperendus südame pahaks. Mul ajab sinu kärgperendus südame pahaks. Kui peres kasvavad lapsed (mitte ei käi külas), siis sõltumata sellest, kes on nende ema või isa, on nad selle pere lapsed ja pereema ja pereisa peaks neid kohtlema ühtemoodi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Libateema. Esiteks, keegi ei tooks mehe armukese juurde oma lapsi hoida, 4 veel vähem. Teiseks, pidevalt rõhutad sõna vahtima. Kui peres on 4 last siis on selge, et tegu on suhtes mehega, kel lapsed väikesed ja otsib meelelahutust. Kolmandaks, pole võimalik 2 korda samasse ämbrisse astuda. Mis hea pärast peaks lastega mehed just sind nn valima? Neljandaks, üks arukas naine taganeks kui kuuleks/näeks et mehel on juba lapsed.

Ei usu kogu seda juttu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nagunii tekivad lapsel küsimused, kes on Teet ja mingi hetk ka tema aru, et tegemist on tema vennaga. Huvitav, kuidas ema kavatseb seda lapsele selgitada, et meie peres on asjad teisiti, Teet ei ole su vend. Eriti kui laps kooli läheb. Oma lapsele tekitad probleeme, mitte kellelegi teisele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nagunii tekivad lapsel küsimused, kes on Teet ja mingi hetk ka tema aru, et tegemist on tema vennaga. Huvitav, kuidas ema kavatseb seda lapsele selgitada, et meie peres on asjad teisiti, Teet ei ole su vend. Eriti kui laps kooli läheb. Oma lapsele tekitad probleeme, mitte kellelegi teisele.

Eks plaan ole vast selline, et see “Teet” oma elust ja kodust selleks ajaks päris välja tõrjuda, enne kui oma lapsel küsimusi tekib. Ega sellise suhtumise peale see “Teet” kuigi kaua tulla ei taha. Nii kui vähe suuremaks kasvab, on suhtlemisel lõpp peal, mis selle naisterahva eesmärk ilmselt ongi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii imelik on lugeda ,et üks isa toob lapsed nv enda juurde ja siis läheb kodust ära. Kas talle tuuakse neid lapsi siis ilma eelnevalt kokku leppimata, et ta ei suuda oma tegevusi planeerida.Mu mehel ka lapsed eelmisest kooselust ja ma ei kujuta ette, et mina peaks nendega tegelema ainult. Ega nad mind ei taha näha, ikka oma isa. Mina teen nendega koos asju kaasa aga vedur on ikka isa. Kui alguses oleks ilmenenud sellised asjad, et lapsed oleks minule hoida toodud, siis oleksin samamoodi käitunud nagu teemaalgataja ja suhte lõpetanud. Minu tahan pereelu ja lapsi ja selline mees ei tekita mingit usaldusväärsust, kellega pere luua. Kui eelmised lapsed ei huvita, ei huvitaks teda ka meie ühised lapsed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis mõttes – õdede-vendade teemat ei ole? Sinu laps ja mehe esimest abielust laps on õde/vend, meeldigu sinule või mitte. Kuidas siis hakkad oma lapsele õpetama, et Teet ei ole su vend – ütle issi esimesest abielust poeg! Ma olen väga õnnelik, et minu lapsel on poolõde ja poolvend, kuna rohkem lapsi me ei saa, isegi kui saaks – ei muuda see olukorda. Nii tore on väikest tüdrukut vaadata, kui oma suure õega kuskil käivad või venna talle lennukit teeb.

See on vist üks kõige haigemaid asju, mida ma Perekoolist lugenud olen. Sul on psüühikaga ikka väga korrast ära. Kahju sinu lapsest, mehest ja mehe esimesest pojast. Sinust on ka kahju, sest ega haigus küsi, kelle sisse läheb. Loodan, et leiad abi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen ka uus naine. Väsisin mehe lapsest ära. Mehe last ma vahel ikka hoidsin üksinda ja käisin ka temaga erinevatel üritustel, aga see mind ei väsitanudki.

Ma väsisin ära lapse juhendamisest. Näiteks läksime talvel õue, kas lapsel on soojad riided seljas, see meest ei huvitanud. Ma siis kontrollisin, laps vastas, et sina ei ole minu ema ja sina mulle ei ütle midagi. Olin siis tasa ja ei kontrollinud rohkem. Laps jäi haigeks, siis oli mehe eks pahane, et miks lapse ei eest ei hoolitseta. Ma eeldan, et ega ta minu peale pahane ei olnud, aga tundsin end ikka vastutavana lapse haiguse eest.

Laps elas ka meie juures nii, et mees oli mitu päeva töö asjus ära. Ma tundsin ennast, kuidas mind ära kasutati. Vastu sain ma mehe lapse protestimist,aga mees leidis, et see on loomulik, et ma lapse eest hoolitsen. Mis mehe eks arvas, seda ma ei tea. Ei tea, kas ta üldse teadis, et lapse isa kodus polnud.

Olukord oli nii, et oma lapsele ma ütlesin, et korista enda järgi ära, aga mehe lapsele ei tohtinud ma midagi öelda, sealt tuli kohe vastuseks, et ma ei ole ta ema. Ma ei süüdista, mitte üks gramm last, saan aru, et tal oli raske selles olukorras. Ju ma ei suutnud ennast kehtestada ei mehe ega mehe lapse suhtes. Nõrk olin, mis muud ma enda kohta öelda saan.

Olid jah nõrk.

Kui su hoida on näiteks su õelapsed, kas siis ka lased neil endile pähe istuda? Kui õelaps ütleb, et pole sinu asi, kuidas on riides, siis lubadki talvel paljalt õue? Min aütlen nii, et laps on täiskasvanute vastutusel ja kui sina oled hetkel ainus täiskasvanu, siis ongi sinu vastutusel.

Minu mehel on ka laps, aga elu sees ei lase tal minu kodus võimust võtta. Min aja minu mees oleme peremees ja perenaine ja ma jään perenaiseks ka siis, kui ma ei ole külas viibivate laste ema. Kõik koristav ad enda järel, vahet pole kelle lapsed. vajadusel tuleb rääkida lapse isaga, kui laps vastu haugub ja isa pangu asjad paika, kui teisiti ei saa.

täiskasvanud inimene peaks ikka oskama end kehtestada, eriti veel omas kodus.

Ma näiteks olen veel nii hull, et ütlen isgei mehele, kui ta minu arvates liiga palju last kodutöödes aitab (a la ütleb konkreetselt vastuseid ette), et ta ie tohiks ette öelda, vaid peab õpetama last õppima, mitte asjad ära tegema ise 😀

ma ikka vaatan asjale nii – see laps on ju minu mehe laps, minu laste vend, ta jääb nö elu lõpuni osaks minu elust või vähemalt minu laste elust – loomulikult tahan ma, et see inimene, kes on minu laste vend, oleks normaalne inimene 😀 Sellel lapsel saba olema ilmselt märkimisväärne mõju minu laste üle, kuna on nende vanem vend ja võibolla mingi hetk ka nö iidol – kas ma siis lasen ikka endaga ülbitseda ja mõjutada sellega ka oma laste suhtumist, või ma ikka panustan, et tast tuleks normaalne inimene (ja normaalseks kasvatamisel vahepeal peabki olema range).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Krt siit teemast ma loen, et on ikka nõidasid olemas küll, uskumatu. Oma lapse ‘uutelt issidelt’ ootavad sellised küll enamasti oma tibukeste kantseldamast ja ülal pidamist; seakisa oleks taevani, kui mees oma pärislapsi kuidagi eelistatumalt kohtleks jne.
See, kes hoidis ranget joont oma kanaematatud laste ja mehe lapse vahel – kuidas see poiss ennast tunneb, kui tema enda ema temast ei hooli ja isa juurde minnes on ka nagu mingi paaria, kelle osas huvi ilmutamise osas hoitakse ranget joont ja vahet ‘kanaematatud’ lapsukestega. Need ‘oma’ lapsed on sul mehega koos? Või ainult sinu omad? Kui ainult sinu, siis sa mehel ei lase iial nende heaks midagi teha, teed kõik ise? Vastasel korral oleks asi ju üsna silmakirjalik.
Ja see, kelle arvates vendade ja õdede teemat ei ole – mis siis, kui sul endal oleks eelmisest elust laps ja su mees keelaks uuel ühisel lapsel seda eelmist last õeks või vennaks kutsuda? Või paneks fakti ette, et mingit 50:50 süsteemi ei ole, eelmise elu laps kobigu isa juurde elama, mitte ärgu tolgendagu ühises kodus?
Tõesti tuleb okse, aga mitte kärgperenduse kui sellise, vaid taoliste naiste peale.
P.S. Jutt ei käi teemaalgatajast, sest selline laste ainult naise kraesse lükkamine on nõme isegi ühiste laste puhul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma muudkui lugesin teemat ja hakkasin juba rängalt muretsema, et oksendajat ei olegi kohal. Äkki on oma kärgpere-oksesse lämbunud?
Aga tuli ikka ära, jumal tänatud.

Please wait...
Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Esileht Pereelu ja suhted Võõraste laste hoidmine