Esileht Väikelaps Võõrutamine ja halb tuju

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Võõrutamine ja halb tuju

Postitas:
Kägu

Püüan vaikselt võõrutada rinnast oma 14-kuust last. Viimased paar nädalat on õnnestunud nii, et annan rinda ainult hommikul ja õhtul ehk siis 2x päevas. Aga kahjuks see tähendab, et laps on veidi viril päeval ja muudkui nõuab süüa. Tahket toitu sööb hästi, seega see nõudmine on ikkagi vist rinna nõudmine, sest tahab süüa ka kohe pärast söögilauast tõusmist. Kui kaua selline asi kesta võib? Millal ta harjub, et päeval rinda ei saa? Kas on õige niimoodi võõrutada või peaksin ikka päeval veel korra andma rinda, sest tegelt on raske taluda seda halba tuju ja pidevat toidu nõudmist? Samas tahaks ikkagi võõrutamisega pigem edasi liikuda, mitte teha sammu tagasi. Kas kellelgi on häid nõuandeid? Lihtsalt ära kannatada see nõudmine?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Paku vett

2. Ole võimalusel palju õues, hoia last tegevuses.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või lõpetada rinna andmine lihtsalt päriselt ära… arvan, et annab kiirema soovitud tulemuse.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem lõpeta üldse ära. Ta ei saa aru, et miks enne sai koguaeg, kui tahtis ja nüüd ei saa. Samas jälle vahepeal antakse (hommik/õhtu) . Kui üldse ei anna läheb see varsti meelest ära ja on lihtsam.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh soovituste eest. Ma siiski täitsa lõpetada veel ei sooviks, lihtsalt vähendada. Peaks ju olema võimalik ka jätkata andes vähem kui iga küsimise peale. Kas tõesti lootust pole et harjub ainult kahe korraga päevas?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laps on segaduses, tema ei saa aru, miks aegajalt saab rinda ja siis ei saa. Mina tegin ka mõlema lapsega n.ö. päevapealt, esimese öö olid isa kaisus ja nutused (ise magasin teises toas, et laps ei tunneks piimalõhna), teisel öö jäid juba rahulikumaks. Kolmandal päeval enam ei mäletanudki, et emmel on tissid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on praegu sama asi käsil, laps on 13kuune. Alustasin ka sellega, et andsin ainult hommikul, õhtul enne magama jäämist ja öösel. Algul soovis ka päeval süüa saada, aga siis juhtisin tähelepanu millegi huvitavaga kõrvale ja nüüd ta päeval enam ei küsi. Ühel väga halva tujuga päeval siiski andsin, aga mingit tagasilööki sealt ei tulnud.

Esmaspäevast pole ka õhtul rinda andnud. Olen suunanud mehe rohkem lapsega tegelema ja seegi on suhteliselt muretult läinud. Päeva jooksul annan lapsele väga palju lähedust, võtan sülle, kallistame, mängime ja olen tema jaoks kogu aeg olemas.

Öise söömise lõpetamine tundub mulle kõige keerulisem, sest see on lihtne viis, kuidas kiiresti jälle magama saab.

Ma pole mingeid juhendeid järginud, a la iga paari päeva tagant üks imetamisekord vähendada vms, talitan oma sisetunde järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Võõrutamine ja halb tuju