Esileht Beebi ja mitmikud Võrevoodi – kas alla lastava esiküljega või mitte?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Võrevoodi – kas alla lastava esiküljega või mitte?

Postitas:

Tere! Tahtsin teie nõu küsida, ostan esimest korda võrevoodit .

Kui võrevoodi põhja on võimalik kolmele eri kõrgusele tõsta, kas siis on vajalik veel alla lastav esikülg? Näiteks kui põhi on kõige kõrgemal kõrgusel, kas see juba piisavalt kõrgel pole, et ei peaks ebamugavalt sügavale upitama üle? Kui palju teie üldse võrevoodi alla lastavat külge kasutasite või kas tundsite sellest puudust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mugavam on, kui madrats on ema voodiga samal kõrgusel, mitte kõrgemal (nt öösel käsi kaissu, luti suhu panemine jne).

Kui oled pikk, pole vahet. Lühikesena oli mul ikka hea, et vähemalt esimesel poolaastal sain võret madalamal hoida. Nt maal oli meil vana võrekas, kus miskit ei saanud muuta ja peaegu et kukutasin lapse voodisse, ei ulatanud lihtsalt hästi ????

Igapäevaselt kindlasti ei käinud võre üles-alla, ehk saab ka tavalise võre kruvidega madalamalt kinnitada? Ja kui laps juba käputab, on aeg kõik servad kõrgele tõsta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli ja kolmele tasemele käiva põhjaga võrekas, külg madalaks ei käinud. Ei tundnud sellest puudust ka, olen ise keskmist kasvu ja lapse sain kummardudes ilusti voodisse panna. Madalaks käiva külje võimalust kasutavad vist pigem need, kes võreka enda voodi kõrvale panevad, et laps öösel tissi otsast otse võrekasse tõsta. Meil jäi beebi peale öist toitmist meie juurde voodisse ja tõstmise probleemi ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil magas laps nö sünnist saadik kuni oma tuppa kolimiseni enda voodis. Ja just nii, et võreka üks külg oli ära ja võreka madrats oli samal kõrgusel meie voodiga. Seega võrekas oli lihtsalt meie voodi laiendus. Väga mugav lahendus, muud moodi ei kujutaks ettegi. Jeerum, öö jooksul ennast 6 korda püsti ajada, kui titt süüa tahab. Usu mind, see on viimane asi, mida sa teha tahad kogu üleüldise väsimuse kõrvalt.

Päevauned tegi minu laps kõik õues, seega mingit päevast magamist kuskil võrekas ei toimunudki. Kui mingil erandjuhul ma teda toas magama panin (näiteks õues oli raju torm), siis magas lihtsalt suures voodis keset voodit ja mina siis lebasin tema kõrval kuni tuttu jäi.

Ja õues magama õpetasin ta nii, et ei oleks vaja pikka kiigutamist. Laps vankriga terrassile ja ise tuppa tagasi. Mitte mingit tundidepikkust kärutamist iga päev 3x.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil magas laps nö sünnist saadik kuni oma tuppa kolimiseni enda voodis. Ja just nii, et võreka üks külg oli ära ja võreka madrats oli samal kõrgusel meie voodiga. Seega võrekas oli lihtsalt meie voodi laiendus. Väga mugav lahendus, muud moodi ei kujutaks ettegi. Jeerum, öö jooksul ennast 6 korda püsti ajada, kui titt süüa tahab. Usu mind, see on viimane asi, mida sa teha tahad kogu üleüldise väsimuse kõrvalt.

Päevauned tegi minu laps kõik õues, seega mingit päevast magamist kuskil võrekas ei toimunudki. Kui mingil erandjuhul ma teda toas magama panin (näiteks õues oli raju torm), siis magas lihtsalt suures voodis keset voodit ja mina siis lebasin tema kõrval kuni tuttu jäi.

Ja õues magama õpetasin ta nii, et ei oleks vaja pikka kiigutamist. Laps vankriga terrassile ja ise tuppa tagasi. Mitte mingit tundidepikkust kärutamist iga päev 3x.

Meil ka, aga selleks pole ometi allalastava seinaga võrevoodit vaja. Piisab, kui kõige tavalisemale võrevoodile üks sein panemata jätta. Peaaegu sama edukalt toimib ka variant, et vanemate voodi poolsest küljest kolm pulka eemaldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Võrevoodi – kas alla lastava esiküljega või mitte?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.