Esileht Beebi ja mitmikud Võrevoodi kõrgused

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Võrevoodi kõrgused

Postitas:
Kägu

Tere. Oskab keegi kommenteerida, mis on võrevoodite eri tasandite kõrgused? Paljudel saab muuta tasandite kõrgust, ilmselt ühtemoodi kõrgusele, aga kuskil pole välja toodud mis need kõrgused siis on 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui küsid sellepärast, et võrekas panna sinu oma voodiga ühele kõrgusele, siis minul abikaasa keeras selle võreka põhja “ametlike aukude” vahele hoopis, sest kumbki ametlik kõrgus ei sobinud väga hästi. Aga kui soovid, siis võin minna ja mõõta, kus need päris augud olid meil?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea mõte, miskipärast ei tulnud ise selle peale, et võib ise kõrgustaseme juurde lisada. Meil voodi jah erilise kõrgusega ja sai valitud mitte väga lai, samas beebiga toimetamise ajal võiks lisapind olla. Beebivoodi plaanime võtta niikuinii teiselt ringilt, seega lisaaukude tegemises poleks midagi hullu.

Aitäh

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võrekas võib ju vabalt olla veidi madalam suurest voodist, või ostad lihtsalt paksema madratsi sinna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea mõte, miskipärast ei tulnud ise selle peale, et võib ise kõrgustaseme juurde lisada. Meil voodi jah erilise kõrgusega ja sai valitud mitte väga lai, samas beebiga toimetamise ajal võiks lisapind olla. Beebivoodi plaanime võtta niikuinii teiselt ringilt, seega lisaaukude tegemises poleks midagi hullu.

Aitäh

Aga palun 🙂 Mul juba teine laps ja esimesega sai ka katsetatud “ametlikku kõrgust”. Esialgu mõtlesin ka, et võib ju olla pisut madalam. Reaalsus on see, et siis ma ei saa ennast poole ülakehaga rullida lapse voodisse ja tagasi, et öösel mugavalt toita. Seega, mees tegi üsna ruttu ringi selle süsteemi ja võimalikult täpne arvestus ikka parem, mu meelest on. Seega, minu jaoks oli täpselt sama tasapind ikkagi väga vajalik. Ja siis annan veel 2 soovitust, kui just see mõte küsimusel oli:

1. Augud puurige peale seda, kui madrats on ostetud ja voodi peal katsetatud, et saaks täpselt sama kõrguse.

2. Hea oleks, kui tite voodi on vastu seina ja sinu voodi vastu tite voodit, siis ei sõida võrekas öösel sinu voodist lahku, kui pooleldi lapse voodisse ronid (ei teki kahe voodi vahele vahet).

3. Kahte voodit (madratsit) omavahel pane ühendama mingi tekk, siis ei teki üldse auku. Kui laps hakkab keerama ja ennast rullima, siis võib sinna auku vahel ajada mõne jala või käe.

Sedasi olen oma lapsi imetanud pikalt ja ise olen samuti hästi puhanud, sest ma ei pea öösel peaaegu üldse liigutama, et lapsele tiss suhu saada ja pärast ta oma voodisse heasse asendisse tagasi liigutada. Samas on laps öösiti maganud siiski oma voodis ja ei sega minu und. Kuna madratsid erinevad, siis ei aja teda üles ka minu või mehe külje keeramine. Lisaks, kui laps saab suuremaks, siis ta hakkab ennast ise edasi-tagasi rullima ja öösel või hommikul püsti ajama, siis ei saa iga kord infarkti, kui püsti üle serva hakkab küünitama, sest seda nad teevad ja siis on ikka väga hea, kui on ta kohe käeulatuses.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuli muidugi 3 soovitust 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga head soovitused 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On vahe, kas räägitakse vooditaskust või võrekast, niisama võrekas ei peagi käima voodi kõrgusele (sh võib olla natuke madalam-kõrgem kui käib külg maha). Vaid beebile on ülemine kõrgus (hea käest panna), kui beebi hakkab end juba voodi najal püsti ajama ja turnima siis läheb järjest madalamale kõrgusele. Kõrgemal kõrgusel on lihtsalt endal mugavam last käest panna ilma sügavale üle ääre kummardamata, aga kui oht, et laps suudaks end juba üle ääre üle kukutada on vaja madalamale lasta – sel perioodil õnneks peaks olema vähenenud ka vajadus last pidevalt sülle võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Võrevoodi kõrgused