Esileht Ajaviite- ja muud jutud Võrkturunduse miinustajad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 106 )

Teema: Võrkturunduse miinustajad

Postitas:
Kägu

Palun seletage mulle lahti, miks olete nii kurjad võrkturundajate vastu. Ja palun ikka tõsiseltvõetavaid argumente!
Kuna ise tegelen Tupperwarega, siis toon näiteks köögitarbed. Neid ostab ju aeg-ajalt igaüks. Miks siis ei võiks vajaliku asja osta Tupperware edasimüüja käest? Hinnad ei ole meil üle mõistuse kallid, kvaliteet on väga hea (muide – plastmassil ja plastmassil ON vahe), garantii on pikem kui poekaubal, klienditugi on alati olemas…
Ma sain siia loetellu palju plusse ja ei ühtegi miinust. Eks lükake minu argumendid ümber!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Võrkturunduse miinustajad

Minu ostlemisharjumused on kahte sorti:

1. Käin kord nädalas toidupoes. Sealt ostan ka vajalikud esmased majapidamistarbed – st. enamasti. Kui soovin mõnda konkreetset asja, näiteks vedelat sapiseepi, siis seda tavapoes ei pakuta ja selleks pean tõesti eraldi kuhugi ronima. See on tüütu.
Ma tõesti ei viitsi mingite plastmassvitsikute pärast veel eraldi kellegagi kontakteeruma hakata või kuhugi ronida.

2. Teise jao asju tellin netist. Sh. kui mul on mingit konkreetset asja vaja (näiteks uut Wifi ruuterit), uurin netist välja, kust seda saab. Mul paistavad olevat imesoovid, sest Eestist väga tihti selliseid asju ei saa, mida mul vaja. No hetkel näiteks 300 Mbps 8 LAN pordiga kodust Wifi ruuterit, kus ka tulemüüritarkvara ja sh MAC aadresside filter peal. Pole. Siis peangi netist tellima. Enamasti kusagilt välismaalt. Mingeid plastvitsikuid jällegi ma niimoodi tellida ei viitsi. Neid tekib niigi kuidagi. No ja siis need pidevad tüütud kutsed igasugustele \”Tupperware pidudele.\” Tüütu ja aega raiskav. Tupperwarest olen ise vabatahtlikult tellinud konserviavaja. See on küll väärt riist. Siis Eestis selliseid veel ei müüdud, nüüd saab Kaubamajast ka. Sellise, mis konservipurgi niimoodi lahti lõikab, et saab kaane tagasi peale panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kuni võrkturustaja minuga ise mingil juhul ei kontakteeru, pole mul nende vastu midagi.

Aga IGASUGUNE mulle isiklikult suunatud reklaam (kui ma pole selleks ise huvi tundnud) on mu jaoks ahistamine ja pähemäärimine ning välistab edaspidise suhtlemise selle inimesega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

1. need inimesed ei oska eemale tõmmata. Ütled, et ei aitäh ja see pole talle mingi vastus. Tulebki jutt, et aga nõusid ikka ju pead ostma ja nii ilusad ja mitte kallid.
2. Konkreetselt tupperwaarest, mul mingi suur kauss on. Ausalt, iga teine Koduekestrast ostetud plastkauss ajab sama asja kenasti ära ja on kordi odavam. Pidulauale ei pane ma neist ju kumbagi.
3. Jutt on nagu ajupestud inimese oma, mulle ei meeldi ilma isikliku arvamuseta inimene. Selline päheõpitud jutt, aga kui midagi küsid, siis suu lukus. Näitena toon kohe terviserubriigist selle küääni müüja. Inimesed soovisid viiteid selle asja mõjule ja tema andis küääni oma kodulehekülje, et seal kõik arstid ja isegi videod on olemas:D:D Daah!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
talent

Suurim ämber, mida kunagi tegin – sai ka siis sõbranna soovitusel mingi proovireisija käest midagi soetatud, aga… see inimene ei jätnudki enam rahule! Iga nädal helistab-meilib, uus asi jälle tulnud ja veel pearem kui enne, osta viis-saad kümme jne.
Algul selgitasin viisakalt kuidas ma suhtun pealepressimisse ja agressiivsesse müüki, aga see müüjat ei heidutanud. Lõpuks meilisin kurja kirja otse pääkontorisse ja siis see aktivist kadus.
Kui mul on vaja ja ma tahan osta, otsin müüja üles, mitte vastupidi.

Vat seepärast ei osta-telli ma iial rohkem mingite agentide käest. Seletagu kui hästi tahes, et EGAMRIL NII EI TEHTA, ma ei usalda sedasorti ettevõtmisi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pakun, et asi on pigem teadmatuses või siis eelarvamustes. Ja kindlasti ka selles ,et kui mina ei jõua neid tooteid osta,siis muidugi ma olen tige ja elan ennast välja kommentaariumites . Mul endal on ka mõni toode ja olen nedega tegelikult väga rahul . See ,et asjadel oli vist 30.a garantii (võin ka eksida) , siis igatahes ei tunna ma ,et oleksin nende toodete pealt midagi kaotanud + kasutan neid ikka väga sageli .

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Repi

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Palun seletage mulle lahti, miks olete nii kurjad võrkturundajate vastu. Ja palun ikka tõsiseltvõetavaid argumente!
Kuna ise tegelen Tupperwarega, siis toon näiteks köögitarbed. Neid ostab ju aeg-ajalt igaüks. Miks siis ei võiks vajaliku asja osta Tupperware edasimüüja käest? Hinnad ei ole meil üle mõistuse kallid, kvaliteet on väga hea (muide – plastmassil ja plastmassil ON vahe), garantii on pikem kui poekaubal, klienditugi on alati olemas…
Ma sain siia loetellu palju plusse ja ei ühtegi miinust. Eks lükake minu argumendid ümber![/tsitaat]
Esimene nali on juba väide – hinnad ei ole meil üle mõistuse kallid. On ikka küll. Ja seda juttu, et plastmassil ja plastmassil on vahe, räägitagu vanaema kassile.
Jutt, et köögitarbeid ostetakse pidevalt, on ka paras jura. Enamus köögitarbeid peavad aastaid vastu, nii et kui mul on juba olemas kõik kausid, potsikud ja nätsikud, siis vahel harva ainult uuendan taldrikuid ja köögirätikuid. Plastmassi kasutan üldse vähe ja siis lähevad rõõmsalt taaskasutusse poekaubaga koju saabunud karbid jmt kraam.

Kosmeetika puhul sama – hinnad on kõrged ja kaup pole kuskilt otsast kvaliteetsem kui kaupluses müüdav.

Tervisetooted – eelistan iga kell korralikku toitumist ja liikumist toidulisanditele.

Võrkturundus on minu jaoks samal pulgal teleturu toodetega – agressiivne müük, mille käigus üritatakse lollidele kõrge hinnaga maha parseldada olematu kvaliteedi ja kaheldava funktsionaalsusega asju.

Please wait...
Postitas:
talent

[tsitaat]Ma pakun, et asi on pigem teadmatuses või siis eelarvamustes. Ja kindlasti ka selles ,et kui mina ei jõua neid tooteid osta,siis muidugi ma olen tige ja elan ennast välja kommentaariumites . [/tsitaat]

Kuule, miks ma peaks nuputama mingit kaussi või plänni ostes, kas ma JÕUAN seda omale soetada või mitte? Tunnistad ju isegi, et need tooted ON ilmselgelt kallid ja ülehinnatud. Ei näe nagu mõtet osta kuupalga eest mingi pott, et see mind pensionini teeniks. Seegi asi amortiseerub, kuigi vast siis vähemal määral. Aga kui tahaksin välja vahetada kogu köögigarnituuri, siis vahin selle kalli potsikuga tõtt, sest ei raatsi seda ära hävitada. Tõin lihtsalt näiteks.

Loogiline, et igaüks kiidab enda asju ja valikuid. Siiski ma ei arva, et seda OMA maitset peaks teistele niiväga peale suruma, et kohe eelarvamustes tigedaks kommenteerijaks pidada.
Kui need agendid törts rahilikumaks ennast keeraks, poleks probleemi, aga nad saadanad kasutavad nõrku ja vanainimesi, et oma imekreeme ja vedelike müüa, see ajab marru. Mu ema oskas ka kunagi ligi 500-kroonise purgikaaneavaja osta. No palun väga!

Please wait...
Postitas:
Kägu

– sest te olete tüütud; ei jäta rahule, kui ma selgelt ütlen, et ei ole huvitatud;
– kui tegemist on varasema tuttavaga, siis teiega ei saa enam muudel teemadel suhelda – ainus jutt on vaid see, et oo uus kataloog tuli, ma toon sulle ka ja kas sa juba oled tellinud ja mismõttes ei taha, aga nii hea kraam ju.
– nagu eespool öeldud, kõik need peod ja tellimised ja kontakteerumised on ajaraisk.
– jah, ma ostan aegajalt nii köögitarbeid kui kosmeetikat kui muid asju. Aga miks ma peaks just tingimata Tupperware või Avoni omasid ostma? Et miks ei võiks? Sest ei taha. Ma tahan ise valida. Aga ei, sellest te aru ei saa.
.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina väldin neid ,kuna nende maksude maksmise korrektsus riigile on suur küsimärk.
Leian,et minu poolt ostetud toote raha ei lähe minu riigi hüvanguksc seepärast tarbin parem selliseid kaupu jasellistest ostukohtadest,kus võin kindle olla,et ka riik saab minu ostust oma ettenähtud osa kätte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vot siin ongi vist probleem pigem ka selles,et tegelikult on ju inimesel ja inimesel vahe , selles mõttes,et kui müüja on väga innukas ja tüütu ning ei aktsepteeri kliendi EI sõna ,siis inimene saab sellest negatiivse emotsiooni ja eeldab ,et kõik esitlejad on sellised . Samas on see ilmne ülekohus teiste müüjate suhtes .
Näide elust : helistab mulle ajakirjade toimetus , tere kas teil on aega ….räägib jutu mah aja saan teada,e tolen tuline kroonika tellija ( elus on see mul käinud mingi julma soodustusega vaid 4 nädalat ) Tänan pakkumiste eest ja keeldun viisakalt . Õhtul helistatakse uuesti , tere helistan ajakirjade toimetusest ja teate, te olete ikka meie hea klient ja tellite Anne ja stiil, cosmo ja peje ja kodu jne et saate rpismedu¨¨i ja lõhna ka kui tellite oma lemmik ajakirjad uuesti…. (ainus ajakiri mis mul 10.a jooksul on käinud pikemalt kui 1 kuu on pere ja kodu , mille fänn ma tõesti olen ) Tänan uuest pakkumast, aga EI . Järgmisel päeval 2 samasugust kõnel ja viimane helistaja saab endale kraesse kogu minu pahameele. Muidugi tema pole ju tegelikult süüdi ja ma tunnen ennast pärast kehvasti. Ja ilmselt on nii ka võrkturundusega ,et inimene on nii ära tüüdatud kellegi kolmanda poolt ja kui siis tuleb veel üks pakkuja ,siis see viimane saab kogu viha endale kaela.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

minu kogemus Amwayst on selline: kukkus üks pooltuttav juhuslikult kokku saades kiitlema, kui hästi ta elab ja mis ärid õitsevad. selgus siis, et äri nimi on Amway.
minul aega oli, kuulasin tema loba siis. kui hea see ja too ja ohooo, milline pesupulber. tekitas huvi, peab ütlema. palusin siis, et tahaks ka seda imepulbrit proovida. siis oli mokk kinni ja hakkas kokutama. mul praegu ei ole ja ma olen mingi kõrgema astme maeiteamisasi jne. küsisin siis, kas ma netist ise saan tellida. ei, ikka ainult konsultandi kaudu. midagi ei saanud aru. lubas siis mulle helistada, et järsku tal õnnestub mulle tellida (???) ootan siiani, juba 1,5 aastat. kas seal töötavadki pooletoobised? ise räägivad, mis kõva papp neil koju ujub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võrkturundus on üldjuhul ülesehitatud püramiidskeemile.
Kui väidad, et püramiidskeem on üks hea ja õige asi, siis ilmselt oled rumal inimene.

Mind isiklikult ajavad närvi need, kes mulle üritavad mingit tuperware jama kaela määrida. No on mul tutvusringkonnas üks selline tegelane. Põhimõtteliselt piirab ta mind oma müügistrateegiaga nii kaua, kuni mul ei jää muud üle, kui temaga inetuks minna, sest heast \”eist\” ta lihtsalt aru ei saa.
Ma eelistan minna poodi ja osta sealt endale sobiv ese, endale sobiva hinnaga.
Täpselt sama kehtib hambapasta, pesupulbri ja muu kohta.

Please wait...
Postitas:
talent

[tsitaat] Aga miks ma peaks just tingimata Tupperware või Avoni omasid ostma? Et miks ei võiks? Sest ei taha. Ma tahan ise valida. Aga ei, sellest te aru ei saa.
.[/tsitaat]

Just. Mul on aastatega välja kujunenud omad lemmikud kosm.firmad või mis iganes ja nüüd keegi käib pinda nagu must uni, et aga äkki hakkab hoopis meie toode meeldima!? Aga MIKS ma peaks oma sisseharjunud asjad välja vahetama \”äkki hakkab meeldima/ sobima\” – vastu? Aga äkki EI hakka?

Please wait...
Postitas:
Kägu

1. Tupperware asjad on minu jaoks inetu disainiga. Tahan osta kvaliteetseid asju, mis sobivad minu koduga.
2. Kosmeetikat ei osta nende käest, sest see pole piisavalt kvaliteetne.
3. Toidulisandeid jms imeravimeid ei osta, sest neile pole tehtud kliinilisi uuringuid, järelikult puudub tõestatud toime.

Please wait...
Postitas:
Jaagular

Mina vist olen ülitolerantne võrkturundajate suhtes:)
Kuivõrd mul on päris suur suhtlusringkond, siis aastate jooksul on tõepoolest välja kujunenud erinevate firmade mingid lemmikasjad, mille eest ei ole kahju maksta inimesele, kes neid müüb. Näiteks
1) Tupperware küpsetamiskomplekt (taignaalus, kaanega kauss, kaabits) on mind truult teeninud 13 aastat.
2) Lemmikripsmetu¨iks on osutunud Oriflame’i WonderLash (selle hari sobib mulle)
3) ‘Swipe’ müüjalt ostan lahjendatavat roosat nõudepesuvahendit ‘Somethin’ else’ käsitsipesuks. No on nahasõbralik.
4)GNLD KalMag sobib mulle ka väga hästi.

Miks mitte teha sõber õnnelikuks ja saada endale sobiv asi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Probleem ongi selles, et need võrkturundajad ei lepi sellega, et sa ostad neilt 13 aasta jooksul 1 küpsetamiskomplekti, ikka tulevad ju uued ja paremad ja lisavidinatega ja kui ostad selle ja selle , siis saad tolle tasuta jne . Samuti käivad tohutult pinda lux, kirby jne pakkujad, no ei saa inimesed aru, kui öelda konkreetselt, ei, ei ole huvitatud. Samuti see avoni jmt värbamispoliitika, et kui tuled edasimüüjaks, sis saad ise mingeid asju soodsamalt- no kui ma ise neid tooteid ei kasuta, sis mul ei ole nendest soodukatest sooja ega külma. Tüüpiline kodus istuva töötu lollitamine-lüpsmine- pakkuda inimesele, kes pmst sente veeretab, et ta saab mingi kreemi 16.99 asemel 8.50 ga ja lollike tellibki, mõtlemata, et tegelikult ta poest ju nii kallist kreemi ei ostakski.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No Tupperware tooted iseenesest ei ole halvad. Kunagi väga ammu ostsin ühe töökaaslase kaudu plastikust hoiukarpe, mis siiani igati töökorras. Kannatavad sügavkülma ja masinpesu. Olen regulaarselt tavakaubanudsest ka muid sarnaseid odavamaid karpe juurde ostnud, nende eluiga aga ei ole väga pikaks jäänud. Samas hinnaklassis asjad on aga sama head. Niisiis on mul oluliselt lihtsam ja meeldivam neid kaubandusvõrgust soetada.

Aga võrkturundus üleüldiselt on täiesti jube, õnneks pole mu lähedases tutvusringkonnas ühtegi sellel alal tegutsevat inimest, natuke kokkupuudet on aga olnud. Miks siis?
1. Müüjad ei saa aru, kui neile öeldakse, et nende tooteid ei soovita.
2. Müüjad ei suuda reeglina tuua välja ühtegi tõsiseltvõetavat argumenti, miks nende tooted tõesti head on ja miks nad oma hinda väärt on.
3. Müüjad ei saa aru, kui neile öeldakse, et ma ei taha värvatud saada.
4. Kogu see liikumine on tõeliselt sekti maiguga. Kunagi nooruses sattusin ühele Herbalaifi tutvustusele ja me sõbrannaga vaatasime-kuulasime lihtsalt suu lahti. Tõesti, nagu mingi hullunud ususekt. Põgenesime sealt tulisjalu. Teatavasti on Herbalaifil nüüd suured probleeemid maksuametnikega ja eraisikutest hagejatega, sest nende toodete pikaajalistel kasutajatel on maks rikutud.
5. Igasugune püramiidskeemil põhinev tegevus on inimeste täielik lüpsmine. Teenivad ainult kõige kõrgemal tasandil olevad inimesed. Kõigi teiste pealt teenitakse, kuigi nad ise seda (vähemalt algul) ei usu. Mõni vast midagi teenib ka, aga kui arvutada, kui palju ta on \”ülemistele\” ise tooteid ostes raha andnud, oma enda raha ja aega toodete ostmiseks ja levitamiseks kulutanud, siis teenib ka iga miinimumpalga eest tavatööd tegev inimene oluliselt paremini.

Vahepeal oli LHV foorumis üks teema, kus mingi tüüp tulihingeliselt mingit kütuselisandit reklaamis. Kuidas töötab, seletada ei osanud. Kas töötab- soovitas suure raha eest teellida \”sõltumatu\” labori ekspertiisi :D. Lisaks proovis ta sealsetele majandusinimestele selgeks teha, et püramiidskeemi kõik osalised võidavad oluliselt ja alati :). See oli mu igapäevane kohvipausi huumorinurgake.

Please wait...
Postitas:
talent

[tsitaat] Samuti käivad tohutult pinda lux, kirby jne pakkujad, no ei saa inimesed aru, kui öelda konkreetselt, ei, ei ole huvitatud.[/tsitaat]

Kas neid kirbuimejaid ikka veel pakutakse?

Please wait...
Postitas:
lükkatõmba

just vaatasin osta.ee-st, et on müügil sealgi. ja siis veel see: http://www.osta.ee/24438676

Please wait...
Postitas:
Jaagular

Seda minagi – kellele probleem ja kellele mitte.
Oskan suurepäraselt ‘ei’ öelda inimestele, kellepoolset (müügi)suhtlust ei soovi.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

ma ei sõima, kui perse võin otse saata igaühe, kes pinda hakkab käima.

olen maalt pärit ja maavillane leksikon vajadusel varnast võtta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi mu yks tuttav ostis igasuguseid Tupperware tooteid omale ja ikka mage küll, kui sünnipäevalauale plastikust kausid pannakse.

Aga nüüd, 10 aastat hiljem ei näe ma tema plastiknõusid ja asju mitte kuskil. Juu tüdines ära.

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

tw asjad on valikuliselt väga head.
kosmeetikat ostan vahel, aga mul on kindel vahendaja.
raamatuid eelistan ise valida raamatupoes.
ajakirjatellimused suudan samuti ise otsustada.
kodupuhastussüsteeme ei soovi üldse.
pangateenuseid telefoni teel ei otsusta.
telefonipaketti ega -operaatorit ka telefonikõne peale ei vaheta.

seega, mina ütlen müügipakkumist kuuldes kohe konkreetselt ja viisakalt, et ei ole huvitatud. kui on mõistlik müügiinimene, kes selle peale viisakalt tänab ärakuulamise eest ja jätab hüvasti, jääb hea mulje ja paar korda olen isegi soetanud hiljem sellest firmast mõne toote. kes aga hakkab ajama jura stiilis \”aga meil on veel see toode ja tegelikult oleme meie üle linna vinskid\”, need kuulevad kohe kinnist tooni. mingi austus võiks jääda teise inimese vaba tahte vastu, perssepugejad ei meeldi kellelegi.

Please wait...
Postitas:
Rabakana

Müüjatega on tihtilugu nii, et kui parajasti ütlen, et pole huvitatud, siis nad ei tõmba tagasi. Jätkavad pealepressimist. Mina tõmban otsekohe kaitsesse ja muutun vaenulikuks. No kui minu arvamust ei tunnistata, siis ma PÕHIMÕTTELISELT pealepressija käest midagi ei osta.
Ma tahan valida ja osta siis, kui ma ise tahan. Mitte nii, et tuleb keegi ja käseb, et hakka nüid ostma, meil nimelt praegu superhüper. Ei, tänan.
Aga nemad ei tunnista EId.

Samuti ei taha ma oma raha panna selle alla, mida ma ei tea ega tunne. Ja see eelnev järeleproovimine ei ole ju mingi proovimine, kui tolmuimejamees tuleb, kallab hunniku prügi mu vaibale ja teatab, et see oligi näidisproov ja ma pean kohe igatepidi veendud olema. Ja oma suure rahahunniku neile üle kandma.

Vot tegelikult üks normaalne müüja tuleb ka meelde. Sai ühe preili käest Avoni asju ostetud vahel. Andis teada, et kataloog on väljas. Kui tahad, lappa, kui ei taha, ära lappa. Tellid, tore on, aga kui ei taha, siis ei hakanud mingit issandjumalat tegema. Temaga sai hästi asju aetud, sest polnud mingi hüsteeriline fanatt, vaid lähtus siiski kundede \”I like my space\” tundest. Aga ta lõpetas tegelemise ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No minu põhiline argument võrkturundatava kauba kohta on järgmine: kuna meil on turumajandus, siis pole mingit takistust, et imeline, igavesti vastupidav ja üliodav vitsik poleks saadaval kõikjal hästivarustatud poodides, rahvas lausa nõuaks neid tooteid, ennekuulmatult head kaupa juba ostmata ei jäetaks. Kuna seda on aga vaja mingite keeruliste skeemidega ukselt-uksele parseldada, on selge, et kõigepealt on tegemist täiesti tavalise või isegi kahjuliku tootega, mida on vaja agressiivse müügiga mitte millegagi põhjendatud kõrge hinnaga suure kasumiga maha müüa. Kasumi saavad muidugi püramiidi tipus olijad, mitte lihtsameelsed parisnikud (need lähevad samasse lahtrisse ullikestega, kes seda jama ostavad). Eriti hästi töötab skeem USA-s, suur maa, palju raha vedelemas ja meeleheitel koduperenaisi jätkub. Meil siin igasugune mastaabiefekt puudub, sestap peab iga algaja võrkturundaja natuke matemaatikat tegema ja arvutama, kui palju ta peab müüma, et rikkaks saada, et ära elada, et üldse plussi jääda. Sel põhjusel ei suuda mina võtta tõsiselt sellise asjaga tegelejat, ega kavatse ka sooritada \”halastusoste\”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sllepärast, et need võrkturustajad on täiega ära tüüdanud oma kauba pähemäärimisega. miks nad kõik oma tööd häbenevad ja sellest kohe ei räägi vaid salatsevad? et tuled kohale siis kuuled jne. käin trennis, siis üks tüüp üritab mulle juba 4 korda herbalifet müüa, kuigi ma ütlesin juba esimene kord resoluutselt, et ei taha seda. siis sõbra tuttav oma gnld-ga painab. haige teema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

– Müüjad on tüütud, ei saa aru EI-st.
– Ususekt. Kui mõni tuttav liitub mingi võrkturunduseskeemiga, siis ta on kadunud hing. Ainult reklaamijuttu võimeline rääkima.
– Tahan minna poodi ja pika riiuli ees valida eri kaubamärgi toodete vahel.
– Mingi eseme ostmine ei ole mulle nii oluline, et vajaks personaalset lähenemist isikliku vahendaja läbi.

Please wait...
Postitas:
lisalotta

1. Need võrkturundajad hakkavad käituma, nagu ajupestud sektandid. Tunnen end totralt, kui pean kuulma, et ilma TW tainakausita ei saagi tainast teha või et ükski pesupulber peale GNLD oma ei pese pesu puhtaks ja pealegi on see täiesti keemiavaba.
2. Peale võrkturustajate sektiga liitumist ei saa inimesega enam suhelda. Kogu jutt käib ühe asja ümber. Ütled, et täna hommikul oli jube külm, tema vastab, et oli jah, avasin parajasti oma TW konserviavajaga konservi ja mõtlesin, et paremat konserviavajat pole mul kunagi olnud, kui tuli mees, TW uue kollektsiooni kiivilusikas käes, ja ütles, et väljas on -20 kraadi. Muide, see lusikas on praegu soodushinnaga.
3. Nad kasutavad ära inimeste nõrkusi. Seda, et inimene tunneb end mitte ostes ebamugavalt, või seda, et inimesel on tervisemure, millele ta lahendust loodab. Need on need GNLD ja Herbalife müüjad, kes netifoorumides haigeid jahivad ja neile imepärast paranemist lubavad. Ja see on juba lihtsalt alatu.

Please wait...
Postitas:
agneriin

Mind üritati ka kunagi Amway liikmeks värvata ja olin isegi nõus sinna koosolekule minema, kuna ma eelnevalt sellest midagi ei teadnud. Koosolekul sain aru, et sellise asjaga tegelemine mulle ei sobi, kuna mulle tundub, et selleks sobivad inimesed, kes omavad suurt tutvusringkonda ja on väga hea suhtlemisoskusega. Minul puudub suur tutvusringkond ja arvan, et enamus minu tutvusringkonnast ei ole huvitatud Amway toodete ostmisest ja veelgi vähem sellega liitumisest. Samuti puudub mul ülihea suhtlemisoskus ja soov väga palju suhelda. Nendel põhjustel tundus mulle, et ma ei oleks Amwayga tegeledes väga edukas ja seetõttu ei soovinud ma ka sellega liituda. Ütlesin seda ka viisakalt inimesele, kes mind sinna koosolekule kutsus ja Amway liikmeks üritas värvata. Seejärel aga see inimene solvus minu peale ja ei saanud absoluutselt minust aru, et, miks ma siis ikkagi ei taha Amwayga liituda ja jätkas pealekäimist toonil nagu oleks ta juba arvestanud minu liitumisega ja nüüd mina valmistasin talle pettumuse ja ma pidin pool tundi selle inimesega edasi vaidlema. Mulle tõesti ei meeldi sellised inimesed, kes ei aktsepteeri seda, kui neile ära öeldakse, jääb selline mulje nagu teise inimese arvamuse ja seisukohtadega absoluutselt ei arvestata. Ja, kui ma vastan millegi peale eitavalt, siis ma tõesti ka mõtlen seda ja ei soovi kellegiga pärast pool tundi vaielda, sest tal ei õnnestu mind niikuinii ümber rääkida ja ta väsitab sellega ainult ennast ja mind, mis on lihtsalt mõttetu.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 106 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Võrkturunduse miinustajad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.