Esileht Ajaviite- ja muud jutud Võrkturunduse miinustajad

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 106 )

Teema: Võrkturunduse miinustajad

Postitas:
IrenaK

RE: Võrkturunduse miinustajad

Igasugu hea-parema pakkujad loobuvad õige kiiresti, kui kurval häälel veel kurvema näoga teatan, et oioi kuidas tahaks, aga no ei ole raha, et osta. Kui selle lause peale veel üritatakse midagi müüa, küsin 70-80% allahindlust. Ootan veel seda müüjat, kes sellise pakkumisega nõus oleks 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiesti ausalt ütlen, et kõik poest soetatud köögitarbed peavad mul ideaalselt vastu ja ma ei mõista miks ma peaks maksma mingit ulmehinda sinu Tupperware eest?
* Ka odav võib olla kvaliteetne.
* Kui sul pole kogemusi siis ära tule minuga vaidlema, kuidas kõik poe kaup on paha.
* Disain on maitse küsimus ei ole mõtet ka selle pealt mulle ajupesu teha.

Ma tunnen oma vajadusi, maitset ja oman kogemusi ning ma vihkan kui keegi ajudeta elukas tuleb rääkima asju mida ta ei tea, olgu selleks tupperware, amway, lux või mis iganes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miinustatakse seepärast, et võrkturustaja näol on tegemist ilmselgelt üsna rumala inimesega. Ja üldjuhul suhtub eestlane taolisesse kauba pähemäärijasse selgelt halvustavalt, õigustatult muidugi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No teemaalgataja, räägi siis mida sa vastustest arvad. Kui sina nägid asja juures ainult plusse, siis siinsed vastajad enamuses miinuseid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
kitah

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No teemaalgataja, räägi siis mida sa vastustest arvad. Kui sina nägid asja juures ainult plusse, siis siinsed vastajad enamuses miinuseid. [/tsitaat]
broo ghüzimuz. aga kardan, et see jääb sul vastuseta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oijah 🙂 Mulle määris ka üks TW tädi enne jõule kommivormi pähe. Kui ma õigesti mäletan, siis see maksis 20 või 25 eurot. Küsisin tädilt, et kas ta teab, kui palju ma saan selle raha eest kommi osta? Sisi jäi tädi vait. Aga 2 järgmisel kohtumise korral üritas sama vormi jälle uuesti müüa, kuigi selle soodusmüük pidi juba esimesel korral lõppemas olema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ütlen, miks mulle käivad võrkturustajad närvidele:
a)nad üritavad mul nahka üle kõrvade tõmmata
b)nad ei tea, millal lõpetada
c)see on reklaam. Ja mulle on halvasti tehtud reklaam kohutavalt vastumeelne. Olgu selleks siis telekas õnnelik perekond röstsaiale sinki asetamas või pilves vanurid pesumasina juures nuusutamas. Samasse klassi käib minu jaoks ka võrkturustus. See ei hiilga mitte mingisuguse loovuse järele, vaid see on üles ehitatud eeldusele, et klient on idioot. No aga peab ju idioot olema, et ostad plastmasstopsiku 30 euri eest. Oleks siis, et need distribuutorid oskaksid ennast müüa. Tavaliselt on mingi rasvaste juustega paks higine mampsel, kes \”ahjaa, ma tegin esimest korda pelmeene ja nii hästi tulid välja, kasutasin TW vormi. Kellel selle vormi vastu huvi, andke teada…\”
Mõttetu, nõme, igav, tüütu, kallis. Aga eelkõige rõhutaksin sõna IGAV. Sest olen seda meelt,e t inimesele saab müüa KÕIKE, kui osatakse müüa. Punkt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Miinustatakse seepärast, et võrkturustaja näol on tegemist ilmselgelt üsna rumala inimesega. Ja üldjuhul suhtub eestlane taolisesse kauba pähemäärijasse selgelt halvustavalt, õigustatult muidugi.[/tsitaat]

Siin teemasid lugedes tundub, et väga paljud perekoolikad on võrkturustajad, väikese ajumahuga ja rumalad. No kasvõi võtta tuludeklari teema. Ei osata isegi liita, lahutada, ei ole kõrgem matemaatika. Võib-olla ainult tuti raseerimine on 5+

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
amatöör

võrkturustamise vastu ei ole midagi, on ka tuttav, kes tegeleb avoniga, kui aus olla eriti kvaliteetne see kosmeetika ei ole – aga kuna ta on üksikema – siis ostan vahest vannivahtu või dushigeeli, kehakreemid on päris head. ei ole hull pähemäärija – teeb sellise ürituse, kuhu kutsub ka teisi naisi ja siis toob kotitäie asju kohale.
aga VÕRKTURUSTAJAD – need kes agressiivselt kaupa pähe määrivad – neid ei salli kohe mitte. Üks klassiõde on Amway vms, nimi oli usku – teda nähes lähen üle tee, muidu haarab nööbist ja kukub oma kaupa pähe määrima.

Please wait...
Postitas:
Rabakana

[tsitaat]c)see on reklaam. Ja mulle on halvasti tehtud reklaam kohutavalt vastumeelne. Olgu selleks siis telekas õnnelik perekond röstsaiale sinki asetamas või pilves vanurid pesumasina juures nuusutamas. [/tsitaat]

Hehe, mulle see Bonuxi Ülo küll meeldib. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

1. Kõige olulisem, kui mul on vaja midagi, siis on seda enamasti vaja kohe, mitte mingi aja pärast.
2. Järgmine oluline ostmise jaoks on asja nägemine, katsumine. Kahjuks on paljudel asjadel kehvem kvaliteet või pole päris see, kui räägitakse ja mis pildi pealt paistab.
3. Paindumatu poliitika. Näiteks raamatute pakkujatel on tihti mingid komplektid, millest 1-2 raamatut on minu jaoks kasutud. Muideks ütlesingi otse, et jah soovin neist 2-te, vastu ei tulnud, neilt ei ostnud, aga koju soetasin need hoopis mujalt.
4. Ei meeldi, kui alustatakse valega. Ma ei paku midagi, aga tegelikult jutuga jõutakse ikka pakkumiseni välja – minu kulutatud aeg.
5. Pakkuja ei aksepteeri lihtsat ühekordset viisakat keeldumise soovi. Ja ei aksepteerita palvet, et sellise pakkumisega mitte pöörduda (järgmine päev helistab samast firmast teine inimene uuesti ja ka kolmandat korda nädala pärast).
6. Pakkujad on end ühel ohvrile kaela määrides kaasa sokutanud seltskonna koosviibimisele ning üritavad sealtkaudu uusi kliente saada.
7. Kuna võrkturustajaid on palju ja sellest sõltub nende teenistus, siis ületab nende pakkumine igatpidi minu vajadusi.
On küll ka paar Tuppelware kingitud asja, aga midagi üleloomulikult teistest paremat ma neis ei näe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Palun seletage mulle lahti, miks olete nii kurjad võrkturundajate vastu. Ja palun ikka tõsiseltvõetavaid argumente!
Kuna ise tegelen Tupperwarega, siis toon näiteks köögitarbed. Neid ostab ju aeg-ajalt igaüks. Miks siis ei võiks vajaliku asja osta Tupperware edasimüüja käest? Hinnad ei ole meil üle mõistuse kallid, kvaliteet on väga hea (muide – plastmassil ja plastmassil ON vahe), garantii on pikem kui poekaubal, klienditugi on alati olemas…
Ma sain siia loetellu palju plusse ja ei ühtegi miinust. Eks lükake minu argumendid ümber![/tsitaat]

inimesed kiidavad laidavad isiklikest kogemustest lähtuvalt. sina ei peaks laitma neid, kel miskipärast negatiivne kogemus.

minu arvates ei ole probleem üldsegi mitte tootes, kas tupperware on nii või naasugune, ei pane mind hindama selle müüjat.
müüjat hindan tema käitumise järgi ja tunnistagem, neid on ikka väga ja väga erinevaid.
on ülimalt tüütuid ja suisa valelikke, on meeldivaid ja asjalikke.
nii suhtungi.

Please wait...
Postitas:
isadora

kui ma nüüd hästi järele mõtlen, siis mul plastikust nõud kodus praktilislet puuduvad. mul on ikka emailkausid ja keraamilised taldrikud ja metallist söögiriistad jms stuff ja klaasist pokaalid jne. plastikust on ainult pesukauss. milleks plastiknõudsid vaja on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kümme aastat olen neid TW palstnõusid kokku ostnud, tänasega on nad kõik nõudepesumasinas oma värvid kaotanud. Mõne kaas ei sulgu ka enam korralikult ( vahustamis- e. seikerinõu, pärlisarja salatikausid ).
Tühjagi TW neid kõiki ümber hakkab vahetama.
Tõestage vastupidist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]No teemaalgataja, räägi siis mida sa vastustest arvad. Kui sina nägid asja juures ainult plusse, siis siinsed vastajad enamuses miinuseid. [/tsitaat]
Ikka räägin :). Lihtsalt aega on vähevõitu, kuna lisaks Tupperwarele tegelen veel paljude muude asjadega.
Mul on väga hea meel, et siia nii palju asjalikult ja RAHULIKULT põhjendatud vastuseid on kogunenud.
Peaaegu kõigist vastustest käib läbi pealetükkivate müüjate probleem. Jah, sellega nõustun täiesti. On väga palju selliseid inimesi, kes võrkturundusega liitunult oma kaupa absoluutselt iga hinna eest absoluutselt igaühele tahavad müüa. Ka mulle endale ei meeldi sellised müüjad, aga püüan alati teha oma valiku siiski lähtuvalt kaubast, mitte inimesest, kes seda pakub. Muidugi – sellise agressivse müüja käest ei taha juba põhimõtteliselt osta, mingi barjääri lööb kohe ette. Õnneks on enamasti võimalus otsida teine müüja ning temaga kaupa teha :). Minul on selles suhtes vist õnneks läinud, et tutvusringkonnas ei ole ühtegi sellist ebameeldivat võrkturundustegelast ja ma ei ole pidanud oma ei-sõna kunagi kordama. Ja samuti ei paku ma ise kellelegi tooteid uuesti, kui ta korra on juba öelnud, et ei ole huvitatud. Samas ma leian, et kui kasvõi siin perekoolis vastan pelmeenivormi otsijale, et minu käest on võimalik seda osta, siis on see vaid inimesele valikuvõimaluse pakkumine ja ei vääri miinustamist…või mis teie arvate?
Teine sagedane miinus, mis siit vastustest välja tuli – milleks valida plastmass, kui on olemas keraamika, klaas jm. See on nüüd täiesti igaühe maitseküsimus ja selles mõttes subjektiivne. See, kui mõnele plastmass põhimõtteliselt ei meeldi, ei tee seda plastiktoodet halvemaks. Plastikul on ju ka palju positiivseid külgi – kerge, ei purune nii kergesti kui klaas või keraamika, plastikust ahjupotti on nt palju lihtsam puhastada kui malm- või savipotti. Keegi kirjutas veel, et asjad ei ole tegelikult nii ilusad kui pildil. Esiteks – enamasti on esitlejal tooted kohe näitamiseks olemas, ei pea ostma põrsast kotis. Teiseks – minu meelest on vähemalt TW asjadega vastupidi – \”elusast peast\” on nad ilusamad kui kataloogis :).
Kolmas argument – püramiidskeem on mõeldud lollidele ja on igas mõttes halb. Ma ei tea, kuidas käib asi teistes võrkturundussüsteemides, aga mina teadsin juba Tupperwarega liitudes, et rikkaks ma sellega ei saa. Liitusin, sest otsisin võimalust saada Tupperware tooteid tasuta ja see eesmärk on täitunud. Sellest, miks väidetakse, et püramiidskeem on lihtsalt paha, ma ei ole siiani aru saanud. Poest ostetud ese käib ju samuti läbi mitmest institutsioonist, enne kui jõuab lõpptarbijani, ja kõik – nii tootja, turustaja, maaletooja, hulgimüüja, jaemüüja – tahavad saada lõpphinnast oma osa. Et milles siis erinevus?
Tegelikult tahtsingi oma teemaalgatusega jõuda sinnamaale, et igaühele peaks jääma valikuvabadus. Mina EI TEE maha inimesi, kes tahavad teha oma ostud ühel või teisel põhjusel poest (ma ei tea, miks mõnel vastajal selline mulje jäi). Samamoodi ei ole vaja miinustada iga teemat/vastust, kus sees sõna Tupperware, GNLD vms. On ju nii :)!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
liinakerov

[tsitaat]Kümme aastat olen neid TW palstnõusid kokku ostnud, tänasega on nad kõik nõudepesumasinas oma värvid kaotanud. Mõne kaas ei sulgu ka enam korralikult ( vahustamis- e. seikerinõu, pärlisarja salatikausid ).
Tõestage vastupidist.[/tsitaat]
Oskan öelda niipalju, et nõudepesumasinas värvi kaotanud nõude funktsionaalsus ei ole vähenenud ja see garantii alla ei lähe. Kas oled pöördunud mittesulguvate kaante probleemiga mõne Tw esitleja poole ja on tulnud vastus, et neid ümber ei vahetata? Kui ei, siis võin ise asja uurida :).

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kümme aastat olen neid TW palstnõusid kokku ostnud, tänasega on nad kõik nõudepesumasinas oma värvid kaotanud. Mõne kaas ei sulgu ka enam korralikult ( vahustamis- e. seikerinõu, pärlisarja salatikausid ).
Tõestage vastupidist.[/tsitaat]
Oskan öelda nii palju, et nõudepesumasinas värvi kaotamine ei vähenda nõude funktsionaalsust ja seetõttu garantii alla ei kuulu. Kas olete pöördunud mittesulguvate kaante probleemiga mõne TW esitleja poole ja saanud vastuse, et neid ümber ei vahetata? Kui ei, siis võin ise asja uurida :).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind häirib võrkturunduse puhul see, et nende asjade puhul toimub igapäevatarvikute ÜLETÄHTSUSTAMINE! Ma ei soovi kulutada tunde oma elust ühe plastikkarbi hankimisele, valimisele, otstarvete kuulamisele ning karbi kasutamise ühisüritustel osalemisele! Te võite küll mulle öelda, et saab osta karbi ilma kogu selle ülejäänud jamata seal ümber, aga see nõuab märkimisväärset jõupingutust suhtlemisel.

Minu jaoks on üks toidunõu samasuguse tähtsusega nagu näiteks trussikud. Kas te kujutaksite ette, et keegi helistab teile iga nädal ja pakub müüa uusi trussikuid? Seejärel kutsutakse sind trussikute esitlusele, sest on välja tulnud eriti hästi keha ümber sulguvad trussikud. Ühtlasi toimub sõbranna juures trussikute ühisproovimine. Esitleja saab kohale tulnud 5 kliendi pealt endale TASUTA trussikud. Teised saavad osta 5 % allahindlusega trussikud. Kui ostad trussikute varu 10 aastaks, saad boonusena peale silikoontrussikud! Silikoontrussikuid võib kasutada ka saunas kõrgetel temperatuuridel. Jalga need ära ei sula. Samuti kehtib trussikutele eluaegne garantii, mis ei hõlma aga plekke, kulumist ega värvi minetamist kuna need ei vähenda trussikute funktsionaalsust. Garantii alla läheb vaid halvasti ümber keha sulgumine või deforamtsioon. Seda siiski vaid sihtotstarbelisel kasutamisel, mida saab tõestada vaid ekspertiiskomisjonis. Selleks tuleb trussikud saata Ameerika Ühendriikidesse püramiidorganisatsiooni keskkontorisse. Ekspertiisi- ning saatmiskulud tasub trussikute omanik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ahjaa, see hinnateema ka veel :)…
Võtame kasvõi sellesama pelmeenivormi, mis siin päevakorral on praegu. Palun, kõik pelmeenivormi omanikud – pange siia kirja, kust olete oma vormi ostnud ja mis hinnaga. Ma ise ei ela suurlinnas ja mulle ei meeldi eriti poodides käia, seepärast ei tea tõesti, mis hinnaga mujalt pelmeenivormi kätte saaks. Vaatame siis, kas on TW tooted ikka \”ulmeliselt kallid\” :).

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ahjaa, see hinnateema ka veel :)…
Võtame kasvõi sellesama pelmeenivormi, mis siin päevakorral on praegu. Palun, kõik pelmeenivormi omanikud – pange siia kirja, kust olete oma vormi ostnud ja mis hinnaga. Ma ise ei ela suurlinnas ja mulle ei meeldi eriti poodides käia, seepärast ei tea tõesti, mis hinnaga mujalt pelmeenivormi kätte saaks. Vaatame siis, kas on TW tooted ikka \”ulmeliselt kallid\” :).[/tsitaat]

ma ütleks,et see on hea näide.
taoline lähenemine, et ma pean justkui hakkama oma valikuid õigustama, ongi see, mis häirib igasuguste müügimeeste puhul.

Please wait...
Postitas:
Repi

[tsitaat]Mind häirib võrkturunduse puhul see, et nende asjade puhul toimub igapäevatarvikute ÜLETÄHTSUSTAMINE! Ma ei soovi kulutada tunde oma elust ühe plastikkarbi hankimisele, valimisele, otstarvete kuulamisele ning karbi kasutamise ühisüritustel osalemisele! Te võite küll mulle öelda, et saab osta karbi ilma kogu selle ülejäänud jamata seal ümber, aga see nõuab märkimisväärset jõupingutust suhtlemisel.

Minu jaoks on üks toidunõu samasuguse tähtsusega nagu näiteks trussikud. Kas te kujutaksite ette, et keegi helistab teile iga nädal ja pakub müüa uusi trussikuid? Seejärel kutsutakse sind trussikute esitlusele, sest on välja tulnud eriti hästi keha ümber sulguvad trussikud. Ühtlasi toimub sõbranna juures trussikute ühisproovimine. Esitleja saab kohale tulnud 5 kliendi pealt endale TASUTA trussikud. Teised saavad osta 5 % allahindlusega trussikud. Kui ostad trussikute varu 10 aastaks, saad boonusena peale silikoontrussikud! Samuti kehtib trussikutele eluaegne garantii, mis ei hõlma aga plekke, kulumist ega värvi minetamist. Garantii alla läheb vaid halvasti ümber keha sulgumine! Jne. jne.[/tsitaat]
Sa oled minu tänase päeva lemmik! 🙂

Teemaalgatajale: Mis asi on PLASTIKUST ahjupott?! Plastmass sulab kuumuses, oled kuulnud? Kui sa räägid silikoonist, siis nii ka kirjuta, ära aja pada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ma ütleks,et see on hea näide.
taoline lähenemine, et ma pean justkui hakkama oma valikuid õigustama, ongi see, mis häirib igasuguste müügimeeste puhul.

[/tsitaat]

Ma tõesti vabandan, kui minu postitus on hea näide pähemäärimisest. See ei olnud nii mõeldud. Ma ei vaja kaaskommenteerijate õigustusi. Tahan siiralt teada, mis hinnaklassis TW pelmeenivorm on poodides müüdavatega võrreldes (sest kindlasti on ka suur vahe, kas osta see vorm Novaluxist või Stockmannist), sest mul endal ei ole tõesti aimu! Ma pakun, et ka enamikul nendest, kes väidavad, et TW tooted on hirmkallid, pole aimu TW hindadest.

Please wait...
Postitas:
talent

Nujah, aga paraku selle võrgutamise ümber juba ON negatiivne aura ja seda muuta vist enam ei õnnestugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Repi kirjutas:[/small]

Sa oled minu tänase päeva lemmik! 🙂

Teemaalgatajale: Mis asi on PLASTIKUST ahjupott?! Plastmass sulab kuumuses, oled kuulnud? Kui sa räägid silikoonist, siis nii ka kirjuta, ära aja pada.[/tsitaat]

No nii :)! Ma ei tea, kuidas oma vastuse pean sõnastama, et seda jälle halvaks reklaamiks ei tembeldataks, aga… TW tõesti toodab plastikust ahjupotte. Endal on, ahjus ära ei sula :). Võiksin sulle anda viite, kust infot saab ja pilti näeb, aga see oleks ju pähemäärimine. Seega – palun lihtsalt mind mitte lolliks pidada, kui ise teemat ei jaga ;).

Please wait...
Postitas:
Varjatud

Oehh, need pähemäärijad on lihtsalt tüütud, okei, saan aru, et see on nende töö, aga no kas peab oma tooteid müüma nii, et teed teisi totaalselt maha????
Lisaks siin eelpool toodud võrkturustajatele on nüüd tekkinud ka see Kyäni, no deemit kui ma ütlen et ma EI OLE HUVITATUD, siis nii see jääbki, mind lihtsalt ei saa ümber veenda, kukkugu inimese suust või kuldmunasid!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tõesti vabandan, kui minu postitus on hea näide pähemäärimisest. See ei olnud nii mõeldud. Ma ei vaja kaaskommenteerijate õigustusi. Tahan siiralt teada, mis hinnaklassis TW pelmeenivorm on poodides müüdavatega võrreldes (sest kindlasti on ka suur vahe, kas osta see vorm Novaluxist või Stockmannist), sest mul endal ei ole tõesti aimu! Ma pakun, et ka enamikul nendest, kes väidavad, et TW tooted on hirmkallid, pole aimu TW hindadest.[/tsitaat]

vaata, tegelikult oled sina asjast huvitatud pool ja peaksid turu-uuringuga ise tegelema.
ehk, et jällegi negatiivne näide.
tundmata tegelikult mujal pakutavat sortimenti, oled miskipärast veendunud, et tupperware on parem.
millel sinu veendumus põhineb?

Please wait...
Postitas:
Kägu

vaata, tegelikult oled sina asjast huvitatud pool ja peaksid turu-uuringuga ise tegelema.
ehk, et jällegi negatiivne näide.
tundmata tegelikult mujal pakutavat sortimenti, oled miskipärast veendunud, et tupperware on parem.
millel sinu veendumus põhineb?

[/tsitaat]

Mina ei väida kellelegi, et TW on PAREM. Ma ei võrdle TW tooteid mitte kunagi mõne teise kaubamärgi samalaadse tootega. Mina räägin kliendile konkreetselt TW tootest ja selle võimalustest. Ma ei saa parimalgi juhul olla teadlik kõigis Eesti kauplustes pakutavatest analoogsete toodete hindadest, seega – ma tean, kui hea on minu pakutav toode, aga ei võrdle seda kunagi ühegi teisega. Seega ei pea ma tegelikult ka turu-uuringuid tegema, sest hinna üle otsustab klient ise.
Erinevate tootjate pelmeenivormide hinnad palusin ma siia kirja panna lihtsalt huvi pärast ja näitamaks kritiseerijatele, et TW hinnad ei ole nii üüratult kõrged, kui üldjuhul arvatakse.

Please wait...
Postitas:
talent

[tsitaat] [small]Repi kirjutas:[/small]

No nii :)! Ma ei tea, kuidas oma vastuse pean sõnastama, et seda jälle halvaks reklaamiks ei tembeldataks, aga… TW tõesti toodab plastikust ahjupotte. Endal on, ahjus ära ei sula :). Võiksin sulle anda viite, kust infot saab ja pilti näeb, aga see oleks ju pähemäärimine. Seega – palun lihtsalt mind mitte lolliks pidada, kui ise teemat ei jaga ;).[/tsitaat]

Süte peale seda vist ikka ei pane?

Maitea… olgu kui tahes mõnus, kerge, purunematu, hea puhastada, aga vat savipotis (või korralikus valuraud-potis) tehtud toidul on ikka teine mekk man. Ei taha halvustada, lihtsalt leian, et … no ei ole hapukoor ja maitsestamata jogurt samad asjad.
Minu arvamus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Plastmass jätab toidule plastmassi maitse juurde. Seepärast ma vahetasin ka oma plastikust veekeedukannu keraamilise vastu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muide, kui siin on arste või keemikuid, kes plastiku mõjust tervisele midagi teavad, siis paljud uuringud viitavad ikkagi sellele, et plastikust eralduvad osakesed (eriti kuumutamisel) suurendavad vähi tekkimise tõenäosust. Meie peres seetõttu plastiknõudes sooja toitu ei valmistata.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 106 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Võrkturunduse miinustajad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.