Esileht Ajaviite- ja muud jutud Võrkturunduse miinustajad

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 106 )

Teema: Võrkturunduse miinustajad

Postitas:
Kägu

RE: Võrkturunduse miinustajad

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Süte peale seda vist ikka ei pane?

Maitea… olgu kui tahes mõnus, kerge, purunematu, hea puhastada, aga vat savipotis (või korralikus valuraud-potis) tehtud toidul on ikka teine mekk man. Ei taha halvustada, lihtsalt leian, et … no ei ole hapukoor ja maitsestamata jogurt samad asjad.
Minu arvamus.[/tsitaat]

Jah, sütele tõesti ei pane. Ja Teie maitse üle ma ka vaidlema ei hakka. Ühele meeldib üks, teisele teine. Selleni ma siin ju jõuda üritangi :).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Muide, kui siin on arste või keemikuid, kes plastiku mõjust tervisele midagi teavad, siis paljud uuringud viitavad ikkagi sellele, et plastikust eralduvad osakesed (eriti kuumutamisel) suurendavad vähi tekkimise tõenäosust. Meie peres seetõttu plastiknõudes sooja toitu ei valmistata. [/tsitaat]

Siin ühes teises teemas keegi väitis, et plastik on plastik – aga ei ole nii! Plastikut saab valmistada väga erinevatest komponentidest. TW ei kasuta plastnõude tootmises nt kunstlikke pehmendajaid, mille toksilisus on tõestatud. Kõik materjalid on pideva kontrolli all ja erinevatel uuringutel hoitakse alati silm peal. Mina isiklikult nende toodete ohutuses ei kahtle ja kasutan julgesti.
Ei, ma ei tee reklaami, lihtsalt selgitan olukorda :).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin ühes teises teemas keegi väitis, et plastik on plastik – aga ei ole nii! Plastikut saab valmistada väga erinevatest komponentidest. TW ei kasuta plastnõude tootmises nt kunstlikke pehmendajaid, mille toksilisus on tõestatud. Kõik materjalid on pideva kontrolli all ja erinevatel uuringutel hoitakse alati silm peal. Mina isiklikult nende toodete ohutuses ei kahtle ja kasutan julgesti.
Ei, ma ei tee reklaami, lihtsalt selgitan olukorda :).[/tsitaat]

No seni kuni rahvusvaheliselt tunnustatud uuringuid TW erinevuse kohta teistest plastiktoodetest pole tehtud, ei ole su jutt usaldusväärne. Millel see uskumus üldse põhineb? Et sulle öeldi püramiidis kõrgemal seisva isiku poolt nii? Või lugesid mõnda TW materjali, kus kirjutatakse, et kõik on jube ohutu? Isegi kui sa ise keemik või arstiteadlane oleksid (mida ma ei usu, sest siis sa ei müüks TW-t), ei saaks sa seda tõestada. Kuna sa oled aga TW müügist otseselt kasusaaja, siis on see veel eriti ebausaldusväärne jutt. Kõik \”mahe\”põllumehed väidavad ka, et nad kemikaale ei kasuta, aga ometi on välja tulnud, et aeg-ajalt ja osaliselt ikka kasutatakse! Kes see ikka saeb oksa, millel ise istub?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
paadund perekoolik

[tsitaat]Palun seletage mulle lahti, miks olete nii kurjad võrkturundajate vastu. Ja palun ikka tõsiseltvõetavaid argumente!
Kuna ise tegelen Tupperwarega, siis toon näiteks köögitarbed. Neid ostab ju aeg-ajalt igaüks. Miks siis ei võiks vajaliku asja osta Tupperware edasimüüja käest? Hinnad ei ole meil üle mõistuse kallid, kvaliteet on väga hea (muide – plastmassil ja plastmassil ON vahe), garantii on pikem kui poekaubal, klienditugi on alati olemas…
Ma sain siia loetellu palju plusse ja ei ühtegi miinust. Eks lükake minu argumendid ümber![/tsitaat]

Sest need võrkturundajad on nagu Jehoova tunnistajad: annad sõrme, võtavad võtavad kogu käe ning enam neist lahti ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No seni kuni rahvusvaheliselt tunnustatud uuringuid TW erinevuse kohta teistest plastiktoodetest pole tehtud, ei ole su jutt usaldusväärne. Millel see uskumus üldse põhineb? Et sulle öeldi püramiidis kõrgemal seisva isiku poolt nii? Või lugesid mõnda TW materjali, kus kirjutatakse, et kõik on jube ohutu? Isegi kui sa ise keemik või arstiteadlane oleksid (mida ma ei usu, sest siis sa ei müüks TW-t), ei saaks sa seda tõestada. Kuna sa oled aga TW müügist otseselt kasusaaja, siis on see veel eriti ebausaldusväärne jutt. Kõik \”mahe\”põllumehed väidavad ka, et nad kemikaale ei kasuta, aga ometi on välja tulnud, et aeg-ajalt ja osaliselt ikka kasutatakse! Kes see ikka saeb oksa, millel ise istub?[/tsitaat]

No nii naiivne sa ju ikka ei ole, et usudki kõik plasttooted olevat tehtud täpselt sama koostisega materjalist! Kas sina ise ei kasuta ühtegi plasttoodet? Kilekotis leiba-saia ka ei osta? Sest kust sa võtad, et leivakott on ohutu? Kas tõesti usaldad tootjat?
Minu iroonia eesmärk – TW kasutatavate materjalide koostis on täpselt sama palju või vähe lahti kirjutatud ja seletatud kui misiganes muul tootjal. Hästi – võib-olla ei ole mul põhjust TW väiteid uskuda…aga miks on mul siis põhjust uskuda mõne muu plastikutootja kinnitusi nende toodete ohutusest???

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu iroonia eesmärk – TW kasutatavate materjalide koostis on täpselt sama palju või vähe lahti kirjutatud ja seletatud kui misiganes muul tootjal. Hästi – võib-olla ei ole mul põhjust TW väiteid uskuda…aga miks on mul siis põhjust uskuda mõne muu plastikutootja kinnitusi nende toodete ohutusest???[/tsitaat]

Vot kuldsed sõnad, mon ami! Siit kerkib aga kohe uus küsimus, et kui see sama plastmasstopsik maksab Novaluxis 1.50 eurot ja TW-s 30 eurot, kumbagi uuritud ei ole, millest siis selline röögatu hinnavahe? Järelikult on üks sitt kõik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vot kuldsed sõnad, mon ami! Siit kerkib aga kohe uus küsimus, et kui see sama plastmasstopsik maksab Novaluxis 1.50 eurot ja TW-s 30 eurot, kumbagi uuritud ei ole, millest siis selline röögatu hinnavahe? Järelikult on üks sitt kõik.[/tsitaat]

Ei, mitte et ei oleks uuritud! Küsimus on selles, kas neid uurimusi uskuda. Tahtsin öelda, et mul ei ole põhjust mitte uskuda TW uuringuid lihtsalt sellepärast, et see on TW. Muide – TW toetub lisaks firmasisestele uuringutele ka sõltumatute laborite uurimustele.
Hinnavahe EI OLE nii röögatu! Ja valiku puhul Novalux vs TW mängivad lisaks materjalidele rolli ka muud tegurid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no vaata, siin sa üritad meile mitmendat päeva nüüd selgeks teha, kui tore TW ikka on ja et ei ole üldse kallis ka.

Aga ma ei taha seda osta. No ei ole vaja. Niigi kõik vajalikud kausid olemas. Ostan uusi siis, kui vajadus tekib, mitte siis, kui sina neid müüa tahad.

Kujuta nüüd ise seda ülaltoodud aluspüksinäidet ette. Et jalutad sina rahulikult tänaval, äkki keegi hüppab ligi ja teatab, et \”Ostke trussikuid! No trussikuid on ju vaja ikka! Nii head trussikud on, sõltumatud uuringud on näidanud! Mismõttes ei taha, aga head on ju? Ja ei ole üldse nii kallid.\”

Ja muudkui jahub ja jahub, kuigi sul ei ole tõesti plaanis oma aluspesuvarusid täiendada. Kas ei ole tüütu? Eriti kui tead, et kui selle ühe paari ostadki, et müüjast lahti saada, siis sellel on hoopis vastupidine mõju. Edaspidi hakkab ta regulaarselt sind trussikutega tülitamas käima, tassib näidiseid ja katalooge, kutsub pidudele, üritab ka müüjaks värvata…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No nii naiivne sa ju ikka ei ole, et usudki kõik plasttooted olevat tehtud täpselt sama koostisega materjalist! Kas sina ise ei kasuta ühtegi plasttoodet? Kilekotis leiba-saia ka ei osta? Sest kust sa võtad, et leivakott on ohutu? Kas tõesti usaldad tootjat?
Minu iroonia eesmärk – TW kasutatavate materjalide koostis on täpselt sama palju või vähe lahti kirjutatud ja seletatud kui misiganes muul tootjal. Hästi – võib-olla ei ole mul põhjust TW väiteid uskuda…aga miks on mul siis põhjust uskuda mõne muu plastikutootja kinnitusi nende toodete ohutusest???[/tsitaat]

Dokuemntaalidest ja uuringutest omandatud teadmine ongi see, et plastiktooteid ahju (ka mikrosse) ega kuumuse kätte panna EI tohi kuna siis eraldub neist kõige enam kahjulikke aineosakesi! Ei ole vahet, kas see on TW või või mõni muu toode. Ja kuna TW pakub just igasugu koogi- ja ahjuvorme, siis suhtun nendesse kõige suurema skepsisega. Lisasin allapoole paar linki ja 3. treileri lõpus on näha, et katses, kus hoiti plastiknõud 5 aastat vees, on vesi muutunud eraldunud osakestest üleni halliks. See kõik eraldub ka meie toidu ja joogi sisse pideval kasutamisel, aga me ei pane seda tähele.

Olen ka muu plastiku vastane. Plastik saastab maailma, selle tõttu hukkuvad miljonid loomad ja linnud. Ja sellest moodustuvad hiiglaslikud prügimäed, millega on väga raske midagi peale hakata. Muidugi ei muuda üks tootja siin maailmas midagi, aga plastikut promoda pole ka õige! Küsisid, et kas ma ise plastikut ei tarbi. No ilmselt on päris võimatu elada ilma üldse plastikuga kokku puutumata. Samas püüan kasutada ja soetada plastikut nii vähe kui võimalik. Poest plastikkotte ei osta ja plastikpudelites jooke ning jogurteid samuti mitte. Ka leiba ostan võimalusel paberkotis.

Siin mõningaid filmide treilereid plastikust (neid on muidugi kümneid kui mitte sadu):
http://www.bagitmovie.com/
http://topdocumentaryfilms.com/addicted-plastic/
http://www.youtube.com/watch?v=UPQ5hxakurw

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mis need muud tegurid on? Minul on see taignakauss, ise ei ole ostnud, mingi kolimisega on majja tekkinud. Tavaline kauss, noh. Plastikust, nagu ka Novaluksi kauss. Tainast või salatit segada saab kenasti mõlema sees. Aga MIKS ma peaks 1.30 kausi asemel ostma tunduvalt kallima? Mis need tegurid on? Ise ütlesid sedagi, et värv kulub maha, aga kasutamist ei sega. See ju sama jabur väide, et jope värv kadus peale pesu, aga soe on ju ikka, kanna terviseks. Kui mu eurosel kausil värv maha kulub, no las olla siis. 30-eurose puhul tekib nagu väike nördimus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma tõesti vabandan, kui minu postitus on hea näide pähemäärimisest. See ei olnud nii mõeldud. Ma ei vaja kaaskommenteerijate õigustusi. Tahan siiralt teada, mis hinnaklassis TW pelmeenivorm on poodides müüdavatega võrreldes (sest kindlasti on ka suur vahe, kas osta see vorm Novaluxist või Stockmannist), sest mul endal ei ole tõesti aimu! Ma pakun, et ka enamikul nendest, kes väidavad, et TW tooted on hirmkallid, pole aimu TW hindadest.[/tsitaat]

Pelmeenivorm??!!! Tule taevas appi! Kas pole irooniline, et sa sellise asja just välja tõid? No paljudel naistel on üldse tänapäeval pelmeenivorm ja kui palju need vähesed, kellel tõesti see olemas on, seda ka kasutavad? Ma olen päris agar kokk, aga selleks, et teha süüa ei pea endale koju kuhjama pelmeenivorme, muffinivorme, tartelettivorme, kommivorme, sadu kausse ja karbikesi, suuri ja minilõikureid, plastikust ja tavalisi ahjupotte. Selleks peaks ju terve restorani köök olema, et iga sibula ja küüslaugu hakkimiseks oleks oma hakkija ja iga pelmeeni või piruka tegemiseks oma vorm. Lõpuks seisab kõik see träna sul ikka kuskil kapinurgas ja palju sa reaalselt vehid neid pelmeene teha?

Please wait...
Postitas:
Käggu

Plastik ja saastatmine ja myrgitamine… sama teeb ka alumiinium nii toidunôudes (sh paljude tetrapakendide sisemuses) kui ka toidus erinevate ainete (nt kergitusaine) koostises.
isegi liitris rpa-s on rohkem, kui liitris vees, ja liigne alumiinium on kôigele muule lisaks nâiteks ka varajase altzheimeri sagedaseks pôhjustajaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

huvitav kas telefonimüüjad ka võrkturundajate alla käivad? neil on mingid omad kontorid ja nad ei värba endale sadu agente, aga samamoodi üritavad nad igasugust jama pähe määrida, kui sa kasvõi mitu aastat tagasi oled mingi ajakirja vms tellinud.
isiklikult minul täna konkreetne juhtum ühe järjekindlalt tüütu naisega, kes helistas mulle hommikul- mul oli kiire. siis helistas lõuna ajal- ma vajutasin telefoni kinni. õhtupoole helistas jälle, mõtlesin ,et äkki mingi rahvaloenduse eeluuring vms…aga tuli välja hoopis, et mingi direct market üritas mulle mingit münti pähe määrida. no kammoon! mida ma selle pronksist ja kullatud mündiga peale hakkama peaksin! nii ma talle ka kohe ütlesin, tema aga \”äkki on kellelegi kingituseks vaja, see ju nii odav\” ja bla-bla-bla.
no ma ei tea, mu tuttavad arvaksid küll ,et olen peast lolliks läinud, kui ma neist kellelegi mingi mündi kingiksin 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikka räägin :). Lihtsalt aega on vähevõitu, kuna lisaks Tupperwarele tegelen veel paljude muude asjadega.
Mul on väga hea meel, et siia nii palju asjalikult ja RAHULIKULT põhjendatud vastuseid on kogunenud.
Peaaegu kõigist vastustest käib läbi pealetükkivate müüjate probleem. Jah, sellega nõustun täiesti. On väga palju selliseid inimesi, kes võrkturundusega liitunult oma kaupa absoluutselt iga hinna eest absoluutselt igaühele tahavad müüa. Ka mulle endale ei meeldi sellised müüjad, aga püüan alati teha oma valiku siiski lähtuvalt kaubast, mitte inimesest, kes seda pakub. Muidugi – sellise agressivse müüja käest ei taha juba põhimõtteliselt osta, mingi barjääri lööb kohe ette. Õnneks on enamasti võimalus otsida teine müüja ning temaga kaupa teha :). Minul on selles suhtes vist õnneks läinud, et tutvusringkonnas ei ole ühtegi sellist ebameeldivat võrkturundustegelast ja ma ei ole pidanud oma ei-sõna kunagi kordama. Ja samuti ei paku ma ise kellelegi tooteid uuesti, kui ta korra on juba öelnud, et ei ole huvitatud. Samas ma leian, et kui kasvõi siin perekoolis vastan pelmeenivormi otsijale, et minu käest on võimalik seda osta, siis on see vaid inimesele valikuvõimaluse pakkumine ja ei vääri miinustamist…või mis teie arvate?
Teine sagedane miinus, mis siit vastustest välja tuli – milleks valida plastmass, kui on olemas keraamika, klaas jm. See on nüüd täiesti igaühe maitseküsimus ja selles mõttes subjektiivne. See, kui mõnele plastmass põhimõtteliselt ei meeldi, ei tee seda plastiktoodet halvemaks. Plastikul on ju ka palju positiivseid külgi – kerge, ei purune nii kergesti kui klaas või keraamika, plastikust ahjupotti on nt palju lihtsam puhastada kui malm- või savipotti. Keegi kirjutas veel, et asjad ei ole tegelikult nii ilusad kui pildil. Esiteks – enamasti on esitlejal tooted kohe näitamiseks olemas, ei pea ostma põrsast kotis. Teiseks – minu meelest on vähemalt TW asjadega vastupidi – \”elusast peast\” on nad ilusamad kui kataloogis :).
Kolmas argument – püramiidskeem on mõeldud lollidele ja on igas mõttes halb. Ma ei tea, kuidas käib asi teistes võrkturundussüsteemides, aga mina teadsin juba Tupperwarega liitudes, et rikkaks ma sellega ei saa. Liitusin, sest otsisin võimalust saada Tupperware tooteid tasuta ja see eesmärk on täitunud. Sellest, miks väidetakse, et püramiidskeem on lihtsalt paha, ma ei ole siiani aru saanud. Poest ostetud ese käib ju samuti läbi mitmest institutsioonist, enne kui jõuab lõpptarbijani, ja kõik – nii tootja, turustaja, maaletooja, hulgimüüja, jaemüüja – tahavad saada lõpphinnast oma osa. Et milles siis erinevus?
Tegelikult tahtsingi oma teemaalgatusega jõuda sinnamaale, et igaühele peaks jääma valikuvabadus. Mina EI TEE maha inimesi, kes tahavad teha oma ostud ühel või teisel põhjusel poest (ma ei tea, miks mõnel vastajal selline mulje jäi). Samamoodi ei ole vaja miinustada iga teemat/vastust, kus sees sõna Tupperware, GNLD vms. On ju nii :)![/tsitaat]

See kommentaar ainult kinnitab, et tegemist rumala inimesega. Inimene, kes on mingite plastmassvidinate tasuta saamise nimel hakkama võrkturustajaks ja selle nimel end alandama teades, et eestlased on võrkturunduse suhtes skpetilised ja ammu on tõestatud, et võrkturunduse on loonud finantsgeeniused, kes värbavad lihtsameelseid müüjaid nn musta tööd tegema isikliku rikastumise eesmärgil, ei saa olla kohe kuskilt otsast tark. Ma üldse imestan, et pärast Maimiku ja Kilmi filmi \”Müümise kunst\” eestlaste hulgas veel võrkturustajaid leidub.
Veel rumalam on massivõrkturustaja, kes üritab müüa toidulisandeid nagu GNLD tooted. Tark inimene teab, et toidulisandid võivad kasu asemel kahju tekitada ja neid tohib siiski süüa ainult arsti soovitusel.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Palju see pelmeenivorm siis maksab. Olen huvitatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hästi öeldud, tõesti. Kui meil pole võimalust teada saada ühegi plastiktoote sh TW materjali koostist, et veenduda nende ohutuses, siis mille kuradi pärast ma peaksin eelistama neid 10 korda kallimaid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin teemasid lugedes tundub, et väga paljud perekoolikad on võrkturustajad, väikese ajumahuga ja rumalad. No kasvõi võtta tuludeklari teema. Ei osata isegi liita, lahutada, ei ole kõrgem matemaatika. Võib-olla ainult tuti raseerimine on 5+ [/tsitaat]
Kuis sa endast räägid,siis mind ausalt küll ei huvita, kuidas sul sealt alt raseeritud on, aga
jah sellest jutust loen välja ,et tuludeklari tegemisel vajad kõvasti abi 🙂 Edu sulle !!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

No lõpuks läks ikkagi lahmimiseks :(. Mõnele eriti kurjale kommenteerijale vastuseks – ei ole plastik ainus materjal, mis maailma saastab ja meie organismi mürgitab. Ei liitunud TW-ga, et saada mingeid mõttetuid potsikuid, vaid TW nõusid, kuna need MULLE meeldivad. Ja ma ei keela kellelgi minna temale sobivasse kauplusesse ostma 1,50-st plastkarpi.
Aga mulle väga meeldiks, kui saaksin teha postituse, milles on sõna Tupperware, ilma et sellele kohe miinustajate ja sõimajate hordid kaela sajaksid!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Oijah 🙂 Mulle määris ka üks TW tädi enne jõule kommivormi pähe. Kui ma õigesti mäletan, siis see maksis 20 või 25 eurot. Küsisin tädilt, et kas ta teab, kui palju ma saan selle raha eest kommi osta? Sisi jäi tädi vait. Aga 2 järgmisel kohtumise korral üritas sama vormi jälle uuesti müüa, kuigi selle soodusmüük pidi juba esimesel korral lõppemas olema. [/tsitaat]
sellesei ole midagi imelikku,esitlejad ostsid neid ka varuks.
Ja küsimus neile,kes ei kasuta köögis plastikut, millest on teie laste lutipudelid?

Please wait...
Postitas:
IrenaK

[tsitaat]Minu jaoks on üks toidunõu samasuguse tähtsusega nagu näiteks trussikud. Kas te kujutaksite ette, et keegi helistab teile iga nädal ja pakub müüa uusi trussikuid? Seejärel kutsutakse sind trussikute esitlusele, sest on välja tulnud eriti hästi keha ümber sulguvad trussikud. Ühtlasi toimub sõbranna juures trussikute ühisproovimine. Esitleja saab kohale tulnud 5 kliendi pealt endale TASUTA trussikud. Teised saavad osta 5 % allahindlusega trussikud. Kui ostad trussikute varu 10 aastaks, saad boonusena peale silikoontrussikud! Silikoontrussikuid võib kasutada ka saunas kõrgetel temperatuuridel. Jalga need ära ei sula. Samuti kehtib trussikutele eluaegne garantii, mis ei hõlma aga plekke, kulumist ega värvi minetamist kuna need ei vähenda trussikute funktsionaalsust. Garantii alla läheb vaid halvasti ümber keha sulgumine või deforamtsioon. Seda siiski vaid sihtotstarbelisel kasutamisel, mida saab tõestada vaid ekspertiiskomisjonis. Selleks tuleb trussikud saata Ameerika Ühendriikidesse püramiidorganisatsiooni keskkontorisse. Ekspertiisi- ning saatmiskulud tasub trussikute omanik. [/tsitaat]

Ei tasu unustada, et kõik kohaletulnud saavad oma käega (ja oma jalas) proovida trussikuid, mida esitleja on juba k-o-r-d-u-v-a-l-t ise kasutanud!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja küsimus neile,kes ei kasuta köögis plastikut, millest on teie laste lutipudelid?[/tsitaat]

Lutipudelid on mõistagi klaasist. Ammu juba teada ju, et plastikpudelid pole ohutud.

Please wait...
Postitas:
sitt_lugu

Mina ei käi kaupluses, mis müüb ainult ühe kaubamärgi tooteid: neilt ei saa kunagi objektiivset infot toote omaduste kohta – neil lihtsalt pole millegagi võrrelda.
Proovisin majavärvi osta Sadolini värvikeskusest. Jah, neil oli sobiv toode müügil, kuid mille poolest see erineb lähedalasuvas Bauhofis müügilolevast Caparoli või Vivacolori tootest (ehk mille poolest on parem) seda mulle selgitada ei suudetud. Aeti pläma kvaliteedist: no näidake mulle üks tootja, kes ei väida, et nende toode on kvaliteetne.
Bauhofis tootenäidiseid võrreldes selgus, et Värvikeskuses pakutud toode läigib minu maitse jaoks liiga palju (ja on konkurentidest suurema kunstvaigu sisaldusega ning selletõttu kalleim) – seega ei sobinud mulle. Selle teada saamiseks pidin külastama müüjat, kel valik on suurem.

Please wait...
Postitas:
toon

[tsitaat]Aga mulle väga meeldiks, kui saaksin teha postituse, milles on sõna Tupperware, ilma et sellele kohe miinustajate ja sõimajate hordid kaela sajaksid![/tsitaat]

Sellist rõõmu me sulle siiski pakkuda ei saa. Võrkturundajad on inimeste pahameele auga välja teeninud ja nende õigus on miinustada. (sõimu ma ei näinud kuskil)

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina ostaksin küll kui leiduks mõni võrgutaja või mistahes nimega tegelane, kes mulle müüks minule VAJALIKKU kaupa. Näiteks tiriks mõni mammi mulle igal õhtul koju piima-leiva-kodujuustu-jogurti-liha-kala jne.
Aga need võrgutajad püüavad ju müüa kaupa mille järele peavad kõigepealt vajaduse TEKITAMA ja mind töötlema, et ma uskuma jääksin n. pelmeenivormi(ha-ha) vajalikkuses.
Kuna mul on päris vana firma ja pidevalt sama tel. nr. olnud, siis saan väga palju neid müügikõnesid. Olen igasuguste müügiagentide suhtes juba paranoiliseks muutunud. Automaatselt katkestan nende jutu, pärast endal paha tunne, et olin vist jõhker. Aga, krt., see on minu kallis tööaeg mida nemad häbematult varastada püüavad! Kui ma midagi vajan, siis ma leian ise netist koha kust osta/tellida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]toon kirjutas:[/small]

Sellist rõõmu me sulle siiski pakkuda ei saa. Võrkturundajad on inimeste pahameele auga välja teeninud ja nende õigus on miinustada. (sõimu ma ei näinud kuskil)[/tsitaat]

Sõim oli ühes teises teemas. Ja tõesti – võrkturundajatel on tuline õigus miinustamiseks :D:D:D
Mulle ka ei meeldinud põhikoolis minu füüsikaõpetaja, ometi ei halvusta ma seepärast kõiki teisi õpetajaid…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]toon kirjutas:[/small]

Sellist rõõmu me sulle siiski pakkuda ei saa. Võrkturundajad on inimeste pahameele auga välja teeninud ja nende õigus on miinustada. (sõimu ma ei näinud kuskil)[/tsitaat]

Sõim oli ühes teises teemas. Ja tõesti – võrkturundajatel on tuline õigus miinustamiseks :D:D:D
Mulle ka ei meeldinud põhikoolis minu füüsikaõpetaja, ometi ei halvusta ma seepärast kõiki teisi õpetajaid…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma väga vabandan oma otsekohesuse pärast aga minu arvates on need inimesed päris lollakad kes sellega tegelevad ja siiralt ka usuvad nendesse pudrumägedesse mis kokku lubatakse.
Ok, üks asi on see kui inimene lihtsalt ise tarbib neid asju. Selle vastu pole midagi, las olla.
Aga kui inimene on kogu tutvuskonna oma hullusega täis p-sandanud siis see käib küll närvidele. Kui inimene näiteks räägib igal koosviibimisel millised lepatriinuparved Amway põlddel lendavad ja kuidas rahamäed kohe kohe kasvama hakkavad siis no andke andeks- see inimene pole terve mõistusega.
Mul on VÄGA suur tutvuskond, sinna on eksinud ära ka selliseid hullukesi. Ja MITTE KEEGI neidt pole saanud rikkaks võrkturundusega tegeledes, mitte keegi ei suuda end sellega ära elatada.Kuigi ju väidetakse, et paljudel see põhitööks jne.

Kahju lihtsalt, et leidub rumalaid kes oma ajusid pesta lasevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ah ja, keegi küsis pelmeenivormi hinda. Mina sain enda vormi Balti Jaama turult 6.50¤ eest. Korralik metallist vorm. Plastikust olid vist 4¤ kandis.
Palju tupeveere omad maksavad?Pakun, et 20¤ vähemalt.
Ükskord lappasin ka nende kataloogi, no tule taevas appi, tordiprits 22¤, lutipudel 15¤.Njah, kel huvi miks mitte.

Please wait...
Postitas:
leeni

mind häirib võrkturunduse juures müüjate keelekasutus (haridustase siis?) – suhkurt, kartult, pliita, sukapüksid, topsisi jne.
tupperware häda on plastmass – minu eelistus on läikiva teras või portselan.
gnld promob jälle hirmsasti oma toodete teaduspõhisust – kui artikleid otsima hakata, leiad umbes kaks 20 aasta vanust artiklit – üks uuring on tehtud rottidel ja teine notusdel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja küsimus neile,kes ei kasuta köögis plastikut, millest on teie laste lutipudelid?[/tsitaat]

laps ei kasutanud lutipudelit. Jõi rinnapiima, hiljem jõi tassist.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 106 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Võrkturunduse miinustajad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.