Esileht Ajaviite- ja muud jutud Võrkturunduse miinustajad

Näitan 16 postitust - vahemik 91 kuni 106 (kokku 106 )

Teema: Võrkturunduse miinustajad

Postitas:
Kägu

RE: Võrkturunduse miinustajad

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma väga vabandan oma otsekohesuse pärast aga minu arvates on need inimesed päris lollakad kes sellega tegelevad ja siiralt ka usuvad nendesse pudrumägedesse mis kokku lubatakse.
Ok, üks asi on see kui inimene lihtsalt ise tarbib neid asju. Selle vastu pole midagi, las olla.
Aga kui inimene on kogu tutvuskonna oma hullusega täis p-sandanud siis see käib küll närvidele. Kui inimene näiteks räägib igal koosviibimisel millised lepatriinuparved Amway põlddel lendavad ja kuidas rahamäed kohe kohe kasvama hakkavad siis no andke andeks- see inimene pole terve mõistusega.
Mul on VÄGA suur tutvuskond, sinna on eksinud ära ka selliseid hullukesi. Ja MITTE KEEGI neidt pole saanud rikkaks võrkturundusega tegeledes, mitte keegi ei suuda end sellega ära elatada.Kuigi ju väidetakse, et paljudel see põhitööks jne.

Kahju lihtsalt, et leidub rumalaid kes oma ajusid pesta lasevad.[/tsitaat]

mina siis olen see ullike ja, kelle tutvusringkonnas on kohhe mitmed.mitmed, kes tööl ei käi ja elatuvad võrkturustusest. Teevad ka selleks tööd. Minu meelest on nad väga toredad inimesed ja ajupesu küll kellegile ei tee.
Võrkturustus on ka mujal maailmas levinud turustusviis, sai seda koolis loengutelgi kuulatud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
kitah

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mina siis olen see ullike ja, kelle tutvusringkonnas on kohhe mitmed.mitmed, kes tööl ei käi ja elatuvad võrkturustusest. Teevad ka selleks tööd. Minu meelest on nad väga toredad inimesed ja ajupesu küll kellegile ei tee.
Võrkturustus on ka mujal maailmas levinud turustusviis, sai seda koolis loengutelgi kuulatud.[/tsitaat]
eesti rahvas on selle viisi jaoks liiga väike ja liiga skeptiline ja liiga netiseeritud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]leeni kirjutas:[/small]
[tsitaat]mind häirib võrkturunduse juures müüjate keelekasutus (haridustase siis?) – suhkurt, kartult, pliita, sukapüksid, topsisi jne.
tupperware häda on plastmass – minu eelistus on läikiva teras või portselan.
gnld promob jälle hirmsasti oma toodete teaduspõhisust – kui artikleid otsima hakata, leiad umbes kaks 20 aasta vanust artiklit – üks uuring on tehtud rottidel ja teine notusdel.[/tsitaat]

Just nimelt müüjate , mitte müüja … sa üldistad. Inimesed on erinevad . Kui sulle on trehvanud keegi poolearuline kaupa pakkuma , siis ei tähenda see ,et kõik teised ka sellised on .
Pealegi mine suvalisse poodi ja vaata neid kassapidajaid ja näed igasuguse erineva intelligentsuse tasemega inimesi seal . Kas siis ka üldistad , et seal poes müüvad matsid ja jube on kuulata nende suhtlemist kliendiga ? Aga veel parem oleks tegelikult ju minnaja teha infoletti selle kohta üks julm märkus …vot see annaks hea enesetunde kohe päeva lõpuni . Sest mis on siin ilmas parem veel kui teise inimese asjatu solvamine .
Ausalt, aeg on karjamaalt asfaltteele astuda ning soe soovitus , pole mõtet siin kisendada ja miinustada , vaid mine ja ela oma elu ning hoia eemale ennast kõigest , mis sind häirib , ole vähe tolerantsem teiste suhtes ja elu ongi lill .

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]toon kirjutas:[/small]

Sõim oli ühes teises teemas. Ja tõesti – võrkturundajatel on tuline õigus miinustamiseks :D:D:D
Mulle ka ei meeldinud põhikoolis minu füüsikaõpetaja, ometi ei halvusta ma seepärast kõiki teisi õpetajaid…[/tsitaat]

Ma usun, et iga inimene on elus kokku puutunud kõvasti rohkem kui ühe võrkturustajaga, mina olen küll. Erinevad nad üksteisest tõesti ainult nime ja mõnikord ka müügiartikli poolest. Seetõttu ma võtan endale õiguse ka üldistada. eesti rahvast on lihtsalt nii vähe, et et kõigile võrkturustajatele ei jätku personaalset klientuuri, vaid kõik pakuvadki oma kaupa kõikidele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Dokumentaalidest ja uuringutest omandatud teadmine ongi see, et plastiktooteid ahju (ka mikrosse) ega kuumuse kätte panna EI tohi kuna siis eraldub neist kõige enam kahjulikke aineosakesi! Ei ole vahet, kas see on TW või või mõni muu toode. Ja kuna TW pakub just igasugu koogi- ja ahjuvorme, siis suhtun nendesse kõige suurema skepsisega. Lisasin allapoole paar linki ja 3. treileri lõpus on näha, et katses, kus hoiti plastiknõud 5 aastat vees, on vesi muutunud eraldunud osakestest üleni halliks. See kõik eraldub ka meie toidu ja joogi sisse pideval kasutamisel, aga me ei pane seda tähele.

Olen ka muu plastiku vastane. Plastik saastab maailma, selle tõttu hukkuvad miljonid loomad ja linnud. Ja sellest moodustuvad hiiglaslikud prügimäed, millega on väga raske midagi peale hakata. Muidugi ei muuda üks tootja siin maailmas midagi, aga plastikut promoda pole ka õige! Küsisid, et kas ma ise plastikut ei tarbi. No ilmselt on päris võimatu elada ilma üldse plastikuga kokku puutumata. Samas püüan kasutada ja soetada plastikut nii vähe kui võimalik. Poest plastikkotte ei osta ja plastikpudelites jooke ning jogurteid samuti mitte. Ka leiba ostan võimalusel paberkotis.

Siin mõningaid filmide treilereid plastikust (neid on muidugi kümneid kui mitte sadu):
http://www.bagitmovie.com/
http://topdocumentaryfilms.com/addicted-plastic/
http://www.youtube.com/watch?v=UPQ5hxakurw
[/tsitaat]

Dokumentaalides on tehtud näitlik eksperiment ka – viidi tavalisest kodust välja kõik mis sisaldas plastikut – tulemus, tühi karp. Kõik praktiliselt sisaldab plastikut. Eriti kahjulik on kõik plastik millel tunned lõhna nö plastmassi lõhna. Siit tuleb ka vahe TW ja mingi suvalise odava plastiktoote vahel. TW ei haise, marketis enamik totsikuid haisevad plastiku järgi. See mida tunned on juba plastiku osakesed, pole vaja soojendadagi. Paraku pole viitsimist otsida, aga on konkreetsed ühendid mida nö kvaliteetses plastikus ei kasutata ja hind näitab ka kvaliteeti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]leeni kirjutas:[/small]

Just nimelt müüjate , mitte müüja … sa üldistad. Inimesed on erinevad . Kui sulle on trehvanud keegi poolearuline kaupa pakkuma , siis ei tähenda see ,et kõik teised ka sellised on .
Pealegi mine suvalisse poodi ja vaata neid kassapidajaid ja näed igasuguse erineva intelligentsuse tasemega inimesi seal . Kas siis ka üldistad , et seal poes müüvad matsid ja jube on kuulata nende suhtlemist kliendiga ? Aga veel parem oleks tegelikult ju minnaja teha infoletti selle kohta üks julm märkus …vot see annaks hea enesetunde kohe päeva lõpuni . Sest mis on siin ilmas parem veel kui teise inimese asjatu solvamine .
Ausalt, aeg on karjamaalt asfaltteele astuda ning soe soovitus , pole mõtet siin kisendada ja miinustada , vaid mine ja ela oma elu ning hoia eemale ennast kõigest , mis sind häirib , ole vähe tolerantsem teiste suhtes ja elu ongi lill . [/tsitaat]

näe, tüüpiline võrkturustaja siin! Ei tema suuda tühikuid ja kirjavahemärke normaalselt panna!
Ülevalpool on kümneid normaalse teksti näidiseid, milline peab küll olema peaehitus, et sa ei suuda märgata nende ja enda augulise pudrukirja karjuvat erinevust???

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Dokumentaalides on tehtud näitlik eksperiment ka – viidi tavalisest kodust välja kõik mis sisaldas plastikut – tulemus, tühi karp. Kõik praktiliselt sisaldab plastikut. Eriti kahjulik on kõik plastik millel tunned lõhna nö plastmassi lõhna. Siit tuleb ka vahe TW ja mingi suvalise odava plastiktoote vahel. TW ei haise, marketis enamik totsikuid haisevad plastiku järgi. See mida tunned on juba plastiku osakesed, pole vaja soojendadagi. Paraku pole viitsimist otsida, aga on konkreetsed ühendid mida nö kvaliteetses plastikus ei kasutata ja hind näitab ka kvaliteeti. [/tsitaat]
jah, on asju mida peab paratamatult plastikust kasutama. Kuid TW müüb kaupa mida tehakse na muust materjalist, st. ei ole valik supermarketi plastmassi ja TW plastmassi vahel. Valida saab klaasi, metalli, savi, keraamika jms. ja plastmassi vahel.
Minul ei ole ühtegi plastmassist toiduga kokkupuutuvat eset kodus. Kunagi ammu piimakann oli, aga enam ammu ma ei osta ka kilekotis piima.
Mulle piisab sellest plastmassist, mida ma toitu ostes vältida ei saa. Vabatahtlikult juurde osta oleks jabur.
Olen sama krampis ajuga nagu gnld ärikad, kes võrdlevad alati enda kaupa haisva Arileli ja Mr. Propperiga. Muude kvaliteetsete vahenditega nende kaup ei kannata võrdlust välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võrkturustus on ka mujal maailmas levinud turustusviis, sai seda koolis loengutelgi kuulatud.[/tsitaat]
võrkturustaja, miks sul nii palju kirjavigu?

Please wait...
Postitas:
Kägu

võrkturustaja, miks sul nii palju kirjavigu?[/tsitaat]

eelmisele
lase vabaks. Ma pole võrkturustaja ja ka pole eesti keele eksamil. Pole aega teksti üle lugeda ja korrigeerida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sest võrkturundajad müüvad asju, mida tegelikult hädasti vaja ei ole. Potensiaalsetes klientides püütakse iga hinna eest tekitada vajadus nende toodete järele.
Samas ei ole need vajaduse tekitajad tihti eriti usutavad ja kui müüja ei ole usutav, siis mõjub see kahtalse ja petukaubana. Selleks, et saada vilunudks müüjaks on vaja ikka mingeid andeid ka ja sisemist intelligentsi, mida enamikul neist müüjatest ei ole.
Need tooted ei ole millegi poolest erilisemad, kui mingid muud asjad, kuigi väidetakse vastupidist.
Võrkturundus raiskab klientide aega. Aeg aga on meil kõige olulisem ressurss üldse.
Võrkturunduse puhul tõsevad toodete hinnad väga kõrgele, sest igasugused tahavad vahelt saada. Tootja annab mingi hinnaga ära, siis mingi kõrgema taseme kupeldaja tahab vahelt ja siis otsese kontaktiga müüja tahab ka natuke saada. Sinna see pappa maha maetaksegi. Sisuliselt sa ei maksa nii võrd selle toote eest, vaid selle eest mingi mingi tegelane sulle jutustab ja sinu aega kulutab.
Seega igal juhul nõme on. Ja kes sellest eelnevast aru ei ole saanud sh ka need turundajad ise… on natu otu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah, Tupperware esemete seast VÕIB leida häid asju, mis sul tõesti päriselt ka aitavad asju kiiremini ja paremini teha.
Aga nende hoiustamiskarpid on ikka väga kallid.Ma arvan, et kui neid müüdaks kusagil supermarketis, siis oleks nad oluliselt odvamad. Sest mandivõtjaid jääks vahelt vähemaks. Mulle plastik üldse eriti ei meeldi ka eelistan ikkagi klaasi ja portselani.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Sest võrkturundajad müüvad asju, mida tegelikult hädasti vaja ei ole. Potensiaalsetes klientides püütakse iga hinna eest tekitada vajadus nende toodete järele.
Samas ei ole need vajaduse tekitajad tihti eriti usutavad ja kui müüja ei ole usutav, siis mõjub see kahtalse ja petukaubana. Selleks, et saada vilunudks müüjaks on vaja ikka mingeid andeid ka ja sisemist intelligentsi, mida enamikul neist müüjatest ei ole.
Need tooted ei ole millegi poolest erilisemad, kui mingid muud asjad, kuigi väidetakse vastupidist.
Võrkturundus raiskab klientide aega. Aeg aga on meil kõige olulisem ressurss üldse.
Võrkturunduse puhul tõsevad toodete hinnad väga kõrgele, sest igasugused tahavad vahelt saada. Tootja annab mingi hinnaga ära, siis mingi kõrgema taseme kupeldaja tahab vahelt ja siis otsese kontaktiga müüja tahab ka natuke saada. Sinna see pappa maha maetaksegi. Sisuliselt sa ei maksa nii võrd selle toote eest, vaid selle eest mingi mingi tegelane sulle jutustab ja sinu aega kulutab.
Seega igal juhul nõme on. Ja kes sellest eelnevast aru ei ole saanud sh ka need turundajad ise… on natu otu. [/tsitaat]

Ma vaidlen küll sellele vastu, et võrkturustuse kulud on kallimad. Mina tegelen oma tarbeks ühe kosmeetika firmaga. Kaup tuleb otse tootjalt ja tuuakse otse mulle koju, mingeid kupeldajaid vahel pole.
Võtame siis tavakauba. Maaletooja toob siia, võtab omale vahelt. Edasi hulgiladu võtab oma osa. Siis paneb kauplus suure % otsa. Siis iga päev reklaamid telekas, reklaamid ajakirjades jne.

Please wait...
Postitas:
antimode

Toon eelmisele näite Kirby põhjal:

The Kirby Sentria sells for $2799, but this is lie #2, the salesperson cannot sell it for this, this is the infomercial. The highest they can sell it for is $2599. So the $200 off for your old vacuum is nothing less then a scam. Ok, here we go

$2599 is the price of sale.
$550 commision goes to the salesperson, know as an \”Independant Dealer\”
$450 commision goes to his manager, know as a \”Volume Distributor Dealer\”
$150 commision goes to the manager’s manager, known as a \”Senior Dealer\”
$100 commision goes to the office manager, know as a \”Senior Volume Distributor\”
$100 commision goes to the kirby rep in the office
$250 commision goes to the owner of the company in which is selling the kirby’s.
and…..the grand total…….Kirby is made in Cleaveland Ohio. The factory needs to get $699 per kirby, the rest is commision. Being as it is only available in home sales, you are stuck paying $1899 and up. They are definatly a great product. I would say probably the best on the market, but not worth $1899-$2599. They take $1600 in commision to pay their staff.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma vaidlen küll sellele vastu, et võrkturustuse kulud on kallimad. Mina tegelen oma tarbeks ühe kosmeetika firmaga. Kaup tuleb otse tootjalt ja tuuakse otse mulle koju, mingeid kupeldajaid vahel pole.
Võtame siis tavakauba. Maaletooja toob siia, võtab omale vahelt. Edasi hulgiladu võtab oma osa. Siis paneb kauplus suure % otsa. Siis iga päev reklaamid telekas, reklaamid ajakirjades jne.[/tsitaat]
usud tõega, et 1-2 potska kaupa on odavam saata kui korraga mõned tonnid linnapeale laiali vedada??

Please wait...
Postitas:
kitah

[small]antimode kirjutas:[/small]
[tsitaat]Toon eelmisele näite Kirby põhjal:

The Kirby Sentria sells for $2799, but this is lie #2, the salesperson cannot sell it for this, this is the infomercial. The highest they can sell it for is $2599. So the $200 off for your old vacuum is nothing less then a scam. Ok, here we go

$2599 is the price of sale.
$550 commision goes to the salesperson, know as an \”Independant Dealer\”
$450 commision goes to his manager, know as a \”Volume Distributor Dealer\”
$150 commision goes to the manager’s manager, known as a \”Senior Dealer\”
$100 commision goes to the office manager, know as a \”Senior Volume Distributor\”
$100 commision goes to the kirby rep in the office
$250 commision goes to the owner of the company in which is selling the kirby’s.
and…..the grand total…….Kirby is made in Cleaveland Ohio. The factory needs to get $699 per kirby, the rest is commision. Being as it is only available in home sales, you are stuck paying $1899 and up. They are definatly a great product. I would say probably the best on the market, but not worth $1899-$2599. They take $1600 in commision to pay their staff.

[/tsitaat]

väga hea! pea siin üleval igasugu persetavaid distribuutoreid ja ajupestud mölamürgituses müügimehi, selle asemel et kirjutada kohe tehasesse ja paluda omale see massin saata 😀 aga ega seda vist lubatakski.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veidi teise teemasse, st pole püramiidjas võrkturundus, aga siiski haakuv.

Käis mingi hetk inimene pakkumas õhupuhastit, no selline masin, mis ketrab kogu toaõhu endast/filtritest läbi, võtab endasse tolmu ja suitsu ja lõhnad jne jne. Tundus päris hea masin, aga hind oli muidugi krõbe, nii et lubasin järele mõelda (peres on allergik ja kodus palju hallitust, nii et tundus vajalik asi).

Guugeldasin natuke (nimi ja mark olid ju teada) ja leidsin, et sama firma teisi samalaadseid puhasteid saaks Amazonist tellides või isegi nt Soomest ostes u 8-10x odavamalt (täpselt ei mäleta, aga suurusjärgud vist 200¤ ja 2000¤, viimasest läks vestluse käigus muidugi üht-teist alla, aga ikkagi). Internet on tore asi :))

Please wait...
Näitan 16 postitust - vahemik 91 kuni 106 (kokku 106 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Võrkturunduse miinustajad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.