Esileht Ajaviite- ja muud jutud Võrkturunduse/soovitusturunduse entusiastid tutvuskonnas

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 91 )

Teema: Võrkturunduse/soovitusturunduse entusiastid tutvuskonnas

Postitas:
Agathe

Kahjuks ei tunne. Kunagi oli mul tuttav Avoni tädi, saime kataloogist 40% soodukat. Oriflame oli, enam pole. Tupperware kontakt oli ka, enam pole. Ka saime korralikku soodustust.
Kord on mind püütud kohvile kutsuda ja siis võrku püüda, lollina läksingi. Kui aru sain, sellele tüübile ma ütlesin kohe, et oleksid sa pakkunud mulle oma tooteid müüa niisama, saatnud meilile kataloogi oma soovitustega vms, ma oleksin ehk ostnudki ja ehk regulaarselt. Nüüd, kui sa püüad mind ajupesta, ei osta ma sinult midagi.
Ja nii käitungi.
Ehk siis mulle võiks küll kontakti pakkuda, aga AINULT ostmiseks (kataloog e-postile, kuu/perioodi soodustused välja toodud, tellimisaja info jms), mitte liitumiseks ja AINULT korraliku soodukaga. Ja AINUT Avon, Oriflame ja Tupperware ( kui nad veel elus on, muidugi – pole aimugi). Tallinn.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma kunagi liitusin Amwayga. Amway tooted mulle meeldivad. Aga need peavad nii neetult kaua vastu, et ega sa nende müügiga rikkaks ei saa, isegi kui viitsid müügiga tegeleda. Mina ei viitsinud, ei müümise ega värbamisega, aga tooted meeldivad.
Üks asi, millega mu tuttavad tegelevad on mingi kullavõrgustik. See mulle meeldib. Kuld ikka midagi muud kui seep ja see ajaga hapuks ei lähe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tavaliselt kui mõni tuttav või sõber, kellega suhtlus on soiku jäänud, ootamatult ühendust võtab ja ütleb, et tahab mulle kingitust teha, siis on selge, et hakkab üks värbamise jura pihta. No ei huvita nende äriskeemid.

Paraku nii on, et kui vana sõber/tuttav/klassikaaslane sind ühtäkki üles otsib, siis suure tõenäosusega on põhjuseks see, et ta tahab sulle midagi müüa. 😁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Zinzino ohvriks langesid mitmed tuttavad, üsna tihti tuli kutseid tasuta kohvile.
Sugulane läks amwaysse ja keeras ära, peale seda ei kannatanudki suhelda enam.

Please wait...
Postitas:
kitah

Narrisid ei külvata ega lõigata, need kasvavad ise

Ei mäleta, kas ma olen sellest juba rääkinud, see on juba üpris vana lugu. Nimelt tuli ükskord mulle töö juurde üks pooltuttav ja teatas, et tahab mind kohvikusse kutsuda. Me olime mõne korra mingeid diile teinud, aga viimasest korrast oli juba tükk aega möödas ja ammugi polnud see midagi sellist, mille eest mind kohvikusse kutsuda.
AGA. Nimelt oli just vahetult enne olnud siin Perekoolis selline teema ja ma kohe aimasin … kas just halba, aga umbes et midagi sellist. Ja mõtlesin, et noh, lähen kaen perra, lihtsalt nii teaduslikust uudishimust, seda enam, et ta lubas mu pärast koju ka viia.
NOOHH, nagu ütles Harry Potter – mul juba kaks ribi suurest naeru tagasihoidmisest katki läinud.
Seekord oli kõneaineks Monavie mahl ja turundustädi rõhutas korduvalt, et kuidas tuleb ikka hakata ÕIGESTI MÕTLEMA. St et ikka nende vaimus. Ligi kaks tundi jahuti sel teemal. Ma proovisin siis natuke seda mahla nii keeleotsaga, isver, see oli nii jälk, et palusin suure klaasi vett peale juua. Peaaegu oleksin püsti tõusnud ja valju häälega röögatanud, et mis kuradi neetud jama te ajate ja inimestele kärbseid pähe. Ei tea, kas mind oleks sealsamas kividega surnuks loobitud või joonelt uksest välja visatud kui destruktiivne, saboteeriv element?
Aga muidu võib öelda, et peaaegu et “lõbutsesin kuninglikult”. Lihtsalt täielik absurdihuumor. Seda ma neile pärast ütlesingi ja nende näod olid siis veel eraldi vaatamisväärsus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline õudus-moor pesitses kunagi Eedenis, ei saanud kunagi ilma toitu ostmas käia kui ta ei oleks röökinud: proua-proua, teeme prillid puhtaks!!

Praegu on üks siuke Järve Selveris.
No üldse poes käia ei saa, kogu aeg tahetakse mu prille puhastada. Ja kui pead raputad ja möödud, siis kisatakse veel järgi, et “ega ei pea ju ostma, teeme lihtsalt puhtaks!”

Ma ei taha, et keegi võõras mu prille näpib. Ja ma ei taha ka mingit suvalist keemiat oma prillidele lasta panna.
Ma puhastan ise oma prille täiesti edukalt.

Huvitav, kas need prillipuhastust pakkuvad tädid üldse kindlustust omavad puhuks, kui nad peaks mu kallid Roberto Cavalli prilliraamid oma kahtlaste vedelikega ära rikkuma?

Please wait...
Postitas:
Kägu

kuidas tuleb ikka hakata ÕIGESTI MÕTLEMA. St et ikka nende vaimus.

Selline “ÕIGESTI MÕTLEMISE” mantra on nii mõnigi kord ära rikkunud omavahelised suhted. Ajupesu on ajupesu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
kitah

No just. Kui sul ikka sõbranna või pereliige kogu selle “uhke” eeskõne peale korrutab, et tuleb õigesti mõtelda, siis viitab see otsesõnu, et sina järelikult mõtled valesti – see tähendab, et oled otseöeldes loll, kui kahe jalaga selle “tulevase rikkuse” ja “hõlptulu” sisse ei karga. A kellele selline asi siis meeldib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No just. Kui sul ikka sõbranna või pereliige kogu selle “uhke” eeskõne peale korrutab, et tuleb õigesti mõtelda, siis viitab see otsesõnu, et sina järelikult mõtled valesti – see tähendab, et oled otseöeldes loll, kui kahe jalaga selle “tulevase rikkuse” ja “hõlptulu” sisse ei karga. A kellele selline asi siis meeldib.

Mitte ainult loll, vaid ka negatiivne! 😉
Sellist “ÕIGESTI MÕTLEMISE” mantrat on moes taguda igal ajal ja igal pool, kus see on vastaspoolele manipuleerimiseks kasulik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õnneks teda iga päev ei ole, aga mingi mõni nädal tagasi ta pakkus ka mulle küllalt intensiivselt, et teeb mu prillid puhtaks. Teand, kas oleksin pidanud minema ja ostma. Ma nimlt ei kanna prille. Ju endal prillid mustad, et ei näe, et mul prille pole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Õnneks teda iga päev ei ole, aga mingi mõni nädal tagasi ta pakkus ka mulle küllalt intensiivselt, et teeb mu prillid puhtaks. Teand, kas oleksin pidanud minema ja ostma. Ma nimlt ei kanna prille. Ju endal prillid mustad, et ei näe, et mul prille pole.

Teaks, kus need prillipuhastajad on, siis varuks aega ja viiks kogu suguvõsa prillid puhasada. Ega sellepärast ma nende toodet ostma ei hakkaks. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

hahha.. ma kunagi töötasin hotellis, kuhu lollikesi kutsuti.
Kutsuti tädisi ja onusi tasuta õhtusöögile, tegelt müüs mammi tekke ja patju. Meil oli juba aastal 2005 “Padjaklubi”.
aga jah, enda ema hakkas gnld-ga tegelema, pani alla palju raha aga välja kukkus nagu ikka.

vanaemale tuli külla tolmuimejamees 😀 vanaema tahtis, et poiss kopitanud keldrist tooks 30 aastat vana vaiba üles ja puhtaks teeks. bemmiga kutt väga huvitatud polnud sellest ja lõpuks andis alla ja läks hoopis minema.

feissbuukis sõbranna hakkas mingeid lehti läbi klikkima ja saatis kogu aeg sõnumeid, et ta saab kuu lõpuks 2000 dollarit täis. enam ta mul feissbuukis sõber pole.

issanda loomaaed on suur. paneb imestama, et nii palju lollikesi on, kes selle õnge lähevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaa, mul üks endine sõbranna on vist need kõik läbi proovinud. Ole hea ta kõigis suhtluskanalites blokeerinud, sest muidu ta ühendust ei võta kui et mingit uut fantastilist skeemi tutvustada.
Õige meelestatuse ja positiivsuse jutt. Kuidas õlid kõiki haigusi ravivad. Kuidas poest ei tohi energiajooki osta, aga proovi seda. Ja kliendikaardid mis krüptograha koguvad. No ja kuidas tööandja juures igavesti ori olla on halb. Ja ma ei tea mida veel.
Ühel hetkel ei pidanud vastu ja pahvatasin talle näkku et ma teenin tast aktiivselt 2x rohkem ja passiivselt ka juba omajagu ja ei pea selleks mitte ühelegi sõbrale mingit ila ajama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Avonist ja Oriflamest saan aru, edasimüüjate käest saab kraami tellida aga pole kuulnud, et nad kedagi paaniliselt värbaks.
Zinzino sektiga on ebameeldiv kogemus. Nende turundaja üritas mulle toidulisandeid pakkuda, keeldusin kuna minu tervis oli hea. Mille peale müügiinimene teatas, et neil testid, mis 100% näitavad, et mul on erinevad tervisehädad… No kurat, oleks vähemalt püüdnudki varjata, et nende “testid” kallutatus on.
Amway paari toodet olen proovinud, minu jaoks lõhnasid väga ebameeldivalt, kasutan muid endale meeldivamaid tooteid edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Appi, jaa.
Tutvusringkonnas on Tupperware edasimüüjast fanatt, kes räigelt oma kraami peale pressib kõigile oma tuttavatele ja nende tuttavatele, aga ta vist teenib ka üsna korralikult.
Kõige hullem on see, et mul on ema räigelt ta lõksus. Paneb ilma liiata poole sissetulekust selle kola alla ja mulle tassib ja kingib ka seda plastikut kogu aeg. Kõik kapid on täis ja niiii räigelt närvi ajab juba. Peakski need asjad kasti panema ja keldrisse viima, et sahtlid kinni käiks. Õhhh.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Päris räige…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Appi, jaa.

Tutvusringkonnas on Tupperware edasimüüjast fanatt, kes räigelt oma kraami peale pressib kõigile oma tuttavatele ja nende tuttavatele, aga ta vist teenib ka üsna korralikult.

Kõige hullem on see, et mul on ema räigelt ta lõksus. Paneb ilma liiata poole sissetulekust selle kola alla ja mulle tassib ja kingib ka seda plastikut kogu aeg. Kõik kapid on täis ja niiii räigelt närvi ajab juba. Peakski need asjad kasti panema ja keldrisse viima, et sahtlid kinni käiks. Õhhh.

Pane need plönnid kuhugi müüki.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

oli veel mingi mustika-mahla äri, sain ka kutse sinna… loomulikult ei läinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu ema sai ära tinistatud Amway poolt, ca 15 aastat tagasi! Arvan, et ta ei taha seda läbikukkumist omale tunnistada, sest on aastate jooksul kogu oma raha sinna matnud ja kuidas sa siis nüüd katki jätad asja. Oma tuttavatega, lähedastega ja perekonnaliikmetega on suhted väga ära rikkunud.

Kunagi ütles, et meil on perekondlik restiraniõhtu, et olgu kõik kohal. Läksime siis kohale ja mingi tädi rääkis imelistest karvapatjadest ja tekkidest vms, toit oli väga kesine. Ühesõnaga polnudki mingi perekondlik restoraniõhtu, kus istud maha, tellid OMAL VALIKUL toidu ja räägid lähedastega. Olin noor ja loll, istusime lõpuni ja siis selle jama lõpus hakkas ema oma tuttavaga seda müüginaist hoopis Amwaysse värbama.

Emal on kodus seinad ja peeglid mingeid motivatsiooni ja ajupesu tsitaate täis, köögikapp uputab toidulisanditest (ta pm toitubki tablettidest ja nendest energiajookidest), teine kapp on mingist kolast pungil, igale poole kuhu vaatad, vahib amway vastu. Kuulab mingeid Amwayga seotud ajupesu loenguid CD-lt. Igal tähtpäeval sokutab Amway kraami kingiks.

Need tooted on küll kahtlased sest 15 aasta jooksul tarbitud seep jms vahendid on torude seintele haakunud ja seda kraami aina koguneb juurde, torud vaikselt umbes. Kunagi juba mul elukaaslane pidi ta torusid parandama. Ta ei tahtnud ema solvata ja pehmelt ütles et peab kuumemas vees pesuvahendid dnne ära lahustama kui masinasse paneb, et diis ei haaku torude srinale. Ema isegi ei kuulanud jutu mõtet, tõmbas suu kriipsu, nina püsti ja õigustas oma tooteid. Ometi keegi polnud tooteid halvustanud (kuigi oldks võinud).

Ükskord oli tal koosoleku tahvlile kirjutatud a la töö, pere, amway ja perest läks rasvane nool läbi. Ühesõnaga ōpetas, et kui pere seda jama ei toeta siis tuleb perele selg keerata ja nii on ka meil. Keegi ei taha temaga suhelda. Mingi aeg läks mu sõbranna vanemate koju ja hakkas seal amway loengut pidama, pererahvas ütles, et tahaks magama minna juba, tema ikka pidas oma loengut 11 ööseni välja. Siis omast arust oli veel kaval, ütles, et tal uut telefoni vaja ja andku ma oma tuttava nr kes telefoni poes töötab. Läks sinna telefonipoodi ja hakkas mu tuttavat seal Amwaysse hoopis värbama. Pärast tuttav vaikselt mainis seda. Aga selleks, et mulle vaikselt mainuda, siis mu ema pidi seal ikka kõva pressimist tegema ja ta tööaega kinni hoidma oma loengutega.

Mul kahjuks sama kogemus ämmaga, kes müüb GNLD-d. Ta sellega juba vähemalt paarkümmend aastat tegelenud ja suure osaga suguvõsast tülli läinud. Lisaks sain tagantjärgi teada, et ta on minu teadmata isegi mu sõpradega ühendust võtnud ja neile ka seda jura ajanud. Lapsed hoiavad distantsi ning eriti vanaema juurde ei kipu. Ja muidugi rahaliselt on tal seis selline, et suured võlad on kaelas ja pensionist eriti midagi kätte ei jää.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Õige meelestatuse ja positiivsuse jutt. Kuidas õlid kõiki haigusi ravivad.

Ja lisaks veel mingid terakesed, ja tilgakesed, ja MMS ja muud imerohud. Aga pärast jooksevad Indiasse või Tiibetisse meelerahu otsima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul kahjuks sama kogemus ämmaga, kes müüb GNLD-d. Ta sellega juba vähemalt paarkümmend aastat tegelenud ja suure osaga suguvõsast tülli läinud. Lisaks sain tagantjärgi teada, et ta on minu teadmata isegi mu sõpradega ühendust võtnud ja neile ka seda jura ajanud. Lapsed hoiavad distantsi ning eriti vanaema juurde ei kipu. Ja muidugi rahaliselt on tal seis selline, et suured võlad on kaelas ja pensionist eriti midagi kätte ei jää.

20 aastaga ei ole ka omale võrku suutnud punuda, st liitujaid leidnud? Või peab ise ka palju müüma?

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina olen võrkturundusele kaotanud mitu kunagist head sõbrannat 🙁
ekstreemseim näide, kunagine kursaõde (st kõrgharidusega inimene) alustas mingite mahlade ja kapslite tellimisest, siis tuli toitumisnõustamine koos mingite toidulisanditega, zinzano, nüüd on do terra (vms) õlid. arstide asemel külastab mingeid ravitsejaid ja kiidab, kuidas need kõik probleemid lahendavad. iga laste haiguse korral saab abi õlidest jne (mu tavameditsiini lapsed pole pooltki nii tihti haiged kui tema omad) ja kuidas ikka tervislikult taimetoituda jne. aastaid on amway-d kiitnud, nüüd on mingit käterätid ja puhastuslapid, kus ühe taskurätikuga saad porise auto puhtaks 😀
kui ajalehes ilmus esimene mms-i artikkel, siis tema oli ainsana mu tuttavatest tolles grupis, seega tõenäoliselt ka mms-i fänn.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks “eriti lahe” koduperenaiste püsti rikkaks saamise skeem on veel
https://www.youtube.com/watch?v=NoZq7_WfzGA

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mingi aeg läks mu sõbranna vanemate koju ja hakkas seal amway loengut pidama, pererahvas ütles, et tahaks magama minna juba, tema ikka pidas oma loengut 11 ööseni välja.

Teemast küll välja, aga seoses külalistega, kes ennast vägis sisse pressivad ja ära ei märka minna, tuli see vana sketš meelde:)
https://youtu.be/MUXEi_bVN0c?t=508

Please wait...
Postitas:
Kägu

20 aastaga ei ole ka omale võrku suutnud punuda, st liitujaid leidnud? Või peab ise ka palju müüma?

Tal liitujaid olnud küll, aga minu teada suur osa siiski ära langenud. Eks nad peavad pidevalt uusi ohvreid otsima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen suht paljudesse kohtadesse liitunud- nt avon, oriflame, tupperware jms. Rohkem tegelen enda jaoks, sest ega ikka nii mitme asjaga korraga ei suuda tegeleda. Aga tänu sellele oli jõuludeks kingitused olemas ja ei pidanud mööda poode otsima. See aasta jõulud kavatsen sama teha.
Nii et ärge, rahvas, suhtuge võrkturundusse nii negatiivselt. Kõik ei ole sellised hullud pähemäärijad. Kõigepealt tasuks natuke süveneda, et mis tooted on….

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

viimane on nagu siin keegi juba kirjeldas – et jagab kingituseks võrkturustuse kaupa. Töökaaslane saab ämmalt ka Oriflame tooteid, et siis üllatus-üllatus! Tööle tulles ei olegi mõtet küsida, mida jõuludeks sai.
Just seda süvenemise juttu nad kõik räägivadki, aga me lollikesed ei saa aru

Please wait...
Postitas:
Kägu

viimane on nagu siin keegi juba kirjeldas – et jagab kingituseks võrkturustuse kaupa. Töökaaslane saab ämmalt ka Oriflame tooteid, et siis üllatus-üllatus! Tööle tulles ei olegi mõtet küsida, mida jõuludeks sai.

Just seda süvenemise juttu nad kõik räägivadki, aga me lollikesed ei saa aru

Üks äärmus on see, et enda viimased sendid mingi kola alla magama paned ja seda teistele pähe käid määrimas. Siit teemast paistab ka teine äärmus. Jumala eest kõik, mida võrkturundusega müüakse, on kindla peale täielik saast ja kõik kes seda ostavad, tingimata lollid. Ei ole, see on lihtsalt üks variant, kuidas asju müüa. Kehvad asjad ei jää turule, enamasti on tegu väga kvaliteetsete toodetega ja suurema tõenäosusega saad Selverist ebakvaliteetse toote. Norwexi tooted, Amway, Kirby tolmuimeja, DT õlid, Tupperware (kellele plastik vastumeelne pole) jnejne. Neid kõiki kiidetakse taevani nende poolt, kes kasutavad ja need inimesed ise ei müü ega plaanigi müüa. Kiruvad ainult need, kes pole neid asju suure tõenäosusega lähedalt näinudki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Agathe

Ma võtan söögi tööle kaasa. Ainsad karbid, mis läbi ei aja, servast lokkima ei hakka ja kannatavad ka 10 aastat iganädalast mitmekordset masinpesu, on Tupperware omad. Ja ausalt, ma ei ole müüja. Aga pakkkuda mulle oma kontakti (ja soodustusi ja kataloogi) võiks küll, kui keegi on vahendaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga tänu sellele oli jõuludeks kingitused olemas ja ei pidanud mööda poode otsima. See aasta jõulud kavatsen sama teha. /…/ Kõik ei ole sellised hullud pähemäärijad. Kõigepealt tasuks natuke süveneda, et mis tooted on….

Ei ole hullud pähemäärijad 😀 pähekinkijad hoopis. Selle asemel, et kinkida seda, mis saajale tõeliselt võiks rõõmu valmistada, on tädil kõigile sobivad kingitused kohe olemas…

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 91 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Võrkturunduse/soovitusturunduse entusiastid tutvuskonnas