Esileht Sünnitus Võru Haigla sünnitusosakond

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Võru Haigla sünnitusosakond

Postitas:

Kes teab kuidas seal sünnitamine on. Olin ise günekoloogia osakonnas eelmine aasta aga sünnitusosakonda külastada ei jõudnud. Kuidas muljed on? Kas ämmaemandad tegelevad rasedaga ikka piisavalt mitte, et oled nö. liini peal.
Keegi seal perekooli loengutes ka käinud on?
Ning teab ehk keegi kuidas Võru linnas polikliinikus ultraheli tehnika on? Kas seal tehakse ikka kõik vajalikud protseduurid ära? Kas arstid ikka sõbralikud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin oma tütrekese just Võru haiglas. Arstid ja ämmaemandad väga super, ei olenud mingit liinitööd, kuna ilmselt seal ka nii palju sünnitajaid ei ole.Kindlast soovitan sul käia perekooli loengutes, mulle oli see küll suureks abiks.(palju neid raamatud ikka lugeda jõuad).
Arsti juures käisin polikliinikus PMA-s.Ei ole küll ühtegi halba sõna öelda, kuigi olen kuulnud nii mõndagi.Ultraheli ja kõik protseduurid tehti sealsamas, va. vereproovid selleks oli eraldi kabinet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin just see nädal teisipäeval loengut imetamise kohta kuulamas. Ämmaemandast jäi väga hea mulje, tundus tõesti et ta hoolib. oli selline noorem, mitte vanamutt kes vb ei mäletagi ametist midagi 😀
käisime ka vaatamas sünnitusosakonda. palatid on pisikesed aga kenad, päiksepoolsemal poolel ka 🙂 Sünnitusruume oli 2 ja võimalik oli ka vette sünnitada.
Niiet, minu tita sünnib siin ilmselt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pmas on olemas uh aparaat aga see seal suht vana. selle eest on arst väga hea. haiglas pole nii palju sünnitajaidki, et tegemist liini tööga olla saaks. liiga palju pabistad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võru haiglas pole jh liinitööd. Mina lähen ka sinna sünnitama, esimene sündis Põlvas, seekord proovin Võru ära. Mul sõbranna kaks last seal sünnitanud ning väga rahule jäänud.
Arvel olen ise PMA-s Kanni juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen võru kohta halba kuulnud. Minu venna naine sünnitas seal 4 aastat tagasi ja siis ämmaemand jooksis poole sünnituse pealt minema ja ütles, et ta enam ei suuda!!!! õnneks saatis arsti sinna, kes sünni siis vastu võttis. Sõbranna sünnitas seal suvel ning siis ei osanud nad seal vaakumit kasutada ning lapse südametoonid muutusid juba kriitiliseks. õnneks lõppes kõik hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli vaakumsünnitus 3a tagasi…Osati küll 🙂 Aga üldiselt ma selle haiglaga siiski rahul ei ole. Ämmaemand kes sattus oli väga ebameeldiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äpardusi ja nõmedaid asju juhtub kõikides haiglates (Tartus tõmmati ühel sünnitajal koos platsentaga terve emakas välja…hea, et naine ellu jäi). Võru eeliseks on pigem see, et sünnitajaid on vähe ja ei teki nn konveiermeetodil sünnitaja tunnet. Enamus arste ja mõned äe-d käivad Tartust (Elite ja Tamme erakliinikutest). Perekooliloengud tegin ka Võrus läbi, äe-d, kes neid andsid, olid väga toredad ja asjalikud. Lisaks sellele on Võrus perekooli loengud tasuta!

Kui Võru hirmutab, siis võib ju Põlvasse sünnitama minna, seal on samuti hea rahulik 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Sünnitus Võru Haigla sünnitusosakond

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.