Esileht Sünnitus Võru haiglas…

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Võru haiglas…

Postitas:

Võrus saab sünnitada nii selili, istudes kui ka vette. milline neist valida? Milline neist võiks olla parim?
kas kellegil on võru haiglas nende varjantidega kogemusi? äkki viitsite kirjeldada kuidas need asad käivad:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda sa praegu küll ära otsustama ei pea. Selgub \”töö käigus\”.

Kui üldistada, siis parim on vett, järgmine istudes ja täiesti viimane variant selili. Aga see on nö keskmise naise jaoks nii. Sul võib olla teistsuguseid soove/vajadusi.

Lisaks neil variantidele on võimalik sünnitada ka nt püsti (keegi toetab) või käpuli või toestatud kükis. Laual on lisaks seliliasendile võimalik ka küliliasend.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võru haiglas peaks olema ka järi, mille najal end siis hoida…Omaarust märkasin kui esimest sünnitasin 😀
Paljud esmasünnitajad sünnitavad siiski selili kokkuvõtteks..või vannis vist. Ise ei saanud vanni kasutada kuna suur sünnitustuba oli kinni koos suure vanniga ja väikses toas on nö koduvann, kus sünnitamist ei kujutaks ettegi…seal ei olnud mugav lõõgastudagi 🙂
Sel korral veel ei tea mis teen….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaanisin ka järi kasutada, et lasta ka Maa külgetõmbejõul ka oma töö teha, aga ämmakas ütles selle peale, et suureneb rebendite oht, plaan jäi katki. Vann oli ka toas, aga endal ei tekkinud kordagi mõtet et sinna sünnitada ja ei pakutud ka. Lõpuks sünnitasin ikka laua peal kuidagi pool istudes/lamaskil asendil. Mulle meeldis ja oli mugav, jalgu muidugi hoiti minu eest üleval, ütlesin neile kohe ära, et neid ma küll ei jõua üleval hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just mõtlesin, et kuidas Võrus nende asjadega on. Korra olen sünnitanud, Pärnus.
Seekord tean kindlat mida tahan. Kaalun Võru ja Tartu vahel. Kui minul peaks aeg kätte jõudma ja Võru haiglasse jõuan tahan ainult suure vanniga sünnitustuba. Esimesel sünnitusel sain vannis lõõgastuda. Aga arstid ei lubanud vanni jääda kuna tugiisikut ei olnud. Ja nii pandigi mind laua peale. Kui suurt vanni ei ole lähen kohe edasi Tartusse. Ei hakka enda sünnitust raskemaks tegema, et suurt vanni pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, kas seal igas perepalatis televiisor? Suure voodiga toas igastahes on küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]anneli12 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei tea, kas seal igas perepalatis televiisor? Suure voodiga toas igastahes on küll.[/tsitaat]2009a sügisel küll oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suur vann on olemas. televiisor peaks olema vaid suure voodiga toas.
ise olen sünnitanud 2 korda laual. uue ja vana laua peal. vana laud oli kordi parem kui uus. jalgu pole kuhugi panna. 3nda vist tahaks küll vannis ära proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada on telekas igas toas. Sünnitasin okt 2010 ja olin 1 palatis- seal oli küll telekas (patareisid vaid polnud puldil :D).
Kuna esimene oli keiser siis seekord proovin kah ise sünnitamise ära ja tahaks vette prooviga aga noh eks see tõesti selgub \”töö\” käigus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Sünnitus Võru haiglas…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.