Esileht Sünnitus Võru vs Tartu

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Võru vs Tartu

Postitas:

Kas siin on inimesi, kes on nii Võrus kui ka Tartus sünnitanud? Kui võrrelda, siis kus on parem?

Olen Tartus sünnitanud, kuid nüüd elame täpselt Võru ja Tartu vahel ehk siis umbes sama pikk maa oleks mõlemasse haiglasse ja ei suuda ära otsustada, kuhu minna. Võru eelis kindlasti see, et mees saab edasi jääda perepalatisse praeguses olukorras, kuid samas seal pidi ka hullumaja olema, sest igalt poolt tullakse sellepärast Võrru sünnitama.

Kuidas Võrus sünnitamisega olete rahule jäänud, kas seal õpetatakse samuti beebi imetamisvõtet, pepu pesemist jms kõiki asju? Kuidas praegu tugiisiku söögiga on, kui mees välja ei saa palatist vahepeal? Kuidas ämmakad/arstid?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartuga kogemused puuduvad, kuid sattusin Võrru sünnitama just nädal tagasi haigla jaoks väga tihedal nädalal (16 ema oli korraga sees).

Mina julgen Võru 100% soovitada. Personal on suurepärane. Imetamisvõtteid õpetatakse väga hästi ja kui vaja, siis mitmel korral. Kuna minul toimus erakorraline keiser, siis tegeles beebiga algul mees ja kogu abi oli ka tema jaoks olemas – näidati pepu pesemist, mähkimist jne.

Toitlustamise soovi tuleb ise avaldada (7 eurot päev). Kuid meile öeldi, et võib kohvikus ka käia. Palatist välja minnes tuleb kanda maski.

Haiglast välja saamisel käis veel lastearst vestlemas ja sai küsimusi esitada. Ämmaemand näitas naba ja silmade puhastamist jne. Naistearstid on samuti väga head, kõik on väga põhjalikud enda töös.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartuga kogemused puuduvad, kuid sattusin Võrru sünnitama just nädal tagasi haigla jaoks väga tihedal nädalal (16 ema oli korraga sees).

Mina julgen Võru 100% soovitada. Personal on suurepärane. Imetamisvõtteid õpetatakse väga hästi ja kui vaja, siis mitmel korral. Kuna minul toimus erakorraline keiser, siis tegeles beebiga algul mees ja kogu abi oli ka tema jaoks olemas – näidati pepu pesemist, mähkimist jne.

Toitlustamise soovi tuleb ise avaldada (7 eurot päev). Kuid meile öeldi, et võib kohvikus ka käia. Palatist välja minnes tuleb kanda maski.

Haiglast välja saamisel käis veel lastearst vestlemas ja sai küsimusi esitada. Ämmaemand näitas naba ja silmade puhastamist jne. Naistearstid on samuti väga head, kõik on väga põhjalikud enda töös.

Nõustun ning soovitan 100%! Suhtumine on ka parem, mitte nagu suuremates linnades, kus võetakse seda kui nö “liinitööd”.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sünnitanud Tartus ja nüüd kolmas sündis Võrus. Ikka Võrus palju parem!!! Tartu ju suurhaigla ja rahvast aina sagib. Võrus on mõnus rahulik ja personal igati tasemel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus Võru vs Tartu