Esileht Ajaviite- ja muud jutud Võsareporterist Janely

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Võsareporterist Janely

Postitas:
Kägu

Kas too on see sama naisterahvas, kes kunagi siin foorumites ülimalt aktiivne oli?

0
0
Please wait...

Postitas:
yxikmees

RE: Võsareporterist Janely

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas too on see sama naisterahvas, kes kunagi siin foorumites ülimalt aktiivne oli?[/tsitaat]
Siinne oli vist ikka ülekaaluline olnud.Aga muidu ka suitsetaja ja lasnamäelt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sa mõtled seda janely vallistet vms? kui jah siis tema küll ei olnud 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kurat, ma pole enne seda saadet vaadanudki, mis kuradi kollid seal on? VÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄK, sitane joodik, kes kutsub Jõgeva naisi täissitutud peldikusse keppima. On normaalne sellist asja televisioonis näidata või? Kurat, sain terve maailma peale pahaseks nüüd.

0
0
Please wait...

Postitas:
yxikmees

[tsitaat]Kurat, ma pole enne seda saadet vaadanudki, mis kuradi kollid seal on? VÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄK, sitane joodik, kes kutsub Jõgeva naisi täissitutud peldikusse keppima. On normaalne sellist asja televisioonis näidata või? Kurat, sain terve maailma peale pahaseks nüüd.[/tsitaat]
Kindlasti leiab kellegi.Naistele ju meeldivad napsi-,suitsu ja naljamehed,ning teravad elamused.
Kindlasti mõni väikelastega kodune ema helistab tema numbrile(mälu järgi oli vist 53535681) ja kolib lastega tema juurde.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No aga yksik milles probleem, kas kade oled? Mine kah saatesse, saad kindlasti omale mõne naise, ehk isegi mitu…Saad veel validagi….

0
0
Please wait...

Postitas:
yxikmees

[tsitaat]No aga yksik milles probleem, kas kade oled? Mine kah saatesse, saad kindlasti omale mõne naise, ehk isegi mitu…Saad veel validagi….[/tsitaat]
Mina ei kvalifitseeru,sest ma ei joo,ei suitseta,pole töötu jne.

0
0
Please wait...

Postitas:
yxikmees

[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Sinu häda selles ongi, et sa süüdistad oma hädas naisi. [/tsitaat]
Ei süüdista ju.Süüdistan ennast,et minusugused mehed ei lähe naistele ,,peale,,.

0
0
Please wait...

Postitas:
Alfonss

Sinu häda selles ongi, et sa süüdistad oma hädas naisi. [/tsitaat]

ja kes sinule putru pakkus, et sa lusika kohe pihku rabasid?

0
0
Please wait...

Postitas:
yxikmees

[small]maiiii kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaata üksik, vahe oli selles, et tema otsis nagu endasugust, mitte võimatut(otsitav naiste vanus oli vist 35-40?) ning ta ise 38, samuti sobisid lapsed jne. ei olnud tal eraldi kriteeriume naiste suhtes, et sale või blond v sünnipäev enne teda. Ning vb leiabki endale sama vana asotsiaalse jota kõrvale. Sinu point on selles, kui sa otsiks ka endasarnast, siis oleks ka tulemust. Noh enda vanust ning unustaksid oma lollakad kriteeriumid oleks valikut palju rohkem. Nii, et asi ikka sinus eks.[/tsitaat]
Ajutise suhte puhul mul pole ju ka pea mingeid kriteeriume,ei vanuse,ega lastearvu suhtes.

0
0
Please wait...

Postitas:
yxikmees

No vot, aga ära siis ulu, et endale päris elukaaslast ei leia, sest kriteeriumid ei ole sinu endaga vastavuses. Ning palun ära hakka halama, et sa ei joo ja suitseta, see pole mingi näitaja, selliseid mehi on palju.[/tsitaat]
Ma rääkisin ju,et ajutise suhte puhul mul pole erilisi kriteeriume,peale vahemaa.
Kui elukaaslast ei leia,siis ei leia,ju see on ju saatus surra üksinda.Aga kuni surmani hijemalt 3a pärast võiks ju ajutine suhe olla.

0
0
Please wait...

Postitas:
yxikmees

Nu ja, see ajutine suhe oleks isegi mõeldav, aga sa oled ju oma masti interneti avarustes münuga täis teinud. asi on nimelt selles, sa vatrad liiga palju kõigest, ning ma pakun kui mõni üksik siinne kägu tahaksi sinuga seksida, siis ta lihtsalt ei julge. sa räägid oma eksidest ning samuti kui sul oli keegi sekspartner siit, tervele maailmale. nii, et idatepidi süüdi selles, milline saatus su on.
teiseks, ning kes vb sinu ealistets nii väga ainutl sekspartner olla tahaks, neil ka ilmselt juba seigeldud ja tahavad kellegagi väärikalt koos vananeda.[/tsitaat]
Terve maailm teab perekoolikast ekssõbrannat,teab lootusetuult jne.Aga palju ta tegelikult teab?
Ei tea ju keegi nende pärisnime,ei kontakte,ei pilte.Minuealistega mul nagunii midagi ühist peale seksi ju pole.Minul soov pere luua ja lapsi saada,minuealistel naistel üldjuhul enam lastesaamissoovi ka ju pole,äärmisel juhul vaid ühe.Seega ma ei oska endaealistega midagi muud ühist leida,mis mind huvitaks.Sestap kui siis vaid sekssuhe.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tubli Ardi! Ära latti alla lase! Äkki saad niiviisi veel õnnelikuks ja seda häda nüüd veel kaela vaja…

0
0
Please wait...

Postitas:
yxikmees

[tsitaat]Tubli Ardi! Ära latti alla lase! Äkki saad niiviisi veel õnnelikuks ja seda häda nüüd veel kaela vaja…[/tsitaat]
Mul pole ju latti ajutise suhte puhul enam kusagile lasta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

siin on vahe selles, et jõgeva elumerekapten otsib naisi võsa saatest aga yxik piilub tippmodelli saate poole.

0
0
Please wait...

Postitas:
yxikmees

[tsitaat]siin on vahe selles, et jõgeva elumerekapten otsib naisi võsa saatest aga yxik piilub tippmodelli saate poole.[/tsitaat]
Mina ei vaata modellisaated.Naine ei pea olema ilus,põhiline,et poleks ülekaalus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kle yxik,aga millal sa yldse viimati naisega nahistasid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina ei vaata modellisaated.Naine ei pea olema ilus,põhiline,et poleks ülekaalus.[/tsitaat]
yxik vaata ennast peeglist…

0
0
Please wait...

Postitas:
yxikmees

yxik vaata ennast peeglist…[/tsitaat]
Mina pole ju ka ülekaalus.

0
0
Please wait...

Postitas:
agneriin

[tsitaat] [small]maiiii kirjutas:[/small]

Terve maailm teab perekoolikast ekssõbrannat,teab lootusetuult jne.Aga palju ta tegelikult teab?
Ei tea ju keegi nende pärisnime,ei kontakte,ei pilte.Minuealistega mul nagunii midagi ühist peale seksi ju pole.Minul soov pere luua ja lapsi saada,minuealistel naistel üldjuhul enam lastesaamissoovi ka ju pole,äärmisel juhul vaid ühe.Seega ma ei oska endaealistega midagi muud ühist leida,mis mind huvitaks.Sestap kui siis vaid sekssuhe.[/tsitaat]
Sellest sinu postitusest ilmneb täielikult sinu suhtumine naistesse kui seksi- ja sünnitusmasinatesse. Tundub, et pead normaalseks, et naise ja mehe vahelise suhtlemise ainukesteks eesmärkideks on seks ja laste saamine. Naised kahjuks ei soovi seksi- ja sünnitusmasinad olla, neil on ikka rohkem seda hingelist ja romantilist poolt ka vaja ja, et oleks ühiseid teemasid, millest mehega rääkida. Tundub, et sina ei pea naise ja mehe vahelist suhtlemist üldse oluliseks, põhiline on, et seksi saaks ja naine lapsi sünnitaks. Sellise suhtumisega saad seksi ainult prostituutidelt ja nende käest ka ainult kummiga, sest vaevalt neist keegi sinust rasedaks soovib jääda.

0
0
Please wait...

Postitas:
yxikmees

[small]agneriin kirjutas:[/small]

Sellest sinu postitusest ilmneb täielikult sinu suhtumine naistesse kui seksi- ja sünnitusmasinatesse. Tundub, et pead normaalseks, et naise ja mehe vahelise suhtlemise ainukesteks eesmärkideks on seks ja laste saamine. Naised kahjuks ei soovi seksi- ja sünnitusmasinad olla, neil on ikka rohkem seda hingelist ja romantilist poolt ka vaja ja, et oleks ühiseid teemasid, millest mehega rääkida. Tundub, et sina ei pea naise ja mehe vahelist suhtlemist üldse oluliseks, põhiline on, et seksi saaks ja naine lapsi sünnitaks. Sellise suhtumisega saad seksi ainult prostituutidelt ja nende käest ka ainult kummiga, sest vaevalt neist keegi sinust rasedaks soovib jääda.[/tsitaat]
Sa said valesti aru.Seks ja lapsed oleks skelett,aga ka liha,ehk siis vastastikkust hoolimist,teineteisemõistmist ja usaldust on ka luudele vaja.Aga esmalt tuleb vaadata ikka ühiseid eesmärke,ehk sekeletti ja alles siis kõike selle ümber.Pole ju mõtet otsida naist esmalt tunnete järgi ja siis avastada,et eesmärgid ja tulevik elule on hoopis erinevad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See juba mitmes kord, kui teema pealkiri lubab midagi muud, sisuks nagu alati üksiku heietamine naiseotsimisteemal.

0
0
Please wait...

Postitas:
kitah

[tsitaat]See juba mitmes kord, kui teema pealkiri lubab midagi muud, sisuks nagu alati üksiku heietamine naiseotsimisteemal.

[/tsitaat]
jah, niipea, kui Yxik teemas oma nutu ja halaga pihta hakkab, peaks teemale tekkima märge juurde: ettevaatust, Yxik. elik YSTÄ ehk Yxik Solkis Teema Ära. ei tea, kas seda pisikest lisandust ei anna kuhugi juurde progeda?

0
0
Please wait...

Postitas:
1maybe2

Aga ega ta kaua solkida saaks teemasid kui keegi temast välja ei teeks tema 1 pandud kommentaar tähelepanuta jätta ja asi vass…ise te hakakte ju kaasa elama ja targutama ja jagelema lolliga, MÕTETU!
Hulludega ei vaielda ja mina isiklikult ka ei suhtle mitte 😉

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kindlasti leiab kellegi.Naistele ju meeldivad napsi-,suitsu ja naljamehed,ning teravad elamused.
Kindlasti mõni väikelastega kodune ema helistab tema numbrile(mälu järgi oli vist 53535681) ja kolib lastega tema juurde. [/tsitaat]

Oot mees, miks nii põlglikult lastega emade suhtes? Kas sa ise mitte ei vedanud voodisse suvalise eide, kes titega ukse taha ilmus? Mille poolest sina nagu parem oled? Jah, see mees oli tõsine koll, aga samasuguse ilaga nagu sinagi – otse ja eetris kuna seksi sai ja miks naist üldse vaja oleks. Mispoolest sinu hala nagu parem võiks olla?

Sa oma liha ja luustiku jutuga seenele ei taha sõita? NORMAALNE NAINE, ma kordan – NORMAALNE! – vaatab ENNE lastetegemist, kas see mees nagi isaks üldse kõlbab, kuidas suhtub temassse kui naisesse, kuidas on lood hoolivuse ja empaatiaga, kuidas saab hakkama pere ülalpidamisega, kui naisel puuduvad sissetulekud näiteks, kuidas see mees suudab turvata ja kaitsta peret jne., jne. Ja slles siis, peale pikka KOOSELAMIST ja teineteise tundmaõppimist võetakse ette nii vastutusrikas ja elumuutev samm nagu kellelegi uue elu andmine. Saad aru, PÄRAST teineteise tundmaõppimist, mitte ENNE!
Sinu põlatud üksikemad ongi sellised, kes ENNE kargutanud ja SIIS mõtlema hakanud (mitte kõik, ei soovi üldistada, räägin praegu Yxikule sobivast levelist ja see ei ole kõige kõrgem ega isegi mitte kuskil keskel).

Sa ei ole MITTE MILLEGI POOLEST PAREM sest esmaspäevasest tondist, kuigi pead ennast Brad Pittiks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

oh jumal, ärge hakake jälle peale… et yxik jobu on, on vist kõigile teada, nagu ka tema tõekspidamised.

0
0
Please wait...

Postitas:
yxikmees

[tsitaat]oh jumal, ärge hakake jälle peale… et yxik jobu on, on vist kõigile teada, nagu ka tema tõekspidamised.[/tsitaat]
Ma olen jobu vaid sellepärast,et mul pole naist.Oleks mul naine olemas,poleks ma enam ühestki otsast jobu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen jobu vaid sellepärast,et mul pole naist.Oleks mul naine olemas,poleks ma enam ühestki otsast jobu.[/tsitaat]
MOTT

0
0
Please wait...

Postitas:
yxikmees

[tsitaat]Kle yxik,aga millal sa yldse viimati naisega nahistasid?[/tsitaat]
Ahh,ära parem küsi.

0
0
Please wait...

Postitas:
kitah

Ardi, vaata seda klassiku lahkumise teemat.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Võsareporterist Janely

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.