Esileht Ajaviite- ja muud jutud Võsareporterist Janely

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Võsareporterist Janely

Postitas:
Kägu

RE: Võsareporterist Janely

Kuulge jätke see yxikmees rahule..

Mina võtan tema ees mütsi maha. Paljud te käod julgete siin oma näo ja nimega esineda? Anonüümselt on kõigil rusikad püsti ja..

Mulle meeldib yxiku juures see, et mees teab, mis mees tahab ning ta ei häbene seda ka välja öelda. Jah, paljuski ei kattu minu maailmavaated tema omadega, aga ma ei tee teda sellepärast maha.

Liiga palju on selliseid mehi, kes ajavad ilusa mulli kokku, aga tegelikkus on midagi muud. Yxiku puhul vähemalt on teada, mida oodata (ehk siis ei osta põrsast kotis).

Yxikmees, igal potil on kaas, sinu kaaneke pole võib-olla lihtsalt internetikasutaja. Ma usun küll, et kusagil on naine, kellele sinu maailmavaated sobivad ja kes omakorda sobib sulle.

0
0
Please wait...

Postitas:
yxikmees

RE: Võsareporterist Janely

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuulge jätke see yxikmees rahule..

Mina võtan tema ees mütsi maha. Paljud te käod julgete siin oma näo ja nimega esineda? Anonüümselt on kõigil rusikad püsti ja..

Mulle meeldib yxiku juures see, et mees teab, mis mees tahab ning ta ei häbene seda ka välja öelda. Jah, paljuski ei kattu minu maailmavaated tema omadega, aga ma ei tee teda sellepärast maha.

Liiga palju on selliseid mehi, kes ajavad ilusa mulli kokku, aga tegelikkus on midagi muud. Yxiku puhul vähemalt on teada, mida oodata (ehk siis ei osta põrsast kotis).

Yxikmees, igal potil on kaas, sinu kaaneke pole võib-olla lihtsalt internetikasutaja. Ma usun küll, et kusagil on naine, kellele sinu maailmavaated sobivad ja kes omakorda sobib sulle. [/tsitaat]
Aga need ilusa mulli mehed saavutavad eesmärgi(kas siis korraks mõnu või siis suisa ka seemne soodsasse pinnasesse),mina aga mitte.

0
0
Please wait...

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Võsareporterist Janely

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.