Esileht Pereelu ja suhted Vot nii!

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Vot nii!

Postitas:

Mehe mõõdupuu on raha. Häbi mehele, kes ütleb, et tal ei ole raha! Õigel mehel on alati raha niipalju kui on vaja!

Elementaarne, et iga inimene peab tahtma elult pidevalt aina rohkem! Iga päev, iga tund, iga minut, kuust kuusse, aastast aastasse. Igal hommikul ärkama mõttega, kuidas ma täna saavutan rohkem kui eile ja ei loe päeva lõppenuks enne kui eesmärk on saavutatud! Aga mitte leppima olemasolevaga. Ei suuda lugu pidada neist, kes lepivad olemasolevaga.

+1
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nii nad kõik koos orav rattas kuristikku veersidki.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe….. iga inimene

Kas siis mehe mõõdupuu või iga inimese, s.t ka iga naise mõõdupuu?
Või, naine ei olegi inimene?

Tee omale kõigepealt asjad selgeks, siis tule midagi väitma.
Mitte ära mõtle rääkimise käigus nagu naine.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 19:35; 28.10 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe mõõdupuu on raha. Häbi mehele, kes ütleb, et tal ei ole raha! Õigel mehel on alati raha niipalju kui on vaja!

Elementaarne, et iga inimene peab tahtma elult pidevalt aina rohkem! Iga päev, iga tund, iga minut, kuust kuusse, aastast aastasse. Igal hommikul ärkama mõttega, kuidas ma täna saavutan rohkem kui eile ja ei loe päeva lõppenuks enne kui eesmärk on saavutatud! Aga mitte leppima olemasolevaga. Ei suuda lugu pidada neist, kes lepivad olemasolevaga.

Kui sa olemasolevaga ei lepi, siis kuidas sa seda enamat lood. Kõige hullem on üks närvipundar inimene, kes on rahulolematuga, ükskõik kui hästi ta ei teeniks, ta on ei ole rahul olemasolevaga. Olen elujooksul näinud mitut sellist meest. Ükski neist pole elanud üle 50ne. Ja naised, kes harjunud jõuka mehega, on ühel hetkel olukorras, kus polegi enam kellele rahaliselt loota. Väga karm olukord. Nii et ütleks, et iga inimese mõõdupuud on see, kuidas ta ise oma eluga hakkama saab, kuidas ta suudab ise oma vajadused rahuldada, mitte oodata suu ammuli teiste panust.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, ma oma mees küll rahapuuga ei mõõtnud.
Õigpoolest oli ta töötu, kui me kurameerima hakkasime ja sõitis vana Ford Sierraga. Pikapeale kosus ja leidis töö ja tema üsna pretensioonitu amet toob talle sisse isegi natuke rohkem, kui minu oma mulle.
Me kumbki pole eriti auahned ja mulle see meeldib. Tuleme oma eluga ilusti toime, rohkemat pole vaja.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mida Sa vastu pakud ,üle küla välimus, voodis auuli parim, super kokk?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mida Sa vastu pakud ,üle küla välimus, voodis auuli parim, super kokk?

Vaevalt.
Sellistel tavaliselt peavad häid mehi kaikaga eemale peletama ja valikuvõimalus suur.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 19:35; 28.10 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees ei ole inimene ja naine on kaup, mott

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe ja naise mõõdupuuks ei ole mitte raha vaid need omadused inimeses, mis annavad partnerile kindlustunde. Kindlustunde, et kui ühe partneriga midagi juhtub, siis teine on võimeline lapsed üles kasvatama ja haige-vigastatud partneri kulud katma. Vahet ei ole kas tegu on mehe või naisega. Partner, kes ei ole võimeline end piisavalt pingutama, et haridus saada ja töö leida, ei ole sobimatu mitte peaasjalikult raha pärast vaid saamatuse pärast.

Kokku sobivad üldjuhul võrdsete võimetega inimesed, sest kui üks peab pikaajaliselt teist toetama (ilma mõjuva tervisliku põhjuseta), kipub austus ära kaduma.

Need naised, kes ise ei teeni aga mehelt ootavad paksu rahakotti… noh, ma ei tea, miks sa neist üldse huvituma peaksid. Üldiselt on selliseid naiste seas vähemuses.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naise mõõdupuu on kaal. Häbi naisele, kes ütleb, et tal ei ole kaalu! Õigel naisel on alati kaalu niipalju kui on vaja!

Elementaarne, et iga inimene peab tahtma elult pidevalt aina rohkem! Iga päev, iga tund, iga minut, kuust kuusse, aastast aastasse. Igal hommikul ärkama mõttega, kuidas ma täna saavutan rohkem kui eile ja ei loe päeva lõppenuks enne kui sünnikaal on saavutatud! Aga mitte leppima olemasolevaga. Ei suuda lugu pidada neist, kes lepivad olemasolevaga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väärtused on üliväga paigas 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted Vot nii!