Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vot nüüd saab minu tolerantsus otsa!

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 135 )

Teema: Vot nüüd saab minu tolerantsus otsa!

Postitas:
Kägu

Kiirtestide võimalus võetakse ära, kui sa veel ei taibanud.

Mu meelest ongi põnev, kui ainult vaktsineeritud saavad igal pool testimata käia ja vaktsineerimatud peavad kodus püsima. Siis saab õige kiiresti selgeks, kui palju seda haigust tegelikult levitavad just vaktsineeritud omavahel. Ja satuvad ka haiglasse ja ka surevad, paraku.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, vabalt võib ka jonnimiseks nimetada, aga orjamentaliteet see vastupidi tegemine kindlasti ei ole.

Loomulikult on. Peremees teeb seda, mis on talle hea, ori teeb seda, mis on vastupidine soovitatule.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja millest sa üldse järeldad, et mul on probleemi kodus olemisega? Ja et mul kodus meelelahutust pole? ????

Vaevalt sul nii palju pappi on, et sinna restoran, treeningsaal ja kontserdilava ehitada.

Kas sa tõesti arvad, et ma ei suuda ilma nendeta õnnelik olla? Treeningust paus on hea, ma niigi tunnen, et keha vajab puhkust. Külma ja pimedaga ma vist tahaks nagunii kodus istuda – seega restosse mitte saamise võimalus mind üldse ei morjenda. Ja kontserdid? Ei nuta kui minna ei saa.
Kui mõnda aega kuskile ei saa, siis mul on aega lõpuks nädalasele matkale minna. Juhuu!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiirtestide võimalus võetakse ära, kui sa veel ei taibanud.

Mu meelest ongi põnev, kui ainult vaktsineeritud saavad igal pool testimata käia ja vaktsineerimatud peavad kodus püsima. Siis saab õige kiiresti selgeks, kui palju seda haigust tegelikult levitavad just vaktsineeritud omavahel. Ja satuvad ka haiglasse ja ka surevad, paraku.

Usu mind, seepeale ei juhtu siis ka muud, kui et keelatakse lihtsalt vaktsineerimatutel toidupoeski käimine ära.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usu mind, seepeale ei juhtu siis ka muud, kui et keelatakse lihtsalt vaktsineerimatutel toidupoeski käimine ära.

Kas sa tõesti arvad, et ma ei suuda ilma nendeta õnnelik olla? Treeningust paus on hea, ma niigi tunnen, et keha vajab puhkust. Külma ja pimedaga ma vist tahaks nagunii kodus istuda – seega restosse mitte saamise võimalus mind üldse ei morjenda. Ja kontserdid? Ei nuta kui minna ei saa. Kui mõnda aega kuskile ei saa, siis mul on aega lõpuks nädalasele matkale minna. Juhuu!

Edu siis! Järgmise aasta mais lähevad loodetavasti piirangud maha nagu sel aastal oli.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usu mind, seepeale ei juhtu siis ka muud, kui et keelatakse lihtsalt vaktsineerimatutel toidupoeski käimine ära.

Kas sa tõesti arvad, et ma ei suuda ilma nendeta õnnelik olla? Treeningust paus on hea, ma niigi tunnen, et keha vajab puhkust. Külma ja pimedaga ma vist tahaks nagunii kodus istuda – seega restosse mitte saamise võimalus mind üldse ei morjenda. Ja kontserdid? Ei nuta kui minna ei saa. Kui mõnda aega kuskile ei saa, siis mul on aega lõpuks nädalasele matkale minna. Juhuu!

Edu siis! Järgmise aasta mais lähevad loodetavasti piirangud maha nagu sel aastal oli.

Nii kaua oli eelmine aasta? Ma isegi ei mäleta. Vahepeal vist tehti lahti? Ei?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, vabalt võib ka jonnimiseks nimetada, aga orjamentaliteet see vastupidi tegemine kindlasti ei ole.

Loomulikult on. Peremees teeb seda, mis on talle hea, ori teeb seda, mis on vastupidine soovitatule.

Jah, vabalt võib ka jonnimiseks nimetada, aga orjamentaliteet see vastupidi tegemine kindlasti ei ole.

Loomulikult on. Peremees teeb seda, mis on talle hea, ori teeb seda, mis on vastupidine soovitatule.

Soovitamine ja käskimine on kaks erinevat asja. Sellest kogu see pisike “teema teemas” alguse saigi – Soomes soovitatakse, Eestis kästakse.

1) Käsule vastupidi tegutsemine ei näita orjamentaliteeti.

2) Pole mingit mõtet Perekoolis inimesi orjadeks ja peremeesteks lahterdada. Siin ei ole ühtegi peremeest.

 

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu ema on oodanud operatsiooni mitu aastat. Nüüd lükatakse see edasi, sest seltskond idioote ei suvatse vatsineerida! Oma “õigusi” ei saa harrastada teiste inimeste arvelt! Vaktsineerimine peab olema kohustuslik või tuleb järjekordadest välja arvata vaktsineerimata inimesed. Nemad ju “kinnimakstud” riikliku meditsiini soovitusi ei usu, vaid loodavad oma imuunsüsteemile.

Mul on väga kahju kuulda et Sinu ema ei pääse opile lubatud ajal.

Mina EI ole vaktsineeritud ega kavatse seda ka teha, liiatigi ei luba süstlaid oma lastesse! MIKS? Sest ma ei ole sihtgruppi kuuluv, üli-üli väikse tõenäosusega satun haiglasse ja võtan kellegi teise (minust olulisema) haiglavoodi koha ära. Põdesime selle haiguse kenasti läbi, oli väga palju kergem haigus kui gripp (mida põdesin 15 nooremana)

Vaktsiin on eeskätt ikka neile kes seda vajavad. Sinu ema opijärjekorra võtmises ei saa süüdistada kõiki “lolle” kes ei ole vaktsineeritud. Ja ka minul hakkab selline lahmimine ja idiootideks tembeldamine kopsu üle maksa ajama.

Siiski mõistan Sinu muret ja loodan väga, et Sinu armas ema saab siiski kiiresti opile.

Sa nakatusid ja su pere peale tuli hunnik teiste inimeste ressurssi magama panna.

Aga tore, et sa teiste muret mõistad.

Mis resursse tuli tema pere peale “magama panna”?

Kodus oma vahenditega inimesed põetavad ennast, millega panustasid?

Või oli kusagil juttu sellest, et terve perega haiglas käis???

enamlevinud variandid oleks retseptiravimid ja töövõimetusleht. võimalik, et ka perearsti külastused ja mingid lisauuringud jne jne jne.

Kui ise jääd koroonasse, kas siis hoidud haiguslehele minemast, et mitte “teiste inimeste ressursse” raisata? Vaktsineeritud inimesed peavad ju ka koroonat kodus põdema, mitte tööl edasi käima.

P.S. Inimene, kes haiguslehele jääb, on ju ise Haige- või Tervise- või misiganes-see-praegune-nimi-on-kassale selle eest maksnud, see ei ole teiste inimeste ressurss!

see on meie kõigi ressurss ja muidugi on ka kõigil vajadusel õigus sellest osa saada.

minu kirjutatu oli vastuseks küsijale, kes näis ainsa mõeldava tervishoiuressursina nägevat haiglaravi. tavalised ja hästi kättesaadavad asjad tunduv pahatihti enesestmõistetavad ja justkui ei maksakski midagi.

Ma mõtlen, et on loodud laialdane tasuta testimisvõrk, laborid uhavad analüüsidest läbi, ininesed peavad saatekirju väljastama ja kõike dokumenteerima, siis tulemustest teavitama, haigus-ja hoolduslehti väljastama, ravi jälgima. Ja seda kõike teiste arvelt. Seda pulli pole ju vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen viiruse läbi põdenud, mingi aeg arvasin, et teen siis pool aastat peale põdemist selle süsti ära, aga mõtlesin ümber. Kaks korda olen end vaktsineerima registreerinud ja hiljem tühistanud. Vaadates kui palju vaktsineeritud inimesed nakatuvad, haiglaravi vajavad ja ka surevad, tundub vaktsineerimine täiesti mõttetu. Mind ei mõjuta ka valitsuse ähvardused – mida rohkem survestatakse, seda enam tekib vastumeelsus.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, see on ju mässajamentaliteet. Orjamentaliteet on see, kui sa teed nii, nagu kästakse.

Hehe, sa oled orjamentaliteedi ülihea näide. Ori tunneb, et valitsus on tema käskija. Mitteori tunneb, et valitsus on tema partner.

Ei, see viimane on lihtsalt sulaselge sucker. Valitsusel on sinust kui indiviidist poogen, oled number kusagil exceli tabelis.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitamine ja käskimine on kaks erinevat asja. Sellest kogu see pisike “teema teemas” alguse saigi – Soomes soovitatakse, Eestis kästakse. 1) Käsule vastupidi tegutsemine ei näita orjamentaliteeti.

Aga loe uuesti. Ma just selle peale vastasingi, et Soomes saab soovitada, sest seal rahvas kuulab valitsuse soovitusi, neil pole orjamentaliteeti. Eestis soovitada ei saa, keegi ei kuula. Siin peab karmimalt toimetama, kui tahad tulemust. Miks? Sest meil ON orjamentaliteet.

2) Pole mingit mõtet Perekoolis inimesi orjadeks ja peremeesteks lahterdada. Siin ei ole ühtegi peremeest.

On ikka. Siin on needsamad inimtüübid, kellega tänaval kohtud või bussis koos sõidad. On naiivsed ja arukad, on rikkad ja vaesed, on haritud ja harimatud, on orjahingega ja on peremehe hingega. Miks ei peaks olema?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, see viimane on lihtsalt sulaselge sucker. Valitsusel on sinust kui indiviidist poogen, oled number kusagil exceli tabelis.

Sa tahaksid omaette rida statistikas? Iseenesestmõistetav, et statistikas oled sa number tabelis. See ei tähenda, et ma valitsusse kui ülemusse peaks suhtuma.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, see viimane on lihtsalt sulaselge sucker. Valitsusel on sinust kui indiviidist poogen, oled number kusagil exceli tabelis.

Sa tahaksid omaette rida statistikas? Iseenesestmõistetav, et statistikas oled sa number tabelis. See ei tähenda, et ma valitsusse kui ülemusse peaks suhtuma.

Jah, oled õigesti aru saanud – mitte keegi meist ei peaks valitsusse kui ülemusse suhtuma. Meil ei ole siin mingi ühe hierarhiaga diktatuur – ja postis on täiesti tavalised inimesed, kellest nii-mõnedki on rumalad ja muude omasuguste vigadega. Nende seas ei ole rohkem eksperte kui rahva seas, kes mingi muul põhjusel lihtsalt ei ole sinna valitsusse roninud. Või pole selleks vastavaid tutvuseid tekkinud.

Valitsus ei ole meie ülemus, aga see ei ole ka “meie partner”. Valitsus on loodud riigi huve esindama. Nad peaksid töötama Eesti riigi jaoks. Sinu ja minu tervis on neile tähtsam, kui mingid diilid, oma imago, raha või mingite välisjõudude kuulamine.

Valitsuse asi on teenida sinu ja minu huve ja meie jalge all olevat maad.

Kas sa tõesti saad käe südamele panna ja kindla meelega väita – et just seda nad seal teevadki?

Ei, nad ei ole su “partner”. Nad peaksid seal seda riiki – see oleme sina ja mina, teenima. See ei tee meist isandaid – valitsus ei ole ka meie ori – nad peaksid olema sõltumatud spetsialistid kes suudavad selle olukorraga sinu ja minu huvides kõige efektiivsemalt toime tulema. Nad peaksid suutma tajuda, mis riski nad missuguse riski vastu vahetavad, kus on ohukohad, kus on nõrgad kohad – aga nad ei näe seda, nad ei vaatagi seda.

Lihtsalt mingi junn kusagilt mujalt ütleb, mida teha, ja nad noogutavad kaasa nagu väiksed õpilased ja siis teevad, nagu peaksid mingis eurokoolis viie saama.

See on su kuradima valitsuse tase. Teevad halbu otsuseid ja siis süüdistavad rahvast, et oleme ida-meelsed ja liiga madala haridustasemega, et millestki aru saada või kaasa rääkida.

Sellised nohikud peaks riigist välja saatma.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui et keelatakse lihtsalt vaktsineerimatutel toidupoeski käimine ära.

see on su märg unistus, et niisugune asi juhtuda võiks. sellisel juhul me oleme totalitaarses režiimis, mis inimõigustele vilistab.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see on su märg unistus, et niisugune asi juhtuda võiks. sellisel juhul me oleme totalitaarses režiimis, mis inimõigustele vilistab.

Toidupoes kindlasti saab edasi käia, kaubanduskeskustes ilmselt käimine küll, nagu Lätis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valitsuse asi on teenida sinu ja minu huve ja meie jalge all olevat maad. Kas sa tõesti saad käe südamele panna ja kindla meelega väita – et just seda nad seal teevadki? Ei, nad ei ole su “partner”. Nad peaksid seal seda riiki – see oleme sina ja mina, teenima. See ei tee meist isandaid – valitsus ei ole ka meie ori – nad peaksid olema sõltumatud spetsialistid kes suudavad selle olukorraga sinu ja minu huvides kõige efektiivsemalt toime tulema. Nad peaksid suutma tajuda, mis riski nad missuguse riski vastu vahetavad, kus on ohukohad, kus on nõrgad kohad – aga nad ei näe seda, nad ei vaatagi seda.

Ühes asjas võin ma küll käe südamele panna – nad teevad oma parima, et selle riigi jaoks siin parimat lahendust leida, pingutavad nagu oskavad. Seda, et nad on mingi veidra jõu poolt ära ostetud või teenivad mingi muu jumala huve, ma kindlasti ei usu. Nad võivad teha valesid valikuid, rumalaid otsuseid, aga nad ei müü sind kellelegi, võin mürki võtta. Ja sellises uudses olukorras ei ole valed valikud mingi ime, kõik riigid on neid teinud. Kõik ju kobavad ringi ja otsivad võluvalemit.

See on su kuradima valitsuse tase. Teevad halbu otsuseid ja siis süüdistavad rahvast, et oleme ida-meelsed ja liiga madala haridustasemega, et millestki aru saada või kaasa rääkida.

Hmm, aga äkki see rahvas ju ongi tiba loll, kui sellise rõõmuga vandenõuteooriatega kaasa jookseb? Ja milles sa kaasa tahaks rääkida, tahaksid et iga eestlane saaks rotatsiooni korras seal eriolukorra nõukogus osaline olla?

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asi on vandenõuteooria?

Küsin, et kindlaks teha, kas sa tead ka, millest sa räägid, ja milles sa poolt rahvast praegu süüdistad.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asi on vandenõuteooria? Küsin, et kindlaks teha, kas sa tead ka, millest sa räägid, ja milles sa poolt rahvast praegu süüdistad.

Poolt rahvast? Hehee 😀 Et süstitud on (1. süstiga) 67% ja siis peale nende on veel pool rahvast 🙂 Aga no näiteks see on vandenõuteooria, mida sa ise just siia kirjutasid, tsiteerin: “Lihtsalt mingi junn kusagilt mujalt ütleb, mida teha, ja nad noogutavad kaasa nagu väiksed õpilased ja siis teevad, nagu peaksid mingis eurokoolis viie saama.” Samuti väidad sa, et väide “sinu ja minu tervis on neile tähtsam, kui mingid diilid, oma imago, raha või mingite välisjõudude kuulamine” ei vasta tõele. Mis need muud on kui vandenõuteooriad? Pluss veel tüübid, kes siiamaani ei usu, et koroona üldse eksisteerib; kes ei usu, et koroona on ohtlikum kui senised sesoonsed viirused; kes usuvad, et vaktsineeritud kiirgavad ogavalku ja neid ülejäänud rumalusi ei hakka ma isegi kordama.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvad, et iga süstitud inimene mõtleb nii, nagu sina?

Anna andeks…

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asi on vandenõuteooria? Küsin, et kindlaks teha, kas sa tead ka, millest sa räägid, ja milles sa poolt rahvast praegu süüdistad.

Poolt rahvast? Hehee ???? Et süstitud on (1. süstiga) 67% ja siis peale nende on veel pool rahvast ???? Aga no näiteks see on vandenõuteooria, mida sa ise just siia kirjutasid, tsiteerin: “Lihtsalt mingi junn kusagilt mujalt ütleb, mida teha, ja nad noogutavad kaasa nagu väiksed õpilased ja siis teevad, nagu peaksid mingis eurokoolis viie saama.” Samuti väidad sa, et väide “sinu ja minu tervis on neile tähtsam, kui mingid diilid, oma imago, raha või mingite välisjõudude kuulamine” ei vasta tõele. Mis need muud on kui vandenõuteooriad? Pluss veel tüübid, kes siiamaani ei usu, et koroona üldse eksisteerib; kes ei usu, et koroona on ohtlikum kui senised sesoonsed viirused; kes usuvad, et vaktsineeritud kiirgavad ogavalku ja neid ülejäänud rumalusi ei hakka ma isegi kordama.

Vandenõu teooria on see, kui keegi usub, et tegevus on sihilik, planeeritud ja õel.

Mis meil toimub ei ole muud kui puhas ebakompetentsus.

Ja kellegi süüdistamine ebakompetentsuses ei ole “vandenõuteooria.”

Aga sul ei pruugi oma amööbiajus olla võimekust neil asjadel vahet teha.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vandenõu teooria on see, kui keegi usub, et tegevus on sihilik, planeeritud ja õel. Mis meil toimub ei ole muud kui puhas ebakompetentsus. Ja kellegi süüdistamine ebakompetentsuses ei ole “vandenõuteooria.”

Ei, sa ei süüdistanud valitsust ebakompetentsuses, vaid konkreetselt väitsid, et neile on omad diilid, imago, raha ja välisjõudude (reptiilid?) kuulamine olulisem kui õige asja ajamine. Ebakompetentsuses süüdistamine faktide alusel on ok. Kuigi praegusel ajajärgul ei usu ma, et ükski valitsus 100% kompetentseid otsuseid suudaks teha – see pole lihtsalt võimalik, sest info, olukorrad ja ka viiruse käitumine ise muutuvad iga kuu. Käibki üks visklemine ja mina ei usu, et nad parimat võimalikku ei tee.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sul ei pruugi oma amööbiajus olla võimekust neil asjadel vahet teha.

Proovid ehk soliidsuse säilitada? Või solvangud ongi selleks veel viimane õlekõrs?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna suri 2 vanemat inimest, mõlemad olid vaktsineeritud.

Kust see info pärineb, et nad olid vaktsineeritud?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui et keelatakse lihtsalt vaktsineerimatutel toidupoeski käimine ära.

see on su märg unistus, et niisugune asi juhtuda võiks. sellisel juhul me oleme totalitaarses režiimis, mis inimõigustele vilistab.

Ei, mina sellest ei unista, olen ise ka vaktsineerimata, järjest vähem on isu süsti saama minna. Aga olen lihtsalt pessimistlik realist ega imestaks enam millegi üle.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna suri 2 vanemat inimest, mõlemad olid vaktsineeritud.

Kust see info pärineb, et nad olid vaktsineeritud?

Isegi terviseameti pressiteates oli.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu ema on oodanud operatsiooni mitu aastat. Nüüd lükatakse see edasi, sest seltskond idioote ei suvatse vatsineerida! Oma “õigusi” ei saa harrastada teiste inimeste arvelt! Vaktsineerimine peab olema kohustuslik või tuleb järjekordadest välja arvata vaktsineerimata inimesed. Nemad ju “kinnimakstud” riikliku meditsiini soovitusi ei usu, vaid loodavad oma imuunsüsteemile.

Kus haiglas see oli ja kas oli proteesimine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu ema on oodanud operatsiooni mitu aastat. Nüüd lükatakse see edasi, sest seltskond idioote ei suvatse vatsineerida! Oma “õigusi” ei saa harrastada teiste inimeste arvelt! Vaktsineerimine peab olema kohustuslik või tuleb järjekordadest välja arvata vaktsineerimata inimesed. Nemad ju “kinnimakstud” riikliku meditsiini soovitusi ei usu, vaid loodavad oma imuunsüsteemile.

Mul on väga kahju kuulda et Sinu ema ei pääse opile lubatud ajal.

Mina EI ole vaktsineeritud ega kavatse seda ka teha, liiatigi ei luba süstlaid oma lastesse! MIKS? Sest ma ei ole sihtgruppi kuuluv, üli-üli väikse tõenäosusega satun haiglasse ja võtan kellegi teise (minust olulisema) haiglavoodi koha ära. Põdesime selle haiguse kenasti läbi, oli väga palju kergem haigus kui gripp (mida põdesin 15 nooremana)

Vaktsiin on eeskätt ikka neile kes seda vajavad. Sinu ema opijärjekorra võtmises ei saa süüdistada kõiki “lolle” kes ei ole vaktsineeritud. Ja ka minul hakkab selline lahmimine ja idiootideks tembeldamine kopsu üle maksa ajama.

Siiski mõistan Sinu muret ja loodan väga, et Sinu armas ema saab siiski kiiresti opile.

Sa nakatusid ja su pere peale tuli hunnik teiste inimeste ressurssi magama panna.

Aga tore, et sa teiste muret mõistad.

Mis resursse tuli tema pere peale “magama panna”?

Kodus oma vahenditega inimesed põetavad ennast, millega panustasid?

Või oli kusagil juttu sellest, et terve perega haiglas käis???

enamlevinud variandid oleks retseptiravimid ja töövõimetusleht. võimalik, et ka perearsti külastused ja mingid lisauuringud jne jne jne.

Kui ise jääd koroonasse, kas siis hoidud haiguslehele minemast, et mitte “teiste inimeste ressursse” raisata? Vaktsineeritud inimesed peavad ju ka koroonat kodus põdema, mitte tööl edasi käima.

P.S. Inimene, kes haiguslehele jääb, on ju ise Haige- või Tervise- või misiganes-see-praegune-nimi-on-kassale selle eest maksnud, see ei ole teiste inimeste ressurss!

see on meie kõigi ressurss ja muidugi on ka kõigil vajadusel õigus sellest osa saada.

minu kirjutatu oli vastuseks küsijale, kes näis ainsa mõeldava tervishoiuressursina nägevat haiglaravi. tavalised ja hästi kättesaadavad asjad tunduv pahatihti enesestmõistetavad ja justkui ei maksakski midagi.

Ma olen sots makse maksnud oma 15 aastat. Teenuseid pole vaja kasutada olnud.

Ja ma ei saa olla ainuke.

Sellistes valdkondades kipubki raha kuluma mingite inimeste peale dramaatiliselt rohkem, kui teiste. Ja siiani pole sellest suurt probleemi tehtud.

Kui abordivastased välja arvata.

Olen see kägu kes kirjutas hommikul oma loo – põdesime perega koroona läbi ning ei pea vajalikuks enese vaktsineerimist.

Väga põnev lugeda oletusi meie pere ressursside kasutamise kohta. Võibolla äärmiselt halb mõte kirjutada kuidas tegelikult oli sest lisades täiendavaid detaile ilmuvad vb juba homme hüsteerikud mu ukse taha (Eesti nii pisike ja kõik tunnevad kõiki)

Asjast. Meie pere peale kulutatud ressurss: 1 pcr test minule + 2 terviseameti kõnet minule (testi tulemusest teavitamine ja paar päeva hiljem uuriti sümptomeid) mees ja lapsed ei käinud testimas, mehega haiguse kulg oli identne – pole kahtlust et ta oli  koroonas. Haiguselehel me ei viibinud, mõlemad saame teha oma tööd distansilt, lisaks ei olnud haiguse kulg nii raske et poleks olnud suuteline üldse arvutis tööd tegema. Küll aga istusime kõik garantiinis, nt. toidu tellisin kulleriga. Minu isiklikud ja minu ettevõtte kulud selle 2 ndl suurenesid küll selle arvelt, et korraldasin tegevuse ümber.

Makse olen maksnud nii et seda nägu, mul on näiteks hea meel, et TA ema saab millalgi minu ja kõigu teiste kodanike maksud maksude raha eest opile.

Aga kui nüüd mina, läbipõdenu ja mittevaktsineeritu vajan arstiabi – näiteks lõhkeb pimesool või tekib nahalööve, kas siis on õiglane mind mitte vastu võtta kuna ma ei ole vaktsineeritud ja väidetavalt raiskan tesite arvelt ressursse?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asi on vandenõuteooria? Küsin, et kindlaks teha, kas sa tead ka, millest sa räägid, ja milles sa poolt rahvast praegu süüdistad.

Poolt rahvast? Hehee ???? Et süstitud on (1. süstiga) 67% ja siis peale nende on veel pool rahvast ???? Aga no näiteks see on vandenõuteooria, mida sa ise just siia kirjutasid, tsiteerin: “Lihtsalt mingi junn kusagilt mujalt ütleb, mida teha, ja nad noogutavad kaasa nagu väiksed õpilased ja siis teevad, nagu peaksid mingis eurokoolis viie saama.” Samuti väidad sa, et väide “sinu ja minu tervis on neile tähtsam, kui mingid diilid, oma imago, raha või mingite välisjõudude kuulamine” ei vasta tõele. Mis need muud on kui vandenõuteooriad? Pluss veel tüübid, kes siiamaani ei usu, et koroona üldse eksisteerib; kes ei usu, et koroona on ohtlikum kui senised sesoonsed viirused; kes usuvad, et vaktsineeritud kiirgavad ogavalku ja neid ülejäänud rumalusi ei hakka ma isegi kordama.

Ah? Nii eluvõõras ikka annab olla. Teatavasti ei otsusta riigid ise, kuidas ülemaailmse pandeemia korral toimida, vaid WHO jagab neile dokumente, kus on kõik vajalikud sammud kirjas.

Teemaalgataja emast on mul muidugi väga kahju, aga tuletame korraks meelde, kuidas oli plaanilise raviga enne pandeemia algust – seis oli täpselt sama. Sama ving, kuidas haiglakohti ei jätku, samamoodi pidi plaaniliste operatsioonide järjekorras aastaid ootama ja isegi siis lükati need edasi. Nüüd lihtsalt leiti, mille kaela meie tervishoiusüsteemi kitsaskohad ajada.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah? Nii eluvõõras ikka annab olla. Teatavasti ei otsusta riigid ise, kuidas ülemaailmse pandeemia korral toimida, vaid WHO jagab neile dokumente, kus on kõik vajalikud sammud kirjas.

WHO jagab soovitusi. Iga riik teeb oma otsused ise. Kui see nii ei oleks, läheks ju kõigil riikidel koroonas ühtviisi. Aga ei lähe. Mõtle peaga, inimene.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja emast on mul muidugi väga kahju, aga tuletame korraks meelde, kuidas oli plaanilise raviga enne pandeemia algust – seis oli täpselt sama. Sama ving, kuidas haiglakohti ei jätku, samamoodi pidi plaaniliste operatsioonide järjekorras aastaid ootama ja isegi siis lükati need edasi. Nüüd lihtsalt leiti, mille kaela meie tervishoiusüsteemi kitsaskohad ajada.

Täpselt nii. Mu lähedasele vanakesele anti umbes 8 aastat tagasi kõigepealt põlveopi tähtaeg kahe aasta pärast(!) ja siis lükati seda kogu aeg edasi, kuni tal veel kolme aasta pärast jäi süda nii haigeks, et oppi enam teha polnud soovitav. Järjekorda jäi ta siiski, kuna oli lootus, et südame olukord paraneb ja et arstid siis otsustavad. Praegu on möödas 8+ aastat ja tema järjekord pole ikka veel kätte tulnud…
Loodan, et teemaalgataja emal läheb paremini. Ja loodan, et ta saab aru, et covidi mittevaktsineerijad ei ole need kõige hullemad nõiad siin maa peal, keda tuleb tulise rauaga kõrvetada ja katlas elavalt surnuks keeta.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 135 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vot nüüd saab minu tolerantsus otsa!