Esileht Ajaviite- ja muud jutud Võtke aega video ära vaadata! LGBT aktivistide tegevusest Eestis laste kallal

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )

Teema: Võtke aega video ära vaadata! LGBT aktivistide tegevusest Eestis laste kallal

Postitas:
Kägu

V.V: Palun võtke aega, et seda saadet vaadata, päris tõsiselt! Sest probleem, mille esile toome, on väga tõsine ja näitab, millise ideoloogilise rünnakuga seisavad silmitsi üha enamad vanemad, kelle lapsi homoaktivistide poolt vaimselt väärastatakse, neid vanemate teadmata nn soovahetuse poole suunates.

Juttu tuleb ühest konkreetsest juhtumist, mille keskmes olevad vanemad oma murega SAPTK poole pöördusid. Nagu saateski toonitan, on sisuliselt tegu kuritegevusega – sõna otseses mõttes kurja tegevusega –, mis PEAB ÄRA LÕPPEMA! Päris kindlasti PEAB ÄRA LÕPPEMA sellise ideoloogilise kuritegevuse riiklik rahastamine. Kui kusagilt läheb punane joon, siis vähegi moraalse tundlikkuse säilitanud ühiskonnas peaks see minema sealt, kus minnakse laste kallale.

Palun jagage saadet ka oma sõpradega, sest sellest probleemist peavad saama teadlikuks võimalikult paljud inimesed – jagamine on seda olulisem, et homoaktivistide pürgimustele pidevalt kaasa aitav peavoolumeedia eesotsas rahvusringhäälingu saadetega ETV Pealtnägija ja Ringvaade niisugustest probleemidest kunagi ei räägi, nagu neid probleeme ei eksisteerikski või nagu ei vääriks need tähelepanu. Info jagamine on vähim, mida saame homoaktivistide sigaduste ohvriks langenud vanemate abistamiseks teha.

Muuseas, ma ei üllatuks üldse, kui homoaktivistid saadavad ka selle saate kohta YouTube’ile massiliselt kaebusi (või siis selle postituse kohta Facebookile), nagu oleks tegu vihakõnega ja nagu tuleks seetõttu saade (postitus) maha võtta. Sest nende sigaduste paljastamine on nende käsitluse kohaselt ju vihakõne. Ent ka sellise sõnavabaduse mahasurumise ja ideoloogilise terroriseerimisega ei tohi me mingil juhul leppida. Ega lepigi.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=TpMHh0o4pBo

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Otsi endale abi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mine puhka jalga, objektiivi-ohmoon!

Please wait...
Postitas:
Kägu

mine puhka jalga, objektiivi-ohmoon!

Seletaksite mulle lahti, mitteohmoonina ohmoonile, mis on vale selles jutus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hakkasin vaatama, aga see on ju klatšisaade. Kaks meest õiendavad millegi kallal, millest tegelikult ei ole mingeid andmeid. Keegi vanem olla läinud ja neile oma muret kurtnud. Sisuline ajakirjanduslik väärtus null – keegi ei ole vettpidavatest allikatest uurinud, mida LGBT-ühingu koolitustel tegelikult räägiti või on räägitud, mida laps ise asjast arvab. Vanem ilmselgelt on eitusfaasis – lapse probleemi on mituteist aastat ignoreerinud ja nüüd on pahad LGBT-tädid süüdi. Ma olen täiesti nõus, et alaealistele tehtavat teavitustööd tuleks väga kriitiliselt hinnata (ja siin vaatame lisaks seksuaalaktivistidele ka konfessioonide kapsaaeda, eksole 🙂 ), aga seda tuleb teha ajakirjanduslikult kvaliteetselt ja vastutustundlikult, mitte klatši vormis, mis kriitiliselt mõtleva inimese jaoks kohe teema ära nullib.

Miks “Pealtnägija” ei tegele – aga sellepärast ei tegelegi, et kui hakata teemat professionaalselt lahti võtma, mitte amatöörajakirjanduse vormis, ei jää sellest suure tõenäosusega midagi järele, sest homoseksuaalsuse tekkepõhjuste ja -hetke üle võib vaielda (ma olen kindel, et osa noori on mõjutatavad ja “pööratavad,” mitte nõustamise, vaid konkreetse partneri poolt), aga sugu vahetama nüüd küll lihtsalt ajupesu pärast keegi ei hakka – seal on siiski sügavad psühholoogilised probleemid taga.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Muud ei saanud midagi aru, kui et lesbarid ja homod tahavad, et poisid oleks tüdrukud ja vastupidi? 5 min suutsin vaadata, rohkem mitte…. isegi Tallinna TV on kvaliteetajakirjandus selle kõrval.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kus siis oli räige vägivald, ajupesu, homostamine? Kui ühing pakub nõustamisteenust kellelegi, kes niigi asja vastu huvi tunneb jne. Ah, ma ei jõua, sinu maailmavaatega mina ei haaku ja leian, et nõustamine ei “tee” kedagi homoks. “Soovahetus” on siin ikka väga allegooriliselt võttes, mitte opina mõeldud, sest seadusest tulenevalt alaealisele mingigi tervishoiuteenuse osutamiseks peab olema vanema teavituskohustus ja teiseks vanema nõusolek kirjalikus vormis, isegi vaktsiinisüstiks koolis, ammugi erakliiniku opiks.
Su laps jälle terapeudil kalli raha eest “normaalseks muutmisel”, et sul on aega oma viha siin laotada? Näed, sinagi vajad nõustamist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas Eestis on soovahetusopiks mingi vanusepiir kehtestatud?
Ja kas tõepoolelest, kui 16aastane läheb seda tegema, siis vanemate nõusolekut ei küsita?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks “Pealtnägija” ei tegele – aga sellepärast ei tegelegi, et kui hakata teemat professionaalselt lahti võtma, mitte amatöörajakirjanduse vormis, ei jää sellest suure tõenäosusega midagi järele, sest homoseksuaalsuse tekkepõhjuste ja -hetke üle võib vaielda (ma olen kindel, et osa noori on mõjutatavad ja “pööratavad”), aga sugu vahetama nüüd küll lihtsalt ajupesu pärast keegi ei hakka – seal on siiski sügavad psühholoogilised probleemid taga.

Sellised mõtteavaldused nagu sinu oma teevad lihtsalt kõik kondid ja luud haigeks. Iga lause ükshaaval võiks ja peaks ümber lükkama, aga mul pole eriti motivatsiooni, pole kelle jaoks. Sortsid huilgavad nagunii poolehoidu, mis argumente ka ei tooks.

Ühesõnaga, ega ei olegi midagi parata – nad, st teiesugused, keeravad karistamatult tuksi inimeste elusid, juubeldavad vaimustusest ja materdavad (rumalate silmis veel koguni targalt) maha järjest nõrgeneva mõistuse hääle … See on õudne, ausalt ma ütlen.
Normaalsetel ei jää üle muud, kui meeleheitlikult püüda kaitsta oma lapsi sõna otseses mõttes haigete metsaliste käest, kes vägeva ühiskondliku eksperimendi käigus näevad otsest õigust töödelda teismeliste ajusid.

Sina muidugi pole kuulnud soovahetussoovide kordistumisest viimastel aastatel? Kui ei ole, siis küsiks, miks sa ei ole, miks sa ennast kursis ei hoia? Aga kui oled, kas siis tõesti oled nii küüniline, et seletada neid kasvanud soovahetussoove teatud vabanemislainega? Kõik pääsevad vangist?

Toimuv on niivõrd jäle, et sõnu ei ole. Eriti see, kui julmalt materdatakse neid, kes veel mõelda ja tunda julgevad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hakkasin vaatama, aga see on ju klatšisaade. Kaks meest õiendavad millegi kallal, millest tegelikult ei ole mingeid andmeid. Keegi vanem olla läinud ja neile oma muret kurtnud. Sisuline ajakirjanduslik väärtus null – keegi ei ole vettpidavatest allikatest uurinud, mida LGBT-ühingu koolitustel tegelikult räägiti või on räägitud, mida laps ise asjast arvab. Vanem ilmselgelt on eitusfaasis – lapse probleemi on mituteist aastat ignoreerinud ja nüüd on pahad LGBT-tädid süüdi. Ma olen täiesti nõus, et alaealistele tehtavat teavitustööd tuleks väga kriitiliselt hinnata (ja siin vaatame lisaks seksuaalaktivistidele ka konfessioonide kapsaaeda, eksole 🙂 ), aga seda tuleb teha ajakirjanduslikult kvaliteetselt ja vastutustundlikult, mitte klatši vormis, mis kriitiliselt mõtleva inimese jaoks kohe teema ära nullib.

Miks “Pealtnägija” ei tegele – aga sellepärast ei tegelegi, et kui hakata teemat professionaalselt lahti võtma, mitte amatöörajakirjanduse vormis, ei jää sellest suure tõenäosusega midagi järele, sest homoseksuaalsuse tekkepõhjuste ja -hetke üle võib vaielda (ma olen kindel, et osa noori on mõjutatavad ja “pööratavad”), aga sugu vahetama nüüd küll lihtsalt ajupesu pärast keegi ei hakka – seal on siiski sügavad psühholoogilised probleemid taga.

Varro Vooglaid ja Martin Järvi on keskmise perekoolikaga võrreldes valgusaastate võrra korralikumad, vooruslikumad ja laitmatumad. Keskmise jumalatu inimese moraalne kompass on nii paigast ära ja tema enda eluviisid nii rüvedad, et ta ei saagi aru, kuidas loomulike väärtuste kadumine ühiskonnas ohustab tema enda lapsi ja tulevikku!

Varro Vooglaid võiks olla Eesti president ülisuurte volitustega, et kogu see siin riigis toimub hooramine, litsilöömine, laaberdamine, õgimine, jumala pilkamine ja “vabamõtlemine” lõpeks ja inimesed hakkaks jälle elama loomuseaduste järgi.

Vaadake ükskord ka seda asja teiselt poolt ja mõtelge, kuidas tunnevad end teie ühiskonnas kristlased, kes ihkavad puhtust, alandlikkust, jumalakartust ja vooruslikkust. Meie peame teleri, raamatute, ühiselu, aga isegi koolis õpetatu kaudu pidevalt puutuma kokku ebapuhta, rüveda, kõlvatu, räpase, ebardliku ja saatanlikuga! Saate te aru, kuidas see tänane ühiskond ahistab just parimaid, vooruslikumaid, täiuslikumaid ning kuidas just räpased, rüvedad ja jõledada täna võidutsevad ja õilmitsevad? Kas teil südametunnistust üldse ei olegi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus siis oli räige vägivald, ajupesu, homostamine? Kui ühing pakub nõustamisteenust kellelegi, kes niigi asja vastu huvi tunneb jne. Ah, ma ei jõua, sinu maailmavaatega mina ei haaku ja leian, et nõustamine ei “tee” kedagi homoks. “Soovahetus” on siin ikka väga allegooriliselt võttes, mitte opina mõeldud, sest seadusest tulenevalt alaealisele mingigi tervishoiuteenuse osutamiseks peab olema vanema teavituskohustus ja teiseks vanema nõusolek kirjalikus vormis, isegi vaktsiinisüstiks koolis, ammugi erakliiniku opiks.

Su laps jälle terapeudil kalli raha eest, et sul on aega oma viha siin laotada? Näed, sinagi vajad nõustamist.

Terapeudi, psühholoogi ja psühhiaatri kohus on muuta patsient NORMAALSEKS, mitte õigustada ega kiita takka tema luuludele, väärastumisele, ebanormaalsusele ja erandlikkusele. Inimesele on alati kõige parem olla tavaline ja keskmine. Igasugune erinevuse vajadus on juba väärastunud ego teema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Varro Vooglaid ja Martin Järvi on keskmise perekoolikaga võrreldes valgusaastate võrra korralikumad, vooruslikumad ja laitmatumad. Keskmise jumalatu inimese moraalne kompass on nii paigast ära ja tema enda eluviisid nii rüvedad, et ta ei saagi aru, kuidas loomulike väärtuste kadumine ühiskonnas ohustab tema enda lapsi ja tulevikku!

Varro Vooglaid võiks olla Eesti president ülisuurte volitustega, et kogu see siin riigis toimub hooramine, litsilöömine, laaberdamine, õgimine, jumala pilkamine ja “vabamõtlemine” lõpeks ja inimesed hakkaks jälle elama loomuseaduste järgi.

Vaadake ükskord ka seda asja teiselt poolt ja mõtelge, kuidas tunnevad end teie ühiskonnas kristlased, kes ihkavad puhtust, alandlikkust, jumalakartust ja vooruslikkust. Meie peame teleri, raamatute, ühiselu, aga isegi koolis õpetatu kaudu pidevalt puutuma kokku ebapuhta, rüveda, kõlvatu, räpase, ebardliku ja saatanlikuga! Saate te aru, kuidas see tänane ühiskond ahistab just parimaid, vooruslikumaid, täiuslikumaid ning kuidas just räpased, rüvedad ja jõledada täna võidutsevad ja õilmitsevad? Kas teil südametunnistust üldse ei olegi?

Just! Lillekesed jäänud siia p.samerre hulpima..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühesõnaga, ega ei olegi midagi parata – nad, st teiesugused, keeravad karistamatult tuksi inimeste elusid, juubeldavad vaimustusest ja materdavad (rumalate silmis veel koguni targalt) maha järjest nõrgeneva mõistuse hääle … See on õudne, ausalt ma ütlen.

Tead, miks ma siin sõna võtan? Sest mind teeb haigeks, kuidas käpardlik ja amatöörlik klikijaht diskrediteerib tõsiseid ja valusaid teemasid! Seda, mida Vooglaid teeb, ei saa nimetada kuidagi muudmoodi, kui konservatiivise maailmavaate kompromiteerimiseks. Ma tean, et ta ise usub, et ajab õiget asja. Osalt ajabki. Aga selle juures on üks asi valesti – ta arvab, et õige asja ajamise nimel on kõik lubatud – valeuudised (Breitbarti saasta tiražeerimine), teatud teemadele ebaproportsionaalselt suure kaalu andmine võrreldes teistega (ei, mingid kaklevad migrandid kusagil väljamaa agulis ega tsiviilõiguslik kooseluleping homode vahel ei ole hullem, kui see, mida katoliku kirik on aastakümneid lastega teinud, rääkimata näiteks meie planeedi keskkonna tulevikust), kultuurisõja importimine Eestisse, kus sellel ei ole kultuuriliselt (ei pärimuskultuuri ega meil valdava luteri ja õigeusu traditsiooni järgi) mingit kohta.

Eesti ei ole Ameerika ja siin katoliku kiriku ja ameerika evangelistide jutupunktide järgi toimetamine on sigadus meie kohaliku kultuuri ja komberuumi vastu. Ja Vooglaid ainult arvab, et igaüks võib ajakirjandust teha. Ei või – veebiportaali võib küll igaüks käitada, Elu24 või Objektiiv, vahet pole. Päris ajakirjandus ei ole oma arvamuste ja hinnangute loopimine selle kohta, mida me arvame olevat juhtunud, vaid kannatlik ja avatud meelega uurimine, mida KEEGI TEINE tegelikult mõtles või tegi. Mitte, et meie ajakirjandus 90% juhtudest sellele standardile vastaks, aga ERR on sellele siiski võrratult lähemal kui Objektiivi-sugune klatšiportaal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tead, miks ma siin sõna võtan? Sest mind teeb haigeks, kuidas käpardlik ja amatöörlik klikijaht diskrediteerib tõsiseid ja valusaid teemasid! Seda, mida Vooglaid teeb, ei saa nimetada kuidagi muudmoodi, kui konservatiivise maailmavaate kompromiteerimiseks. Ma tean, et ta ise usub, et ajab õiget asja. Osalt ajabki. Aga selle juures on üks asi valesti – ta arvab, et õige asja ajamise nimel on kõik lubatud – valeuudised (Breitbarti saasta tiražeerimine), teatud teemadele ebaproportsionaalselt suure kaalu andmine võrreldes teistega (ei, mingid kaklevad migrandid kusagil väljamaa agulis ega tsiviilõiguslik kooseluleping homode vahel ei ole hullem, kui see, mida katoliku kirik on aastakümneid lastega teinud, rääkimata näiteks meie planeedi keskkonna tulevikust), kultuurisõja importimine Eestisse, kus sellel ei ole kultuuriliselt (ei pärimuskultuuri ega meil valdava luteri ja õigeusu traditsiooni järgi) mingit kohta.

Eesti ei ole Ameerika ja siin katoliku kiriku ja ameerika evangelistide jutupunktide järgi toimetamine on sigadus meie kohaliku kultuuri ja komberuumi vastu. Ja Vooglaid ainult arvab, et igaüks võib ajakirjandust teha. Ei või – veebiportaali võib küll igaüks käitada, Elu24 või Objektiiv, vahet pole. Päris ajakirjandus ei ole oma arvamuste ja hinnangute loopimine selle kohta, mida me arvame olevat juhtunud, vaid kannatlik ja avatud meelega uurimine, mida KEEGI TEINE tegelikult mõtles või tegi. Mitte, et meie ajakirjandus 90% juhtudest sellele standardile vastaks, aga ERR on sellele siiski võrratult lähemal kui Objektiivi-sugune klatšiportaal.

Tõe nimel on see kõik lubatud, sest eesmärk on õige ja püha!
Ja ka vastupidi – ükskõik, mida jumalatud ka ei teeks, ka nende kõige ilusamad teod, on ebapuhad ja tühised, sest neid pole Tõde!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõe nimel on see kõik lubatud, sest eesmärk on õige ja püha!
Ja ka vastupidi – ükskõik, mida jumalatud ka ei teeks, ka nende kõige ilusamad teod, on ebapuhad ja tühised, sest neid pole Tõde!

Ma olen kogu aeg vaikselt arvanud, et Vooglaid peab ennast prohvetiks. Kas ma saan õigesti aru, et Jumala Tõde praegusel hetkel on, et homoseksuaalsuse levik on hetkel suurim halb, mis maailmas sünnib? (Ja mitte arutu tarbimine ja reostamine, internetis vohav lollus ja saast ja inimeste uppumine nutimaailma ning üksteisest ja Jumalast ära pöördumine.)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tsiteerin siin Harri Kingot. Tema mõtted on ka minu mõtted!

Millal meie inimesed taipavad, et see sõda homomeelsuse poolt ja vastu ei toimu mitte ajalehtede veergudel ja interneti kommentaariumites, vaid selle sõja rindejoon läheb läbi iga meie kodu ja läbi igaühe südame. Sest on ju lapsed ja lapselapsed meil kõigil (või siis saavad olema) ja me kõik oleme silmitsi selle sõjaga. Sest panuseks selles sõjas on meie järglaste tulevik ja normaalsus – meie silmaterad ja pesamunad. Need kõige tillukesemad ja kaitsetumad.

Need on meie lapsed, keda homod ja muud väärastunud inimesed ohustavad. Need on meie lapsed, kes on ohustatud ka sellest, et üha laiemalt pannakse tavaklassidesse neid lapsi, kes peaks olema kinnistes erikoolides erihooldajate erihoolduse all. Normaalne inimene ei pea tegelema nende vanemate vigade parandusega, nad ei pea taluma enda keskel nende lapsi ohustavaid.

Minul emana on õigus NÕUDA, et kõik vaarastunud, kes võivad minu lapsi ohustada, oleks ühiskonnast eemaldatud!”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need on meie lapsed, kes on ohustatud ka sellest, et üha laiemalt pannakse tavaklassidesse neid lapsi, kes peaks olema kinnistes erikoolides erihooldajate erihoolduse all. Normaalne inimene ei pea tegelema nende vanemate vigade parandusega, nad ei pea taluma enda keskel nende lapsi ohustavaid.

Minul emana on õigus NÕUDA, et kõik vaarastunud, kes võivad minu lapsi ohustada, oleks ühiskonnast eemaldatud!”

Ma loodan, et Vooglaid vastutab nende eest, keda ta on taltsutanud…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Su laps jälle terapeudil kalli raha eest, et sul on aega oma viha siin laotada? Näed, sinagi vajad nõustamist.

Terapeudi, psühholoogi ja psühhiaatri kohus on muuta patsient NORMAALSEKS, mitte õigustada ega kiita takka tema luuludele, väärastumisele, ebanormaalsusele ja erandlikkusele. Inimesele on alati kõige parem olla tavaline ja keskmine. Igasugune erinevuse vajadus on juba väärastunud ego teema.

Üldse võiksid noored tegelda õppimisega! Ma räägin akadeemilisest tarkusest. Mitte tegelda peamiselt oma ihade lahtimõtestamisega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma loodan, et Vooglaid vastutab nende eest, keda ta on taltsutanud…

Vastutabki. Ainult sortsid ei vastuta millegi eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just! Lillekesed jäänud siia p.samerre hulpima..

Iroonia sinu arvates, aga just nii see ongi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina jälle tunnen, et sina ohustad mind ja minu vabadusi. ehk eemaldud ise?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ok töestasid, et oled kitsa silmaringiga ja veits harimatu, ja siis…?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas Eestis on soovahetusopiks mingi vanusepiir kehtestatud?

Ja kas tõepoolelest, kui 16aastane läheb seda tegema, siis vanemate nõusolekut ei küsita?

eestis kehtiv vanusepiir on 18 a, vähemalt hormooravi ei alustata varem.

vaatasin selle “saate” muu tegevuse kõrvale ära ja mul on kahju, et ma neile oma kliki andsin. ligi tund aega mingit mulli, asjast ei saanudki aimu ehk siis ajakirjanduslik väärtus üllitisel puudus (keegi vist juba mainis ka seda ülalpool).

Please wait...
Postitas:
Kägu

eestis kehtiv vanusepiir on 18 a.

Siis polegi ju mõtet jahuda.

Voog ja järvi vist vaevlevad ideedepuuduses.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Te rumalad lillalapsed ja piiratud mõtlemisega kanad ei saa aru et selline ajupesu käib nii hillitsetult et te ei saa arugi mis selle kaugem eesmärk on. Kas te olete siis ka nii vabameelsed ja sallivad kui ükspäev tuleb teie teismeline koju ja nõuab soovahetusoperatsiooni ja kuna riik on selle seadustaud siis ei jää teil muud üle kui vaikselt nõustuda (Rootsis näitel kus see on juba argipäev).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Te rumalad lillalapsed ja piiratud mõtlemisega kanad ei saa aru et selline ajupesu käib nii hillitsetult et te ei saa arugi mis selle kaugem eesmärk on. Kas te olete siis ka nii vabameelsed ja sallivad kui ükspäev tuleb teie teismeline koju ja nõuab soovahetusoperatsiooni ja kuna riik on selle seadustaud siis ei jää teil muud üle kui vaikselt nõustuda (Rootsis näitel kus see on juba argipäev).

No isegi, kui nõuab, mis sellest siis on? Kui see minu põhimõtetega vastuolus on, siis ma ei toeta seda, antud juhul siis rahaliselt. Ma muidugi ei näe ka, et keegi noor “ajupesu” tulemusena võtaks ette soovahetust.
See, et inimesed on edasi arenenud ja suudavad aksepteerida enda kõrval teistsuguseid, võib olla normaalusest kõrvale kalduvaid inimesi, ei tekita neid juurde. Nad lihtsalt julgevad pimedatest toanurkadest välja tulla, mis on normaalne! Vene ajal polnud ka invaliide või vaimust vaeseid olemas, sest me ei näinud neid, need on lääne ajupesu tulemus, et meil on jalutuid ja lombakaid nüüd avalikel üritustel näha, kas nii?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No isegi, kui nõuab, mis sellest siis on? Kui see minu põhimõtetega vastuolus on, siis ma ei toeta seda, antud juhul siis rahaliselt. Ma muidugi ei näe ka, et keegi noor “ajupesu” tulemusena võtaks ette soovahetust.

See, et inimesed on edasi arenenud ja suudavad aksepteerida enda kõrval teistsuguseid, võib olla normaalusest kõrvale kalduvaid inimesi, ei tekita neid juurde. Nad lihtsalt julgevad pimedatest toanurkadest välja tulla, mis on normaalne! Vene ajal polnud ka invaliide või vaimust vaeseid olemas, sest me ei näinud neid, need on lääne ajupesu tulemus, et meil on jalutuid ja lombakaid nüüd avalikel üritustel näha, kas nii?

See väärastumise akstepteerimine ongi ajupesu tulemus. Looduses, kus on veel terved instinktid nokitakse erinevad surnuks, sest loomad veel teavad, et erinevus ei rikasta, vaid nõrgendab. Inimene on omas kõrkuses ainus liik, kes räpaseid ja haiglasi tundeid ja väärastumusi õigustab, nagu ta on ka ainus liik, kes on loomulikest tungidest teinud pelga naudinguvahendi.

Ja on üüratu vahe, kas tegu on kehalise või vaimu haigusega. Kõigis vaimu tabavates haigustes on inimene ise süüdi ja kõigist vaimu tabanud haigustest või väärastumustest peab inimene ise omal tahtejõul ka välja tulema! See on võimalik, kui kasvatada last tema tahtejõudu raudseks treenides läbi ülirange kasvatuse, reeglite ja ülikõrge nõudlikkuse. Laps peab esimestest eluaastatest teadma selget vahet õige ja vale vahel, omama tugevat moraalset selgroogu, et saada meie allakäinud maailma kiusatustega hakkama.

Vahel ma mõtlen, et Malle Pärnal oli tõesti õigus, kui ta ütles, et mittekristlased ja ateistid pole täiskasvanuks saanudki ja ei saa maailmast ikka üldse aru.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See väärastumise akstepteerimine ongi ajupesu tulemus. Looduses, kus on veel terved instinktid nokitakse erinevad surnuks, sest loomad veel teavad, et erinevus ei rikasta, vaid nõrgendab. Inimene on omas kõrkuses ainus liik, kes räpaseid ja haiglasi tundeid ja väärastumusi õigustab, nagu ta on ka ainus liik, kes on loomulikest tungidest teinud pelga naudinguvahendi.

Ja on üüratu vahe, kas tegu on kehalise või vaimu haigusega. Kõigis vaimu tabavates haigustes on inimene ise süüdi ja kõigist vaimu tabanud haigustest või väärastumustest peab inimene ise omal tahtejõul ka välja tulema! See on võimalik, kui kasvatada last tema tahtejõudu raudseks treenides läbi ülirange kasvatuse, reeglite ja ülikõrge nõudlikkuse. Laps peab esimestest eluaastatest teadma selget vahet õige ja vale vahel, omama tugevat moraalset selgroogu, et saada meie allakäinud maailma kiusatustega hakkama.

Vahel ma mõtlen, et Malle Pärnal oli tõesti õigus, kui ta ütles, et mittekristlased ja ateistid pole täiskasvanuks saanudki ja ei saa maailmast ikka üldse aru.

Täiega hull värk noh. Mille poolest sinu radikaalsed ideed erinevad mingi hullu moslemi omast (va muidugi see, et jumalus on teine)?

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga mis sa arvad siis sellest, kui sind surnuks nokitakse? sa oled selline piisavalt kõrvalekalduv ja psüühika ei tundu ka korras olevat – kvalifitseerud sinna loodusliku valiku veskisse minekuks küll

Please wait...
Postitas:
Kägu

Elusorganismi tunnuseks on areng. Me inimesed pole õnneks looma tasemele jäänud, et endast erinevat surnuks nokkida ja ära süüa. Kas sinna primitiivide tasandile tagasi, ongi kristlaste ja konservatiivide kauge eesmärk?Hullus ju niimoodi mõelda!

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Võtke aega video ära vaadata! LGBT aktivistide tegevusest Eestis laste kallal