Esileht Ajaviite- ja muud jutud Võtke aega video ära vaadata! LGBT aktivistide tegevusest Eestis laste kallal

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )

Teema: Võtke aega video ära vaadata! LGBT aktivistide tegevusest Eestis laste kallal

Postitas:
Kägu

LGBT aktivistid pakuvad nõustamisteenust noortele, kes ise nende poole pöörduvad. Ei ole nii, et nad varitsevad tänaval ja küsivad, et kas homoseksuaalsusest või soovahetusest ka kuulda tahad. Küll aga teevad seda igasugused usklikud. Teiseks, nõustamisteenus ei tähenda, et kellelegi soovitatakse midagi, umbes et “sul on homo nägu, tahad omasoolisi proovida” või et “lesbipaketi asemel proovi transpaketti”. Ikka vastatakse noorte endi küsimustele. Neil noortel on juba tekkinud arusaam, et kes nad on, muidu nad sinna üldse ei pöörduks. Need vanemad ise on oma lapsi ignoreerinud või paduusklikud, kes arvavad, et homoseksuaalsus on patt ja lapsele on deemonid sisse läinud.

Soovahetus noorena ei tähenda hormoone ega operatsioone, sest see pole Eestis seaduslik. Isegi juhul kui oleks, ei hakataks seda neile soovitama. Räägitakse sooidentiteedist, aktsepteerimisest, teistele rääkimisest, teiste suhtumisest jne. Kõige äärmuslikum asi, mida noor teha võib, on vastassoo riiete kandmine, aga näiteks naiste puhul on see juba üsna tavaline. Noored tüdrukud käivadki tavaliselt teksade ja tossudega, mitte kleidiga.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kus siis oli räige vägivald, ajupesu, homostamine? Kui ühing pakub nõustamisteenust kellelegi, kes niigi asja vastu huvi tunneb jne. Ah, ma ei jõua, sinu maailmavaatega mina ei haaku ja leian, et nõustamine ei “tee” kedagi homoks. “Soovahetus” on siin ikka väga allegooriliselt võttes, mitte opina mõeldud, sest seadusest tulenevalt alaealisele mingigi tervishoiuteenuse osutamiseks peab olema vanema teavituskohustus ja teiseks vanema nõusolek kirjalikus vormis, isegi vaktsiinisüstiks koolis, ammugi erakliiniku opiks.

Su laps jälle terapeudil kalli raha eest, et sul on aega oma viha siin laotada? Näed, sinagi vajad nõustamist.

Terapeudi, psühholoogi ja psühhiaatri kohus on muuta patsient NORMAALSEKS, mitte õigustada ega kiita takka tema luuludele, väärastumisele, ebanormaalsusele ja erandlikkusele. Inimesele on alati kõige parem olla tavaline ja keskmine. Igasugune erinevuse vajadus on juba väärastunud ego teema.

Homoseksuaalsus ja soovahetamine ei ole psüühikahaigus. Aeg on edasi läinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Te rumalad lillalapsed ja piiratud mõtlemisega kanad ei saa aru et selline ajupesu käib nii hillitsetult et te ei saa arugi mis selle kaugem eesmärk on. Kas te olete siis ka nii vabameelsed ja sallivad kui ükspäev tuleb teie teismeline koju ja nõuab soovahetusoperatsiooni ja kuna riik on selle seadustaud siis ei jää teil muud üle kui vaikselt nõustuda (Rootsis näitel kus see on juba argipäev).

No isegi, kui nõuab, mis sellest siis on? Kui see minu põhimõtetega vastuolus on, siis ma ei toeta seda, antud juhul siis rahaliselt. Ma muidugi ei näe ka, et keegi noor “ajupesu” tulemusena võtaks ette soovahetust.

See, et inimesed on edasi arenenud ja suudavad aksepteerida enda kõrval teistsuguseid, võib olla normaalusest kõrvale kalduvaid inimesi, ei tekita neid juurde. Nad lihtsalt julgevad pimedatest toanurkadest välja tulla, mis on normaalne! Vene ajal polnud ka invaliide või vaimust vaeseid olemas, sest me ei näinud neid, need on lääne ajupesu tulemus, et meil on jalutuid ja lombakaid nüüd avalikel üritustel näha, kas nii?

See väärastumise akstepteerimine ongi ajupesu tulemus. Looduses, kus on veel terved instinktid nokitakse erinevad surnuks, sest loomad veel teavad, et erinevus ei rikasta, vaid nõrgendab. Inimene on omas kõrkuses ainus liik, kes räpaseid ja haiglasi tundeid ja väärastumusi õigustab, nagu ta on ka ainus liik, kes on loomulikest tungidest teinud pelga naudinguvahendi.

Ja on üüratu vahe, kas tegu on kehalise või vaimu haigusega. Kõigis vaimu tabavates haigustes on inimene ise süüdi ja kõigist vaimu tabanud haigustest või väärastumustest peab inimene ise omal tahtejõul ka välja tulema! See on võimalik, kui kasvatada last tema tahtejõudu raudseks treenides läbi ülirange kasvatuse, reeglite ja ülikõrge nõudlikkuse. Laps peab esimestest eluaastatest teadma selget vahet õige ja vale vahel, omama tugevat moraalset selgroogu, et saada meie allakäinud maailma kiusatustega hakkama.

Vahel ma mõtlen, et Malle Pärnal oli tõesti õigus, kui ta ütles, et mittekristlased ja ateistid pole täiskasvanuks saanudki ja ei saa maailmast ikka üldse aru.

Vastupidi, evolutsiooniliselt erinevus rikastab. Oma pereringis paljunedes tekivad geneetilised haigused, samuti jäävad erinevad inimesed tingimuste muutudes ellu. Loomade seas on homoseksuaalsus tavaline.

Vaimuhaigused on täpselt samasugused haigused nagu füüsilised. See, et sina neid ei näe, ei tähenda, et pole olemas. Samamoodi ei näe sa bakterieid ja viiruseid, aga ei arva seda, et tahtejõuga peab välja tulema. Või arvad, mine tea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tsiteerin siin Harri Kingot. Tema mõtted on ka minu mõtted!

Millal meie inimesed taipavad, et see sõda homomeelsuse poolt ja vastu ei toimu mitte ajalehtede veergudel ja interneti kommentaariumites, vaid selle sõja rindejoon läheb läbi iga meie kodu ja läbi igaühe südame. Sest on ju lapsed ja lapselapsed meil kõigil (või siis saavad olema) ja me kõik oleme silmitsi selle sõjaga. Sest panuseks selles sõjas on meie järglaste tulevik ja normaalsus – meie silmaterad ja pesamunad. Need kõige tillukesemad ja kaitsetumad.

Need on meie lapsed, keda homod ja muud väärastunud inimesed ohustavad. Need on meie lapsed, kes on ohustatud ka sellest, et üha laiemalt pannakse tavaklassidesse neid lapsi, kes peaks olema kinnistes erikoolides erihooldajate erihoolduse all. Normaalne inimene ei pea tegelema nende vanemate vigade parandusega, nad ei pea taluma enda keskel nende lapsi ohustavaid.

Minul emana on õigus NÕUDA, et kõik vaarastunud, kes võivad minu lapsi ohustada, oleks ühiskonnast eemaldatud!”

Ja kui su enda laps osutub homoks? Siis ikka muudkui nõuad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Te rumalad lillalapsed ja piiratud mõtlemisega kanad ei saa aru et selline ajupesu käib nii hillitsetult et te ei saa arugi mis selle kaugem eesmärk on. Kas te olete siis ka nii vabameelsed ja sallivad kui ükspäev tuleb teie teismeline koju ja nõuab soovahetusoperatsiooni ja kuna riik on selle seadustaud siis ei jää teil muud üle kui vaikselt nõustuda (Rootsis näitel kus see on juba argipäev).

No isegi, kui nõuab, mis sellest siis on? Kui see minu põhimõtetega vastuolus on, siis ma ei toeta seda, antud juhul siis rahaliselt. Ma muidugi ei näe ka, et keegi noor “ajupesu” tulemusena võtaks ette soovahetust.

See, et inimesed on edasi arenenud ja suudavad aksepteerida enda kõrval teistsuguseid, võib olla normaalusest kõrvale kalduvaid inimesi, ei tekita neid juurde. Nad lihtsalt julgevad pimedatest toanurkadest välja tulla, mis on normaalne! Vene ajal polnud ka invaliide või vaimust vaeseid olemas, sest me ei näinud neid, need on lääne ajupesu tulemus, et meil on jalutuid ja lombakaid nüüd avalikel üritustel näha, kas nii?

See väärastumise akstepteerimine ongi ajupesu tulemus. Looduses, kus on veel terved instinktid nokitakse erinevad surnuks, sest loomad veel teavad, et erinevus ei rikasta, vaid nõrgendab. Inimene on omas kõrkuses ainus liik, kes räpaseid ja haiglasi tundeid ja väärastumusi õigustab, nagu ta on ka ainus liik, kes on loomulikest tungidest teinud pelga naudinguvahendi.

Ja on üüratu vahe, kas tegu on kehalise või vaimu haigusega. Kõigis vaimu tabavates haigustes on inimene ise süüdi ja kõigist vaimu tabanud haigustest või väärastumustest peab inimene ise omal tahtejõul ka välja tulema! See on võimalik, kui kasvatada last tema tahtejõudu raudseks treenides läbi ülirange kasvatuse, reeglite ja ülikõrge nõudlikkuse. Laps peab esimestest eluaastatest teadma selget vahet õige ja vale vahel, omama tugevat moraalset selgroogu, et saada meie allakäinud maailma kiusatustega hakkama.

Vahel ma mõtlen, et Malle Pärnal oli tõesti õigus, kui ta ütles, et mittekristlased ja ateistid pole täiskasvanuks saanudki ja ei saa maailmast ikka üldse aru.

Täiega hull värk noh. Mille poolest sinu radikaalsed ideed erinevad mingi hullu moslemi omast (va muidugi see, et jumalus on teine)?

Luba ma parandan sind. Kristlastel, moslemitel ja juutidel on sama Jumal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tsiteerin siin Harri Kingot. Tema mõtted on ka minu mõtted!

Millal meie inimesed taipavad, et see sõda homomeelsuse poolt ja vastu ei toimu mitte ajalehtede veergudel ja interneti kommentaariumites, vaid selle sõja rindejoon läheb läbi iga meie kodu ja läbi igaühe südame. Sest on ju lapsed ja lapselapsed meil kõigil (või siis saavad olema) ja me kõik oleme silmitsi selle sõjaga. Sest panuseks selles sõjas on meie järglaste tulevik ja normaalsus – meie silmaterad ja pesamunad. Need kõige tillukesemad ja kaitsetumad.

Need on meie lapsed, keda homod ja muud väärastunud inimesed ohustavad. Need on meie lapsed, kes on ohustatud ka sellest, et üha laiemalt pannakse tavaklassidesse neid lapsi, kes peaks olema kinnistes erikoolides erihooldajate erihoolduse all. Normaalne inimene ei pea tegelema nende vanemate vigade parandusega, nad ei pea taluma enda keskel nende lapsi ohustavaid.

Minul emana on õigus NÕUDA, et kõik vaarastunud, kes võivad minu lapsi ohustada, oleks ühiskonnast eemaldatud!”

Kae, kus tuli puhas aarialane välja. Teda ja tema tibu ei tohi teised hälvikud segada. Olgu need teist värvi nahaga, teise suunitlusega, teisest rahvusest, teise käitumise või teise taustaga. Vb mõni on isegi diagnoosiga, vb mõni täitsa puudega, vb mõni lihtsalt ei meeldi või on vaesem või teeb ebameeldivat tööd, ei sõida õige autoga, võibolla üldse ei sõida autoga. Ning muidugi hoidku jumal veganite eest ka, need ju puhta saatanast. Soovitan – NÕUA riigikogult, et hakataks kiiremas korras koonduslaagreid looma häiriva elemendi eemaldamiseks ühiskonnast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Noh..ma pole küll päris lillalaps..tavalisest heteroperest ikka, aga jah…kuigi mu lapsed on juba veidi vanemad, kui teismelised, siis saan vaid teoretiseerida. Kui mu laps nõuaks soovahetusoperatsiooni, siis oleksin ma juba ammu enne märganud, et ta sinnakanti areneb…ja oleksin talle igatepidi toeks. Kindlasti oleks see esialgu raske aktsepteerida ja vbl vajaksin ka ise psühholoogilist nõustamist, aga ka lapse suunaksin nõustamisele, sest kindlasti ei tule soovahetustahe mingi pealiskaudse “ajupesu” peale ja pole see ka mingi moeasi, et näe sõber tahab, ma ka siis. Kui samasoolisega seksimine on paljudel noortel lihtsalt selline eksperimenteerisfaas, mis enamusel mööda läheb siis see, kui ennast vastassoo esindajana identifitseeritakse, on ikka tavaliselt palju sügavam ja totaalsem, ilmselt kuskil kromosoomide tasemel juba enne sündi paika pandud. Aga kohe kindlasti ei arvaks ma, et mu laps on ebanormaalne ja hälbeline ja enam kuhugi ei kõlba. Mul oleks siis edaspidi tütre asemel hoopis poeg või poja asemel tütar ja elu läheks edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte mingit sellist õigust sul pole, ole sa ema (väga kahju, et loodus sinu puhul ei sekkunud) või mitte. Homoseksuaalse orientatsiooniga inimesed ei ole väärastunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Looduses, kus on veel terved instinktid nokitakse erinevad surnuks, sest loomad veel teavad, et erinevus ei rikasta, vaid nõrgendab. Inimene on omas kõrkuses ainus liik, kes räpaseid ja haiglasi tundeid ja väärastumusi õigustab, nagu ta on ka ainus liik, kes on loomulikest tungidest teinud pelga naudinguvahendi.

See on nüüd mingi väärastunud kompott evolutsiooniteooriast ja… ma ei tea, millest. No igatahes mitte kristlusest. Humanism (see räpaste ja haiglaste tunnete ja väärastumustega inimese aktsepteerimine nii nagu ta on, st tavalise patusena nagu kõik me teisedki) on kristluse laps. Võibolla kohati tänamatu ja ülekäte läinud laps, kes on oma vanemad ära unustanud, aga ligimese armastamine kõigi tema vigadega on Kristuse õpetus. Erinevate surnuksnokkimine võib olla kuidagi judaismi või islami maailmapilti paigutatav (ei tea, ei ole nendega lähemalt kursis), aga kristlusega ei ole sellel küll mitte midagi pistmist.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lugedes seda teemat, mõtlen et kui Eesti elanike peres on homo järeltulija, siis arenenumad lähiriigid võiks selle pere asüülitaotlust toetada. Sest Eestis on ohtlikult palju rumalust ja väiklust. Ohtlikult palju hulle, kes reaalselt ongi valmis teise pere lapse “surnuks nokkima” põhjendades oma elajalikkust enesekaitsega. No et äkki naabripere lapse omasooiharus on nakkav ja siis surebki ühiskond välja.
Kõige hullem on ilmselt olla laps sellises peres.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugedes seda teemat, mõtlen et kui Eesti elanike peres on homo järeltulija, siis arenenumad lähiriigid võiks selle pere asüülitaotlust toetada. Sest Eestis on ohtlikult palju rumalust ja väiklust. Ohtlikult palju hulle, kes reaalselt ongi valmis teise pere lapse “surnuks nokkima” põhjendades oma elajalikkust enesekaitsega. No et äkki naabripere lapse omasooiharus on nakkav ja siis surebki ühiskond välja.

Kõige hullem on ilmselt olla laps sellises peres.

Mina jälle arvan, et eestis on liiga palju lolle(sina), kes ei suuda loetust aru saada ega näha kuhu inimkond teel on. Aga ajalugu kordub sellegi poolest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Siirast huvist küsin, et mida see homolevik annab? mida teevad need ülemaailmsed LGBT organisatsioonid miljonite pööratutega ja sootutega? Mis on neide pikem eesmärk?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siirast huvist küsin, et mida see homolevik annab? mida teevad need ülemaailmsed LGBT organisatsioonid miljonite pööratutega ja sootutega? Mis on neide pikem eesmärk?

Alustuseks võiks olla selleks võimalus oma elu rahus ära elada koos oma eripäradega, ilma et neid aina “surnuks nokkida” tahetaks.

(Pmst sama hästi võiks küsida, mis on tedretähnilise või vasakukäelise elu pikem eesmärk; mida selliste levik küll annab…)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alustuseks võiks olla selleks võimalus oma elu rahus ära elada koos oma eripäradega, ilma et neid aina “surnuks nokkida” tahetaks.

(Pmst sama hästi võiks küsida, mis on tedretähnilise või vasakukäelise elu pikem eesmärk; mida selliste levik küll annab…)

Ma arvan, et said minust valesti aru. Ise olen samal arvamusel, et vahet pole kes kellega magab, peaasi, et mõlemad pooled nõus ja õnnelikud.
Minu küsimus oli pigem suunatud neile, kes väidavad, et see on üleilmne vandenõu ja kogu maailma homod tahavad süüta lapsukesi homoks pöörata või sugu vahetama ajada. Mis nende arvates selle üleilmse homo- ja sootuarmeega pihta hakatakse?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Perekonna hävitamine. Kui hävib perekond, hävib ühiskond. Väärastunud, pideta ühiskond on kergelt manipuleeritav. Lisaks on eesmärk vähendada rahvastikku. Loe uuest maailmavalitsusest ja pilt saab selgemaks. See on saatanlik projekt inimkonna orjastamiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Perekonna hävitamine. Kui hävib perekond, hävib ühiskond. Väärastunud, pideta ühiskond on kergelt manipuleeritav. Lisaks on eesmärk vähendada rahvastikku. Loe uuest maailmavalitsusest ja pilt saab selgemaks. See on saatanlik projekt inimkonna orjastamiseks.

Ja maailmavalitseja on kes? Soros? Rockefellerid? Reptiilid? Vabamüürlased? Hullud, kes igasugu vandenõusid pidevalt genereerivad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Homod ja biseksuaalid tahavad pere hävitada? Mina tean, et paljud homod elavad tavalist pereelu (käivad tööl, reisil, teevad süüa, koristavad, käivad kinos). Keda nad sellega orjastavad???

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

“See on võimalik, kui kasvatada last tema tahtejõudu raudseks treenides läbi ülirange kasvatuse, reeglite ja ülikõrge nõudlikkuse. Laps peab esimestest eluaastatest teadma selget vahet õige ja vale vahel, omama tugevat moraalset selgroogu, et saada meie allakäinud maailma kiusatustega hakkama.”

Ahah. Et last tuleb kasvatada nii, nagu Viljandi koolitulistajat kasvatati? Nunuh.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja maailmavalitseja on kes? Soros? Rockefellerid? Reptiilid? Vabamüürlased? Hullud, kes igasugu vandenõusid pidevalt genereerivad?

Kas sa eitad fakti, et kogu maailma rikkustest 90% on kindla seltskonna käes, kes rahvastikust moodustavad alla 5%?

Miks sa arvad, et nad seda positsiooni ei soovi säilitada ja selle nimel tööd ei tee?
Sest muud tööd neil enam pole ju vaja ammu teha, nagu sul aparaaditehases igapäevaselt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas sa eitad fakti, et kogu maailma rikkustest 90% on kindla seltskonna käes, kes rahvastikust moodustavad alla 5%?

Miks sa arvad, et nad seda positsiooni ei soovi säilitada ja selle nimel tööd ei tee?

Sest muud tööd neil enam pole ju vaja ammu teha, nagu sul aparaaditehases igapäevaselt.

Ja kes siis ikkagi? Luuludega on vist raske elada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Homod ja biseksuaalid tahavad pere hävitada? Mina tean, et paljud homod elavad tavalist pereelu (käivad tööl, reisil, teevad süüa, koristavad, käivad kinos). Keda nad sellega orjastavad???

Ega siis homod ise ei orjasta, nemad ise on kõige suuremad orjad – oma patu orjad. Nende kaudu lihtsalt saab seda haigust propageerida ja noori nakatada, kogu ühiskonda perverteerida ja lõhkuda. Tugevat kristlikku peret on äärmiselt raske lõhkuda ja mõjutada, aga homo kärgpere oma identiteedikriisis lastega on lükata-tõmmata igasuguste moevoolude poolt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kes siis ikkagi? Luuludega on vist raske elada?

Sa ei tunne neid nagunii ja kunagi ka ei hakka tundma. Seega, sinu jaoks pole vahet, kes.
Kuidas sul luuludega elada on, eks sa tead paremini. Sina ju arvad, et kommunism on maailmas domineeriv…
Päriselu on midagi muud, you know.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii haiget teksti ei ole ammu lugenud. Need on arvatavasti reptiilid, sest inimese eluiga on selliseks muutuseks paraku liiga lühike. Esimese postituse põhjal arvasin, et ehk oleks abi kui sa ennast natuke hariksid, aga tundub, et oled juba üle õppinud.
Kus see aparaaditehas asub kus ma tööl käin?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus see aparaaditehas asub kus ma tööl käin?

????
Sa vist ei saanud isegi sellest aru, et aparaaditehase all ei mõelnud keegi mingit konktreetset asutust, kus mingeid aparaate tehakse.
Ok.

Aga kas sa oma pisikese mõistusega seda oskad ehk seletada, miks Youtube selle teemaalgatuses mainitud video maha on võtnud?

Kas sõna siis polegi enam vaba?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sõna on vaba siis, kui sa levitad roiskumist ja amoraalsust. Selle vastu võetud sõna ei ole vaba.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

????
Sa vist ei saanud isegi sellest aru, et aparaaditehase all ei mõelnud keegi mingit konktreetset asutust, kus mingeid aparaate tehakse.
Ok.

Aga kas sa oma pisikese mõistusega seda oskad ehk seletada, miks Youtube selle teemaalgatuses mainitud video maha on võtnud?

Miks sa arvad, et see sinu video oli ainuke mille Youtube maha võttis?
Mõtle oma suure mõistusega edasi, et oled eriliselt valgustatud. Ma hoian pöialt, et oma lähedastel mõistus ikka surmani korras püsiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et see sinu video oli ainuke mille Youtube maha võttis?

Kle, sa ei ole normaalne.

Esiteks, see ei olnud “minu” video.
Teiseks, ma isegi ei olnud nõus sellega, mida nad seal jahusid. Et LGBT teeb soovahetuspropagandat lastele, kui soovahetust saab nagunii alles täiskasvanuna teha. Seega, las teevad, kui tahavad ja kui lapsel 18 aastaseks saamiseni see soov säilib, siis vahetagu oma sugu.
See selleks.

Aga mis häirib praegu on see, et igaüks ei või oma arvamust avaldada. Ilma, et mingi armee kägusid ei tunneks end haavatuna ja ei kukuks valekaebama. (muul viisil vast youtube poleks seda maha võtnud)

Ehk siis meil oleks vaja uut tube, mis ei oleks YOUtube,
vaid OUR TUBE.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas keegi oskab öelda, kus seda videot veel vaadata saaks? Või ongi igaveseks internetist kadunud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas keegi oskab öelda, kus seda videot veel vaadata saaks? Või ongi igaveseks internetist kadunud?

Nad lubasid selle kuhugi mujale üles saadida. Mis nende väitel pidi nõudma palju raha ja et tuleb võtta selleks tööle uus inimene.
(ilmselt youtubesse läksid videod iseseisvalt, ilma raha ja inimeseta üles)

Aga huvitav on see, et Youtube näiteks hoiab täiesti vabalt üleval (ja juba viis aastat) videot selle kohta, mida head HITLER korda saatis.

Selle kohta pole ükski lesbi kaebust teinud ja kõik saavad vabalt kuulata, et Hitler tõstis Saksa majanduse viie aastaga Euroopa rikkaimaks, piiras oma riigis suitsetamist ja suitsureklaame, rajas kiirteed, mis on kasutusel tänaseni, mõtles välja tõrvikuga olümpiatule toomise ja oli maaima esimeste loomakitseseaduste väljamõtleja ja vastuvõtja.
Kedagi ei koti, AGA lesbarite propagandapaljastus kotib?

Haige ju?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eesmärk on saada heakskiit ja ÕIGUSTUS oma kõlvatusele ja väärastumisele ehk mida rohkem on nende omasuguseid, seda lihtsam on neil ka iseendi silmis “normaalne” olla. Kui raske on sellest aru saada?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Võtke aega video ära vaadata! LGBT aktivistide tegevusest Eestis laste kallal