Esileht Pereelu ja suhted Võtku homme mind või saatan..

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Võtku homme mind või saatan..

Postitas:

Oma värskes raamatus väidab M. Raud, et seksi puudus suhtes naist minema ei peleta, pigem teeb seda liigne seksisoov mehe poolt. Üllatav arvamus, aga tõsi mis tõsi. Mida aasta edasi, seda mõnusam mehega on, saab rahulikult rääkida ja arutleda, ilma et mees pidevalt pinda käiks ja seljas elaks.

 

+15
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.11 19:42; 05.11 06:21; 05.11 10:12; 05.11 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vat leidsid ka autoriteedi…

+13
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen elanud aastaid suhtes, kus seks oli kehv ja seda oli vähe. Tõesti minema ei ole veel läinud. Aga nüüd leidsin armukese, kellega seks on suurepärane. Ja kuigi takistusi on palju, kaalun eelmisest suhtest loobumist armukese kasuks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean ka mitmeid naisi, kes on lahku läinud seetõttu, et mees kogu aeg seljas elab ja seksisooviga ahistab. Perekooliski mitmed rääkinud. Sellepärast on lõpuks ka armastus kadunud, sest kaaslane on mõjunud ahistavaks ja vastikuks pideva survestamisega. Sealhulgas nõuavad mehed seksi nagu neil oleks kohe mingi õigus sellele. Aga teise inimese kehale ja selle kasutamisele ei saa olla mingit õigust.

See pidev seksi peale määrimine, sellest rääkimine, pealetükkivus, vihjed jne mõjuvad tegelikult väga ebameeldivalt ja ahistavalt. Isegi kogenud seda. Kui isegi tekiks mingi tahtmine, siis see on täielikult välistatud sellise survestamise tõttu.

+25
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine kuival on, siis eks pere ja laste nimel lepitakse olukorraga, aga kas see nüüd just parim variant on? Sisimas on ju ikka rahulolematu, aastad lähevad, sealhulgas ka parimad aastad, mida võiks nautida seksuaalses mõttes. Ja seda kaotatud aega tagasi ei saa.

Imelikke väljendeid kasutavad mõned eespool kommenteerijad, et “mees elab seljas”, “rahu ei anna”. Kas see tähendab, et naine jääb seksis tegelikult rahuldamata, ei saa orgasmi ja kogu seks ongi see, et ollakse mehele ainult “asi”, mille kallal mees end rahuldab? Raske uskuda, et naine, kellel seks oma mehega klapib ja kes seksist ka ise rahulduse saab, sedasi end väljendab. Kui suhtes seks on vilets, siis muidugi, polegi midagi kaotada.

Nii et Raua juttu peaks täpsustama, et kehva seksiga suhtes lepib naine ka ilma olemisega.  Pole ju midagi kaotada. Kui aga on kogetud head seksi, siis on küll raske loobuda ja seda ühist elu ka seksita endale ilusaks mõelda. Ilmselt need naised ei kurda, eriti oma mehele, aga sisimas on pettunud.

 

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina petsin, aga mitte seksipuudusest, vaid tähelepanupuudusest. Nii on.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt neid suure isuga isendeid naise sisemaailm ei koti. Seetõttu ongi naine vaimselt rahuldamata ning ei soovi mehega ka füüsiliselt suhelda.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.11 19:42; 05.11 06:21; 05.11 10:12; 05.11 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen elanud aastaid suhtes, kus seks oli kehv ja seda oli vähe.

Kui on kehv, siis on ju boonus, kui seda on vähe.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt neid suure isuga isendeid naise sisemaailm ei koti. Seetõttu ongi naine vaimselt rahuldamata ning ei soovi mehega ka füüsiliselt suhelda.

Nii ongi

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin ka selle raamatu läbi.

Noh, Liina on ennast vähemalt kehtestanud. Aplodeerisin selle koha peal, kus selgus, et ta soovib üksinda käimisi. Ja ka naise seksuaalsed vajadused olid päris hästi lahti analüüsitud.

Muidugi oli selles raamatus palju pahna, kopeeritud analüüse (võiks isegi ütelda, et see raamat oli üks suur referaat) ja nö vanu nalju.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, Liina on ennast vähemalt kehtestanud. Aplodeerisin selle koha peal, kus selgus, et ta soovib üksinda käimisi.

See on ju selge, et 20 aastat noorem naine on kodus täielik boss. Mehel ei ole mingisugust valikut, teeb täpselt nii, nagu öeldakse.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 09:06; 05.11 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib olla ka vastupidi – mees tiksub suhtes, aga naine tahab seksi. Minu eelmises suhtes mees üllatunult küsis: ” Kas sa tahaksid iga päev seksida?”. Ma arvan, et me oleks mitu aastat rohkem koos olnud, kui seksiga oleks asjad korras olnud. Miks üldse mehega suhtes olla, kui seksida ei saa. Jutustada eri teemadel, kinos käia, matkal ja muud taolist võin ma ka sõprade ja heade tuttavatega.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsi! Mina petsin, kuna seks oli halb (mehele oli oluline ainult enda orgasm ja ma isegi ei mäleta, kas ma ise kordagi temaga sain) ja pidevalt käis survestamine ja peale pressimine (“aga kui sa ise ei taha, siis äkki teed suuga lihtsalt?”). Lisaks ega teda mu sisemaailm ka tõesti ei huvitanud. Petsin mehega, kes esmalt tegeles minuga ja mitmeid kordi andis mõista, et on okei ka, kui ta seekord ei saa. Ja pärast mitmeid aastaid siiamaani on nii. Vahepeal ikka räägib seksist, et tahaks, aga ei ole see kunagi selline isekas nõudmine. Tunnetab ilusti ära, kas mul on tuju.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, Liina on ennast vähemalt kehtestanud. Aplodeerisin selle koha peal, kus selgus, et ta soovib üksinda käimisi.

See on ju selge, et 20 aastat noorem naine on kodus täielik boss. Mehel ei ole mingisugust valikut, teeb täpselt nii, nagu öeldakse.

Mul on kahju, aga nüüd peab see boss üksi laste ja pereeluga hakkama saama.

Täitmatute füüsiliste vajadustega Raud lihtsalt ei sobi pereeluks. Tuhandete kilomeetrite kauguselt on ju hea õhata kui toredad on lapsed ja et Liinaga on nüüd ka suhe korras.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.11 19:42; 05.11 06:21; 05.11 10:12; 05.11 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kui sa ise ei taha, siis äkki teed suuga lihtsalt?

Käega teeks, suuga mitte. Suuga tegemiseks pean mina küll väga mängulises tujus olema. Imelik arvamus, et soovi puudumisel oraalseks on kuidagi lihtsam või vähem vastumeelne kui vaginaalne vahekord.

Aga kätega – no problem.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tâiesti minu elu, ainult üks solvumine ja survestamine, kui iga päev ei saa. Isegi terviseprobleemidega peab talle vastu tulema. Vastik on. Neid naisi on küll ja veel, kes seda taluvad-muideks. See aastatepikkune vihjamine, ahistamine ja kogu muu kustutab viimsegi isu, olgu inimene tahes ilus ja seksapiilne, lihtsalt peale surutud asi ei ole see moda tahaks, eriti kui seda rõvedalt serveeritakse. Aga, minu mees sellest aru ei saa ja sellise jutu peale tõmbab jumala turri. Ise on niiii ebameeldiv selle teemaga, õeh.

Ja põhjus, et sa elad selle ahistava ja rõveda mehega, on…?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 10:50; 05.11 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tâiesti minu elu, ainult üks solvumine ja survestamine, kui iga päev ei saa. Isegi terviseprobleemidega peab talle vastu tulema. Vastik on. Neid naisi on küll ja veel, kes seda taluvad-muideks. See aastatepikkune vihjamine, ahistamine ja kogu muu kustutab viimsegi isu, olgu inimene tahes ilus ja seksapiilne, lihtsalt peale surutud asi ei ole see moda tahaks, eriti kui seda rõvedalt serveeritakse. Aga, minu mees sellest aru ei saa ja sellise jutu peale tõmbab jumala turri. Ise on niiii ebameeldiv selle teemaga, õeh.

Ja põhjus, et sa elad selle ahistava ja rõveda mehega, on…?

põhjus sama, mis enamikul eesti paaridel- raha.

pole vaja selliseid retoorilisi küsimusi küsida.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.11 19:42; 05.11 06:21; 05.11 10:12; 05.11 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidevalt seljas elamine on vist mingi 20-25 aastaste teema. Mul 35+ seda muret enam ei ole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma värskes raamatus väidab M. Raud, et seksi puudus suhtes naist minema ei peleta, pigem teeb seda liigne seksisoov mehe poolt. Üllatav arvamus, aga tõsi mis tõsi. Mida aasta edasi, seda mõnusam mehega on, saab rahulikult rääkida ja arutleda, ilma et mees pidevalt pinda käiks ja seljas elaks.

Sõltub ka naisest. Minul on nüüd neljakümnendates tunduvalt suurem seksisoov kui varem ja täiesti hullumistunne on, kui mees nädalate viisi jääb enne lapsi magama ja seksiks vaid kord kuus jaksu leiab.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma värskes raamatus väidab M. Raud, et seksi puudus suhtes naist minema ei peleta, pigem teeb seda liigne seksisoov mehe poolt. Üllatav arvamus, aga tõsi mis tõsi. Mida aasta edasi, seda mõnusam mehega on, saab rahulikult rääkida ja arutleda, ilma et mees pidevalt pinda käiks ja seljas elaks.

Milleks üldse sulle mees, võta lihtsalt naine endale. Siis pole vaja seksida ja ongi suhtelmine.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 11:48; 05.11 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma värskes raamatus väidab M. Raud, et seksi puudus suhtes naist minema ei peleta, pigem teeb seda liigne seksisoov mehe poolt. Üllatav arvamus, aga tõsi mis tõsi. Mida aasta edasi, seda mõnusam mehega on, saab rahulikult rääkida ja arutleda, ilma et mees pidevalt pinda käiks ja seljas elaks.

Sõltub ka naisest. Minul on nüüd neljakümnendates tunduvalt suurem seksisoov kui varem ja täiesti hullumistunne on, kui mees nädalate viisi jääb enne lapsi magama ja seksiks vaid kord kuus jaksu leiab.

Sa lihtsalt ei ERUTA TEDA.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 11:48; 05.11 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

põhjus sama, mis enamikul eesti paaridel- raha.
pole vaja selliseid retoorilisi küsimusi küsida.

Misasja? Ära solva Eesti naisi sellise üldistusega.
Sa elad oma mehega raha pärast koos? (Ja vanamees ei käi nüüd enam muuga eriti pinda ka, saab lihtsalt “rahulikult rääkida”)

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 10:50; 05.11 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, Liina on ennast vähemalt kehtestanud. Aplodeerisin selle koha peal, kus selgus, et ta soovib üksinda käimisi.

See on ju selge, et 20 aastat noorem naine on kodus täielik boss. Mehel ei ole mingisugust valikut, teeb täpselt nii, nagu öeldakse.

Mul on kahju, aga nüüd peab see boss üksi laste ja pereeluga hakkama saama.

Igati lihtsam ju, kui meest pole jalus.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 09:06; 05.11 12:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Võtku homme mind või saatan..