Esileht Kodunurk Vürtsköömned

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Vürtsköömned

Kust selliseid asju saab? Poes maitseainete riiulis EI OLE, tee või tina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liivalaia tänaval on Piprapood (Stockmanni lähedal), seal võib-olla on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinn, Piprapood – olemas!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.01 16:38; 25.01 19:36; 25.01 20:36; 25.01 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meira valikus kollakas pakis peaks küll olema. Soome keeles siis juustuköömen vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 19:06; 26.01 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meira valikus kollakas pakis peaks küll olema. Soome keeles siis juustuköömen vms.[/tsitaat]soome keeles on köömned kumina. juustuköömned/köömen – no pole kuulnud ka mitte minu soomlasest abikaas 😀

Meira valikus jah olemas (Meiral vürtsköömen \”juustuköömen\” nimetuse all müügis) ja pidevalt nt reklaamib kokasaates Lusikas. pakid köik eestikeelsed, et pole vaja siin soome keelest nimetusi \”synnitada\” 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.01 16:38; 25.01 19:36; 25.01 20:36; 25.01 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
soome keeles on köömned kumina. juustuköömned/köömen – no pole kuulnud ka mitte minu soomlasest abikaas 😀

[/tsitaat]

Näita siis oma abikaasile http://www.meira.fi/maustaminen/mausteet/perusmausteet/perusmausteet/juustokumina/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis need on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Näita siis oma abikaasile http://www.meira.fi/maustaminen/mausteet/perusmausteet/perusmausteet/juustokumina/%5B/tsitaat%5Dsa ei saanud pihta. sellist söna nagu `köömned` pole olemas soome keeles, eksole. ja ytlesin ju isegi, et kumina on soome keeles köömned. oma abikaasile aga just nii naljaviluks öeldes eesti keeles \”juustuköömned\”, ei saanud ta midagi aru. siin aga väideti see \”juustukööme\” soomekeelseks eksole ja seda ma ka tsiteerisin. nyyd möikad? kuminast aga teab mu kokast abikaas kindalt rohkem kui PK kokku 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.01 16:38; 25.01 19:36; 25.01 20:36; 25.01 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
soome keeles on köömned kumina. juustuköömned/köömen – no pole kuulnud ka mitte minu soomlasest abikaas 😀

Meira valikus jah olemas (Meiral vürtsköömen \”juustuköömen\” nimetuse all müügis) ja pidevalt nt reklaamib kokasaates Lusikas. pakid köik eestikeelsed, et pole vaja siin soome keelest nimetusi \”synnitada\” ;)[/tsitaat]

minu abikaasa pole ka paljudest maitseainetest kuulnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 20:36; 26.01 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

minu abikaasa pole ka paljudest maitseainetest kuulnud.[/tsitaat]no krt, jutt polnud ju sellest, vaid sellest, et kööme pole soomekeelne söna, aga selgelt siin väljendati 25/01/2012 19:06
\”Soome keeles siis juustuköömen vms\”
ja mina sellest yldse. raske aru saada v?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.01 16:38; 25.01 19:36; 25.01 20:36; 25.01 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meira kollase pakiga Juustokumina on vähemalt Prismades kindlasti olemas.

Mitte segi ajada köömnetega 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 21:38; 26.01 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan neid Piprapoest:

Sel lehel pilt ka juures:

http://www.pipar.ee/index.php?main_id=1&category_id=14&start=72

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks vist on siis stockis ja kaubamajas ka?
Ostan oma aasia maitseaineid tavaliselt välismaalt, sealt saab cumin-t (vürtskööment) nii jahvatatud kui jahvatamata kujul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
no krt, jutt polnud ju sellest, vaid sellest, et kööme pole soomekeelne söna, aga selgelt siin väljendati 25/01/2012 19:06
\”Soome keeles siis juustuköömen vms\”
ja mina sellest yldse. raske aru saada v? [/tsitaat]

oled mingi närvihaige või, naljast ka enam aru ei saa?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 20:36; 26.01 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahe, ma ise just nädal tagasi ka vaatasin tavalistes toidupoodides ringi ja mõtlesin, et peaks teema tegema;) Jah, muidugi. Piprapoe peale ei mõlnudki, aga pole seal ka kunagi käinud.
Mis vahe on tavalisel ja mustal vürtsköömnel (Piprapoe leht)…?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.01 12:04; 26.01 14:01; 26.01 23:13; 26.01 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt, ei tea. Äkki guugel abiks? Endalgi huvitav. Mina olen kasutanud üldiselt tavalist. Karritoitudes jne.
Muide, see East End on täitsa hea firma. Karripulbrid on korralikud. Igatahes etemad kui Meirad ja Santamariad.
Piprapood on üks mu lemmikpoode. Vanasti kui Stockmani lähedal elasin ja see mu ‘kodupood’ oli, siis sai Piprapoest ikka tihemini läbi astutud. Kogu valik on neil kodulehel olemas. Täitsa tutvumist väärt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsisin, ei ole Google väga abiks. Otsinguna kasutasin \”difference between black cumin whole and cumin whole\” ja \”black cumin whole and cumin whole difference\”. Ei midagi asjalikku. Pakendid on piisavalt suured, et neid mitte niisama koju vedelema osta:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.01 12:04; 26.01 14:01; 26.01 23:13; 26.01 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Otsisin, ei ole Google väga abiks. Otsinguna kasutasin \”difference between black cumin whole and cumin whole\” ja \”black cumin whole and cumin whole difference\”. Ei midagi asjalikku. Pakendid on piisavalt suured, et neid mitte niisama koju vedelema osta:)[/tsitaat]

http://www.meira.fi/maustaminen/mausteet/perusmausteet/perusmausteet/juustokumina/

Kas see on suur pakend? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 21:38; 26.01 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Köömen ja vürtsköömen on erinev taimeliik. Seemned on täiesti teise välimuse ja lõhnaga.

Guugeldage Caraway ja Cumin. Caraway seeds on siis köömned, mida leiva sisse pannakse. Cumin on vürtsköömen, mida jahvatatud kujul nt araabiamaade toitudes kasutatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
soome keeles on köömned kumina. juustuköömned/köömen – no pole kuulnud ka mitte minu soomlasest abikaas 😀

Meira valikus jah olemas (Meiral vürtsköömen \”juustuköömen\” nimetuse all müügis) ja pidevalt nt reklaamib kokasaates Lusikas. pakid köik eestikeelsed, et pole vaja siin soome keelest nimetusi \”synnitada\” ;)[/tsitaat]

Tead, ma kalevipoeg-tütar ega põhjaeestlanegi ei ole, minu pakil oli miski soomekeelne nimetus, sellele viitasingi, et inimene oma vürtsid kätte saaks. Kah nüüd asi mille pärast targutada.

Miinustamas käinud kah pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 19:06; 26.01 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lahe, ma ise just nädal tagasi ka vaatasin tavalistes toidupoodides ringi ja mõtlesin, et peaks teema tegema;) Jah, muidugi. Piprapoe peale ei mõlnudki, aga pole seal ka kunagi käinud.
Mis vahe on tavalisel ja mustal vürtsköömnel (Piprapoe leht)…?[/tsitaat]

Ma ei olnudki mustast vürtsköömnest kuulnud. Ikka kogu aeg seda tavalist kasutanud. See ongi see levinud maitseaine. Tuleb välja, et must vürtsköömen on hoopis teine taimeliik , kasutatakse pigem meditsiinis kuid ka kokanduses – Lähis-Ida toitudes.:
http://www.wisegeek.com/what-are-the-uses-of-black-cumin-seeds.htm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

http://www.meira.fi/maustaminen/mausteet/perusmausteet/perusmausteet/juustokumina/

Kas see on suur pakend? :)[/tsitaat]

Viitasin piprapoe 100 g pakendile. Valmis jahvatatud asjadest väga lugu ei pea, eelistan seda ise teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.01 12:04; 26.01 14:01; 26.01 23:13; 26.01 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

http://www.meira.fi/maustaminen/mausteet/perusmausteet/perusmausteet/juustokumina/

Kas see on suur pakend? :)[/tsitaat]

Viitasin Piprapoe 100 g pakendile. Juba jahvatatud kraamist väga lugu ei pea, eelistan ise teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.01 12:04; 26.01 14:01; 26.01 23:13; 26.01 23:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Kodunurk Vürtsköömned

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.