Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vutt, ergutusdoosidele, siis saate kindlasti covidi kaela

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 80 )

Teema: Vutt, ergutusdoosidele, siis saate kindlasti covidi kaela

Postitas:
Kägu

https://eestinen.fi/2021/12/kuum-ulikorge-vaktsineeritusega-taani-on-kerkinud-koroona-tasemelt-maailma-tippu/

 

Ootan juba, et keegi ütleks, kuidas see kõik on eestinen välja mõelnud nagu tavaliselt. Ainult, et paar päeva hiljem terendab sama info ka meie peavoolus. Kõikjalt tuleb aina enam infot, kuidas uue tüvega kannatavad vaktsineeritud riigid, eriti need milles on see tase väga kõrge. Siiani usute sinisilmselt, et teie kolmas  ja neljas booster päästavad maailma?! Nüüd ruttu lastele ka sisse, et nad ikka kindlasti raskemini põeksid. Uues valguses on mittevaktsineeritud ja läbipõdenud palju paremas valguses saabuva olukorra ees. Ma nüüd huviga ikka ootan, kuidas need petetud vaktsineeritud, kes muudkui haigestuvad, kukuvad kaitsma enda valikut, sisimas on jube pettunud ja kurjad, et neid ninapidi veeti, küll see passitrall ka varsti läbi saab, aja küsimus. Lamemaalastel paistab ikka ja jälle õigus olevat. Mina ise olen selle läbi põdenud, kaunis kergelt ja põhimõtteliselt ma seda passi ei kasuta. Ma ei suuda kuidagi seda näidata ja taluda seda diskrimineerimist. Töötan endiselt kodus ja toidu ostan vajadusel kaasa. Massiüritustele ei roni. Lihtsalt seda täiesti läbikukkunud passipoliitikat mina kannatada ei suuda. Pistku need endale koos vaktsiinidega sinna kus päike ei paista.

Vat nii!

+19
-25
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nn eliitmeedia sörgib eestineni sabas, 1-2 päevase hilinemisega ilmutvad sama uudise.

https://forte.delfi.ee/artikkel/95437033/kas-kulahullude-hirmud-osutuvad-toeks-rootsis-pannakse-inimestele-mikrokiipe

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõikjalt tuleb aina enam infot, kuidas uue tüvega kannatavad vaktsineeritud riigid, eriti need milles on see tase väga kõrge.

Ootan juba, et keegi ütleks, kuidas see kõik on eestinen välja mõelnud nagu tavaliselt.

Kahjuks ei saa aidata, ma ei loe eestineni ja seega ei saa öelda, kas nad on välja mõelnud midagi või mitte. Küll aga saan aru, et sina ei peaks väga mõtlema, see ei tule sul hästi välja. Kõrge vaktsineeritusega riikides levib omikron seepärast hästi, et neis riikides on piiranguid vähe ning omikroni rünnak oli kiire. Sinu mõttekäigus, nagu vaktsineeritud haigestuks raskemalt, puudub igasugune loogika ning faktiline aluspõhi.

+16
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nn eliitmeedia sörgib eestineni sabas, 1-2 päevase hilinemisega ilmutvad sama uudise. https://forte.delfi.ee/artikkel/95437033/kas-kulahullude-hirmud-osutuvad-toeks-rootsis-pannakse-inimestele-mikrokiipe

See kiibivärk on väga äge ja mugav!

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on kuulda, kuidas läheb meie esinakatunust – Jüri Ratasest. Vaktsineeritud ja puha ja nüüd nakatunud.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on kuulda, kuidas läheb meie esinakatunust – Jüri Ratasest. Vaktsineeritud ja puha ja nüüd nakatunud.

ehk ta ei ole tõhustuse tugevduse annuseid saanud.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Talle tuleks anda selle peale vähemalt lohutusdoos…

+4
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kõikjalt tuleb aina enam infot, kuidas uue tüvega kannatavad vaktsineeritud riigid, eriti need milles on see tase väga kõrge.

Ootan juba, et keegi ütleks, kuidas see kõik on eestinen välja mõelnud nagu tavaliselt.

Kahjuks ei saa aidata, ma ei loe eestineni ja seega ei saa öelda, kas nad on välja mõelnud midagi või mitte. Küll aga saan aru, et sina ei peaks väga mõtlema, see ei tule sul hästi välja. Kõrge vaktsineeritusega riikides levib omikron seepärast hästi, et neis riikides on piiranguid vähe ning omikroni rünnak oli kiire. Sinu mõttekäigus, nagu vaktsineeritud haigestuks raskemalt, puudub igasugune loogika ning faktiline aluspõhi.

Lambapea

+4
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kõikjalt tuleb aina enam infot, kuidas uue tüvega kannatavad vaktsineeritud riigid, eriti need milles on see tase väga kõrge.

Ootan juba, et keegi ütleks, kuidas see kõik on eestinen välja mõelnud nagu tavaliselt.

Kahjuks ei saa aidata, ma ei loe eestineni ja seega ei saa öelda, kas nad on välja mõelnud midagi või mitte. Küll aga saan aru, et sina ei peaks väga mõtlema, see ei tule sul hästi välja. Kõrge vaktsineeritusega riikides levib omikron seepärast hästi, et neis riikides on piiranguid vähe ning omikroni rünnak oli kiire. Sinu mõttekäigus, nagu vaktsineeritud haigestuks raskemalt, puudub igasugune loogika ning faktiline aluspõhi.

Loll on see, kes vabandust ei leia, eksole.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loll on see, kes vabandust ei leia, eksole.

See klišee sobib igas olukorras, kus vastuargumenti pole, onju?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siit teenast vist mingit arutelu väja ei kooru, sest süsteemi orjadel hakkavad vabandused ja õigustused otsakorrale saama. Kurb tegelikult inimetest, kes end nii mõjutada lasid. Eriti vihale tegi täna minu tuju vanaema perearst. Tema sai 2 pfizerit aprill, mai ja siis põdes koroona koos meiega läbi eelmisel kuul. Praegu, täna survestab perearst teda tõhustusdoosile. Mul oli tükk tegu, et teda ümber veenda, et see poe prageu vajalik. See on ju lausa ametlik, et vahetult peale põdemist ja veel vaktsineeritud isikule ei panda otsa uut surakat. Kui vanaema oleks läinud ja sussid püsti viskaks siis kes vastutab? Ma oleks tahtnud alles sellele arstile öelda, aga teate, vaikimine kuld… Vist.

Siit koorub välja,et iga patsient on nagu lihakeha,arstid saavad kindlasti mingi boonuse selle haige asja eest! See asi on haige, kõik hakkavad ärkama. Abikaasa tookaaslased ärkavad, haritud inimesed ümberringi ärkavad… Ja no, sõbrantsi vanaema on ka pereõde, uskuge mind, perearstid saavad selle sutsu eest pappi. Pidage mind vandenõuteoreetikuks. Vanaemat meelitatakse hetkel omriconi hirmus, ise juba saanud oma doosid ja läbi põdenud! Kus see loogika siin on?!

 

 

+13
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuda sa, lilleke, siin perekooli ja üldse süsteemi ori siin oled? Muudkui kaagutad, aga vot enda orjusest lahti ei saa. Muudkui orjad eestienni

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuda sa, lilleke, siin perekooli ja üldse süsteemi ori siin oled? Muudkui kaagutad, aga vot enda orjusest lahti ei saa. Muudkui orjad eestienni

Sina parem ütle, kas selline vanuri manipuleerimine on okei või? See on täitsa tervisest lähtuvalt ju vastunäidustatud. Hale palagan.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi Kiik tunnistas, et kahjuks need vaktsiinid pole väga tõhusad, seetõttu tuleb praegu 9 kuu pärast uus teha.Neile soovitati pärast kolmandat muuta pass kehtivaks elulõpuni aga nad polnud nõus.Mis mõttega süstida siis kui ei mõika???

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline süsteemivastane artikkel ilmus, mis toimub??

https://epl.delfi.ee/artikkel/95442275/paeva-teema-villu-zirnask-tanan-pakkumast-aga-ma-ei-rutta-veel-tohustusdoosi-tegema-pohjuseid-on-kolm

Lisaks tunnistati, et Tartu kolde päästis lahti täielikult vax-tud kodanik.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://eestinen.fi/2021/12/kuum-ulikorge-vaktsineeritusega-taani-on-kerkinud-koroona-tasemelt-maailma-tippu/

Ootan juba, et keegi ütleks, kuidas see kõik on eestinen välja mõelnud nagu tavaliselt. Ainult, et paar päeva hiljem terendab sama info ka meie peavoolus. Kõikjalt tuleb aina enam infot, kuidas uue tüvega kannatavad vaktsineeritud riigid, eriti need milles on see tase väga kõrge. Siiani usute sinisilmselt, et teie kolmas ja neljas booster päästavad maailma?! Nüüd ruttu lastele ka sisse, et nad ikka kindlasti raskemini põeksid. Uues valguses on mittevaktsineeritud ja läbipõdenud palju paremas valguses saabuva olukorra ees. Ma nüüd huviga ikka ootan, kuidas need petetud vaktsineeritud, kes muudkui haigestuvad, kukuvad kaitsma enda valikut, sisimas on jube pettunud ja kurjad, et neid ninapidi veeti, küll see passitrall ka varsti läbi saab, aja küsimus. Lamemaalastel paistab ikka ja jälle õigus olevat. Mina ise olen selle läbi põdenud, kaunis kergelt ja põhimõtteliselt ma seda passi ei kasuta. Ma ei suuda kuidagi seda näidata ja taluda seda diskrimineerimist. Töötan endiselt kodus ja toidu ostan vajadusel kaasa. Massiüritustele ei roni. Lihtsalt seda täiesti läbikukkunud passipoliitikat mina kannatada ei suuda. Pistku need endale koos vaktsiinidega sinna kus päike ei paista.

Vat nii!

Ma ei viitsi muud kommenteerida, aga see eestineni link on küll ootuspäraselt lolli juttu täis. Seal on kirjas, et omikroni nakatuvad enamasti vaktsineeritud inimesed – halloo, kui suurem osa riigi elanikkonnast on vaktsineeritud, siis pole vaja matemaatik olla, et mõista, et loomulikult on ka nakatunute seas palju vaktsineerituid!

+13
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline süsteemivastane artikkel ilmus, mis toimub?? https://epl.delfi.ee/artikkel/95442275/paeva-teema-villu-zirnask-tanan-pakkumast-aga-ma-ei-rutta-veel-tohustusdoosi-tegema-pohjuseid-on-kolm Lisaks tunnistati, et Tartu kolde päästis lahti täielikult vax-tud kodanik.

Mis mõttes süsteemivastane? Koguaeg on adekvaatne info ilmunud, mitte paranoidsete skisode hala.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes süsteemivastane? Koguaeg on adekvaatne info ilmunud, mitte paranoidsete skisode hala.

Kestvad kiiduavaldused ja naer saalis.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kestvad kiiduavaldused ja naer saalis.

Aa, et nüüd kogemata läks ka sinule meelepärane artikkel üles?

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See asi on haige, kõik hakkavad ärkama. Abikaasa tookaaslased ärkavad, haritud inimesed ümberringi ärkavad… Ja no, sõbrantsi vanaema on ka pereõde, uskuge mind, perearstid saavad selle sutsu eest pappi. Pidage mind vandenõuteoreetikuks.

Haige on hoopis see, kuidas teatud seltskond (keda sina siin hoolega esindad) ei suuda mõista, et olukorrad ja olud võivad muutuda ning kui intelligentne inimene vastavalt tingimuste muutumisele ümber orienteerub, siis see pole mitte “ärkamine” ega “nägijaks saamine”, vaid intelligents selleks ongi, et valida parim võimalus. Sul pole seda muret kunagi ilmselt olnud, intellekt pole sinu otsuseid seganud, seepärast sa ei mõistagi. Sinu valem on lihtne – teed risti vastupidi sellele, mida kästakse, sest käskijad ju ei tea midagi. Sul on väga, väga, väga vedanud, et su lähedastest või kasvõi seesama sõbranna vanaema koroonaga surmavalt pihta pole saanud. Muidu aga on nii, et mis alfatüve ajal 100% paika pidas, see praeguse omikroni puhul enam ei toimi, aga on selge, et riigid ja organisatsioonid ei saa nii kiiresti oma süsteeme muuta, seda visklemist ei jõuaks keegi ära taluda, ühiskonnas peab olema teatud stabiilsus, isegi kui see stabiilsus mõnikord ajale jalgu jääb. Ei saa iga uue teadusmõtte peale kohe kõike ümber teha. Mind väga väsitavad inimesed, kes sellest aru ei saa ning arvavad, et riigid on nagu kodutud või tudengid, kes võtavad oma seljakoti ja on kohe valmis uuele rajale minema. Kõik võtab aega. Aga ega ma loodagi, et sa sellest aru saad. Mine tänita oma sõbranna ja tema vanaemaga edasi … muide, see, et perearstikeskused vaktsineerituse eesmärgi saavutamise eest preemiat saavad, pole mingi saladus, seda ei pea koos sõbranna vanaemaga kuskil vannitoas salaja sosistama https://www.haigekassa.ee/uudised/haigekassa-maksab-vaktsineerimise-eest-teenuseosutajatele-lisatasu

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See asi on haige, kõik hakkavad ärkama. Abikaasa tookaaslased ärkavad, haritud inimesed ümberringi ärkavad… Ja no, sõbrantsi vanaema on ka pereõde, uskuge mind, perearstid saavad selle sutsu eest pappi. Pidage mind vandenõuteoreetikuks.

Haige on hoopis see, kuidas teatud seltskond (keda sina siin hoolega esindad) ei suuda mõista, et olukorrad ja olud võivad muutuda ning kui intelligentne inimene vastavalt tingimuste muutumisele ümber orienteerub, siis see pole mitte “ärkamine” ega “nägijaks saamine”, vaid intelligents selleks ongi, et valida parim võimalus. Sul pole seda muret kunagi ilmselt olnud, intellekt pole sinu otsuseid seganud, seepärast sa ei mõistagi. Sinu valem on lihtne – teed risti vastupidi sellele, mida kästakse, sest käskijad ju ei tea midagi. Sul on väga, väga, väga vedanud, et su lähedastest või kasvõi seesama sõbranna vanaema koroonaga surmavalt pihta pole saanud. Muidu aga on nii, et mis alfatüve ajal 100% paika pidas, see praeguse omikroni puhul enam ei toimi, aga on selge, et riigid ja organisatsioonid ei saa nii kiiresti oma süsteeme muuta, seda visklemist ei jõuaks keegi ära taluda, ühiskonnas peab olema teatud stabiilsus, isegi kui see stabiilsus mõnikord ajale jalgu jääb. Ei saa iga uue teadusmõtte peale kohe kõike ümber teha. Mind väga väsitavad inimesed, kes sellest aru ei saa ning arvavad, et riigid on nagu kodutud või tudengid, kes võtavad oma seljakoti ja on kohe valmis uuele rajale minema. Kõik võtab aega. Aga ega ma loodagi, et sa sellest aru saad. Mine tänita oma sõbranna ja tema vanaemaga edasi … muide, see, et perearstikeskused vaktsineerituse eesmärgi saavutamise eest preemiat saavad, pole mingi saladus, seda ei pea koos sõbranna vanaemaga kuskil vannitoas salaja sosistama https://www.haigekassa.ee/uudised/haigekassa-maksab-vaktsineerimise-eest-teenuseosutajatele-lisatasu

Äkki päriselt intelligentsed inimesed said juba kohe algusest peale aru, et ei tasu ehku ja säravate lubaduste peale tormata oma tervist kaalule panema?

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki päriselt intelligentsed inimesed said juba kohe algusest peale aru, et ei tasu ehku ja säravate lubaduste peale tormata oma tervist kaalule panema?

Just seda intelligentsed inimesed kohe aru saidki ning lasid end ASAP vaktsineerida. See on sul julge väide, et vaktsineerimine on rohkem tervise kaalule panek kui vaktsineerimata jätmine. Kindlasti on juhtumeid, kus see nii on, kuid siin on see konks, et see saab olla ainult üks tagantjäreletarkustest (mis on teatavasti suurimaid täppisteadusi …). Summaarne statistika seda väidet igal juhul ei toeta.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Surmade arv peaks Taanis olema praeguse haigestumiste arvu juures kümme korda kõrgem (ehk 10ne asemel 100), kui võrrelda eelmise lainega. Ei tea, millest see on…?

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Loll on see, kes vabandust ei leia, eksole.

See klišee sobib igas olukorras, kus vastuargumenti pole, onju?

Mul on vastuargumente võtta, aga see stockholmi sündroom, mida pöördumatu valiku teinud inimesed igalpool veebis katkematult väljendavad, lihtsalt ajab südame nii pahaks, et ma enam ei viitsi, ausalt.

Eks te loodate ikka nende päriselu stsenaariumite peale, kus teie valik osutub kõige paremaks, et siis saaks vaktsineerimata inimestele lajatate, et näete, paras teile, sõnakuulmatud.

Jah, samuti on mingid vaktsineerimata fruktid, kes ei jõua ära oodata, millal vaieldamatult rohkem vaktsiinikahjustusi avalduma hakkab, et siis saaks vaktsineeritud inimestele lajatada, et näete, paras teile, lambad.

Kui nagu vahepealset, konstruktiivset arutelu pidada võimalik ei ole, siis mida muud öelda, kui see, et loll on see, kes vabandusi ei leia – ja paraku see kehtib mõlema kõige populaarsema ekstreemse grupi pihta. Suud vahutavad peas, nagu meil käiks siin mingi süstist saadud tervise olümpia versus vitamiinist saadud tervise olümpia.

Endal ei viska juba üle?

+4
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Surmade arv peaks Taanis olema praeguse haigestumiste arvu juures kümme korda kõrgem (ehk 10ne asemel 100), kui võrrelda eelmise lainega. Ei tea, millest see on…?

Vaktsineeritud ütlevad, et vaktsiinist on. Vaktsineerimata ütlevad, et vähema kangusega tõbi on, või et piisavalt paljudel inimestel on see juba läbi põetud ega rohkem ei murragi, sest pole nõrka, keda murda.

Kuidas nüüd välistad ühe või teise?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal on kirjas, et omikroni nakatuvad enamasti vaktsineeritud inimesed – halloo, kui suurem osa riigi elanikkonnast on vaktsineeritud, siis pole vaja matemaatik olla, et mõista, et loomulikult on ka nakatunute seas palju vaktsineerituid!

Suhtarvud suhtarvudeks – mis on muret-tekitav, on see, et vaktsineeritud üldse nakatuvad (ja teisi nakatavad) – kui suvel või sügise alguses survestati jutuga teles, raadios, lehes, et kui sa ei vaktsineeri, oled isekas ja mõrvar.

Ei tasuks haukuda sedasi… Nüüd on käes.

Samamoodi nagu kuu-kaks tagasi vaktsineeritud siin hõiskasid, et vaadake kui ilus elu on teistes põhjamaa riikides, miks me ei võiks olla nagu põhjamaa, siis meil ei oleks ka piiranguid jne jne, miks, te raisad, et vaktsineeri; ja kui teile öeldi, et miks – et juhtub see, mis nüüd juhtubki, siis tuli vastu ainult “lamemaalane” “mine joo MMSi ja hobuserohtu” või “vanaema mõrtsukas”.

Võtke hoog maha oma prognoosimistega ehk…

+10
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Äkki päriselt intelligentsed inimesed said juba kohe algusest peale aru, et ei tasu ehku ja säravate lubaduste peale tormata oma tervist kaalule panema?

Just seda intelligentsed inimesed kohe aru saidki ning lasid end ASAP vaktsineerida. See on sul julge väide, et vaktsineerimine on rohkem tervise kaalule panek kui vaktsineerimata jätmine. Kindlasti on juhtumeid, kus see nii on, kuid siin on see konks, et see saab olla ainult üks tagantjäreletarkustest (mis on teatavasti suurimaid täppisteadusi …). Summaarne statistika seda väidet igal juhul ei toeta.

Facepalm.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritud ütlevad, et vaktsiinist on. Vaktsineerimata ütlevad, et vähema kangusega tõbi on, või et piisavalt paljudel inimestel on see juba läbi põetud ega rohkem ei murragi, sest pole nõrka, keda murda. Kuidas nüüd välistad ühe või teise?

Madalama vaktsineeritusega riikides need näitajad nii ilusad ei ole, nt Eestis ei olnud ju nii viimase laine ajal. Ok, nüüd on omikron, aga Taanis hakkasid need haigestumised juba varem tõusma, aga surmad ei tõusnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endal ei viska juba üle?

Esivahutaja küsib, kas teistel üle ei viska 😀 Kuidas endal?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Surmade arv peaks Taanis olema praeguse haigestumiste arvu juures kümme korda kõrgem (ehk 10ne asemel 100), kui võrrelda eelmise lainega. Ei tea, millest see on…?

Vaktsineeritud ütlevad, et vaktsiinist on. Vaktsineerimata ütlevad, et vähema kangusega tõbi on, või et piisavalt paljudel inimestel on see juba läbi põetud ega rohkem ei murragi, sest pole nõrka, keda murda.

Kuidas nüüd välistad ühe või teise?

Omikron hakkas levima alles nüüd. Vaata Taani varasemate kuude statistikat. Ja, muide, mitte ainult vaktsineerimata inimesed ei nõustu, et omikron on nõrgem, see on ju ametlikult Lutsarigi poolt välja öeldud ning teaduse poolt (eriti UK näitel) kinnitatud. Seda su sisemine filter ei lase märgata, ikka peab infos mingi leeristumine ja lõhe eksisteerima?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 80 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vutt, ergutusdoosidele, siis saate kindlasti covidi kaela