Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vutt, ergutusdoosidele, siis saate kindlasti covidi kaela

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 80 )

Teema: Vutt, ergutusdoosidele, siis saate kindlasti covidi kaela

Postitas:
Kägu

Surmade arv peaks Taanis olema praeguse haigestumiste arvu juures kümme korda kõrgem (ehk 10ne asemel 100), kui võrrelda eelmise lainega. Ei tea, millest see on…?

Vaktsineeritud ütlevad, et vaktsiinist on. Vaktsineerimata ütlevad, et vähema kangusega tõbi on, või et piisavalt paljudel inimestel on see juba läbi põetud ega rohkem ei murragi, sest pole nõrka, keda murda.

Kuidas nüüd välistad ühe või teise?

Omikron hakkas levima alles nüüd. Vaata Taani varasemate kuude statistikat. Ja, muide, mitte ainult vaktsineerimata inimesed ei nõustu, et omikron on nõrgem, see on ju ametlikult Lutsarigi poolt välja öeldud ning teaduse poolt (eriti UK näitel) kinnitatud. Seda su sisemine filter ei lase märgata, ikka peab infos mingi leeristumine ja lõhe eksisteerima?

Leeristamisega tegeled sa siin ise.

Kas mu postitus ei olnud piisavalt erapooletu?

Mis sa arvad…

Endal ei viska juba üle?

Esivahutaja küsib, kas teistel üle ei viska ???? Kuidas endal?

Tubli andekas inimene oled.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mu postitus ei olnud piisavalt erapooletu?

Ei olnud ju, kui sa ütled, et ainult vaktsineeritud räägivad omikrontüve väiksemast ohtlikkusest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mu postitus ei olnud piisavalt erapooletu?

Ei olnud ju, kui sa ütled, et ainult vaktsineeritud räägivad omikrontüve väiksemast ohtlikkusest.

Vabandust, vaktsineerimata inimesed, mitte vaktsineeritud. Kahju, et postitusi parandada ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

omicron tuleb omicron tapab.

 

Vaatame kes naerab viimasena

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mu postitus ei olnud piisavalt erapooletu?

Ei olnud ju, kui sa ütled, et ainult vaktsineeritud räägivad omikrontüve väiksemast ohtlikkusest.

Vabandust, vaktsineerimata inimesed, mitte vaktsineeritud. Kahju, et postitusi parandada ei saa.

Sitta need parandused, kõik ok, sain mõttest aru.

Tõesti, on ka vaktsineerituid, kes ei tunne, et peaksid elu eest leidma viiteid tõenditele, et vaktsineerimisotsus oli ainuke asi, mis nende elu päästis. Nendega on jututeemad ja üleüldse vestluse loomus natuke teistsugune ka.

Ükskõik kumba poole esifruktidega on raske suhelda, sest nad ainult tuutavad mingeid loetud fakte, toetuvad vääralt loetud statistika peale, nagu maailma oleks tähtedelt võimalik ennustada, või nõuavad iga mõtte ja argumendi peale suurt eViDeNsSi 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni uhuu arvab vist, et vaktsineeritakse ainult mingi ebamäärase tuleviku nimel, mis pole veel kätte jõudnud. Tegelikult vaktsineerivad mõistusega inimesed selleks, et olla jooksvalt kaitstud haiguste eest. Need, kes kevadel juba vaktsineerisid, on olnud terve suve ja sügise ja pool talvegi koroona eest suhteliselt hästi kaitstud. Seega on vaktsineerimine end neile juba kuhjaga ära tasunud ja kasutegur suur.

Kui levib uus tüvi, millele praegu juba olemas olevad vaktsiinid nii hästi ei mõju, siis tuleb võimendus teha uue tüve vastu disainitud vaktsiiniga, mille väljatöötamine ei tohiks väga palju aega võtta. Igal juhul on vaktsineeritud inimesed siis jälle suhteliselt hästi kaitstud ja tegelikult pakub teatud kaitset ikka ka praegune vaktsiin.

Vaktsineerimata inimesed seevastu mängivad täielikult Vene ruletti. Kunagi ei tea, kust koroona üles korjatakse ja kui kergesti või raskesti see läbi põetakse. Surnud maetakse maha ja neist juttu ei tehta, iga tervenenu puhul saab aga õnnelikult kraaksuda, et näe, pole see kooroona midagi nii hull, et peaks seda kartma.

Ja veel kord mittevaktsineeritutele meeldetuletuseks – lahkamised näitavad pahatihti, et koroonasse surnutel on kopsud hävinud, sidekoestunud, kõvad. Inimesed lämbusid, sest polnud enam, millega hingata. Kas teie, vaktsiinivastased, arvate, et kui teie olete edukalt koroonast paranenud, siis teie kopsud jäid sellest 100% puutumata? Kui koroonasse surnul on kopsud nt 95% hävinud, siis kust te teate, et teie kopsud ei ole näiteks 5% hävinud? Igapäevaelus ei pane te seda kaotust kohe tähele, aga järgmine haigestumine hävitab jälle nt 5% ja nii see kuhjub. Kuni ühel hetkel on hing kinni, aga siis on hilja juba midagi ette võtta.

Mõistusega inimene vaktsineerib, et olla vähegi selle haiguse eest kaitstud.

+9
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult vaktsineerivad mõistusega inimesed selleks, et olla jooksvalt kaitstud haiguste eest. Need, kes kevadel juba vaktsineerisid, on olnud terve suve ja sügise ja pool talvegi koroona eest suhteliselt hästi kaitstud. Seega on vaktsineerimine end neile juba kuhjaga ära tasunud ja kasutegur suur.

See tekst on super näide selle kohta, kuidas inimene on konstrueerinud endale oma uskumusi toetavad argumendid. Mingit tõendust tal oma argumentide toetuseks ei ole, lihtsalt usu peal baseeruvad loosungid. Minu poolest on see kõik ok – me kõik teeme otsusi oma siseveendumuse alusel. Naljakas on aga see, kuidas siis takkajärgi üritatakse näidata, justnagu käiks see protsess vastupidi, nagu oleks siseveendumus tekkinud mingite loogiliste-ratsionaalsete argumentide kaalumise tulemusena.

See sama jutt kehtib mõlema poole fanaatikutele. Vaktsineeritud usub, et tema otsus on ratsionaalne ja et tal on selle toetuseks argumendid ning peab teist poolt rumalaks. Mittevaktsineeritu usub samuti, et tema otsus baseerub ratsionaalsetel argumentidel ning et vaktsineeritu jookseb lambana karja järel. Tegelikult teevad mõlemad pooled oma otsused oma uskumuste ja siseveendumuse alusel ning pärast leiavad siis sinna sobivad argumendid toetuseks otsa. Teise poole maha tegemine käib asja juurde, sest see aitab enda silmis oma positsiooni kinnitada.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See tekst on super näide selle kohta, kuidas inimene on konstrueerinud endale oma uskumusi toetavad argumendid. Mingit tõendust tal oma argumentide toetuseks ei ole, lihtsalt usu peal baseeruvad loosungid. Minu poolest on see kõik ok – me kõik teeme otsusi oma siseveendumuse alusel. Naljakas on aga see, kuidas siis takkajärgi üritatakse näidata, justnagu käiks see protsess vastupidi, nagu oleks siseveendumus tekkinud mingite loogiliste-ratsionaalsete argumentide kaalumise tulemusena.

Mis ratsionaalsed argumendid saavad olla vaktsineerimise vastu. Kogu vaktsiinivastane liikumine põhineb ainult usul ju. Usul, et Wakefield ja muud juhtoinad räägivad tõttu. Mingeid tõestusi neil pole.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ratsionaalsed argumendid saavad olla vaktsineerimise vastu. Kogu vaktsiinivastane liikumine põhineb ainult usul ju. Usul, et Wakefield ja muud juhtoinad räägivad tõttu. Mingeid tõestusi neil pole.

Juba ajasid väga osavalt kaks asja sassi. Üks on vaktsineerimine kui üleüldine protsess. Teine on vaktsineerimine kui individuaalne otsus. Need ei ole üks ja see sama. Kui vaktsineerimisele kui protsessile üleüldiselt ei pruugi olla vastuargumente, siis iga indiviid teeb igal konkreetsel ajahetkel iga konkreetse otsuse siiski omaenda siseveendumuse baasil.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba ajasid väga osavalt kaks asja sassi. Üks on vaktsineerimine kui üleüldine protsess. Teine on vaktsineerimine kui individuaalne otsus. Need ei ole üks ja see sama. Kui vaktsineerimisele kui protsessile üleüldiselt ei pruugi olla vastuargumente, siis iga indiviid teeb igal konkreetsel ajahetkel iga konkreetse otsuse siiski omaenda siseveendumuse baasil.

Kui me siin juba “super näited” teemaks võtsime, siis see vastus on omakorda demagoogia etalon. Aja targa sõnastusega udu ja pole mingit vahet, kas jutul mõte ka on või mitte … Palun ole konkreetne ja selgita antud kontekstis “vaktsineerimise kui protsessi” ja “iga indiviidi siseveendumuse” kohta argumentide erinevust. Miks protsessile kehtivad argumendid ei peaks kehtima igale indiviidile eraldi? Lihtne ja selge loogika ütleb, et kui protsessile on mingid argumendid ja vastuargumendid, siis kehtivad need ka protsessis osalejatele. Kui sa üritasid siin võimalikele eranditele viidata, siis milleks – erandeid on nii vähe, et nemad ei moodusta olulist kogumit, mida analüüsida.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu tuttav, kes elab Euroopas, läks üle kahe aasta oma kodumaale Lõuna-Ameerikasse vanematele külla. Esimesel päeval ta nuttis skypis (meesterahvas). Ta ütles, et ta seal on olukord kogu selle koroona aja kordades masendavam olnud kui ta ette kujutas ja kõik tuttavad näevad 15 aastat vanemad välja. Ja ta ei ole kuskilt getost pärit.  Seal ei räägi mitte keegi mingit vaktsiini vastast juttu, vaid inimesed kannavad vabatahtlikult suisa kahte maski korraga ja vaktsineerimise sabad on pikad-pikad. Esimese laine ajal suri tohutult inimesi. Meditsiin ja sotsiaaltoetused ei ole seal iseenesest mõistetavad nagu Euroopas ja inimesed on seetõttu palju rohkem kahe jalaga maapeal. Nõrgad lihtsalt ongi juba koroona kätte ära surnud ja alles jäänud tugevamate geenidega inimesed. Egas seal kõiki surijad testitudki. Euroopas on palju vanureid, aga samas hea meditsiinitase ja koroona saab ikka palju lainetusi veel teha.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni uhuu arvab vist, et vaktsineeritakse ainult mingi ebamäärase tuleviku nimel, mis pole veel kätte jõudnud. Tegelikult vaktsineerivad mõistusega inimesed selleks, et olla jooksvalt kaitstud haiguste eest. Need, kes kevadel juba vaktsineerisid, on olnud terve suve ja sügise ja pool talvegi koroona eest suhteliselt hästi kaitstud. Seega on vaktsineerimine end neile juba kuhjaga ära tasunud ja kasutegur suur.

Kui levib uus tüvi, millele praegu juba olemas olevad vaktsiinid nii hästi ei mõju, siis tuleb võimendus teha uue tüve vastu disainitud vaktsiiniga, mille väljatöötamine ei tohiks väga palju aega võtta. Igal juhul on vaktsineeritud inimesed siis jälle suhteliselt hästi kaitstud ja tegelikult pakub teatud kaitset ikka ka praegune vaktsiin.

Vaktsineerimata inimesed seevastu mängivad täielikult Vene ruletti. Kunagi ei tea, kust koroona üles korjatakse ja kui kergesti või raskesti see läbi põetakse. Surnud maetakse maha ja neist juttu ei tehta, iga tervenenu puhul saab aga õnnelikult kraaksuda, et näe, pole see kooroona midagi nii hull, et peaks seda kartma.

Ja veel kord mittevaktsineeritutele meeldetuletuseks – lahkamised näitavad pahatihti, et koroonasse surnutel on kopsud hävinud, sidekoestunud, kõvad. Inimesed lämbusid, sest polnud enam, millega hingata. Kas teie, vaktsiinivastased, arvate, et kui teie olete edukalt koroonast paranenud, siis teie kopsud jäid sellest 100% puutumata? Kui koroonasse surnul on kopsud nt 95% hävinud, siis kust te teate, et teie kopsud ei ole näiteks 5% hävinud? Igapäevaelus ei pane te seda kaotust kohe tähele, aga järgmine haigestumine hävitab jälle nt 5% ja nii see kuhjub. Kuni ühel hetkel on hing kinni, aga siis on hilja juba midagi ette võtta.

Mõistusega inimene vaktsineerib, et olla vähegi selle haiguse eest kaitstud.

Sinu heietuse saaks täpselt samamoodi vaktsineerimise kohta kirjutada stiilis “sa arvad, et kui sul täna on vaid süstikoht valus, siis sul järgmise doosiga või ka niisama mõne aja möödudes ei avaldu mingi geneetiline häda, mis muidu ehk oleks vaikne olnud?”

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://eestinen.fi/2021/12/kuum-ulikorge-vaktsineeritusega-taani-on-kerkinud-koroona-tasemelt-maailma-tippu/

Ootan juba, et keegi ütleks, kuidas see kõik on eestinen välja mõelnud nagu tavaliselt. Ainult, et paar päeva hiljem terendab sama info ka meie peavoolus. Kõikjalt tuleb aina enam infot, kuidas uue tüvega kannatavad vaktsineeritud riigid, eriti need milles on see tase väga kõrge. Siiani usute sinisilmselt, et teie kolmas ja neljas booster päästavad maailma?! Nüüd ruttu lastele ka sisse, et nad ikka kindlasti raskemini põeksid. Uues valguses on mittevaktsineeritud ja läbipõdenud palju paremas valguses saabuva olukorra ees. Ma nüüd huviga ikka ootan, kuidas need petetud vaktsineeritud, kes muudkui haigestuvad, kukuvad kaitsma enda valikut, sisimas on jube pettunud ja kurjad, et neid ninapidi veeti, küll see passitrall ka varsti läbi saab, aja küsimus. Lamemaalastel paistab ikka ja jälle õigus olevat. Mina ise olen selle läbi põdenud, kaunis kergelt ja põhimõtteliselt ma seda passi ei kasuta. Ma ei suuda kuidagi seda näidata ja taluda seda diskrimineerimist. Töötan endiselt kodus ja toidu ostan vajadusel kaasa. Massiüritustele ei roni. Lihtsalt seda täiesti läbikukkunud passipoliitikat mina kannatada ei suuda. Pistku need endale koos vaktsiinidega sinna kus päike ei paista.

Vat nii!

olen saanud 3 doosi. puutun pidevalt positiivsetega kokku. Aga seni ei ole mind covidi vormid tabanud. Aga ega ma ka kuskil ukselinke lakkumas ei käi.

Arvatavasti kaitseb mind minu sõltuvus veinist.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks protsessile kehtivad argumendid ei peaks kehtima igale indiviidile eraldi?

Sest kuigi ma võin põhimõtteliselt hinnata vaktsineerimist kui meditsiiniteaduse ja -tehnoloogia saavutust, siis iga konkreetse vaktsiini kohta teen ma konkreetses kontekstis subjektiivse riskikalkulatsiooni oma peas, mis võib anda vastuseks nii “vaktsineerin” kui “ei vaktsineeri” vastuse. Väga puust ja punaseks tehes tõenäoliselt keegi ei vaktsineeri end malaaria vastu, kui ta ei lähe kohta, kus selle haigusega kokkupuutumine on tõenäoline. Ka siis, kui ta põhimõtteliselt hindab vaktsineerimise protsessi kasulikuks.

Lihtne ja selge loogika ütleb, et kui protsessile on mingid argumendid ja vastuargumendid, siis kehtivad need ka protsessis osalejatele.

Inimesed ei ole mingi ühtlane biomass, kes kõik mingi abstraktse argumentatsiooni kohaselt ühtemoodi mõtlevad. Iga inimene elab oma konkreetses konktekstis oma konkreetsete mõtete ja tunnetega. Igaüks teeb oma subjektiivse sisekaalutluse kohaselt oma riskihinnangud antud kontekstis. Mõndasid inimesi ajab koroona väga hirmule ja need teevad mida iganes, mis nende hirmu vähendab – olgu selle tegevuse efektisuurus objektiivselt kui tahes väike. Nemad kaalutlevad viisil, et kui ta kasvõi natukenegi saab oma tajutud riski vähendada, siis see on tema jaoks juba põhjendatud. Teine hindab koroonast tingitud riski väiksemaks ning see epideemia värk ei tekita temas sellist ärevust. Tema võibolla ei hinda vaktsineerimisest saadavat potentsiaalset kasu nii suureks, et see vääriks tegemist, isegi kui ta põhimõtteliselt vaktsineerimist kui meditsiinitehnoloogilist protsessi hindab kasulikuks.

Kui sa üritasid siin võimalikele eranditele viidata, siis milleks – erandeid on nii vähe, et nemad ei moodusta olulist kogumit, mida analüüsida.

Ma ei üritanud mingitele eranditele viidata, sest minu meelest on see täiesti kõrvaline asi, kas keegi peab kellegi teise vaktsineerimist vajalikuks/ebavajalikuks või vaktsineerimisest hoidumist põhjendatuks/mittepõhjendatuks. Siin on jälle tõenäoliselt enamasti tegemist tagantjärgi konstrueeritud argumentidega – mõlemalt poolt. Üks pool tunneb, et ei taha vaktsineerida ning selle ratsionaalseks põhjendamiseks käib välja meditsiiniliste põhjuste erandi. Teine pool võtab sellest kinni ja püüab näidata, et see ei saa olla põhjus, sest neid erandeid on nii vähe. Aga point on selles, et see erandivärk ei ole põhjus – põhjus on see, et inimene oma sisetunnetuse alusel lihtsalt ei taha seda vaktsiini teha, see ei tundu talle sisimas õige mis iganes põhjusel. Ja see põhjus ei olegi tegelikult mitte kellegi asi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna tegemist nakkushaigusega, siis see nn sisemine tunne paraku ei saa olla see, mistõttu sa võid seda haigust levitada ja haiglaid koormata.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lamemaalastel paistab ikka ja jälle õigus olevat. Mina ise olen selle läbi põdenud, kaunis kergelt ja põhimõtteliselt ma seda passi ei kasuta. Ma ei suuda kuidagi seda näidata ja taluda seda diskrimineerimist. Töötan endiselt kodus ja toidu ostan vajadusel kaasa. Massiüritustele ei roni. Lihtsalt seda täiesti läbikukkunud passipoliitikat mina kannatada ei suuda. Pistku need endale koos vaktsiinidega sinna kus päike ei paista.

Masendav elu ning masendav suhtumine. Tunnen kaasa!

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabal valik iseenda elu vastandumisega keeruliseks elada ja pidevalt stressata, viriseda. Selline pigi-vigi seisund viib raskete haiguste tekkimiseni. Mina olen kolm doosi teinud, enesetunne nagu enne sedagi ja mind ei ahista küll mitte miski.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen kolm doosi teinud, enesetunne nagu enne sedagi ja mind ei ahista küll mitte miski.

Mul sama. Elu on ilus!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna tegemist nakkushaigusega, siis see nn sisemine tunne paraku ei saa olla see, mistõttu sa võid seda haigust levitada ja haiglaid koormata.

Mis mõttes? Sisetunnetus on alati “see” – ka sina teed oma otsused oma sisetunnetuse alusel, ükskõik kui ratsionaalsed või ebaratsionaalsed need ka poleks ja hoolimata sellest, et sa võid rääkida endale muinasjutte sellest, kuidas su otsused on kõik väga argumentidepõhised ja hoolikalt läbi kaalutud.

Samuti räägid sa nagu koroona oleks ainuke nakkushaigus siin ilmas ja see kuidagi oleks kapitaalselt muutnud inimeste toimimist. Nakkushaigused on ju koguaeg olnud ja jäävad ka. Seega jääb alati keegi mingit nakkust levitama. Samuti, seni kuni on olemas haiglate institutsioon, jäävad mingid inimesed seda ka koormama (nii nakkushaiguste kui ka muude tervisehädadade pärast). Mis see vaktsineerimise või mittevaktsineerimise otsus siia puutub?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen vaktsineeritud tõhustusdoosiga aga pooldan koroonapasside kaotamist.

See on selge, et nakkushaigust saab peatada eekõige kontaktide piiramise ja korraliku hügieeniga.

Ma ei poolda  olukorda  kus vaktsineeritud võivad koroonapassiga koguneda ja seeläbi ikkagi viirust levitada.

Vaktsiinid muidugi päästavad vast raskemast haigestumisest ja surmast, kuid viirust saab levitada ka vaktsineerituna.

Seega – pangu kas kõik kinni või vastupidi- tehku kõigile lahti…

Riik tahab vastutuse inimeselt ära võtta, normaalne inimene peaks ise vastutama enda tervise eest ja tegema otsuse nii vaktsiinide kui üritustel käimise osas.

Mind on ära tüüdanud see vaktsiinivastaste kisa, kuidas vaktsineeritud haigust levitavad.

Las olla siis kõik lahti ja hiljemalt poole aasta pärast on kõik kas vaktsineeritud ja/ või läbipõdenud või surnud. Lihtne.

 

 

 

 

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Las olla siis kõik lahti ja hiljemalt poole aasta pärast on kõik kas vaktsineeritud ja/ või läbipõdenud või surnud. Lihtne.

Kui nad haiglasse ei roniks, siis oleks mõeldav.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind on ära tüüdanud see vaktsiinivastaste kisa, kuidas vaktsineeritud haigust levitavad.

Las olla siis kõik lahti ja hiljemalt poole aasta pärast on kõik kas vaktsineeritud ja/ või läbipõdenud või surnud. Lihtne.

Ei ole see nii lihtne. Oleks siis surnud, palju hullemad on pikaajalised tüsistused. Need, kes raskemalt põevad jäävad veel aastateks meditsiinisüsteemi koormama. Jah, need on valdavas enamuses vaktsineerimata.

 

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind on ära tüüdanud see vaktsiinivastaste kisa, kuidas vaktsineeritud haigust levitavad.

Las olla siis kõik lahti ja hiljemalt poole aasta pärast on kõik kas vaktsineeritud ja/ või läbipõdenud või surnud. Lihtne.

Ei ole see nii lihtne. Oleks siis surnud, palju hullemad on pikaajalised tüsistused. Need, kes raskemalt põevad jäävad veel aastateks meditsiinisüsteemi koormama. Jah, need on valdavas enamuses vaktsineerimata.

Mitu inimest nendest sadadest tuhandetest täielikult vaktsineerimata inimestest, sa arvad, et sinna lõksu satuvad?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis nendest doosidest kasu https://tervis.ohtuleht.ee/1051998/koroona-pole-ainus-haigus-haigla-hoiatab-et-praegu-levib-suure-hooga-ka-see-viirus-mis-voib-olla-vaga-ohtlik

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu heietuse saaks täpselt samamoodi vaktsineerimise kohta kirjutada stiilis “sa arvad, et kui sul täna on vaid süstikoht valus, siis sul järgmise doosiga või ka niisama mõne aja möödudes ei avaldu mingi geneetiline häda, mis muidu ehk oleks vaikne olnud?”

Vaktsineeritakse lõpuks mingi kord või paar korda aastas. Koroona võid sa aga üles korjata iga kell. Ja üldiselt, kui ikka esimese paari korraga mingeid tõsisemaid vaktsineerimise kõrvaltoimeid ei avaldunud, siis pole tõenäoline, et neid ka edasipidi avaldub, kui vaktsiini koostis on umbes sama.

Samas koroonasse nakatumise puhul ei ole üldse kindel, et kui esimene kord läks kergelt, siis edaspidi läheb ka kergelt.

See tekst on super näide selle kohta, kuidas inimene on konstrueerinud endale oma uskumusi toetavad argumendid. Mingit tõendust tal oma argumentide toetuseks ei ole

Mingit usku siin vaja ei ole, selle tõenduseks on piisavad kliinilised ja epidemioloogilised andmed.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu heietuse saaks täpselt samamoodi vaktsineerimise kohta kirjutada stiilis “sa arvad, et kui sul täna on vaid süstikoht valus, siis sul järgmise doosiga või ka niisama mõne aja möödudes ei avaldu mingi geneetiline häda, mis muidu ehk oleks vaikne olnud?”

Vaktsineeritakse lõpuks mingi kord või paar korda aastas. Koroona võid sa aga üles korjata iga kell. Ja üldiselt, kui ikka esimese paari korraga mingeid tõsisemaid vaktsineerimise kõrvaltoimeid ei avaldunud, siis pole tõenäoline, et neid ka edasipidi avaldub, kui vaktsiini koostis on umbes sama.

Samas koroonasse nakatumise puhul ei ole üldse kindel, et kui esimene kord läks kergelt, siis edaspidi läheb ka kergelt.

See tekst on super näide selle kohta, kuidas inimene on konstrueerinud endale oma uskumusi toetavad argumendid. Mingit tõendust tal oma argumentide toetuseks ei ole

Mingit usku siin vaja ei ole, selle tõenduseks on piisavad kliinilised ja epidemioloogilised andmed.

Olgu, vaktsineerige (nagu gripp jm), aga miks seda peavad tegema KÕIK? See ei ole haigus, mille raskeid vorme kõik põevad, või et see üldse kõigile külge hakkab. See ei ole katk, kus oli tõesti õnnemäng, kui ellu jäid. Siin räägime 0,1% suremusest. Mul on 99,9% võimalus sellest välja tulla. Avariides hukkub ka rohkem.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vat-vat-vat, nii-nii jah. Ikka lamemaalastel on õigus. Nende jaoks on hirmus tähtis, et õigus oleks. Huvitav, kas lamemaalastel on ka plaanid valmis juhuks, kui neil ongi õigus.
Kahe aasta jooksul surevad kõik vaktsineeritud ju maha. See on muidugi kahetsusväärne, sest kiipide investeeringud end kindlasti nii ruttu ära ei tasu ja hiiglaslik orjatööjõud läheb otsejoones loojakarja. Neid on nüüdseks juba nii palju, et ilmselgelt kukub siis kokku kogu elukeskkond, infrastruktuur, kõik eluks vajalikud teenused, sh ka MMS-i tootmise laborid, korallivee kraanid ja veterinaar-ravimite tehased.
Kas lamemaalastel on kõigil juba maale ja metsa isemajandavad talud soetatud? Või istute mõnusasti keskküttega linnakorteris ja kirjutate wifi kaudu veebis kommentaare?
Ja kõige tähtsam küsimus: kas globaalne graafik laipade koristamiseks on juba paika pandud? Ellujääjatel tuleb ilmselgelt kõigil tugevalt panustada, sest kui planeet on kaetud roiskuvate inimjäänustega, hakkavad levima kõiksugu nakkused ja tõved jms ja teadagi, mis siis edasi saab…
Oleks tore, kui keegi tutvustaks teie kava inimkonna edasise käekäigu osas, juhul kui teie ennustused täide lähevad. Kui on hea plaan, vbl tulen üle.

+5
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nüüd ruttu lastele ka sisse, et nad ikka kindlasti raskemini põeksid.

Sellist väidet polegi varem kuulnud, et vaktsineeritud raskemini põevad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nende jaoks on hirmus tähtis, et õigus oleks.

Siin oledki valesti aru saanud. Asi ei ole selles, kellel on õigus või kellel mitte – asi on selles, et kui asjad pöördumatult pe*sse lähevad, siis on asjad pöördumatult pe*sses ja on kõigil halb – mitte sellepärast, et saaks pärast laulda “told you so~”

“Lammamamallana lammamaallanna”, kas sa vahelduseks ajusid ka viitsid kasutada?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küll ei saa väga hästi aru, mida see viimane lällu-lällu tähendama peaks, aga küsin veelkord: milline on sinu plaan juhuks kui asjad pöördumatult peesse lähevad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 80 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vutt, ergutusdoosidele, siis saate kindlasti covidi kaela