Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vutt, ergutusdoosidele, siis saate kindlasti covidi kaela

Näitan 20 postitust - vahemik 61 kuni 80 (kokku 80 )

Teema: Vutt, ergutusdoosidele, siis saate kindlasti covidi kaela

Postitas:
Kägu

Nüüd ruttu lastele ka sisse, et nad ikka kindlasti raskemini põeksid.

Sellist väidet polegi varem kuulnud, et vaktsineeritud raskemini põevad.

Siin on liikunud miskid kõlakad, et kui kehasse piisavalt palju midagi (vaktsiini vms) süstida, mis haigust otseselt ei tekita, õpib keha seda ignoreerima kuna “pole ohtlik” – ja seeläbi ka muutub immuunvastus viirusele endale lahjamaks.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küll ei saa väga hästi aru, mida see viimane lällu-lällu tähendama peaks, aga küsin veelkord: milline on sinu plaan juhuks kui asjad pöördumatult peesse lähevad?

Ma olen juba pea kaks aastat oma plaani järgi elanud ja ei nuta, et piirangud seda või ei kurat, tahaks spaasse saada (miks te käite seal nii palju?) 🙂

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind huvitab, et kui vaktsineerimine on tohutu maailma eliidi vandenõu mille eesmärk on elanikkonna vähendamine, siis – milleks on maalima eliidile kasulik jätta ellu vaktsiinivastased ?

Vastus : ei olegi …

Eliidile on ikka vaja sellist kuulekat massi, kes suudaks neid teenida ( no need keda lamemaalased järjekindlalt lammasteks kutsuvad )  ja ülal pidada. Vaktsiinivastased on tõrksad ja tülikad ehk just need keda eliidile vaja pole.

Ma arvan, et MMS on ka vandenõu millega saadakse lahti protestivaimu täis kodanikest. Ja seda veel nii peenelt,  et need uhhuu- ullikesed ostavad antud mürgi enda raha eest ja tarbivad seda suure entusiasmiga.

Looduses üldiselt surevad ära nõrgad ja rumalad .

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See vandenõu ei ole nii peen – ega see “eliit” sul nii kompetentsed ka ei ole. Pigem, mis toimub, on see, et nad lihtsalt lõikavad maksimaalset kasu antud olukorrast. Natuke õelaks teeb olukorra muidugi see, et kohalikud valitsust-nõustavad psühholoogid “nügimist” soovitavad (ja seda veel eriti halvas vormis – nagu tavalised oskamatud agressiivsed müügimehed, kes saavad müügivõidu sellel momendil, kui sa nurkasurutusest ära väsid ja lihtsalt lepid millega iganes, et ta sind juba rahule jätaks – see ongi mõned inimesed eriti skeptiliseks muutnud).

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.nytimes.com/2021/12/23/world/middleeast/israel-vaccine-4th-dose.html

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida see mulle sissesüstitud mikrokiip tegema peaks? St et mis käitumine minul peaks ilmnema?

Eliit jälgib, mis tv saateid ma vaatan? Või mis vorsti ma söön? No palju õnne nii huvitava tegevuse üle.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida see mulle sissesüstitud mikrokiip tegema peaks? St et mis käitumine minul peaks ilmnema?

Eliit jälgib, mis tv saateid ma vaatan? Või mis vorsti ma söön? No palju õnne nii huvitava tegevuse üle.

See ei mõjuta sind arvatavasti kuidagi, vaid jälgib sinu ja teiste liikumist, a la nagu roheliste kaartidega – et siis selle põhjal otsustada, kus mingeid muutuseid vaja võib minna – bussiliikluse puhul aitab see siis näidata, kus oleks rohkem või vähem bussiliiklust tarvis. Selle asja nimi natuke üldisemalt on “optimeerimine”.

Nüüd eksisteerib meie seas aga ka tarkpäid käitumisteadlasi, kes kõike heatahtlikku silmas pidades loodavad, et saavad sedasi ka inimeste käitumist (või valikuid) “optimeerida”.

See ei ole mingi uus mõte, sellest on mõningad ulmeraamatud isegi kirjutatud – sest ka varem ühiskonnas on kartuseid olnud (seda küll ilma mikrokiipideta), et optimiseerimisega hakkab kaduma humaansus ja elu mõte. Kõige enam mainitud 1984 või Hea Uus Ilm – viimases kasutati “optimeerimiseks” erinevaid võtteid, mis kirjaniku ajal pead tõstma hakkasid – psühhiaatrilised medikamendid ja Prantsuse post-marksistlik filosoofia – unelmad utoopiast.

Naiivse inimesena on tõepoolest ilus mõelda, et utoopia käib nagu kellavärk, kõik kannatused ja piin on elust eemaldatud – paraku möödub see faas üks hetk igal inimesel, kes hakkavad mõistma, mis rolli mängivad elus emotsioonid ja kui tark – teadmatuse valguses – on selline “jabur” “asi” nagu intuitsioon.

Keegi sind kaugjuhitava puldiga kontrollima ei hakka – kontroll on massis – mis valikuid sulle antakse, mis valikutele sind “nügitakse”, mis nurkadesse sind peenelt surutakse ja kui palju sa iseendale valetada jaksad, et sa siis midagi tahad või ei taha.

Loomadel ju ka loomaaias hea elu, süüa saab ja…

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimane Kägu, sa reaalselt vast ikka ei arva kõike seda, mida siia kirja panid? Ma loodan.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida see mulle sissesüstitud mikrokiip tegema peaks? St et mis käitumine minul peaks ilmnema?

Eliit jälgib, mis tv saateid ma vaatan? Või mis vorsti ma söön? No palju õnne nii huvitava tegevuse üle.

See ei mõjuta sind arvatavasti kuidagi, vaid jälgib sinu ja teiste liikumist, a la nagu roheliste kaartidega – et siis selle põhjal otsustada, kus mingeid muutuseid vaja võib minna – bussiliikluse puhul aitab see siis näidata, kus oleks rohkem või vähem bussiliiklust tarvis. Selle asja nimi natuke üldisemalt on “optimeerimine”.

Nüüd eksisteerib meie seas aga ka tarkpäid käitumisteadlasi, kes kõike heatahtlikku silmas pidades loodavad, et saavad sedasi ka inimeste käitumist (või valikuid) “optimeerida”.

See ei ole mingi uus mõte, sellest on mõningad ulmeraamatud isegi kirjutatud – sest ka varem ühiskonnas on kartuseid olnud (seda küll ilma mikrokiipideta), et optimiseerimisega hakkab kaduma humaansus ja elu mõte. Kõige enam mainitud 1984 või Hea Uus Ilm – viimases kasutati “optimeerimiseks” erinevaid võtteid, mis kirjaniku ajal pead tõstma hakkasid – psühhiaatrilised medikamendid ja Prantsuse post-marksistlik filosoofia – unelmad utoopiast.

Naiivse inimesena on tõepoolest ilus mõelda, et utoopia käib nagu kellavärk, kõik kannatused ja piin on elust eemaldatud – paraku möödub see faas üks hetk igal inimesel, kes hakkavad mõistma, mis rolli mängivad elus emotsioonid ja kui tark – teadmatuse valguses – on selline “jabur” “asi” nagu intuitsioon.

Keegi sind kaugjuhitava puldiga kontrollima ei hakka – kontroll on massis – mis valikuid sulle antakse, mis valikutele sind “nügitakse”, mis nurkadesse sind peenelt surutakse ja kui palju sa iseendale valetada jaksad, et sa siis midagi tahad või ei taha.

Loomadel ju ka loomaaias hea elu, süüa saab ja…

Ei ole keegi 20 a mu bussiliiklust optimeerinud. Ma palun väga väga, et keegi tegelt ka JÄLGIKS ja optimeeriks, aga mitte midagi ei juhtu.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küll ei saa väga hästi aru, mida see viimane lällu-lällu tähendama peaks, aga küsin veelkord: milline on sinu plaan juhuks kui asjad pöördumatult peesse lähevad?

Ma olen juba pea kaks aastat oma plaani järgi elanud ja ei nuta, et piirangud seda või ei kurat, tahaks spaasse saada (miks te käite seal nii palju?) ????

Nagu oligi arvata. MINA elan oma plaani järgi ja kõik on lill.
Mind just see vastuolu uhuude jutus ajabki kõige enam nördima. Appi, inimkonda orjastatakse, massiliselt inimesi hakkab surema, kõik kiibistatakse, maailmakord muutub! Kõik on kole suurel skaalal ja vandenõu on globaalne ja mõnede arvates lausa kosmiline. Aga kui küsida, mis siis ette võetakse, kui see kõik juhtuma hakkab, on vastus, oh, mind see ei puuduta, mina nagunii spaas ei käi! Päriselt ka arvavad, et kui MINA ei vaktsineeri ja ära ei sure ja maski ei kanna, siis rohkem kui pool inimkonnast võib mu ümber vabalt ära kõngeda, mina elan ikka edasi samamoodi nagu varem.
Hallloooooo? Praeguseks on koroonavaktsiiniga vaktsineeritud juba 59% maailma elanikkonnast. Kui loll peab olema arvamaks, et sina elad pärast samamoodi edasi ja ainuke vahe on, et spaasse ei saagi.
Ja siis imestatakse, miks keegi ei usu ja tõsiselt ei võta. Selliste mõtteavalduste peale?
Küllap sellepärast toimubki see pasundamine ja “inimeste äratamine” ja “vandenõu paljastamine”, et loodetakse, et keegi teine korraldab edasise elu ka uhuude eest mugavasti ära. Siis mina saan “oma plaani” järgi elada. Las ümberringi kõrguvad laibakuhjad, ma nagunii poes ei käi, tellin kulleriga toitu…
Mulle aitab, sinuga pole mõtet diskuteerida, tõmbasid oma teooriatele pahinal vee peale.
P.S. Arvesta, et kui usud endal õiguse olevat, siis tulevikus ei saa sa enam sedagi teha, sest sul pole veevärki ega isegi mitte puhast joogivett.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küll ei saa väga hästi aru, mida see viimane lällu-lällu tähendama peaks, aga küsin veelkord: milline on sinu plaan juhuks kui asjad pöördumatult peesse lähevad?

Ma olen juba pea kaks aastat oma plaani järgi elanud ja ei nuta, et piirangud seda või ei kurat, tahaks spaasse saada (miks te käite seal nii palju?) ????

Nagu oligi arvata. MINA elan oma plaani järgi ja kõik on lill.

Mind just see vastuolu uhuude jutus ajabki kõige enam nördima. Appi, inimkonda orjastatakse, massiliselt inimesi hakkab surema, kõik kiibistatakse, maailmakord muutub! Kõik on kole suurel skaalal ja vandenõu on globaalne ja mõnede arvates lausa kosmiline. Aga kui küsida, mis siis ette võetakse, kui see kõik juhtuma hakkab, on vastus, oh, mind see ei puuduta, mina nagunii spaas ei käi! Päriselt ka arvavad, et kui MINA ei vaktsineeri ja ära ei sure ja maski ei kanna, siis rohkem kui pool inimkonnast võib mu ümber vabalt ära kõngeda, mina elan ikka edasi samamoodi nagu varem.

Hallloooooo? Praeguseks on koroonavaktsiiniga vaktsineeritud juba 59% maailma elanikkonnast. Kui loll peab olema arvamaks, et sina elad pärast samamoodi edasi ja ainuke vahe on, et spaasse ei saagi.

Ja siis imestatakse, miks keegi ei usu ja tõsiselt ei võta. Selliste mõtteavalduste peale?

Küllap sellepärast toimubki see pasundamine ja “inimeste äratamine” ja “vandenõu paljastamine”, et loodetakse, et keegi teine korraldab edasise elu ka uhuude eest mugavasti ära. Siis mina saan “oma plaani” järgi elada. Las ümberringi kõrguvad laibakuhjad, ma nagunii poes ei käi, tellin kulleriga toitu…

Mulle aitab, sinuga pole mõtet diskuteerida, tõmbasid oma teooriatele pahinal vee peale.

P.S. Arvesta, et kui usud endal õiguse olevat, siis tulevikus ei saa sa enam sedagi teha, sest sul pole veevärki ega isegi mitte puhast joogivett.

Kas sa ootasid, et ma laon välja riikliku plaani, mida kõik jälgima peaks?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pealegi, sa vist oled sellest, mida ütlesin, ikka nii risti valesti aru saanud, kui üldse võimalik saada on.

Ei viitsi halvas usus siin vaidlema hakata.

Naudi oma aastavahetust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küll ei saa väga hästi aru, mida see viimane lällu-lällu tähendama peaks, aga küsin veelkord: milline on sinu plaan juhuks kui asjad pöördumatult peesse lähevad?

Ma olen juba pea kaks aastat oma plaani järgi elanud ja ei nuta, et piirangud seda või ei kurat, tahaks spaasse saada (miks te käite seal nii palju?) ????

Nagu oligi arvata. MINA elan oma plaani järgi ja kõik on lill.

Mind just see vastuolu uhuude jutus ajabki kõige enam nördima. Appi, inimkonda orjastatakse, massiliselt inimesi hakkab surema, kõik kiibistatakse, maailmakord muutub! Kõik on kole suurel skaalal ja vandenõu on globaalne ja mõnede arvates lausa kosmiline. Aga kui küsida, mis siis ette võetakse, kui see kõik juhtuma hakkab, on vastus, oh, mind see ei puuduta, mina nagunii spaas ei käi! Päriselt ka arvavad, et kui MINA ei vaktsineeri ja ära ei sure ja maski ei kanna, siis rohkem kui pool inimkonnast võib mu ümber vabalt ära kõngeda, mina elan ikka edasi samamoodi nagu varem.

Hallloooooo? Praeguseks on koroonavaktsiiniga vaktsineeritud juba 59% maailma elanikkonnast. Kui loll peab olema arvamaks, et sina elad pärast samamoodi edasi ja ainuke vahe on, et spaasse ei saagi.

Ja siis imestatakse, miks keegi ei usu ja tõsiselt ei võta. Selliste mõtteavalduste peale?

Küllap sellepärast toimubki see pasundamine ja “inimeste äratamine” ja “vandenõu paljastamine”, et loodetakse, et keegi teine korraldab edasise elu ka uhuude eest mugavasti ära. Siis mina saan “oma plaani” järgi elada. Las ümberringi kõrguvad laibakuhjad, ma nagunii poes ei käi, tellin kulleriga toitu…

Mulle aitab, sinuga pole mõtet diskuteerida, tõmbasid oma teooriatele pahinal vee peale.

P.S. Arvesta, et kui usud endal õiguse olevat, siis tulevikus ei saa sa enam sedagi teha, sest sul pole veevärki ega isegi mitte puhast joogivett.

Kas sa ootasid, et ma laon välja riikliku plaani, mida kõik jälgima peaks?

Ooo, sa tead salajasi riiklikke plaane.

Ja ma arvasin, et ikka bill gatesi salajased plaanid.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küll ei saa väga hästi aru, mida see viimane lällu-lällu tähendama peaks, aga küsin veelkord: milline on sinu plaan juhuks kui asjad pöördumatult peesse lähevad?

Ma olen juba pea kaks aastat oma plaani järgi elanud ja ei nuta, et piirangud seda või ei kurat, tahaks spaasse saada (miks te käite seal nii palju?) ????

Nagu oligi arvata. MINA elan oma plaani järgi ja kõik on lill.

Mind just see vastuolu uhuude jutus ajabki kõige enam nördima. Appi, inimkonda orjastatakse, massiliselt inimesi hakkab surema, kõik kiibistatakse, maailmakord muutub! Kõik on kole suurel skaalal ja vandenõu on globaalne ja mõnede arvates lausa kosmiline. Aga kui küsida, mis siis ette võetakse, kui see kõik juhtuma hakkab, on vastus, oh, mind see ei puuduta, mina nagunii spaas ei käi! Päriselt ka arvavad, et kui MINA ei vaktsineeri ja ära ei sure ja maski ei kanna, siis rohkem kui pool inimkonnast võib mu ümber vabalt ära kõngeda, mina elan ikka edasi samamoodi nagu varem.

Hallloooooo? Praeguseks on koroonavaktsiiniga vaktsineeritud juba 59% maailma elanikkonnast. Kui loll peab olema arvamaks, et sina elad pärast samamoodi edasi ja ainuke vahe on, et spaasse ei saagi.

Ja siis imestatakse, miks keegi ei usu ja tõsiselt ei võta. Selliste mõtteavalduste peale?

Küllap sellepärast toimubki see pasundamine ja “inimeste äratamine” ja “vandenõu paljastamine”, et loodetakse, et keegi teine korraldab edasise elu ka uhuude eest mugavasti ära. Siis mina saan “oma plaani” järgi elada. Las ümberringi kõrguvad laibakuhjad, ma nagunii poes ei käi, tellin kulleriga toitu…

Mulle aitab, sinuga pole mõtet diskuteerida, tõmbasid oma teooriatele pahinal vee peale.

P.S. Arvesta, et kui usud endal õiguse olevat, siis tulevikus ei saa sa enam sedagi teha, sest sul pole veevärki ega isegi mitte puhast joogivett.

Kas sa ootasid, et ma laon välja riikliku plaani, mida kõik jälgima peaks?

Ooo, sa tead salajasi riiklikke plaane.

Ja ma arvasin, et ikka bill gatesi salajased plaanid.

Kuidas sa sellest seda veel välja loed, et ma TEAN mingeid plaane?

Issand jumal kui nõrk sa oled.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küll ei saa väga hästi aru, mida see viimane lällu-lällu tähendama peaks, aga küsin veelkord: milline on sinu plaan juhuks kui asjad pöördumatult peesse lähevad?

Ma olen juba pea kaks aastat oma plaani järgi elanud ja ei nuta, et piirangud seda või ei kurat, tahaks spaasse saada (miks te käite seal nii palju?) ????

Nagu oligi arvata. MINA elan oma plaani järgi ja kõik on lill.

Mind just see vastuolu uhuude jutus ajabki kõige enam nördima. Appi, inimkonda orjastatakse, massiliselt inimesi hakkab surema, kõik kiibistatakse, maailmakord muutub! Kõik on kole suurel skaalal ja vandenõu on globaalne ja mõnede arvates lausa kosmiline. Aga kui küsida, mis siis ette võetakse, kui see kõik juhtuma hakkab, on vastus, oh, mind see ei puuduta, mina nagunii spaas ei käi! Päriselt ka arvavad, et kui MINA ei vaktsineeri ja ära ei sure ja maski ei kanna, siis rohkem kui pool inimkonnast võib mu ümber vabalt ära kõngeda, mina elan ikka edasi samamoodi nagu varem.

Hallloooooo? Praeguseks on koroonavaktsiiniga vaktsineeritud juba 59% maailma elanikkonnast. Kui loll peab olema arvamaks, et sina elad pärast samamoodi edasi ja ainuke vahe on, et spaasse ei saagi.

Ja siis imestatakse, miks keegi ei usu ja tõsiselt ei võta. Selliste mõtteavalduste peale?

Küllap sellepärast toimubki see pasundamine ja “inimeste äratamine” ja “vandenõu paljastamine”, et loodetakse, et keegi teine korraldab edasise elu ka uhuude eest mugavasti ära. Siis mina saan “oma plaani” järgi elada. Las ümberringi kõrguvad laibakuhjad, ma nagunii poes ei käi, tellin kulleriga toitu…

Mulle aitab, sinuga pole mõtet diskuteerida, tõmbasid oma teooriatele pahinal vee peale.

P.S. Arvesta, et kui usud endal õiguse olevat, siis tulevikus ei saa sa enam sedagi teha, sest sul pole veevärki ega isegi mitte puhast joogivett.

Kas sa ootasid, et ma laon välja riikliku plaani, mida kõik jälgima peaks?

Ooo, sa tead salajasi riiklikke plaane.

Ja ma arvasin, et ikka bill gatesi salajased plaanid.

Kuidas sa sellest seda veel välja loed, et ma TEAN mingeid plaane?

Issand jumal kui nõrk sa oled.

Ah, mis asja te nõmetsete.

Selle kovidiga ei tule mingeid laibakuhjasid, kas te pole veel aru saanud? Alguses oli jah hirmus, sest kuulutati uut katku või hispaania grippi, aga see jäi ju tulemata. Surevad vaid vanad ja/või väetid (mitte, et nende surm vähem kurb oleks) ja tüsistused ei ole ka nii suurel hulgal massist, nagu näidata püütakse.

Vandenõusid on meie ümber kogu aeg, sest rikkad tahavad mängida. Las mängivad. Mina ei usu, et see viirus veel kaua kannab, ei olnud piisavalt hästi disainitud. Võib olla võtavad nii ühed kui teised lihtsalt vabamalt ja ei nimeta üksteist halvustavalt? Hoolimata meie pahatahtlikust valitsusest võib rahvas ju hoopis mõistlik ja heasüdamlik olla.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küll ei saa väga hästi aru, mida see viimane lällu-lällu tähendama peaks, aga küsin veelkord: milline on sinu plaan juhuks kui asjad pöördumatult peesse lähevad?

Sellist mõttekallet nimetatakse kognitiivses psühholoogias katastrofiseerimiseks. Inimene ei suuda taluda seda, et tulevik on ja jääb alati määramatuks ning et ei ole mitte mingit võimalust ennast kõikvõimalike halbade asjade jaoks ette valmistada. Kognitiivne paindlikkus ja adaptiivsus ka evolutsiooni mõttes tähendabki seda, et inimene või muu organism reageerib paindlikult ja kohaneb uute oludega. Soov iga hinna eest püüda mingit kardetavat katastroofi ära hoida ükskõik kui jaburate võtetega ei ole paraku paindliku mõtlemise tunnus. Ses mõttes tuleks enamus ühiskonda saata praegu kognitiivsesse teraapiasse oma mõttekalletega tegelema.

Sina tahad plaani juhuks, kui asjad pöördumatult peesse lähevad. Saan aru, et sinu enda jaoks see, kui kõik viimseni vaktsineeriksid, annaks mingi mentaalse rahu, et see justkui takistaks asjade pöördumatult peesse minekut. Seda sa aga ei mõista, et selle pöördumatu peesse mineku stsenaariumi on produtseerinud sinu enda aju lähtudes sinu enda hirmudest ja ärevusest. Meie teised siin tingimata ei ela pidevas hirmus, et asjad tingimata pöördumatult peesse lähevad. Me kohaneme vastavalt oludele ja püüame muutunud oludes hakkama saada, nii hästi kui võimalik. Me ei ela illusioonis, et mingi vedeliku kohustuslik sissesüstimine kõikidesse inimestesse saaks kuidagi vähendada elu ja tuleviku määramatust.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu heietuse saaks täpselt samamoodi vaktsineerimise kohta kirjutada stiilis “sa arvad, et kui sul täna on vaid süstikoht valus, siis sul järgmise doosiga või ka niisama mõne aja möödudes ei avaldu mingi geneetiline häda, mis muidu ehk oleks vaikne olnud?”

Vaktsineeritakse lõpuks mingi kord või paar korda aastas. Koroona võid sa aga üles korjata iga kell. Ja üldiselt, kui ikka esimese paari korraga mingeid tõsisemaid vaktsineerimise kõrvaltoimeid ei avaldunud, siis pole tõenäoline, et neid ka edasipidi avaldub, kui vaktsiini koostis on umbes sama.

Samas koroonasse nakatumise puhul ei ole üldse kindel, et kui esimene kord läks kergelt, siis edaspidi läheb ka kergelt.

See tekst on super näide selle kohta, kuidas inimene on konstrueerinud endale oma uskumusi toetavad argumendid. Mingit tõendust tal oma argumentide toetuseks ei ole

Mingit usku siin vaja ei ole, selle tõenduseks on piisavad kliinilised ja epidemioloogilised andmed.

Olgu, vaktsineerige (nagu gripp jm), aga miks seda peavad tegema KÕIK? See ei ole haigus, mille raskeid vorme kõik põevad, või et see üldse kõigile külge hakkab. See ei ole katk, kus oli tõesti õnnemäng, kui ellu jäid. Siin räägime 0,1% suremusest. Mul on 99,9% võimalus sellest välja tulla. Avariides hukkub ka rohkem.

Jutt pole ainult surmast, vaid ka sellest, et see väljatulemine teeb üsna paljud pikaks ajaks invaliidiks, rääkimata haiglate ülekoormamisest.

Praegu on oluline likvideerida pandeemia. Kui haigus pole enam pandeemiline (st kontrollimatult leviv), küll siis saab vaadata, kas ja kui palju üldse on vaja edasi vaktsineerida või piirata.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt pole ainult surmast, vaid ka sellest, et see väljatulemine teeb üsna paljud pikaks ajaks invaliidiks, rääkimata haiglate ülekoormamisest.

Praegu on oluline likvideerida pandeemia. Kui haigus pole enam pandeemiline (st kontrollimatult leviv), küll siis saab vaadata, kas ja kui palju üldse on vaja edasi vaktsineerida või piirata.

Sa siiani pole märganud, et vaktsineerimine pole avaldanud mingit erilist mõju pandeemia likvideerimisele? Milleks raiuda edasi mingit meetodit, mis ilmselgelt ei tööta? Lihtsalt sellepärast, et muud paremat ei oska välja mõelda? Oleks see siis niisama võtmete otsimine lambi alt (kuigi on ilmselge, et neid seal pole), aga jutt käib ju sellest, et mõttetult ruineeritakse teiste inimeste ajusid, lastakse inimesi lahti ja tehakse muud jaburdust.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa siiani pole märganud, et vaktsineerimine pole avaldanud mingit erilist mõju pandeemia likvideerimisele?

Likvideerimisele mitte, aga normaalne elu on peaaegu samas mahus tagasi v.a. maskikandmine.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt pole ainult surmast, vaid ka sellest, et see väljatulemine teeb üsna paljud pikaks ajaks invaliidiks, rääkimata haiglate ülekoormamisest.

Praegu on oluline likvideerida pandeemia. Kui haigus pole enam pandeemiline (st kontrollimatult leviv), küll siis saab vaadata, kas ja kui palju üldse on vaja edasi vaktsineerida või piirata.

Sa siiani pole märganud, et vaktsineerimine pole avaldanud mingit erilist mõju pandeemia likvideerimisele? Milleks raiuda edasi mingit meetodit, mis ilmselgelt ei tööta? Lihtsalt sellepärast, et muud paremat ei oska välja mõelda? Oleks see siis niisama võtmete otsimine lambi alt (kuigi on ilmselge, et neid seal pole), aga jutt käib ju sellest, et mõttetult ruineeritakse teiste inimeste ajusid, lastakse inimesi lahti ja tehakse muud jaburdust.

Mis see parem meetod on? Mina tean kahte, aga kumbagi ei soovi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 61 kuni 80 (kokku 80 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vutt, ergutusdoosidele, siis saate kindlasti covidi kaela