Esileht Beebi ja mitmikud VW Passat ja lamavasse käiv turvahäll

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: VW Passat ja lamavasse käiv turvahäll

Postitas:
Kägu

Hei,

Kuna praegu väga kuskil proovimas ei saa käia turvahälle, siis kas kellelgi on kogemust, et lamavasse käiv turvahäll ei mahu hästi autosse ära?
Olin suht kindel, et soovin oma tulevasele beebile lamavasse käivat, aga olen nüüd lugenud, et need võtavad päris palju ruumi ja eriti kui on lamavas asendis. Samas kui kõrvalistuja istme taha panna häll, siis nagunii meil väga keegi hälli ees ei istuks.. Elame suht pärapõrgus ja enamus sõidud tulevad 1h+ , ehk tahaks võimalikult mugavat hälli lapsele.
Meil on VW Passat universaal, suht levinud auto, äkki kellelgi on kogemust? 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meil on VW Passat universaal ja Cybex Cloud Z. Mahub ilusti, aga ega sa sõidu ajal teda niikuinii täislamavasse ei tohi panna. Isofixile kinnitatuna ta mu meelest ei käigi täislamavasse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikka tohib, kui selleks õige turvahäll on. Nuna Arra, Kiddy Evoluna ja Joie i-level on lubatud lamavas asendis autos kasutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et tavaline turvahäll pole lapsele mugav?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palju pikki sõite, usun et lamavas asendis lapsel mugavam.
Aga Joie i-level proovitud ja mahub ilusti 😊

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tavalist lamavasse käivat turvahalli ei tohi minuteada autosõidu ajal autos lamavas asendis hoida! Lamavas asendis tohib beebi olal autos siis, kuital on see arsti poolt ette nähtud ja sisi ons elleks minuteada eraldi väga spetsiifilised truvahällid, mitte aga a la cubex turvahäll – nende puhul on lamav funktsioon ikka mõeldud nt kaubanduskeskustes käimsieks või kui koju saabudes laps magab hällis, siis saad ta lamavasse jätta.

Kindlasti tutvu turvahälli kasutusjuhendiga. Kokkupõrke korral võib valesti kasutatud turvavarustus beebile saatuslikuks saata. Mõtle korraks ise, kui sa oled kokkupõrke hetkel pikali peaga kokkupõrke suunas vs oled seljaga kokkupõrke suunas.

Kui muretsed lapse mugavuse pärast, siis pigem tehke vähem sõite.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Džiiis.. tutvu ise kasutusjuhenditega. Kui häll on ettenähtud autos lamavasse panemiseks ja kõik turvanõuded on olemas, siis milles probleem on?
Cybexid ongi väljaspool lamavasse käivad, neid ei olegi võimalik autos lamavasse panna.
Minu väljatoodud hälle ON võimalik autos lamavasse panna. Kuidas see on nii raske enne natuke uuemate hällidega tutvuda kui siin puusalt lahmima hakata 🤦‍♀️

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsiks huvi pärast kas see lsp (külje kaitse) ka teil avaneb? Meil ei mahu siis auto uks kinni…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Proovisin viimane kord ainult pikkuses. Väga hästi mahtus ära. Küljeust ei proovinudki. Aga hiljuti just lugesin, et kui ei mahu küljekaitse, siis seda ei pea kasutama.. See peakski selle vahe kompenseerima ukse ja hälli vahel, aga kui vahet pole, siis polegi vaja kasutada 🤷‍♀️

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ma nüüd valesti ei vaadanud oma hälli, aga Joie i-levelil polegi vist külgkaitset? Kas sa mõtlesid vb Cybexi külgkaitset?

Igatahes sellega pidi olema jeh nii, et kui uks ei lähe kinni, siis pole vaja kasutada 😊

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Beebi ja mitmikud VW Passat ja lamavasse käiv turvahäll