Esileht Kodunurk WC poti lõhn

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: WC poti lõhn

Postitas:

Poes mitut sorti WC potti käivaid puhastustablette/lõhnu. Milline on teie kogemustel kõige kauem vastu pidanud ja ka oma ülesannet täitnud?
Varem kasutasin tablette, mis käivad loputuskasti. Nüüd enam ei saa ja peab poti külge kinnitama. Ostsin ühe geeli lapiku kapsli sees, see sai nädalaga tühjaks, \”lubati\” küll et 2400 tõmmet- ei midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 10:03; 26.01 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasuta üldse mingeid lõhnu. Pesen potti korralikult ning ei näe selleks mingit vajadust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Brefi neid ümaraid pallikesi. Neid vist koos seal 5? Peavad väga kaua vastu ja lõhnavad hästi. Geeljaid ei soovita, need jooksevad ikka väga ruttu tühjaks. Aga need pallikesed on tahked ja seega kauem vastupidavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul said need palliksed nädalaga otsa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 15:36; 19.01 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina kasutan Brefi neid ümaraid pallikesi. Neid vist koos seal 5? Peavad väga kaua vastu ja lõhnavad hästi. Geeljaid ei soovita, need jooksevad ikka väga ruttu tühjaks. Aga need pallikesed on tahked ja seega kauem vastupidavad.[/tsitaat]
Minul said küll need nädalaga läbi..:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 15:36; 19.01 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasen ise pelleris lõhna, kui tahan. Põrinal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandage, aga miks peaks WC pott lõhnama? Hoia pott lihtsalt puhtana, siis ei ole vaja haisu maskeerida.
Need wc-tabletid on ühed kõige mõttetumad loodusereostajad, mis üldse välja mõeldud. Heast peast lastakse kanget keemiat veega alla, ilma mingi vajaliku funktsioonita. rahast ei räägigi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panin viimane kord lõhnaseebi,mis meenutab kujult veidi banaani…kestab kauemini kui kõik eelnevad proovitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu WC-s on ainuke lubatud keemiatoode Fairy, sellega pesen vahel potti. Enamjaolt küürin lihtsalt puhta veega (nii seest kui väljast). Milleks ennast ja oma peret mürgitada (jaa, ma saan aru, et te ei söö neid lõhnastajaid, aga see hais läheb hingamisteedesse ju ikka).
Külas käies on äärmiselt ebameeldiv keemia järele haisvasse peldikusse astuda. Õnneks enamik mu tuttavaid on õudsetest odöörilevitajatest loobunud.

Ahjaa, wc-s võiks olla toos tikke. Sellega saab päris edukalt õhku puhastada, kui mõnel kasutajal eriti tugevalt haisev nr 2 peaks tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks ennast ja loodust mürgitada mingite geelidega? Need levitavad õhku mürgiseid aineid, mis jäävad sinu kodu õhku saastama. Peske potti regulaarselt ja pole mingeid geele vaja. Kui vaja ebameeldivat lõhna peletada, siis tiku tõmbamine lahendab probleemi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks kasutan mürgiseid vetsulõhnasid? kui elaks vaid lapsega kahekesi, siis ei kasutaks kah!
aga meie leibkonda kuuluvad ka raukadest vanavanemad, kellele selles vanuses enam EI TEE selgeks, et kakale PEAB vett peale tõmbama – et see EI OLE koht, kus vett kokku hoida ….
seega see vetsulõhn seal ikka nii palju aitab, et vähemalt KORIDORI enam sita lõhna tunda ei ole.
et ei peaks häbi pärast maa alla vajuma kui näiteks kas või postimees ukse peale ilmub ja talle kakahaisupahvak näkku lööb ukse peal …

ah jah, teemaalgatajale ka – kasutan siis just neid geelisid – brefi või ducki, jagub umbes paariks nädalaks. need tabletid vaid kleepuvad kinni sinna sõela külge ja ühel hetkel pudeneb neid robinal potti. no ja lõhna poolest pole nad ka nii efektiivsed kui geelid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 10:11; 28.01 15:46; 28.01 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pesen korra kuus potti Sanitiga, ülejäänud aja on pott puhas ja….lõhnatu??
Igasugused vussud käivad ka närvidele peale suuremat häda. Kakahais ja see keemiline lillelõhn on hullem gemüüse mida ette kujutan :S:S
Peale hädal käiku tõmban vetsus korraks tiku põlema ja ongi kogu hais kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesen aeg-ajalt Brefi ja muu sarnasega. Muu kraam on üleliigne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on õige,et ega väikelastega küll see tiku tops ei saa seal vedeleda ja poleks kindlasti ka meeles kaasa haarata,minul ka pott puhas aga mulle ikka meeldib et see hästi kerge ja värske lõhnaga Breff seal potis istub ,et see annab kohe veel puhtama tunde sinna potti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On küll riiulid.Ja see väävli lõhn ei meeldi mulle omalegi ja seda tikku ma ei hakka ealeski tõmbama.Ja minu lapsed ei käi wc potis tuhnimas,ja see on iga ühe oma asi kuidas ta seal wc toimetab,kes tõmbab tikku ja kes paneb geeli ja kes laseb õhuvärskendajat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodus- ja tervishoidlikuma poole pealt mainiks veel männiseepi.

Ma ise lõpetasin ka nende geelipallikeste jms jura kasutamise juba aasta-kaks tagasi ära. Kuna nendega ja nendeta polnud mingit vahet, siis pigem ikka ilma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 19:59; 25.01 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Loodus- ja tervishoidlikuma poole pealt mainiks veel männiseepi.[/tsitaat]
Räägi täpsemalt, millega tegu? Kust leida? Või mõtled seda GNLD-värki?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Räägi täpsemalt, millega tegu? Kust leida? Või mõtled seda GNLD-värki?[/tsitaat]
Männiseepi peaks olema ikka ka jaekaubanduses müügil.
Ise ostsin kunagi ehituspoest pudeliga, Soome oma. Pead ei anna, aga mu meelest tegin ostu K-Rautast.
Guugliga leidsin näiteks sellised maaletoojad: http://www.seldren.ee/manniseep.php?gid=39 ja http://www.profiks.lv/index.php?main=400&catID=21&prodID=T7838.001
Helista ja küsi, kus müüvad. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan ka männiseepi kodustes puhastustöödes, Põhiliselt vannitoas-WC ja ka puupõrandatel. Kahjuks ei ole sellel tootel sellist männilõhna. Ostan seda Tartus Itakist. Maksab kuskil 3.- suur pudel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin männiseebi Prismast, aga päris kindlasti olen ka nt Rimides näinud. Teistesse poodidesse satun harvem, nii et ei tea, kas seal on. See on selline suur 2liitrine roheline pudel, suur eestikeelne kiri peal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 19:59; 25.01 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]lootusekiir kirjutas:[/small]
Sorrryyy aga väikeste lastega peredes ei saa tikutopsi vetsu jätta!!!! Ja kui ei jätakski, siis on mul jee mahti tikutopsi alati kaasa haarata enne vetsu minemist. :D[/tsitaat]
Mis rumal jutt- ei saa jätta tikutopsi vetsu. Saab küll, organiseerid mingi pisikese riiulikese kõrgemale, nii et ise ulatad, aga laps ei ulataks isegi vetsupotile püsti tõustes. Mul neli väikest last, tikutops vetsus peaaegu lae all olemas ja vajadusel saavad täiskasvanud selle kätte.
Meil küll vetsumaja seest plaaditud, kuid pisike riiulike on seinas tugeva kahepoolse teibiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina panin viimane kord lõhnaseebi,mis meenutab kujult veidi banaani…kestab kauemini kui kõik eelnevad proovitud.[/tsitaat]

Ma arvan et ma tean, mida mõtled. Ostsin kah selle ja nädal läbi, ei paista kahanemise märki. Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 10:03; 26.01 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin mõned aastad tagasi Helsinkist roostevabast terasest smellkilleri, mis tuleb WC poti äärele selliselt kinnitada, et selle metallosa puutuks kokku loputusveega. Ja siiani toimib lõhnaeemaldajana vägagi hästi. Ka Eesti ökopoodides on see silma hakanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab ka looduslikke eeterlikke õlisid kasutada. Mina panen pritspudelisse filtreeritud vett ja kangeid eeterlikke õlisid vastavalt soovile. Olen kasutanud sidruni, lavendli, ylang-ylangi, teepuu ja nuluõli. Väiksemasse pritspudelisse lisan vee sisse 20-30 tilka ja pritsin vanni kohal, et ülejäänud ruumi mitte märjaks teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]nurmenelk kirjutas:[/small]
[tsitaat]Saab ka looduslikke eeterlikke õlisid kasutada. Mina panen pritspudelisse filtreeritud vett ja kangeid eeterlikke õlisid vastavalt soovile. Olen kasutanud sidruni, lavendli, ylang-ylangi, teepuu ja nuluõli. Väiksemasse pritspudelisse lisan vee sisse 20-30 tilka ja pritsin vanni kohal, et ülejäänud ruumi mitte märjaks teha.[/tsitaat]üksikule naisterahvale ehk isegi piisab sellest lillelõhnast. 🙂 aga kui ikka mehed ja vanurid majas, siis mitte … 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 10:11; 28.01 15:46; 28.01 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina kasutan duck geeli,mille paned süstla taolisest kestast wc poti siseküljele ja jääb selline geelist lilleke, kestab see lilleke umbes 1 nädala ja siis paned jälle uue. Ühest süstlatäiest jätkub kusagil 4-5 nädalaks. Mulle meeldib selle juures just see, et tal ei ole mingeid lisavidinaid küljes, mis mustust ja baktereid koguks.[/tsitaat]ahaa, see? http://www.youtube.com/watch?v=cWZoeFiNsy0

aga kuidas sel ajal harjaga selle lähedalt prilllaua serva alt puhastada ilma seda maha kulutamata? või ei puhastagi 4-5 nädalat sealtpoolt? peaks vist kollane koht tekkima siis …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 10:11; 28.01 15:46; 28.01 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tikud… et kui mehel pikem häda, siis panen ajalehe kõrvale küünla, mille ta siis süütab. Kas ainult tiku süütamise hetk on tähtis või võiks lausa küünalt põletada?

Kui see aitaks ma teeks talle kohustuslikuks küünlapaistel si….da!!!!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
ahaa, see? http://www.youtube.com/watch?v=cWZoeFiNsy0

aga kuidas sel ajal harjaga selle lähedalt prilllaua serva alt puhastada ilma seda maha kulutamata? või ei puhastagi 4-5 nädalat sealtpoolt? peaks vist kollane koht tekkima siis …[/tsitaat]

mul küll see üks törts kolm-neli nädalat seal ei püsi, mingi nädala pärast hakkab juba pudenema. Kollaseks küll midagi ei lähe. Või siis paigaldagi natuke allapoole, et saad harjaga serva alt ka sudida, oluline lihtsalt, et loputusvesi üle jookseks. Ise eelistan ka just seda, kuigi lõhn on jube intensiivne, aga just kasutusmugavuse seisukohalt meeldib see kõige rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Kodunurk WC poti lõhn

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.