Esileht Ilu ja tervis Weleda tselluliidiõli

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Weleda tselluliidiõli

Postitas:

Kas keegi on kasutanud Weleda tselluliidiõli? Kuidas mõjub ja kas aitab? Kui pikalt olete kasutanud seda, et tulemusi näeks (kui näeb)?
Või mis kreeme-nippe veel kasutate tselluliidiga (või siis nn apelsinikoorenahaga) võitlemiseks?

Ise teen hommikuti ja õhtuti nn kuivharjamist karedate massaa¸ikinnastega probleemsetele piirkondadele (reied, tuharad) ja peale seda siis masseerin selle õliga. Jagage kogemusi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 12:16; 26.03 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lihtsalt õlitamine ei anna mingit tulemust, garanteerin 🙂 aga sa oled õigel teel – kuivharjamine, massaa¸, liikumine ja toitumine on tselluvastane võti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen igasuguseid kreeme kasutanud, ainult kreem ei aita. Parimaid tulemusi annab lihastrenn. Kreem vôi ôli on muidugi nahale alati hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastuste eest! 🙂 Praegu olen ennast jah rannahooaja mõttes käsile võtnud 😛 ja ega mul palju kaotada ole, kaal on tegelikult väga hea (173 cm ja 58-59 kg), aga apelsinikoor tuharatelt ja reitelt on visa kaduma.
Kellel veel mingeid kogemusi on, andke teada (ka nn kosmeetiliste protseduuride kohta – LPG, kavitatsioon jne) – sest kardan, et kui mai keskpaigaks MINGIT tulemust näha pole, olen juba piisavalt masendunud, et mõni (raha raiskav?) protseduur ette võtta 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 12:16; 26.03 19:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Weleda tselluliidiõli

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.