Esileht Koolilaps Westholmi gümnaasium

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Westholmi gümnaasium

Postitas:

Kellelgi kogemusi, muljeid jagada? Valik sai tehtud, sest suund kōnetas, aga kool vōōras. Tänud ette, kes vastavad????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 13:41; 06.06 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav valik, kui isegi ei tea, mida valisid 😀

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tasub minna pigem puhta lehena, kui suund kõnetas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps kandideeris lambist 5 erineva kooli. Mitte midagi ei tea nendest???? valis ka suuna järgi, teater huvitab teda. Nüüd on ka omadega sassis. Liiga suur valik. Westholmist olen ainult head kuulnud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 13:41; 06.06 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna Ühisgümnaasiumis on mingi teatrisuund

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitaks samuti info Westholmi gümnaasiumi osa kohta.
Kellel noored õppimas, kuidas muljed? Õpetajad, tase, koormus?!
Aitäh, teadjatele!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitaks samuti info Westholmi gümnaasiumi osa kohta.

Kellel noored õppimas, kuidas muljed? Õpetajad, tase, koormus?!

Aitäh, teadjatele!

Minu laps tegi 3 kooli katsed, üks neist enda kool ja ûks Westholm. Katsete tulemusi vaadates olid Westholmi õpilastel kolmest nõrgimad tulemused.
Ma ise käisin seal kunagi amnu ja minu arvates pooe tase seal just kunagi kõva olnud, tundub praegugi nii. Kuidagi lihtsalt hea nimi koolil.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps tegi 3 kooli katsed, üks neist enda kool ja ûks Westholm. Katsete tulemusi vaadates olid Westholmi õpilastel kolmest nõrgimad tulemused.
Ma ise käisin seal kunagi amnu ja minu arvates pooe tase seal just kunagi kõva olnud, tundub praegugi nii. Kuidagi lihtsalt hea nimi koolil

3 kooli katsetest on Westholm pigem tugevaim, mismõttes nende õpilastel nõrgimad tulemused? Kuidas sa üldse teise kooli (või ka oma lapse kooli) teiste õpilaste tulemusi tead? Raske uskuda et Westholm TÜGist kehvem oleks, kunagi olid need meil mõlemad piirkonnakoolid ja käis kõva rebimine, et mitte TÜGi sattuda. KSG on veidi teine suund, aga tänu Sikupilliga liitumisele on nende tase ka tunduvalt alla liikunud.
Vanema lapse lasteaiasõber lõpetas Westholmi gümnaasiumi kuldmedaliga, seega tublile ja püüdlikule lapsele hea võimalus. Ma ei tea, mis teemaalgatajal veel valikus on, kui teine valik oleks 21kk, siis võib-olla mõtleks, kui mõni ülejäänud nelikkatsete koolidest, siis ei mõtleks.
Kõigile gümnasistidele, kes oma vanas koolis ei jätka, on kool võõras, seega selle pärast üldse ei põeks. Mingu parimasse kuhu sisse sai.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Westholmi gümnaasium