Esileht Ilu ja tervis WHO kuulutas koroona tõttu välja globaalse ohuolukorra!

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: WHO kuulutas koroona tõttu välja globaalse ohuolukorra!

Postitas:

Koroonaviiruse tõttu, rohkem andmeid delfi.ee 🙂
Mina tellisin juba 20 respiraatorit ära, aga tulevad alles 4 veebruaril, siis vist hilja?

+1
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 22:41; 31.01 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mure on tema sõnul selles, et viirus võib levida nõrgemate tervishoiusüsteemidega riikidesse.

“WHO ei soovita ja on tegelikult vastu piirangutele, mis puudutavad reisimist ja kaubandust,” sõnas Ghebreyesus.

Teemaalgatajal paanikanupp 24/7 töös???

Lisamärkusena sureb päevas 16 000 last nälga, aga märkimisväärne osa maailmast on paanikas, kui Hiinas on uue viiruse tagajärjel surnud alla 200 inimese.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nälg on nakkav?

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi 200 surma tekitab ülemaailmse paanika.
200×100 pigem.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.01 23:00; 30.01 23:12; 30.01 23:21; 31.01 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haiguse peiteaeg on 2 nädalat, nii et….

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis peaks Hakkam iga hetk välja andma, kuni 2 nädalat.

Ma kardan,tahan veel elada,aga ei saa.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.01 23:00; 30.01 23:12; 30.01 23:21; 31.01 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tõmblemine aitab täpselt niipalju, et nõrgestad oma organismi ja saad hommikul postiljonile “tere” öeldes kohe haiguse külge.
Ma muretsen ka oma laste pärast, aga see on emalik instink, mõistusega peaks igaüks aru saama, et
A) viirus ei tapa tervet inimkonda, eriti arenenud riikides, inimesed ei sure maha, isegi kui nakatuvad
B) kui viirus on hullem, kui arvatakse, sureme kõik niikuinii maha, istu toas kaua tahad.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oiii kui lohutav!

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.01 23:00; 30.01 23:12; 30.01 23:21; 31.01 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kahetsen vaid, et ei ostnud 5 päeva tagasi ühe jänkide – kaitserõivaid ja kaitsemaske tootva – ettevõtte aktsiaid, kuna selle hind on viimastel päevadel üle 2x tõusnud

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kahetsen vaid, et ei ostnud 5 päeva tagasi ühe jänkide – kaitserõivaid ja kaitsemaske tootva – ettevõtte aktsiaid, kuna selle hind on viimastel päevadel üle 2x tõusnud

tõuseb veel, soovitan osta 😀 muidu paari päeva pärast ei jõua ennast ära kiruda, kui hind on 20x tõusnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koroonaviiruse tõttu, rohkem andmeid delfi.ee ????

Mina tellisin juba 20 respiraatorit ära, aga tulevad alles 4 veebruaril, siis vist hilja?

Liiga hilja, siis on kõik juba surnud nagunii.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kardan nii väga, et olen end jube haigeks mõelnud. Jube!!!!!

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 22:41; 31.01 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kardan nii väga, et olen end jube haigeks mõelnud. Jube!!!!!

Kartmise asemel mõtle ratsionaalselt! Kas sa grippi ka igal aastal kardad? Grippi sureb meil väikses Eestiski keskmiselt 40-60 inimest aastas, haigestub 45 000, gripp pole sugugi vähem ohtlik viirus, lihtsalt tuntum. Uuest viirusest räägitakse seetõttu nii palju, et see on uus ja meedia räägib alati palju sellest, millest juba räägitakse, mille vastu on rahval huvi ja mis tekitab sensatsiooni, suremuse arve vaadates ei erine see tavalisest gripist või muudest viirustest, mida aasta jooksul massiliselt läbi põetakse.
Nagu Jumalaema kirik sai tohutult tähelepanu, paljud kordades suuremad katastroofid maailmas ei saa, see on lihtsalt meedia!
Ma ei räägi, et uus viirus ei ole tõsine, on ikka, ta pole lihtsalt midagi väga erinevat kui muud raskemad viirused.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Grippi sureb meil väikses Eestiski keskmiselt 40-60 inimest aastas, haigestub 45 000, gripp pole sugugi vähem ohtlik viirus, lihtsalt tuntum. Uuest viirusest räägitakse seetõttu nii palju, et see on uus ja meedia räägib alati palju sellest, millest juba räägitakse, mille vastu on rahval huvi ja mis tekitab sensatsiooni, suremuse arve vaadates ei erine see tavalisest gripist või muudest viirustest, mida aasta jooksul massiliselt läbi põetakse.

Nende ja koroona andmete järgi on gripp ikka palju vähem ohtlik. Koroona puhul sureks ju 900, kui haigestunuid oleks 45 000. Iga päeva kohta sureks Eestis 2-3 inimest koroona tõttu ja sa ütled, et sama mis gripp ju?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks see viirus ei tapa nii palju, kui võiks – lollid, aga füüsiliselt tugeva tervisega inimesed jäävad tõenäoliselt ellu. Mina olen kahe käega loodusliku valiku poolt.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

õnneks jõuab veel endale augu kaevata

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 10:43; 31.01 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koroonaviiruse tõttu, rohkem andmeid delfi.ee ????

Mina tellisin juba 20 respiraatorit ära, aga tulevad alles 4 veebruaril, siis vist hilja?

Liiga hilja, siis on kõik juba surnud nagunii.

Samas raha ju nagunii hauda kaasa ei võta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appii.. Kas nii lähebki 🙁
Ma oksendan juba hirmust apppiiii…….süüa enamei taha..
Päevade viisi pikali ja haige, vist kallal…

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.01 23:00; 30.01 23:12; 30.01 23:21; 31.01 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile Facebookis jagati sellist blogi. Inimene ei julge oma last kooli saata ja ostab ellujäämiskraami kokku.
Ma ei oska telefonis aktiivset linki lisada, aga http://www.prepperipaevik.blogspot.com
Seal on mõistlikke mõtteid ja samas naljakaid ka.
Aga olen temaga nõus: Hiinat ei saa usaldada ja Hiina käitumine on kahtlane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appii.. Kas nii lähebki ????

Ma oksendan juba hirmust apppiiii…….süüa enamei taha..

Päevade viisi pikali ja haige, vist kallal…

RIP

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 10:43; 31.01 14:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu ja tervis WHO kuulutas koroona tõttu välja globaalse ohuolukorra!