Esileht Kodunurk Wicker materjalist aiamööbel

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Wicker materjalist aiamööbel

Postitas:

Kas kellegil on kogemusi sellest materjalist aiamööbliga http://home4you.ee/shop/www/page/products/group/G4. See on see plastikpunutisest mööbel, mis on veidi teistsuguse disainiga. Kõikidel tuttavatel/sõpradel puidust aiamööblikomplektid, sellepärast esitangi küsimuse suurele ringile. Ees aiamööbli ostmine, terass on suur ja avatud (st. mingit katust peal ei ole), mis mööblit päikese/vihma eest varjata saaks. Kas see on kvaliteetne ja hea materjal, mis meie kliimas ennast õigustab või võiks ikka pigem eelistada puidust komplekti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Link ei vii pildini. Aga usun, et mul on see, millest jutt – must plastik punutis? Mina olen rahul. Tõsi, lindude järgi pesta on tülikas, aga seda mitte materjali tõttu, sama oleks iga punutisega. 2 aastat on hästi vastu pidanud. Kaldun arvama, et puit näeks tänaseks hulga kehvem välja, mul on ka talvel väljas olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plastik peab meie kliimas (ja igasuguses kliimas) ikka paremini vastu kui puit. Ei hallita ega mädane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga talveks oleks vaja ikka kuskile tuppa viia? Meil on ka väga-väga suur terrassi. Tahaks osta sellise diivani moodi mööbli aga ma ei suuda välja mõelda, kuhu ma selle talveks panen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka umbes sellisest materjalist. Tõsi, terrass on katusega ja talveks tõstan need toolid majja sisse.
Aga suvel on väga praktilised – kui tolmuseks lähevad, saab kergesti lapiga üle käia ja kui hommikukaste niiskeks teeb, siis jälle lihtne kuivatada. Ainult pean nõustuma eelpool kirjutatud kommentaariga, et kui lind peale laseb (ja seda nad teevad tihti), siis lindude järgi pesta on tülikas, sest see s… läheb sinna tooli kiudude vahele.
Aga välja näevad head ja mis veel tähtis – neid on kerge edasi-tagasi tõsta kui terrassi põrandat pesta vaja. Väikse tuulega lendu ei ole läinud, torm on küll vahel pikali ajanud. Kokkuvõtteks olen väga rahul ostuga, 2 aastat hiljem näevad välja nagu uued.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Wicker materjalist aiamööbel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.