Esileht Hobinurk wieliczka soolakaevandus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: wieliczka soolakaevandus

Postitas:
Kägu

Küsimus siis antud soolakaevanduse kohta. Kui juba Poola minna, siis paljud ütlevad, et see on üks tõsiselt väärt kogemus. Ma ei hakka täpsemalt kirjutama, mis ja kuidas, aga minu liikumiskiirus on palju aeglasem, kui teistel inimestel. No mitte nüüd niiiiiiiiii aeglane, aga poole aeglasem siiski. Kui pean näiteks treppidest või mäest üles minema, siis on tempo veel aeglasem ja mõnikord pean ka puhkama. Korraga jaksan ehk neljanda korruse kõrgusele minna. Tahaks väga sinna soolakaevandusse minna, aga seal oli kirjas, et läbida tuleb 800 astet. Tekkiski küsimus,et kui suur on antud ekskursiooni tempo. Kui toimub sisenemine, siis 300 astet alla ei ole probleem, aga kuidas edaspidi tempo on. Kas on suuri treppe, mida mööda peab ronima? Või käib nn. allapoole liikumine ja hiljem siis see kaevurite lift tõstab üles! 🙂 Ja kas on oht ära eksida, kui teistest äkki maha jään, või on seal tempo väga aeglane ja seda ohtu pole! 🙂

Kui peaks kuskil olema nn. tõusev trepp, siis kui järsk see on?

0
0
Please wait...

Postitas:
sadu

Seal on omad turvanõuded – grupis maha ei lasta sul jääda. Kõik sisenejad peavad väljuma koos ja loetakse üle.Kas lähete oma grupiga või liitud kohapeal sulle sobivas keeles grupiga? Üksi kedagi alla ei lasta, kohapeal moodustatakse pool- ja täistundidel mitmes erinevas keeles grupid, mis lähevad giidiga.
Trepid ei ole mitte ainult sisenemisel vaid lühemad ka ekskursiooni ajal, kõndima peab päris pikad vahemaad. Üksi eksiksid kindlasti ära, aga seda ei lasta juhtuda: kogu grupi tempo sõltub aegalasematest liikmetest. Lõpuks tullakse maapinnale liftiga.

Vaatamata kõhklustele soovitan sul Wieliczkas kindlasti käia, aga võta ennem ühendust ja uuri oma erivajaduse kohta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin aasta tagasi ja laskumist treppidest oli palju. Treppidest üles ronimist ei olnudki. See on kindlasti väga super kogemus ja eelnevalt annab ka kokku leppida erivajaduse suhtes. Seal on väga palju erinevaid gruppe ja usun, et kellegagi kokku ikka sobite!

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Hobinurk wieliczka soolakaevandus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.