Esileht Kodunurk wokisegu külmutatud

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: wokisegu külmutatud

Postitas:

laps leidis sealt mitu lapse peopesasuurust helelillat kummiliimilaraka moodi asjandust. maitses ka nagu maitsetu ja lõhnatu kummiliim.
huvitav, mis köögiviljaga võiks olla tegu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.02 23:24; 07.02 00:21; 07.02 23:11; 08.02 23:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki loeksid paki pealt mida see sisaldab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Punane sibul? Punane kapsas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leidsin sellise asja friikartulite seest…seega vaevalt see juurvili on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viskasin juba paki ära, aga tuli meelde ja tahaks teada.
see ei saa olla ei kapsas ega ka sibul kuna ta venib.
Härmavilja toode

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.02 23:24; 07.02 00:21; 07.02 23:11; 08.02 23:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koostis: porgand 30%, mungoaidud 20%, paprika 15%, roheline hernes 10%, porrulauk 10%, hiina seened 10%, suhkruhernes (kaunad) 5%. Toode võib sisaldada sellerit.
http://www.balbiino.ee/harmavili-koogiviljad

hiina seened???:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist on jah seentega. Olen varem sama wokisegu ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on seened jah, täitsa söödav kraam 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilmselt seened, muidu on sellised pruunid ribad. meie lemmik – teen metsiku riisi ja kanafileega

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 18:40; 08.02 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ilmselt seened, muidu on sellised pruunid ribad. meie lemmik – teen metsiku riisi ja kanafileega[/tsitaat]

kõlab huvitavalt. Äkki kirjutad täpsemalt, kuidas seda teed. Oleksin tänulik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 22:18; 08.02 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ah et siis seen ja paki järgi võiks arvata, et sisaldab vaid kodumaiseid köögivilju.
huvitav oleks teada, kas hiina seen on köögivili? ja kas härmavili lisab seda sinna pakki tema odavuse tõttu massitäiteks või siis hoopis värvide mitmekesistamiseks või on ta kuidagi eriti toiteväärtuslik.
mina küll aru ei saa, et ta eriliselt hästi maitseks kuna maitsetu kummiliim lihtsalt ei ole eriline delikatess :-))))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.02 23:24; 07.02 00:21; 07.02 23:11; 08.02 23:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuteada on pea kõik poesmüüdavatest külmutatud segud nagu üks kummijunnide kogumik 😛
Ise kasutan vaid rohelisi herneid ja ube ja vahest ka lillkapsaid ja brokolit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ah et siis seen ja paki järgi võiks arvata, et sisaldab vaid kodumaiseid köögivilju.
huvitav oleks teada, kas hiina seen on köögivili? ja kas härmavili lisab seda sinna pakki tema odavuse tõttu massitäiteks või siis hoopis värvide mitmekesistamiseks või on ta kuidagi eriti toiteväärtuslik.
mina küll aru ei saa, et ta eriliselt hästi maitseks kuna maitsetu kummiliim lihtsalt ei ole eriline delikatess :-))))[/tsitaat]

Minu teada on Härmavilja segud tehtud Poolas. Seega kodumaist kraami ei maksa sealt otsida. Ja juba nimi wokisegu viitab sellel, et tegu aasiapärase asjaga. Selles on aga seened igati omal kohal. Köögiviljasegusid annab ju valida oma maitse järgi. Mida hädaldada, ei saa ma aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kõlab huvitavalt. Äkki kirjutad täpsemalt, kuidas seda teed. Oleksin tänulik.[/tsitaat]

lihtne – keedan riisi ära ja samal ajal praen fileed (kasutan nii maitsetatud erinevaid fileesid, kui ka n.ö. puhast), kui filee on praetud kallan woki segu peale ja lasen kuumal pannil krõmpsuvaks. Maitsetan sojakastmega, aga saab vabalt soola-pipraga või kasutada muud maitsesegu. tavaliselt segan juurde keedetud riisi ja lasen veel kergelt tõmmata (olen ka riisi erladi pakkunud).
Vahest jätan riisi ära, kui sööjaid palju ei ole, siis on kerge ja kalorivaene toit.
sügavkülmas on alati mitu pakki varuks, sest teen ka muude lihatoitude juurde n.ö. sooja salatina

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 18:40; 08.02 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

lihtne – keedan riisi ära ja samal ajal praen fileed (kasutan nii maitsetatud erinevaid fileesid, kui ka n.ö. puhast), kui filee on praetud kallan woki segu peale ja lasen kuumal pannil krõmpsuvaks. Maitsetan sojakastmega, aga saab vabalt soola-pipraga või kasutada muud maitsesegu. tavaliselt segan juurde keedetud riisi ja lasen veel kergelt tõmmata (olen ka riisi erladi pakkunud).
Vahest jätan riisi ära, kui sööjaid palju ei ole, siis on kerge ja kalorivaene toit.
sügavkülmas on alati mitu pakki varuks, sest teen ka muude lihatoitude juurde n.ö. sooja salatina[/tsitaat]

tänan sind 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 22:18; 08.02 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ma üldse ei vingu, mulle väga meeldib see wokisegu. lihtsalt tekkis huvi, et mis see on ja mis selle toiteväärtus on, sest maitset tal ju pole, ega ta mind sega :)))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.02 23:24; 07.02 00:21; 07.02 23:11; 08.02 23:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Kodunurk wokisegu külmutatud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.