Esileht Beebi ja mitmikud x-lander 3 rattaline kommentaare

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: x-lander 3 rattaline kommentaare

Postitas:

Kuidas sõita on,paljud rääkinud et 3 rattaline võib ümber minna.Või on parem ikka 4 rattaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 13:04; 16.02 18:21; 17.02 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli teise lapsega ja olin väga rahul
Ümber küll ei läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küll Quinny, aga see ka kolmerattaline ja ma olen väga rahul ja ümberminemist pole tulnud karta. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on X-Lander XA,see küll neljarattaline. Ise poes olin kahevahel, kas Quinny või X-Lander ja viimane tundus kuidagi toekam,ruumikam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas cruyseri oma on muidu hea ja kerge.Ja kuidas sõita on

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 13:04; 16.02 18:21; 17.02 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul nüüd kogemust chicco 3 rattalisega ja no kiidan:) olude sunnil pidin selle ostma ja ei kahetse,. rattasega ei anna võrrelda aga käib lusti:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapsega oli mul 4 rattaline vanker ja teisega nüüd siis Quinny – moodu värk.
Esiteks kui bussi sisenen kaldub ta kas ühele või teisele poole, ta on jäik ja kiigutada ka ei saa. Helsingi bussi mahub 2 vankrit, minu oma võtab rohkem ruumi. Kui juhtub 2 kolmerattalist kõrvuti olema, siis mänööverdame, et välja saaks. Väga kahetsen, et soetasin 3-rattalise. Hetkel kasutan talve osa…kitsas ja väga avatud.
Ära osta vähemalt Quiny Speedi-t.
Kui jumal annab veel ka kolmanda lapse siis kindlasti 4-rattaline ja et pehme kiigutamisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis äkki tuleb x landeri asemel osta cruyseri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 13:04; 16.02 18:21; 17.02 11:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud x-lander 3 rattaline kommentaare

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.