Esileht Beebi ja mitmikud x-lander 3 rattaline kommentaare

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: x-lander 3 rattaline kommentaare

Postitas:
Kägu

Kuidas sõita on,paljud rääkinud et 3 rattaline võib ümber minna.Või on parem ikka 4 rattaga.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
kennyt

RE: x-lander 3 rattaline kommentaare

Oli teise lapsega ja olin väga rahul
Ümber küll ei läinud.

Please wait...
Postitas:
tipatapa123

Mul on küll Quinny, aga see ka kolmerattaline ja ma olen väga rahul ja ümberminemist pole tulnud karta. 🙂

Please wait...
Postitas:
Anetikas

Mul on X-Lander XA,see küll neljarattaline. Ise poes olin kahevahel, kas Quinny või X-Lander ja viimane tundus kuidagi toekam,ruumikam.

Please wait...
Postitas:
Viltsaabas

Meil ka 3rattaline aga cruyser oma 😉 ka väga hea….ei kuku kuskile.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas cruyseri oma on muidu hea ja kerge.Ja kuidas sõita on

Please wait...
Postitas:
xkestx

mul nüüd kogemust chicco 3 rattalisega ja no kiidan:) olude sunnil pidin selle ostma ja ei kahetse,. rattasega ei anna võrrelda aga käib lusti:D

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimese lapsega oli mul 4 rattaline vanker ja teisega nüüd siis Quinny – moodu värk.
Esiteks kui bussi sisenen kaldub ta kas ühele või teisele poole, ta on jäik ja kiigutada ka ei saa. Helsingi bussi mahub 2 vankrit, minu oma võtab rohkem ruumi. Kui juhtub 2 kolmerattalist kõrvuti olema, siis mänööverdame, et välja saaks. Väga kahetsen, et soetasin 3-rattalise. Hetkel kasutan talve osa…kitsas ja väga avatud.
Ära osta vähemalt Quiny Speedi-t.
Kui jumal annab veel ka kolmanda lapse siis kindlasti 4-rattaline ja et pehme kiigutamisel.

Please wait...
Postitas:
Viltsaabas

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas cruyseri oma on muidu hea ja kerge.Ja kuidas sõita on[/tsitaat]Kerga on ka jah;)…ja söita on väga mugav,tal on ka see käepide liigutaja,saad tösta vastavalt oma körgusele ja mugavusele…Ja ilus värv ka,:) Minul on must/rohelise kirjaga;).Mina olen rahul,korv on ka minu meelst täiesti normaalse suurusega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siis äkki tuleb x landeri asemel osta cruyseri.

Please wait...
Postitas:
Viltsaabas

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Siis äkki tuleb x landeri asemel osta cruyseri.[/tsitaat]Seda ma ei tea see igayhe oma otsus.Aga mina olen kyll rahul.Parandan oma vea,et on kerge käru,kirjutasin et kerga 😉 korv on töesti hea,minul laps syndis augusti löpus ja oli 51cm pikk nyyd 5kuune ja hetkel 69sm ja ruumi kyll veel korvis….;) Et paljud vankrid sellised kus korv jääb ruttu väikseks Mina aga saan ilusti kevadeni hakkama.Eks ise otsustad….ja et arusaamatus ei tekiks siis mitte käepide ei käi ette-taha ei ole yleviidav ,vaid sang ise liigub yles alla…et kui oled pikk naine saad töesta vastavalt oma pikkusele.Mul on eelnevalt olnud 4 rattalised kärud ja nyyd mötlesin ,et proovin 3 rattalist ja ei ole ennem ka korviga olnud.Ja olen rahul 😉

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Beebi ja mitmikud x-lander 3 rattaline kommentaare

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.