Esileht Ilu ja tervis Xanaxiga võrdväärsed rohud?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Xanaxiga võrdväärsed rohud?

Postitas:
Kägu

Palun öelge, mida sarnast Xanaxiga on arst teile kirjutanud?

Mul on kodus selline rohi nagu Zolpidem Sandoz. Ma lihtsalt ei mäleta enam, mis puhul see sai ostetud. Kas see ka rahustab samamoodi, et öösel paremini magada? Mul on probleem ärevusega, mis ei lase öösel ärgates uuesti uinuda.

Mis teid on aidanud? 🙂

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Zolpidem on unerohi. Minule kirjutas arst väga suure trauma puhul diazepeksi, mida küll võtsin üsna lühiajaliselt, et saaks peale traumat veidigi magada.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle kirjutati Xanax ärevushäire puhul psühhoosiepisoodide ajal. Apteeker pakkus Alprazolam-Grindeks, sest see oli tunduvalt soodsam, toimeaine sama. Mu emale kirjutati välja peale vähidiagnoosi saamist, samuti ärevuse vastu.

Need on siiski väga kanged ravimid ja ei tohiks kindlasti ilma perearsti, psühhiaatriga konsulteerimata võtta. Üks probleem, vastav rohi. Niiviisi “kodus mingi rohi, äkki aitab uinuda” on ohtlik käituda.

Palun võta arstiga ühendust, enne kui midagi võtad. Võib-olla su kodused ravimid täitsa aitavad ja ehk kõlblik kuni-gi veel kestab. Aga enne konsulteeri, kas või perearsti nõuandeliin, kui kohe nüüd on vastust tarvis.

Loodan, et saad une tagasi 🙂 ole tubli.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen suurema ärevuse korral võtnud umbes tund enne uinumist diazepami tilkasid aga seda ainult tõsisel vajadusel, et ei tekiks igaõhtust harjumust. Öeldakse, et need on ka natukene ohutumad xanaxist ja mugavam doseerida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on sul unerohi jah. Ka mul on ärevuse tõttu unerohi ajutiselt peal, kuna nädal aega ei saanud magada. Väga pinnapealne uni oli ja meeletu südamepekslemine koos ärevusega. Unerohuga olen nüüd ilusti kuni hommikuni maganud ja tunnen end päeva aeg hästi. Muidu kandus öine ärevus ja magamatus ka päeva edasi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võtan õhtuti magneesiumi ja palderjani, need koos aitavad väga hästi. Ärevuse puhul võiks kaaluda ka antidepressandi kasutamist.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suur tänu teile!

Minu jaoks põhjustab ärevust elu! See on vist tänapäeval väga sage. Lihtsalt pidevalt pean planeerima kõike, mida süüa teha, mida poest tuua, mis üritused, laste sõpradega kohtumised.. ja siis see, et mees ei viitsi mitte midagi organiseerida seoses vaba aja veetmisega. Kogu aeg mõtted ja ideed keerlevad peas. Mul on pikk list asjadest, mida kaubandusest osta on vaja: laste riided, mööbliesemed, mida iganes. Poodi saan harva.

Olen kodune ema, kõige pisem on aastane. Viimastel päevadel, kui istun (mida muidugi juhtub harva), tunnen, kuidas jalalaba ja sääre vahel jalad vaikselt surisevad.

Äkki kellelgi on sarnast kogemust? Mis aitas? Ööuni on mul selline, et magama jään imekiiresti, aga siis mõne tunni pärast hakkan tihti ärkama, kella 4 paiku passin tihti paar tundi üleval, siis suigatan veel tunnikeseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma kasutan ärevuse vastu 5HTPd ja pool tööd toimub oma peas. Kui oma peas midagi ei muuda, siis ei saa oodata, et nüüd tabletid hakkavad minu eest muutma. Ei poolda seda, et igal pool kohe antidepressante surutakse. See on ikka äärmuslik lahendus, mida kasutaks siis, kui ilma nendeta enam funktsioneerida ei saa. Olen väga lähedalt näinud, mida need inimesega teevad. Kui on vähegi muud väljapääsu, siis soovitaks enne neid teisi variante proovida.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma kasutan ärevuse vastu 5HTPd ja pool tööd toimub oma peas. Kui oma peas midagi ei muuda, siis ei saa oodata, et nüüd tabletid hakkavad minu eest muutma. Ei poolda seda, et igal pool kohe antidepressante surutakse. See on ikka äärmuslik lahendus, mida kasutaks siis, kui ilma nendeta enam funktsioneerida ei saa. Olen väga lähedalt näinud, mida need inimesega teevad. Kui on vähegi muud väljapääsu, siis soovitaks enne neid teisi variante proovida.

Mis juhtus antidepressante kasutades?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks põhjustab ärevust elu! See on vist tänapäeval väga sage

Sa ei saa iial ärevusest lahti kui arvad/usud, et elu seda põhjustab. See on tõepoolest sage, aga tingitud just samal põhjusel

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga mis Xanaxil viga on? Miks see ei sobi? Mina kasutan haruharva ärevuse vastu just seda ja toimib väga hästi.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks põhjustab ärevust elu! See on vist tänapäeval väga sage. Lihtsalt pidevalt pean planeerima kõike, mida süüa teha, mida poest tuua, mis üritused, laste sõpradega kohtumised.. ja siis see, et mees ei viitsi mitte midagi organiseerida seoses vaba aja veetmisega. Kogu aeg mõtted ja ideed keerlevad peas. Mul on pikk list asjadest, mida kaubandusest osta on vaja: laste riided, mööbliesemed, mida iganes. Poodi saan harva.

soovitan tõsiselt oma elutempo üle vaadata – kas saab kuskilt rahulikumaks võtta, kas seda ja toda on ikka vaja, kas igale poole on vaja jõuda jne. praegu tundub, et sul liiga palju plaane, tegemisi, kohustusi, ja see kõik ei lase magada.

võta endale rahulikke hetki, iseenda jaoks, et oma tassi täita ja endaga olemisest rahu tunda. ja elust täit rahulolu tunda.

aju tahab tormata, plaane teha, aktiivset elu elada, aga praegu tundub, et su keha jaoks on seda liiga palju, keha hakkab streikima, annab unehäiretega märku (hormoonid paigast ära, kui varahommikul ärkad ja enam uinuda ei saa).

unetus on pikas plaanis õudne asi. ära lase asja hulluks, vaid võta vastutus oma elu eest, oma une eest, ära plaani liiga palju tegemisi, püüa võtta rahulikult ja sea oma heaolu ja uni kõige olulisemaks, esikohale. rohi ei aita, kui sa oma elutempos ja -reziimis midagi ei muuda.

seda ka veel, et mees näeb et sa nagunii teed kõik ära, planeerid, möllad, käid, teed, tood. ja ta tunneb, et mis tema siin enam vahele segab, pärast sa pole rahul ka veel, ja nii ta lasebki sul kõik teha, ja sina paned veel seda eam stressiga üle võlli. lase mehel ka midagi teha ja kiida teda selle eest.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

soovitan tõsiselt oma elutempo üle vaadata – kas saab kuskilt rahulikumaks võtta, kas seda ja toda on ikka vaja, kas igale poole on vaja jõuda jne. praegu tundub, et sul liiga palju plaane, tegemisi, kohustusi, ja see kõik ei lase magada.

Vastasid küll teemaalgatajale, aga soovin vastata, et pole alati võimalik stressi vältida ega elutempot ümber vaadata. Mõnedel ongi väga palju reaalseid probleeme, siis ongi raske midagi teha. Ma loetlen oma probeemid: eksiga kohus lapse hooldusõiguse pärast, kogu vara kantis endale, ma olen lahutusega nullis rahalises mõttes, on tõsine tervisehäda, kahe nädala pärast operatsioon, millega pean nädal haiglas olema ja kuu haiguslehel. See tähendab sissetulekut alla 50%, kuigi niigi tulen halvasti toime. Terviseprobleem võib olla vähk, preagu ei tea. Lisaks on tööl väga palju probleeme, äkki koondamine selle koroona tõttu. Minu arust keeraks sellises olukorras igaüks ära.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vastasid küll teemaalgatajale, aga soovin vastata, et pole alati võimalik stressi vältida ega elutempot ümber vaadata. Mõnedel ongi väga palju reaalseid probleeme, siis ongi raske midagi teha. Ma loetlen oma probeemid: eksiga kohus lapse hooldusõiguse pärast, kogu vara kantis endale, ma olen lahutusega nullis rahalises mõttes, on tõsine tervisehäda, kahe nädala pärast operatsioon, millega pean nädal haiglas olema ja kuu haiguslehel. See tähendab sissetulekut alla 50%, kuigi niigi tulen halvasti toime. Terviseprobleem võib olla vähk, preagu ei tea. Lisaks on tööl väga palju probleeme, äkki koondamine selle koroona tõttu. Minu arust keeraks sellises olukorras igaüks ära.

Kuidas või miks mõnedele palju reaalseid probleeme tekib? Näiteks sinu puhul – paned ehk tähele, et üks häda tekitab teise jne. Niisiis tuleks ju mõelda millest kõik see alguse saab

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas või miks mõnedele palju reaalseid probleeme tekib? Näiteks sinu puhul – paned ehk tähele, et üks häda tekitab teise jne. Niisiis tuleks ju mõelda millest kõik see alguse saab

Sellised targutajad on probleemide tekkimisel esimesena põlvili. Keegi pole lahutuse, haiguste ja koondamise eest kaitstud. Eluvõõras ja naiivne

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mis sa arvad, et ta ise korjas need probleemid endale külge ? Et tal oli muidu igav. Terviseprobleem võib tulla ka täiesti tugeval tervel stressivabal inimesel kahjuks. Kui kooselu ikka ei sobi, ei ole mõtet punnitada, tagajärjed veel hullemad nii tervisele, kui lapsele. Ja paraku on töökohtadega ka nii nagu on praegu, et see 50%-gi suurem sissetulek oleks, võibolla seal kus elab talle see töö väga väga meeldib, teeb rõõmuga, aga palk on väike, et läheb siis suurema palga peale vastumeelset tööd tegema, sealt saavad jälle uued probleemid alguse ju.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mis sa arvad, et ta ise korjas need probleemid endale külge ?

Ütleksin pigem, et probleemid jäävad teatud põhjustel just temale külge. Igavusest neid külge ei kutsuta vaid saadakse teadmatusest/oskamatusest või tänu isikuomadustele. Ülemäärane stress, mis probleemidest kindlasti tekib, on aga teadaolevalt haiguste tekkimisel esimene ja olulisim tegur. Niisiis tekib jada kus üks asi tingib teise

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mis sa arvad, et ta ise korjas need probleemid endale külge ?

Ütleksin pigem, et probleemid jäävad teatud põhjustel just temale külge. Igavusest neid külge ei kutsuta vaid saadakse teadmatusest/oskamatusest või tänu isikuomadustele. Ülemäärane stress, mis probleemidest kindlasti tekib, on aga teadaolevalt haiguste tekkimisel esimene ja olulisim tegur. Niisiis tekib jada kus üks asi tingib teise

Ka see, et kui on üks ebameeldiv probleem ja sellest stress siis need teised tunduvad märksa suuremad kui muidu. Tavaolekus oskaks neid rahulikult lahendada ja asi unustatud. Pigem on see ebameeldivuste tahtmatult endale suuremaks tegemine ja suutmatus kõigega korraga tegelda. Lihtsalt vaim väsib ja siis näib kõik suuremana kui tegelikult ja ületamatu. Kui võimalik ja vajalik siis kutsuge endale keegi appi, enamik mehed tulevad appi kui neid otse kutsuda ja öelda millist abi konkreetselt on vaja, sest ise nad seda abivajadust vihjetest taibata ei oska.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Xanax on rahusti ja sõltuvust tekitav, kui pidevalt kasutada. Antidepressandid on ajukeemia paika sättimiseks, ei tekita sõltuvust. Miks arvatakse, et tekitab sõltuvust? kuna mõne aja pärast on vaja uuesti ADsid võtta? Kuid selle põhjus on lihtne – probleem on jäetud lahendamata, teraapias pole käidud ja vahest aju vajabki lihtsalt mingite ainete juurde andmist, et tasakaal oleks õige. See pole sõltuvus, võrreldav pigem kõrge vererõhuga, et selline tervisehäda lihtsalt on ja kõik.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Xanax on rahusti ja sõltuvust tekitav, kui pidevalt kasutada. Antidepressandid on ajukeemia paika sättimiseks, ei tekita sõltuvust. Miks arvatakse, et tekitab sõltuvust? kuna mõne aja pärast on vaja uuesti ADsid võtta? Kuid selle põhjus on lihtne – probleem on jäetud lahendamata, teraapias pole käidud ja vahest aju vajabki lihtsalt mingite ainete juurde andmist, et tasakaal oleks õige. See pole sõltuvus, võrreldav pigem kõrge vererõhuga, et selline tervisehäda lihtsalt on ja kõik.

Füüsiline sõltuvus tekib antidepressantidest kindlasti, mõnega on väga raske lõpetada.

+1
-2
Please wait...

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Ilu ja tervis Xanaxiga võrdväärsed rohud?