Esileht Beebi ja mitmikud xkestx-ile

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: xkestx-ile

Postitas:

Tere!
Olen Su postitusi lugenud ja aru saanud, et Sinu laps oli/on üks paras kisakõri. Kas tõesti on see nii olnud sünnist saati`? ja kuidas täpselmalt beeieas teie päevad välja nägid?
Minu beebi varsti 5 kuune ja ka kisab päevad läbi! Mitte miski ei sobi, käest ära panna ei saa. Röögib kohe! Röögib iga asja peale, mis temaga teen. Üks pole hetkekski! Ma olen juba täitsa läbi! Lapsele on KÕIK uuringud tehtud. Pole midagi leitud, mis viitaks haigusele või kõrvalekaldele! Laps on terve!
Kuidas Sa hakkama said?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 18:52; 06.02 19:33; 06.02 20:12; 07.02 10:21; 07.02 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere!
Olen Su postitusi lugenud ja aru saanud, et Sinu laps oli/on üks paras kisakõri. Kas tõesti on see nii olnud sünnist saati`? ja kuidas täpselmalt beeieas teie päevad välja nägid?
Minu beebi varsti 5 kuune ja ka kisab päevad läbi! Mitte miski ei sobi, käest ära panna ei saa. Röögib kohe! Röögib iga asja peale, mis temaga teen. Üks pole hetkekski! Ma olen juba täitsa läbi! Lapsele on KÕIK uuringud tehtud. Pole midagi leitud, mis viitaks haigusele või kõrvalekaldele! Laps on terve!
Kuidas Sa hakkama said?[/tsitaat]

Ei lase käest ära panna või karjub kogu aeg ka süles??
Kui süles rahuneb, siis ongi lihtsalt suure lähedusvajadusega normaalne beebi… Kõik beebid polegi nõus omapead asjatama (ei peagi olema) ja mida rohkem neile lähedust pakkuda, seda vähem klammerduvad on nad mudilaseeas. Kerge öelda, eksole, aga meil sama \”jama\”. Tuleb oma lapsega leppida ja tegeleda, mitte sõdida ja üritada sundida teda \”omapead ka olema\”.
Hästi aitab ema sel juhul nt kandelina või erg. kott.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1-6 elukuuni ta oligi ainult süles,. proovisin kotti ja lina aga ei mulle see kängurutamine ei sobind,. mul ka last uuriti ja puuriti samuti kõik korras,. ja suurema aja 1-2 elukuust oli suur abi kiigest fb beebikiik,. mida sain reguleerida kiirema ve aeglasema kiigutamise peale,. 7 kuuselt ta roomas vabalt ringi siis käis mul järel ja suu peas kräunus:) 10 kuuselt ta hakkas kõndima, ja ikka aina kräunus,.:) nüüd 1a5k praegusti kräunub kuna ei saa oma tahtmist. mis seal ikka,.:) päris nutma südamest siis sülle käin ja tassin süles muutub rahulikumaks sokutan millegiga mängima ja hiilin eemale et toimetusi teha,.peab ära kannatama lihtsalt,. no ja LUTT on päästev jublakas,. lutiga rahuneb koheselt,. kussutamine hüpitamine pallil,. jummel laps naudib aga mina enam mitte,. ta pole enam titt et teda kussutada,. aga ikka ma pean õhtuti seda ligi tund tegema,. et saada ta magama rahulikult,. ilma läbi une nuuksuva lapsena..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah! Ta mul süles on enamasti rahul, aga vahel pole siis ka! Magama jääb nutuga, ärkab nutuga. Mängukaare alla pole mõtet toppidagi, kõhuli olla ei taha. Üldse põrandal juba 5 minutit on saavutus. Aga kuna ta elab süles, siis ei treeni ka lihaseid. Aga peab ju!!! Siiani küll ft on rahul. Aga kui vaatan sõbranna 2 kuud vanemat beebit siis….no ei anna võrrelda! Ema paneb lapse maha ja laps uudistab maas ringi, vaatab mänguasju, toksib nende pihta, mängib nendega, ukerdab ringi vms….minu jaoks on see müstika! Kas minu 2 kuu pärast asi paraneb???? Praegu tundub see küll võimatu!
xkestx – millised uuringud täpsemalt su lapsele tehti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 18:52; 06.02 19:33; 06.02 20:12; 07.02 10:21; 07.02 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olin lapsega haiglas nädal aega kui ta oli 2 kuune, tehti põhjalik vere proov, uh kõhust, südamest,ajust, tehti eeg vaatas neoroloog, ja südame arst veel oma käega kah lapse üle,. ning tehti röntken , kuna oli refluks, ja kogu see rahutuse ja aina nutmise teema pandigi refluksi alla, ja nii jäi,. minu lapsele meeldis olla kõhuli kui ma ka kõhuli tema juures olin, mänguasjadega mängima ja neid nn toksima lööma loopima hakkas ta väga hilja, mul last ei huvitanud isegi voodikarusell, nii ma ta tekisisse pambuks keerasin ja kinni mässisin alguses isegi vankris,. aa lemmik oli ka kaisukas mis siiani,. panin kaisu lapi,. ostsin siis, selline ümmargune ja pisike peakene siis otsas, selle panin talle kaissu kätevahele 2 elukuust, hmm,. ma enam ei mäletagi kõike kui aus olla,:D see aeg läks nii kiiresti,. kui ta väike oli,. eks mees peab ka olema normaalne kõrval, kui ikka mingi pirst sul käsi laiutab ja ütleb sa oled ema pead oskama siiseii ,. panniga sellisele,. ega mulgi alguses polnud ise teeb ise toimetab,. ma lihtsalt pistsin karjuva pambu kätevahele mehele ja istusin kööki ,. ning lihtsalt nautisin vaikust kuuma kohvi kõrval.. ja samuti mul ema ja õde palju aitasid, tulid võtsid lapse viisid välja mitmeks tunniks,. ja toimetasid karjuva titaga ise, kui juba väga karjus ja ei rahunend siis helistasid et tule nüüd enam ei lepi millegiga…:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minu lapsel ka tehtud uh ajust, kõhust, südamest, röntgen kopsudest. Vaatas neuroloog, kes otsustas igaksjuhuks teha narkoosiga MRT uuringu ajust ning EEG. Tehtud vereproovid, uriini ja kakaproovid, ainevahetustestid. Midagi pole leitud! Pean hakkama leiutama kah nippe, kuidas lapsega ümber käia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 18:52; 06.02 19:33; 06.02 20:12; 07.02 10:21; 07.02 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega jah, kannata kannata:D kui ta vähegi magab maga ka:) tõused oled jälle erksam , kannatama:) ja mees ka tööle, pole ta loodud vaid laste teoks ja raha toomaks, peab ka oma lapsega olema,..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandan, et trügin võõrasse teemasse, aga minu noorel sugulasel selgus alles varateismeliseeas, et aju osade vahel olema pidav vahesein või kelme või mis iganes asi see on, on puudu. Ühelgi varasemal uuringul ei osatud seda tähele panna. Ta oli titena väga raske laps, magas pmts ainult ema kõhu peal, kriiskas kogu aeg ja potitamine läks samuti väga raskelt. Varateismelisena haigestus ta epilepsiasse, on selline kergem vorm, mis allub väga hästi ravimitele ning nüüd pole juba üle 7 aasta enam ühtegi hoogu olnud.

Tahan lihtsalt ütelda, et raske titeiga võib, aga ei pruugi olla eelkuulutajaks aastaid hiljem ilmnevale haigusele. Lootust, kannatust ja kõike head teile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vabandan, et trügin võõrasse teemasse, aga minu noorel sugulasel selgus alles varateismeliseeas, et aju osade vahel olema pidav vahesein või kelme või mis iganes asi see on, on puudu. Ühelgi varasemal uuringul ei osatud seda tähele panna. Ta oli titena väga raske laps, magas pmts ainult ema kõhu peal, kriiskas kogu aeg ja potitamine läks samuti väga raskelt. Varateismelisena haigestus ta epilepsiasse, on selline kergem vorm, mis allub väga hästi ravimitele ning nüüd pole juba üle 7 aasta enam ühtegi hoogu olnud.

Tahan lihtsalt ütelda, et raske titeiga võib, aga ei pruugi olla eelkuulutajaks aastaid hiljem ilmnevale haigusele. Lootust, kannatust ja kõike head teile![/tsitaat]ma usun et 7 a tagasi ,ei olnud aparatuur nii tasemel kui seda on töna, ja ka arstide teadmised ning uurimise käigus vaatatav on täna parem kui seda oli 7a tagasi.. . aga ega me keegi ette ei tea mis millal mida laps on laps olgu milline tema mure tahes..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Trügin ka teemasse. Minu praeguseks 2,2 aastane laps nuttis esimese eluaasta vahetpidamata. Ta hakkas kohe röökima nii kui silmad lahti tegi. Ta nuttis söögi alla ja söögi peale. Nuttis süles, vankris, autosõidul, vannis. Ta ainult nuttis, nutis ja nuttis. Laps magas mul ainult süles ja seda ka 20-30 minuti kaupa, siis ärkas ja nuttis ja varsti magas jälle. Arst ütles, et mõni laps ongi tujukam. Saadeti ainult neuroloogile ja kõik. Seal tunnistati terveks. Peale esimest eluaastat hakkas asi paranema. Hakkas leppima autosõidu ja kärusõiduga. Praeguseks on ta väga rahulik laps. Ei ole enam mingit nutmist ega jonnimist. Oskab ilusti rääkida ja saab ilusti jutust aru. Ühesõnaga on ta väga tubli laps ja tagasi mõeldes ei usuks elusees, et see laps nii \”raske laps\” oli.
Seevastu 3 kuune tütar ei nuta absoluutselt-jälle mure, et miks laps ei nuta 😀 Tüdruk nutab AINULT siis, kui õueriideid selga panna. Kardan juba seda, mis tuleb peale esimest aastat, sest ta täielik vastand oma vennale ja peab ilmselt kõik jonnid venna eest ära..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vabandan, et trügin võõrasse teemasse, aga minu noorel sugulasel selgus alles varateismeliseeas, et aju osade vahel olema pidav vahesein või kelme või mis iganes asi see on, on puudu. Ühelgi varasemal uuringul ei osatud seda tähele panna. Ta oli titena väga raske laps, magas pmts ainult ema kõhu peal, kriiskas kogu aeg ja potitamine läks samuti väga raskelt. Varateismelisena haigestus ta epilepsiasse, on selline kergem vorm, mis allub väga hästi ravimitele ning nüüd pole juba üle 7 aasta enam ühtegi hoogu olnud.

Tahan lihtsalt ütelda, et raske titeiga võib, aga ei pruugi olla eelkuulutajaks aastaid hiljem ilmnevale haigusele. Lootust, kannatust ja kõike head teile![/tsitaat]

Tundub, et tegu on ikka rohkem kui 7 aasta taguse juhtumiga, nii saan mina jutust aru. Arvan sama, et siis lihtsalt polnud selliseid uurimis võimalusi. Kui sul aju ikka kompuutriga läbi ja lõhki ära kaardistatakse ja tasemel arstid seda uurivad, siis usun et midagi ikka peaks keegi märkama. Aga jah, ega iial ei tea!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 18:52; 06.02 19:33; 06.02 20:12; 07.02 10:21; 07.02 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja lisaks ütles minu neuroloog, et las parem laps nutab/nõuab tähelepanu/tegelemist jne. Siis teda uuritakse ja puuritakse.
Ütles, et tal on oma pika karjääri jooksul olnud juhtumeid, kus ema tuleb umbes oma aastase lapsega, et miks ta ei arene jne. Kui neuroloog siis küsib, et millal te märkasite, et laps ei arene, siis ema vastab, et alles nüüd. Ta on mul kogu aeg nii hea laps olnud, ainult söönud ja maganud, pole üldse nutnud ega midagi ja on koguaeg omaette olnud. Ning alles nüüd last uurima hakates, leitaksegi mingi kõrvalekalle.

Eks sellise kisaja lapse kasvatamine on väga raske. Ja püüan igas päeval leida ka midagi nauditavat..aga jah…jaks saab otsa!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 18:52; 06.02 19:33; 06.02 20:12; 07.02 10:21; 07.02 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle kohta öeldakse, et iaga laps on täpselt selline millisena vanemad suudavad teda välja kannatada.
Teile lohutuseks, et teaksite kui tugevad naised olete.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Beebi ja mitmikud xkestx-ile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.