Esileht Ilu ja tervis Yasminelle tablettidest – pole veritsust?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Yasminelle tablettidest – pole veritsust?

Postitas:

Kas kellelgi on veel sarnaseid kogemusi Yasminelle antibeebi tablettidega – nimelt olen neid tarvitanud ligi 3 aastat ning viimastel tabletivabadel nädalatel pole mul üldse veritsust. Olen varem ka teisi rasedusvastaseid tablette kasutanud ning pole kunagi olnud sellist asja, et veritsus üldse ära jääks, isegi mitte ei määri. Tean, et rase ei ole (pole seksinud, sest mees oli ära), samuti tegin igaks juhuks ka testi, sest närv oli must, et miks ikkagi pole veritsust. Kõhuvalu küll sellel tabletivabal perioodil oli, ent see ka kõik. Kas peaksin minema arsti juurde (pool aastat tagasi kõik korras, ainult väike põletik emakakaelal). On kellelgi veel sarnaseid kogemusi? Aitäh vastajatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui üks vaheveritsus ära jääb, on ok. Kui aga järjest on 2x juba ära jäänud, siis peaks ikka arsti juurde minema. Arvatavasti on emaka limaskest nii õhukeseks jäänud, et veritsus ei saagi tekkida. Aga veritsuse ärajäämise täpsemat põhjust oskab arst öelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 12:19; 13.02 15:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli ka nii ,et mida kauem kasutasin ,seda vähemaks veritsus jäi. Viimased korrad ainult õrnalt määris. Lõpetasin ära ja siis tuli ka korralikult. Arst ütles, et limaskest õhuke ja tuleb probleeme rasestumisega. 2 kuud hiljem ja rase 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel: veritsus võib ka siis ära jääda, kui 7-päevase pausi ajal lühem vaheaeg teha (nt ainult 2-3 pillivaba päeva). Mul on veritsus siis ära jäänud, kui korra nihutasin alustamispäeva 2 päeva võrra ettepoole (hakkasin 6.pillivabal päeval uuest karbist võtma) – siis järgmine kord määris õrnalt, seevastu ülejärgmine kord ikka tõsiselt voolas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 12:19; 13.02 15:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Yasminelle tablettidest – pole veritsust?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.