Esileht Pereelu ja suhted Yxikmees, aitab jamast

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 90 )

Teema: Yxikmees, aitab jamast

Postitas:

Yxikmees, kaua sa siin perekoolis jamad… Suvi tulemas, teeme pulmad ära ja hakkame korralikku pereelu elama. Mulle meeldib see, et sul on iga asja kohta oma arvamus, suudad vahel ka karm olla, oled väga enesekindel, voodieluks vajalikud organid töötavad – unistuste mees oled 🙂

Vanust mul küll pisut rohkem kui sinu nõuded ette näevad, kuid luban, et teen uued dokumendid ja lasen sinna panna vanuseks 30. Sünniaastat ei panegi, vaid ainult vanuse ja siis olen sinu jaoks igavesti noor. Uute dokumentide taotlemise pluss on ka see, et sa saad ise mulle uue nime valida (olen juba täiesti põnevil, mis nimi sulle küll meeldida võiks?).
Sale olen ka ja lapsi kaasa ei võta. Sinu lapsi kasvatavad nede emad, minu lapsi nede isad ja meie alustame täiesti tühjalt lehelt oma uut elu….

Sina saad omale unistuste naise, seda ma luban ja perekool saab rahulikult ilma sinuta edasi eksisteerida ja sinul ei jää muud üle kui olla MEES suure algustähega :)))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekool saabki rahulikult edasi eksisteerida ka koos Yxikuga, aga näha, et sina ILMA Yxikuta ei saa.
Nõme koolikiusaja oled!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 16:36; 13.05 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Yxikmees, kaua sa siin perekoolis jamad… Suvi tulemas, teeme pulmad ära ja hakkame korralikku pereelu elama. Mulle meeldib see, et sul on iga asja kohta oma arvamus, suudad vahel ka karm olla, oled väga enesekindel, voodieluks vajalikud organid töötavad – unistuste mees oled 🙂

Vanust mul küll pisut rohkem kui sinu nõuded ette näevad, kuid luban, et teen uued dokumendid ja lasen sinna panna vanuseks 30. Sünniaastat ei panegi, vaid ainult vanuse ja siis olen sinu jaoks igavesti noor. Uute dokumentide taotlemise pluss on ka see, et sa saad ise mulle uue nime valida (olen juba täiesti põnevil, mis nimi sulle küll meeldida võiks?).
Sale olen ka ja lapsi kaasa ei võta. Sinu lapsi kasvatavad nede emad, minu lapsi nede isad ja meie alustame täiesti tühjalt lehelt oma uut elu….

Sina saad omale unistuste naise, seda ma luban ja perekool saab rahulikult ilma sinuta edasi eksisteerida ja sinul ei jää muud üle kui olla MEES suure algustähega :))) [/tsitaat]Sa unustasid oma kaalu mainida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Sa unustasid oma kaalu mainida.[/tsitaat] Kaalunäidik sätitakse permanentselt 49 kg peale ja ülekaalu pole kunagi vaja karta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tglt ma ise kunagi (30 aastaselt:)) mõtlesin, et kui mul praegu meest poleks, siis mina prooviks üksiku ära küll. ta tahab lihtsalt naisekätt saada. välimusel pole viga, kui omajärgi tuunida ja kõvad kepivennad on mulle alati peale läinud 🙂
ja mis kõige olulisem, selle mehe jaoks pole ju iseloom üldse oluline, aind väline ilu 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tglt ma ise kunagi (30 aastaselt:)) mõtlesin, et kui mul praegu meest poleks, siis mina prooviks üksiku ära küll. ta tahab lihtsalt naisekätt saada. välimusel pole viga, kui omajärgi tuunida ja kõvad kepivennad on mulle alati peale läinud 🙂
ja mis kõige olulisem, selle mehe jaoks pole ju iseloom üldse oluline, aind väline ilu ;)[/tsitaat]
Väline ilu ka ei ole oluline.
Põhiline,et oleks kuni 33,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitus – ära ütle naisele kunagi, et väline ilu pole oluline. Ütle parem, et sinu jaoks on iga naine ilus. Ja mitte et iseloom pole oluline, vaid et sulle istub, kui naisel on iseloom – ükskõik milline, aga olgu olla.
Sinu praegune jutt kõlab umbes nagu \”otsin tervet emakat, see mis seal küljes on, mind ei huvita. Mida vähem, seda parem.\”
Mõni nimetab seda aususeks, mina halvaks müügitööks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat]Soovitus – ära ütle naisele kunagi, et väline ilu pole oluline. Ütle parem, et sinu jaoks on iga naine ilus. Ja mitte et iseloom pole oluline, vaid et sulle istub, kui naisel on iseloom – ükskõik milline, aga olgu olla.
Sinu praegune jutt kõlab umbes nagu \”otsin tervet emakat, see mis seal küljes on, mind ei huvita. Mida vähem, seda parem.\”
Mõni nimetab seda aususeks, mina halvaks müügitööks.[/tsitaat]
Eks ma olen siis halb müügimees.Olekski vaja kosjamaaklerit,kes oskab mind hästi ,,maha müüa,,.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kosjamaaklerist pole mingit kasu, kui sa kohe esimesel kohtumisel suu lahti teed ja sealt su tavapärane jutt tuleb. Naised pidada ju kõrvadega armastama – no mida sinu jutus armastada on? Niikaua, kui sa iga hetk rõhutad OMA vajadusi ja soove ning naine on vaid mingi tähtsusetu ja näotu lihakeha selle saavutamiseks, siis paraku jäädki üksi. Napsivendade eelis sinu ees on see, et nad oskavad nalja teha ja suudavad iga naise ilusaks juua. Ja kui juba ilusaks joodud, siis oskavad seda naisele ka ütelda. Enamus tahavad ennast erilisena tunda, vähemalt ühe mehe jaoks maailmas. Tulgu hiljem, mis tuleb, vähemalt alguseski püsib illusioon igavesest õnnest ja erilisest armastusest. Sinuga on aga alguses saadik kõik selge – ei mingit romantikat, ei mingeid kuumi tundeid. Oled valmis panema kõiki, kelle säilivusaeg vastab sinu kriteeriumitele. Unusta ära oma vajadused ja mõtle, mis sul on NAISTELE pakkuda, miks nemad peaksid tahtma sinuga peret luua. keskendu sellele ja reklaami seda – nii võid ka lõpuks sihile jõuda.
Sul ei ole vaja kosjamaaklerit, sulle on vaja suhtlustreenerit ja psühholoogi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kosjamaaklerist pole mingit kasu, kui sa kohe esimesel kohtumisel suu lahti teed ja sealt su tavapärane jutt tuleb. Naised pidada ju kõrvadega armastama – no mida sinu jutus armastada on? Niikaua, kui sa iga hetk rõhutad OMA vajadusi ja soove ning naine on vaid mingi tähtsusetu ja näotu lihakeha selle saavutamiseks, siis paraku jäädki üksi. Napsivendade eelis sinu ees on see, et nad oskavad nalja teha ja suudavad iga naise ilusaks juua. Ja kui juba ilusaks joodud, siis oskavad seda naisele ka ütelda. Enamus tahavad ennast erilisena tunda, vähemalt ühe mehe jaoks maailmas. Tulgu hiljem, mis tuleb, vähemalt alguseski püsib illusioon igavesest õnnest ja erilisest armastusest. Sinuga on aga alguses saadik kõik selge – ei mingit romantikat, ei mingeid kuumi tundeid. Oled valmis panema kõiki, kelle säilivusaeg vastab sinu kriteeriumitele. Unusta ära oma vajadused ja mõtle, mis sul on NAISTELE pakkuda, miks nemad peaksid tahtma sinuga peret luua. keskendu sellele ja reklaami seda – nii võid ka lõpuks sihile jõuda.
Sul ei ole vaja kosjamaaklerit, sulle on vaja suhtlustreenerit ja psühholoogi.[/tsitaat]
Kuni 33aastasele,lastetule,mittesuitsetavale ja ülekaaluta naisele on mul ju pakkuda ennast kõgeks,kõige naha ja karvadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju, et sa lammas pole, siis saaks sust vähemalt villagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 23:22; 11.05 00:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]

Kuni 33aastasele,lastetule,mittesuitsetavale ja ülekaaluta naisele on mul ju pakkuda ennast kõgeks,kõige naha ja karvadega.[/tsitaat]
miks sa selles 33-s nii kinni oled? kui vana sa ise üldse oled?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.05 23:49; 11.05 00:38; 11.05 13:11; 11.05 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

miks sa selles 33-s nii kinni oled? kui vana sa ise üldse oled?[/tsitaat]
44 olen,sestap otsingi elukaaslaseks naist vanuses kuni 33.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pidi küll kaua aega võtma, taolise matemaatilise tehteni jõuda. Ise veel nii veendunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 23:22; 11.05 00:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tundub et pead piiri nihutama ja vanemaga nõus olema, mis see 33 nii eriline on, mis peale seda nn. Kristuse vanust siis naisega juhtub, vajub naksti longu või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.05 23:49; 11.05 00:38; 11.05 13:11; 11.05 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Põhiline,et oleks kuni 33,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta.[/tsitaat]
Kui neljast kriteeriumist on kaks täidetud, kas siis sobin?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lepi ära parem mõne endisega..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lepi ära parem mõne endisega..[/tsitaat]
Hõivatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Muide 7a tagasi otsisid sa ka selles vanuses naist. Ma siis olin 33 ja vastasin, su nõuetele kui suhtlesime, aga aeg tasapidi tiksunud juba 40 peale. Kui otsid veel 7 aastat, siis … ma ei teagi 🙂 [/tsitaat]Sekssuhteks (visiitsuhteks)sobib ka vanem,lastega,ülekaaluline ja suitsetav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Kui neljast kriteeriumist on kaks täidetud, kas siis sobin?[/tsitaat]
Visiitsuhteks sobid,kui elad kuni 25km kaugusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perpetuum mobile on leiutatud – Yxikmehe igikestev jutt kuni 33… jne.!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Sekssuhteks (visiitsuhteks)sobib ka vanem,lastega,ülekaaluline ja suitsetav.[/tsitaat]

Kõige lihtsam variant-osta kumminaine. Vastab sinu nõuetele ja minema ka ei jookse. Kui ära tüdid, viskad ise aknast välja. Seda hirmu ka pole, et lapsi juurde tuleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa… mutid läksid jälle õnge! Ja jutt on aastast aastasse täpselt sama nürilt korduv kui yxikul. Lase latti alla, osta kumminaine jne jne jne. Endal pole juba oksendamiseni villand sellestsamast jurast või? yxikul ja perekooli eitedel on nagu mingid vajadus iga natukese aja tagant seesama joru üle lasta, siis on mõneks ajaks rahu ja elu saab vanas rütmis jätkuda. Mõne järgise provokatsioonini. Kõrvalt vaadata on see muttide tänitamine sama naeruväärne kui yxikmehe soig. Haledad ühikud olete.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]

Kuni 33aastasele,lastetule,mittesuitsetavale ja ülekaaluta naisele on mul ju pakkuda ennast kõgeks,kõige naha ja karvadega.[/tsitaat]
Seleta nüüd mulle – mida on peale hakata sinu naha ja karvadega? kas see ongi sinu \”reklaam\” potensiaalsele \”ostjale\” vanuses kuni 33 aastat? \”44-aastane mees koos naha ja karvadega\”?! Usu mind, kõigil meestel on nahk ja karvad ning paljude naiste meelest võiksid neist viimased esineda vaid peas. Nii et kui noor naine hakkab endale elupartnerit otsima, siis ta valib nende omaduste järgi, mis teistest eristab, parem on. Näiteks sarnane maailmavaade, et oleks millest rääkida. Sarnased huvid, et oleks koos midagi ette võtta. Sest usu, ühtki naist ei huvita vaid sinu inkubaatoriks olemine. Laste isaks valitakse ikka mees, kes selle protseduuri meeldivaks teeb, kellest on loota, et ta naist kõige juures abistab, toetab, lõbustab. Sinu ilmselge miinus on sinu vanus. Isegi 33-aastase jaoks on 43-aastane juba veidi üle taluvuse piiri vana, mis siis veel 20-aastastest rääkida. Meeste viljakus langeb aastatega, sperma liikuvus väheneb ja ilmneb rohkem mutatsioonidega spermatosoide. Noor naine soovib ka lõbutseda, tantsida, põnevus – seda tavaliselt keskealiselt mehelt eriti enam ei saa, keskealine tahaks normaalsel kellaajal magama minna.

Sinu suhtumine – \”alla 33-aastane või enesetapp\” – on kahjuks väga rumala inimese tundemärk. Seega – ega rumalaid geene polegi vaja paljundada, sa juba isegi oled eesti genofondi üle mõistuse palju rikkunud.

Sinu ainuke lootus on nn \”issitütred\”, kellele meeldivadki vanemad mehed, need, kes isa meelde tuletavad ja kes tahavad õrna lillekesena mehe najale naalduda. Kuid tihti eelistavad need naised komplekstis \”issiga\” ka isast rahakotti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jaa… mutid läksid jälle õnge! Ja jutt on aastast aastasse täpselt sama nürilt korduv kui yxikul. Lase latti alla, osta kumminaine jne jne jne. Endal pole juba oksendamiseni villand sellestsamast jurast või? yxikul ja perekooli eitedel on nagu mingid vajadus iga natukese aja tagant seesama joru üle lasta, siis on mõneks ajaks rahu ja elu saab vanas rütmis jätkuda. Mõne järgise provokatsioonini. Kõrvalt vaadata on see muttide tänitamine sama naeruväärne kui yxikmehe soig. Haledad ühikud olete.[/tsitaat]
sa oled oksendamiseni kaua siin istunud.täitsa hale, muud teha pole. meie oleme uued.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.05 23:49; 11.05 00:38; 11.05 13:11; 11.05 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

sa oled oksendamiseni kaua siin istunud.täitsa hale, muud teha pole. meie oleme uued.[/tsitaat]
Nonoh.
Ise alles uus ja juba Perekooli kõnepruuk küljes…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Rabakana kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nonoh.
Ise alles uus ja juba Perekooli kõnepruuk küljes…[/tsitaat]

Rabakana, selle saab registreerumisega automaatselt kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀 täpselt nii kõik sain registreerumisega kaasa. peaaegu nagu vana kala. no aga ei tea mina teie üksikmeest tõesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.05 23:49; 11.05 00:38; 11.05 13:11; 11.05 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ükski telereporter ei ole tahtnud veel Yksikust saadet teha? Ma usun, et leiaks omale naise ka TV vahendusel. See oleks lausa sensatsioon. No mõelge ise, aastast-aastasse sama jutt. Jaburad nõudmised, lausa millimeetri ja sekundi pealt arvestus jne. Sellest saaks TV hitt. Isegi mina, kes telekat ei vaata, annaksin tv bisnessisse oma panuse. Seda ei saaks vaatamata jätta. Ma elaksin Yksikule lausa kaasa, peaaegu nagu oma kamraad juba…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodanik proovis õnne ajalehega Nelli Teataja, oli lausa kaanepoiss ja puha. Kui sellega ei näkanud, vaevalt et televisioongi midagi teha suudab. Aga muidugi kui keegi Võsa Petsile vihje annab, mine tea..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 90 )


Esileht Pereelu ja suhted Yxikmees, aitab jamast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.