Esileht Pereelu ja suhted Yxikmees, aitab jamast

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 90 )

Teema: Yxikmees, aitab jamast

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma tahan ka 3 miljonit eurot, või muidu…

mida sa jonnid nagu väike laps[/tsitaat]
Kas sulle ajutiselt 20eurot sobiks?Mulle küll sobiks ajutiseks suhteks ka nõuetele mittevastav naine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]

Kui lapsed on isaga ja suhtesse kaasa ei tule,siis poleks probleemi.Vanuse suhtes aga tõenäoliselt oleks.[/tsitaat]

Ma arvan, et loodus ongi sättinud nii – kutsuge teda või Jumalaks,- et sa enam kunagi ühtegi naist ei saaks. Kui ma teine kord tunnengi sulle kaasa ja soovin, et sul hästi läheks, siis alati ja jälle suudad sa üllatada oma ebainimlikkusega. No mis inimene jätaks maha naise, kellega kõik klapib suurepäraselt, vanuse pärast? Seks saab kõige tähtsam olla siin ilmas vaid mingile küülikule, või mõnele teisele ebaintelligentsele loomale. Isegi hundid mõtlevad teisiti.

Tead mida minu küülik teeb kui tal kaasat pole? Ta vägistab mu lapse nukke. Ma arvan, et sulle ei oskaks ka muud soovitada. Sul niikuinii peale kesta muu ei loe, peaasi, et funktsioneeriks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]

Kui lapsed on isaga ja suhtesse kaasa ei tule,siis poleks probleemi.Vanuse suhtes aga tõenäoliselt oleks.[/tsitaat]
No ja mis siis saaks? Armumine läheks päeva pealt üle, sest naine on pool aastat sinu kriteeriumitest vanem? Sel juhul läheb armumine ju alati ära, kui noorelt võetud naine 33 saab.

Loe natuke selle kohta: OBSESSIIV-KOMPULSIIVNE HÄIRE
http://www.inimene.ee/?disease=o&sisu=disease&did=915&idr=i-n-2xe5p1AHEmvo38NHj2x22f8

\”Obsessiiv-kompulsiivne häire ehk sundhäire on ärevushäirete hulka kuuluv seisund, mille keskseimad sümptomid on sundmõtted ja -teod.\”

Sul siis ilmselgelt sundmõtted.

\” Levinum sundmõte on määrdumis- või nakatumishirm. Need on mõtted kahjust, mida võiks tekitada kokkupuude ohtlikuks peetava ainega, näiteks mustusega, mikroobidega, kiirituse, mürgi või millegi muuga.
Sundkäitumise näide sel puhul on sage arsti juures käimine, käte jm. kohtade pesemine ja asjade steriliseerimine. Sundmõtted on veel mõte füüsilisest vägivallast (ma võin oma lapsele viga teha), surm (pealetükkivad kujutlused lähedastest inimestest surnuna), korralikkus (kui ma hambaid õigesti ei pese, siis tuleb seda uuesti teha) jne.\”

Sinu puhul siis ilmselgelt on sundmõte see, et 50-aastane naine on seksiks kõlbmatu ja sa pead ta maha jätma. Samuti on number 33 sulle sundmõte, kuna sel konkreetsel vanusel pole mingeid eelised või vigu võrreldes vanustega 32 või 34.

\”Sundmõtted ja -teod põhjustavad inimesele olulisi kannatusi, raiskavad palju aega või häirivad tugevasti inimese igapäevast ning tööelu, samuti inimsuhteid.\”

Näe – sinul segavad intiimsuhteid kohe kindlasti
.
\”Sageli esinevad sundmõtted ja -teod koos teiste psüühikahäiretega. Levinuim samaaegselt esinev häire on depressioon. \”

Ravile minna pole sugugi halb soovitus, kuigi sa võtad seda ehk solvanguna.

\”RAVIVÕIMALUSED

Oluliselt töö- ja tegevusvõimet takistavate häirevormidega inimesi tuleks ravida psühhiaatriahaiglas.
Medikamentoosses ravis kasutatakse ravimeid, mis põhjustavad serotoniini hulga tõusu ajus. Enim uuritud ravim obsessiiv-kompulsiivse häire korral on klomipramiin, sobivad ka fluoksetiin, paroksetiin jt.
Häid tulemusi uuringute andmetel on obsessiiv-kompulsiivse häire ravis andnud kognitiiv-käitumuslik psühhoteraapia. 50%-70%-il häire all kannatajatest on käitumisteraapia osutunud tõhusaks ravimeetodiks. Teraapiat võib kasutada kas ainsa ravivõttena või koos medikamentoosse raviga.
Obsessiiv-kompulsiivse häire raskeimate vormidega patsiente, kellel tugevasti invaliidistavad sümptomid pole taandunud pikaajalisele ravile vaatamata, on ravitud psühhokirurgiliselt.

PROGNOOS

Osal haigetest võib sündroom olla pikaajaline või üha halveneva kuluga, teistel aga kulgeb häire periooditi. Pikaajalise häirena koormab obsessiiv-kompulsiivne häire inimest ja tema lähedasi. Harv pole olukord, kus haigel esinevad sümptomid pingestavad pereliikmete vahelisi suhteid. Kuni 40% häire all kannatajatest kaotab töövõime, jätab katki haridustee.
Kõige halvemaks prognoosi mõjutajaks on see, et häire all kannataja pöördub sageli liiga hilja spetsialisti poole ja selleks ajaks on haiguse sümptomid kinnistunud. Tehtud uuringud näitavad, et inimesel kaasneb haiguse sümptomitele häbitunne ning kõhklus, kas ravi ongi võimalik ja nii jõuab inimene ravile alles 7-10-aastat pärast häire avaldumist.\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Jarka kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Ma arvan, et loodus ongi sättinud nii – kutsuge teda või Jumalaks,- et sa enam kunagi ühtegi naist ei saaks. Kui ma teine kord tunnengi sulle kaasa ja soovin, et sul hästi läheks, siis alati ja jälle suudad sa üllatada oma ebainimlikkusega. No mis inimene jätaks maha naise, kellega kõik klapib suurepäraselt, vanuse pärast? Seks saab kõige tähtsam olla siin ilmas vaid mingile küülikule, või mõnele teisele ebaintelligentsele loomale. Isegi hundid mõtlevad teisiti.

Tead mida minu küülik teeb kui tal kaasat pole? Ta vägistab mu lapse nukke. Ma arvan, et sulle ei oskaks ka muud soovitada. Sul niikuinii peale kesta muu ei loe, peaasi, et funktsioneeriks.[/tsitaat]
Ma pole su küülik ja mind ei huvita nukud.
Naist soovin leida,et luua pere.
Sekssuhe võib olla,aga see ei ole minu otsingu eesmärgiks ja seetõttu ma sekssuhte otsimisega eriti ei tegele.Nagunäha,et vaatamata pikaajalisele seksipuudusele ei torma ma ju esimest ettejuhtuvat naist elukaaslaseks paluma,või prostidesse minema.
Eesmärk on ikkagi püsisuhe ja suhet ma ilma seksita ette ei kujuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]
Sinu puhul siis ilmselgelt on sundmõte see, et 50-aastane naine on seksiks kõlbmatu ja sa pead ta maha jätma. Samuti on number 33 sulle sundmõte, kuna sel konkreetsel vanusel pole mingeid eelised või vigu võrreldes vanustega 32 või 34.

[/tsitaat]
Üldjuhul menopausiealistel naistel puudub suguiha ja seda tõestaks uuring kus küsitletaks üksikutelt menopausiealistelt naistelt,kas nad tegelevad ka masturbeerimisega.Olen üsna kindel,et kaduvväike protsent üksikutest menopausielistest naistest tegeleb masturbeerimisega ja just see näitab,et neil puudub huvi seksi vastu.
Vanus on põhimõtteline,et oleks kindel piir.Nii vanuse,kehakaalu,suitsetmise kui ka lastearvu suhtes.
Ja sekssuhte kohalt mul ju üldse mingeid piire pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kuradi perejuttu sa ajad endal trobikond lapsi mööda ilma laiali….Lihtsalt produtseerid uusi imikuid juurde, kes teiste isade kasvatada tulevikus…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.05 07:39; 14.05 11:43; 15.05 08:47; 18.05 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis kuradi perejuttu sa ajad endal trobikond lapsi mööda ilma laiali….Lihtsalt produtseerid uusi imikuid juurde, kes teiste isade kasvatada tulevikus…[/tsitaat]
Loodan,ehk seekord ei lähe naine teiste meeste juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Loodan,ehk seekord ei lähe naine teiste meeste juurde.[/tsitaat]
Ah, et ikka naised olid pahad-pahad, jätsid sinu koos turvalise pereeluga ja jooksid teiste meeste juurde!?
Tuleta nüüd meelde, kes teist seal metsakolkas hakkas kõrvalsuhet arendama, põnevust otsima?
Kes toimetas kahe naise kallal paraleelselt, tehes neile praktiliselt üheaegselt tited ja lasi siis naistel enese pärast kiselda-kraagelda?
Kes oli see jäik, järeleandmatult põhimõttekindel, kitsarinnaline tegelane, arvates, et naised on kiirelt väljavahetatavad osakesed. Põhiline – sina ei vaevu end painutama, küll tuleb uus \”osake\”, kes su tingimustele kindlasti vastab.
Lastele ei mõelnud sa seda segadust tekitades üldse. Ega mõtle ka nüüd. Need on sul ka lihtsalt pisikesed \”osakesed\” suhetes.
Kuid mitte nii olulised, et nende tunnetele mõelda.

Sa pole kindel, ega turvaline mees, kellega peaks üks noor naine pere looma.
Oled mugav, parajalt laisk end kõrvalt vaatama, arenema.
Su kinnismõte oma ideaalsusest ei vasta tegelikkusele.

Lõpuks, su kauaaegne manipulatsioon enesetapu teemal on inimesi ahistav ning kurnav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.05 23:26; 19.05 01:58; 20.05 18:47; 20.05 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Ah, et ikka naised olid pahad-pahad, jätsid sinu koos turvalise pereeluga ja jooksid teiste meeste juurde!?
Tuleta nüüd meelde, kes teist seal metsakolkas hakkas kõrvalsuhet arendama, põnevust otsima?
Kes toimetas kahe naise kallal paraleelselt, tehes neile praktiliselt üheaegselt tited ja lasi siis naistel enese pärast kiselda-kraagelda?
Kes oli see jäik, järeleandmatult põhimõttekindel, kitsarinnaline tegelane, arvates, et naised on kiirelt väljavahetatavad osakesed. Põhiline – sina ei vaevu end painutama, küll tuleb uus \”osake\”, kes su tingimustele kindlasti vastab.
Lastele ei mõelnud sa seda segadust tekitades üldse. Ega mõtle ka nüüd. Need on sul ka lihtsalt pisikesed \”osakesed\” suhetes.
Kuid mitte nii olulised, et nende tunnetele mõelda.

Sa pole kindel, ega turvaline mees, kellega peaks üks noor naine pere looma.
Oled mugav, parajalt laisk end kõrvalt vaatama, arenema.
Su kinnismõte oma ideaalsusest ei vasta tegelikkusele.

Lõpuks, su kauaaegne manipulatsioon enesetapu teemal on inimesi ahistav ning kurnav.
[/tsitaat]
Ma olen kindlasti kindel ja turvaline mees,kellega noor naine võiks pere luua.Ja mugavuse ja laiskuse tõttu ei viitsiks ma kindlasti enam mingi kõrvalsuhtega tegeleda,see noorte meeste pärusmaa.
Igatahes olen oma järeldused teinud,et elu ilma hea naiseta ei ole sittagi väärt ja seatud tähtaeg paneb mind ka kiirustama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]

Üldjuhul menopausiealistel naistel puudub suguiha ja seda tõestaks uuring kus küsitletaks üksikutelt menopausiealistelt naistelt,kas nad tegelevad ka masturbeerimisega.Olen üsna kindel,et kaduvväike protsent üksikutest menopausielistest naistest tegeleb masturbeerimisega ja just see näitab,et neil puudub huvi seksi vastu.
Vanus on põhimõtteline,et oleks kindel piir.Nii vanuse,kehakaalu,suitsetmise kui ka lastearvu suhtes.
Ja sekssuhte kohalt mul ju üldse mingeid piire pole.[/tsitaat]
Ma olen sulle juba varem neid uuringuid ka kopeerinud. Umbes pooled menopausis naised tegelevad masturbatsiooniga. Ma ei viitsi enam uuesti otsida, sest sa niikuinii ei loe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 11:24; 19.05 22:56; 20.05 00:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Ma olen sulle juba varem neid uuringuid ka kopeerinud. Umbes pooled menopausis naised tegelevad masturbatsiooniga. Ma ei viitsi enam uuesti otsida, sest sa niikuinii ei loe.[/tsitaat]
Loen kõiki linke,aga sellekohast uuringut pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Loen kõiki linke,aga sellekohast uuringut pole.[/tsitaat]Mis kuradi pärast nad masturbeerima peaksid,arvatavasti on nad ju abielus!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 20:31; 19.05 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]
Mis kuradi pärast nad masturbeerima peaksid,arvatavasti on nad ju abielus![/tsitaat]
Mina ka ei tea.
Mind huvitaks statistika vallaliste menopausiealiste naiste masturbeerimissageduse kohta.Usun,et see jääb mõne % piiresse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina ka ei tea.
Mind huvitaks statistika vallaliste menopausiealiste naiste masturbeerimissageduse kohta.Usun,et see jääb mõne % piiresse.[/tsitaat]
Sinu uskumused ja reaalsus on erinevad. Ega siis noored naised ju pealegi samamoodi ei masturbeeri, väga paljud on ka sugukülmad ja ei ole ka noorena seksist huvitatud. Kui selline vanaks saab, ega siis huvi loomulikult ei tõuse.
Kindel on lihtsalt see, et meeste potents ajaga samuti langeb (näe, juba nüüd ei viitsi sa kõrvalsuhteid aretada, varsti ei viitsi üldse naisi vaadata). Mida peaks noor, kiimas naine tegema sinusuguse pässiga?

http://www.dormeo.ee/artiklid-dormeo/seks-suhted-ja-ilu/5-myyti-naise-kehast.htm
Müüt nr.4
Menopaus tapab seksiisu.
Tõde: Menopaus ei tähenda sekselu lõppu. Uuringud on näidanud, et peaaegu pooled üle 50-aastased naised on mitu korda kuus seksuaalselt aktiivsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 21:35; 19.05 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu potents on täiesti korras ja on pea samasugune kui 15a tagasi.Ma lihtsalt ei viitsi vaid seksi pärast taielda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A mis siin ikka rääkida. Nagu seinaga räägi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 21:35; 19.05 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]A mis siin ikka rääkida. Nagu seinaga räägi.[/tsitaat]
Siis järelikult olen oma seisukohad selgeks teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina ka ei tea.
Mind huvitaks statistika vallaliste menopausiealiste naiste masturbeerimissageduse kohta.Usun,et see jääb mõne % piiresse.[/tsitaat]
Näiteks siin teemas andsin ühe viite:
http://www.perekool.ee/index.php?id=36679&class=forum_schnell&action=view_post&post=8760740

Kui teema huvitab, siis siin raamatus on ka huvitavaid fakte.
http://books.google.ee/books?id=Xf1BUH26KkMC&printsec=frontcover&dq=geriatric+medicine&hl=et&sa=X&ei=Wvi3T8j7G8SV8gPyvpWfCg&redir_esc=y#v=onepage&q=geriatric%20medicine&f=false

Selle andmetel on vanusegrupis 55-64 seksuaalselt aktiivsed 60% naistest, 60+ naistest masturbeerib peaaegu 50%, ja näiteks vanadekodus olevatest 70+ naistest tegeleb eneserahuldamisega veel 25% naistest.

Jah, võib juhtuda, et pärast menopausi libiido langeb (erinevad uuringud näitavad, et see võib juhtuda 10-20% tervetest naistest), aga tänapäeval on see kõik kergesti hormoonidega ravitav, kui on vastav soov. Aga kui sa võtaksid naiseks terve 35+ naise, kes naudib seksi, on küllaltki tõenäoline, et ta jääb seda nautima ilma igasuguse keemiata ka pärast menopausi. Ja paar last jõuab ka veel sünnitada.
Nii et kui puhtalt teaduslikest ja meditsiinilistest andmetest lähtuda, on su vanusepiir täiesti kunstlik.
Ma ei suuda ise ka uskuda, et ma selle kommentaari peale oma aega raiskasin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 11:24; 19.05 22:56; 20.05 00:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Näiteks siin teemas andsin ühe viite:
http://www.perekool.ee/index.php?id=36679&class=forum_schnell&action=view_post&post=8760740

Kui teema huvitab, siis siin raamatus on ka huvitavaid fakte.
http://books.google.ee/books?id=Xf1BUH26KkMC&printsec=frontcover&dq=geriatric+medicine&hl=et&sa=X&ei=Wvi3T8j7G8SV8gPyvpWfCg&redir_esc=y#v=onepage&q=geriatric%20medicine&f=false

Selle andmetel on vanusegrupis 55-64 seksuaalselt aktiivsed 60% naistest, 60+ naistest masturbeerib peaaegu 50%, ja näiteks vanadekodus olevatest 70+ naistest tegeleb eneserahuldamisega veel 25% naistest.

Jah, võib juhtuda, et pärast menopausi libiido langeb (erinevad uuringud näitavad, et see võib juhtuda 10-20% tervetest naistest), aga tänapäeval on see kõik kergesti hormoonidega ravitav, kui on vastav soov. Aga kui sa võtaksid naiseks terve 35+ naise, kes naudib seksi, on küllaltki tõenäoline, et ta jääb seda nautima ilma igasuguse keemiata ka pärast menopausi. Ja paar last jõuab ka veel sünnitada.
Nii et kui puhtalt teaduslikest ja meditsiinilistest andmetest lähtuda, on su vanusepiir täiesti kunstlik.
Ma ei suuda ise ka uskuda, et ma selle kommentaari peale oma aega raiskasin.[/tsitaat]
Seal lingis pole sõnagi suguihast ja masturbeerimisest.
Ja 35+ naisel on suurema tõenäosusega lapsed olemas kui 25 aastasel,seega vaevalt ta 2-3 last enam sooviks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Seal lingis pole sõnagi suguihast ja masturbeerimisest.[/tsitaat]
Vabandust, andsin vale lingi, sealt on need leheküljed puudu. Siin on sama jutt, mille eesti keeles andsin:
http://books.google.ee/books?id=OWD3V9bFWV8C&pg=PR10&lpg=PR10&dq=geriatric+medicine+evidence+based+cassel&source=bl&ots=UPPgSXtK3w&sig=NjXReh6t-4miB637q7ASYno4a5U&hl=et&sa=X&ei=whC4T4XdNM-28QO3rK3RCg&redir_esc=y#v=onepage&q=geriatric%20medicine%20evidence%20based%20cassel&f=false
Siit jälle näed, kui häid tulemusi annab tänapäeval vastav ravi:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19424093

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 11:24; 19.05 22:56; 20.05 00:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Siis järelikult olen oma seisukohad selgeks teinud.[/tsitaat]
No aga, mis sa siis enam tõmbled siin, kui oled juba kõik ära öelnud, mis sul öelda on. Siis ei ole vist nagu mõtet enam ei tea mitmendat korda jälle oma joru otsast peale ajada. Kõigil on ammu selge, mis sa tahad ja, mis seisukohad sul antud küsimuses on, aga ikka on sul jälle vaja mõnes teemas hakata oma joruga jälle otsast peale. Võib-olla siis nüüdseks aitab küll sinu probleemidest ja ära nendest rohkem kirjuta, sest need probleemid ja sinu seisukohad on kõigile selgeks saanud ja, siis ei ole vaja rohkem neid korrutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]agneriin kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

No aga, mis sa siis enam tõmbled siin, kui oled juba kõik ära öelnud, mis sul öelda on. Siis ei ole vist nagu mõtet enam ei tea mitmendat korda jälle oma joru otsast peale ajada. Kõigil on ammu selge, mis sa tahad ja, mis seisukohad sul antud küsimuses on, aga ikka on sul jälle vaja mõnes teemas hakata oma joruga jälle otsast peale. Võib-olla siis nüüdseks aitab küll sinu probleemidest ja ära nendest rohkem kirjuta, sest need probleemid ja sinu seisukohad on kõigile selgeks saanud ja, siis ei ole vaja rohkem neid korrutada.[/tsitaat]
Kas mina tegin selle teema,et pean ikka ja jälle oma seisukohta kinnitama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]agneriin kirjutas:[/small]

Kas mina tegin selle teema,et pean ikka ja jälle oma seisukohta kinnitama?[/tsitaat]
Nagu väike laps: \”mina ei alustanud, nemad tegid esimesena!\”
Peale kõige muu oled sa veel lapsik ka. See on nüüd küll selles kompotis kui kirss tordil, ainult mitte meeldivas mõttes.
Üldse ei imesta, miks naistel lõpuks suhtest kõrini sai.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.05 23:26; 19.05 01:58; 20.05 18:47; 20.05 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus see vanuse alampiir on?
Ja küsimus- kas suhe hakkab ka olema selline, et kompromisse ei tehta vaid igaüks ajab oma joru?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 20:48; 20.05 21:07; 21.05 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kus see vanuse alampiir on?
Ja küsimus- kas suhe hakkab ka olema selline, et kompromisse ei tehta vaid igaüks ajab oma joru?[/tsitaat]
Üldjuhul teeksin ikka kompromisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja kui noor on liiga noor su jaoks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 20:48; 20.05 21:07; 21.05 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ja kui noor on liiga noor su jaoks? [/tsitaat]
Kuna otsin ikkagi elukaaslast,kellega luua pere,siis peaks olema vähemalt 18.
14 aastasega kooselu etapp on läbitud ja korrata ei tahaks.Aga kui tõesti pole valikut ja keegi tahaks oma ülekäte läinud teismelisest vabaneda,eks ma siis oleks ka nõus.Aga vähemalt hirmutada on hea,ütled oma tütrele,et kui sõna ei kuula,siis panen sind yxikule mehele,ehk siis kuulab su sõna,aga kui ei kuula,siis äkki tahabki naiseks tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuna otsin ikkagi elukaaslast,kellega luua pere,siis peaks olema vähemalt 18.
14 aastasega kooselu etapp on läbitud ja korrata ei tahaks.Aga kui tõesti pole valikut ja keegi tahaks oma ülekäte läinud teismelisest vabaneda,eks ma siis oleks ka nõus.Aga vähemalt hirmutada on hea,ütled oma tütrele,et kui sõna ei kuula,siis panen sind yxikule mehele,ehk siis kuulab su sõna,aga kui ei kuula,siis äkki tahabki naiseks tulla.[/tsitaat]
Üsna hale nali sinu poolt.
Tänapäeval pole keegi nii loll, et selliste idiootsete hirmutamismeetoditega oma teismelist tütart kasvatab: \”panen su vanamehele mehele, kui isa-ema sõna ei kuula!\”
:DD

Su jutt näitab selgelt, kelleks sa naisi, e. antud juhul noori arenevaid naisolevusi pead…asjadeks, mida antakse käest kätte. Mõistuseta, tunneteta asjadeks.
14 a. noor neiu mingile räsitud vanamehele naiseks, lagunevasse hütti orjama! Sa inimene mõtle ka, millest unistad!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.05 23:26; 19.05 01:58; 20.05 18:47; 20.05 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Üsna hale nali sinu poolt.
Tänapäeval pole keegi nii loll, et selliste idiootsete hirmutamismeetoditega oma teismelist tütart kasvatab: \”panen su vanamehele mehele, kui isa-ema sõna ei kuula!\”
:DD

Su jutt näitab selgelt, kelleks sa naisi, e. antud juhul noori arenevaid naisolevusi pead…asjadeks, mida antakse käest kätte. Mõistuseta, tunneteta asjadeks.
14 a. noor neiu mingile räsitud vanamehele naiseks, lagunevasse hütti orjama! Sa inimene mõtle ka, millest unistad!
[/tsitaat]
Ju ma siis ei oska nalja teha,kui sa minu naljast aru ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin mainida, et mina (esitasin küsimuse) naersin küll selle vastuse peale. Nalja tegemine oli omal kohal 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 20:48; 20.05 21:07; 21.05 14:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 90 )


Esileht Pereelu ja suhted Yxikmees, aitab jamast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.