Esileht Hobinurk Zalando klienditeenindus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Zalando klienditeenindus

Postitas:
Kägu

Erinevalt About You-st, kus on Eestis klienditeeninduse telefon, on Zalandoga probleemide korral asju ajada väga ebamugav. Ühenduse võtmine on kliendi jaoks tehtud nii ebamugavaks, et igasugune kontaktivõtt välistada.  Selleks,  et ainuüksi leida see koht, kus kontaktis leida pead kõigepealt läbi kammima „abi ja kontakti“ nupu all olevad teemad ja mõne teema lõppu on peidetud kontaktivõtmise vorm, millele valikuliselt vastatakse või mitte. Ning kui lõpuks tuleb meilile kiri ja see on ebatäpne ning soovid midagi täpsustada või üle küsida, siis meilile vastates tuleb vastusmeil, et seda postkasti me ei loe. Siis naased taas kontaktivormi juurde, otsid copy-paste tellimuse numbri (sest seda see vorm nõuab ja  automaatselt see ei tule) ning hakkad kogu selle suhtlusega otsast peale. Klienditeenindajad, kes vastavad on nipsakad ja ülbed ning vastavad küsimustele ainult valikuliselt. Seejuures väidavad, et neil puudub ülevaade tellimusega seotud olulistest asjadest (näiteks summa, tagastatavad esemed, mis on deklareeritud juba äpis jne).

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli küll mõlemaga mugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole Zalandost ostnud, aga ma panin meeldetuletuse, kui toode laos uuesti on. Reaalselt samal hetkel, kui email tuli ja tootele klikkisin, oli toode juba otsas uuesti. Sekunditega????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen Zalandost mõne aasta jooksu asju tellinud. Olen ka tagastanud mõned asjad. Ja se süsteem neil toiminud on, iseteenindusest saab kõik ostud ja tagastused teha normaalselt, ilma, et üldse suhtlemist muul viisil oleks vaja. Seega ei oskagi otseselt sulle midagi öelda, sest ei tea, mis probleemid sul on olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Hobinurk Zalando klienditeenindus