Esileht Ilu ja tervis Zen-Dida Candida pärmseene vastu

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Zen-Dida Candida pärmseene vastu

Postitas:
Kägu

On kogemusi antud tootega? https://pood.minulaps.ee/et/a/ecosh-zen-dida-candida-90tk

 

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kõik need Ecosh tooted on ainult äri

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik need Ecosh tooted on ainult äri

Päris nii ei saa ka väita. Mina näiteks tarbisin nende piimhappebaktereid 2 kuud järjest ja mulle aitas see väga hästi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tooted on väga head ja korraliku koostisega. Missugune ravim poleks äri, mõttetu jutt ju. Konkreetset asja pole kasutanud, küll aga piimhappebaktereid ja nt S.boulardii kapsleid neilt.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On kogemusi antud tootega? https://pood.minulaps.ee/et/a/ecosh-zen-dida-candida-90tk

Hei

Mina olen kasutanud ja tundub et aitas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

paha ta ei tee, aga pärmseenest saad siiski lahti ainult vastava dieediga – suhkur, pärm ja valge jahu menüüst välja. Mina sain selliselt korda, dieeti pidasin rangelt ca pool aastat. Seejärel läksin vaikselt tavatoitumisele tagasi, ja seen tagasi ei tulnud.

Pärmi osas nulltolerants – loedki kõik sildid läbi (õnneks nüüd on neid leibasid, mis tõesti puhtalt juuretisega tehtud).

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul aitasid üsna tõhusalt pigem sipelgapuukoore kapslid, ka  Ecoshilt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

paha ta ei tee, aga pärmseenest saad siiski lahti ainult vastava dieediga – suhkur, pärm ja valge jahu menüüst välja. Mina sain selliselt korda, dieeti pidasin rangelt ca pool aastat. Seejärel läksin vaikselt tavatoitumisele tagasi, ja seen tagasi ei tulnud.

Pärmi osas nulltolerants – loedki kõik sildid läbi (õnneks nüüd on neid leibasid, mis tõesti puhtalt juuretisega tehtud).

Juuretisega tooteid (kuna juuretises on esindatud nii pärmid kui ka piimhappebakterid, toimub korraga kaht tüüpi käärimine, päris pärmivaba leiba selles mõttes pole olemas) peetakse paremini seeduvamaks. Kui on paremini seeduvad, tähendab, imendub rohkem ära, siis jääb candida-le vähem “süüa”.  Seetõttu, jah, soovitakse eelistada juuretisega tooteid. Samas, pagaripärm Candidat otseselt ei tekita – esiteks, see on teine pärmseen kui Candida  ja teiseks, valmis pagaritoodetes elusat pärmi enam pole, see hävib küpsetamsiel. Nii et pagaripärmi sisaldust kuskil (kui see on lisaks juuretisele kuskil koostises) karta ka ei tasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

paha ta ei tee, aga pärmseenest saad siiski lahti ainult vastava dieediga – suhkur, pärm ja valge jahu menüüst välja. Mina sain selliselt korda, dieeti pidasin rangelt ca pool aastat. Seejärel läksin vaikselt tavatoitumisele tagasi, ja seen tagasi ei tulnud.

Pärmi osas nulltolerants – loedki kõik sildid läbi (õnneks nüüd on neid leibasid, mis tõesti puhtalt juuretisega tehtud).

Juuretisega tooteid (kuna juuretises on esindatud nii pärmid kui ka piimhappebakterid, toimub korraga kaht tüüpi käärimine, päris pärmivaba leiba selles mõttes pole olemas) peetakse paremini seeduvamaks. Kui on paremini seeduvad, tähendab, imendub rohkem ära, siis jääb candida-le vähem “süüa”. Seetõttu, jah, soovitakse eelistada juuretisega tooteid. Samas, pagaripärm Candidat otseselt ei tekita – esiteks, see on teine pärmseen kui Candida ja teiseks, valmis pagaritoodetes elusat pärmi enam pole, see hävib küpsetamsiel. Nii et pagaripärmi sisaldust kuskil (kui see on lisaks juuretisele kuskil koostises) karta ka ei tasu.

ei ole nii – pagaripärm on suurepärane toit Candidale!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei ole nii – pagaripärm on suurepärane toit Candidale!

No seljuhul peaks ka juuretis olema toit Candidale, kuna juuretised sisaldavad ka pärmseeni. Pärmseenevaba juuretist pole olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Zen-Dida Candida pärmseene vastu